LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2021/2022
Kolejka 6
MKS Grudziądz - MKS Wieluń
32-31
SRS Przemyśl - Miedź Legnica
33-25
AZS Biała Podlaska - Stal Gorzów
27-26
Zagłębie Sosnowiec - Padwa Zamość
35-26
Nielba Wągrowiec - Warmia Olsztyn
28-26
SPR Żukowo - KPR Legionowo
23-32
Ostrovia Ostrów - Śląsk Wrocław
34-21

II liga
1.
>< AZS Biała Podlaska
6 18 189 - 150
2.
>< Ostrovia Ostrów
6 18 162 - 125
3.
>< KPR Legionowo
6 15 179 - 161
4.
>< SPR Żukowo
6 12 169 - 171
5.
>< SRS Przemyśl
6 8 166 - 170
6.
>< MKS Grudziądz
5 7 148 - 152
7.
>< Warmia Olsztyn
6 6 158 - 154
8.
>< MKS Wieluń
6 6 165 - 171
9.
>< Stal Gorzów
5 6 128 - 136
10.
>< Nielba Wągrowiec
6 6 163 - 173
11.
>< Śląsk Wrocław
6 6 163 - 192
12.
>< Padwa Zamość
6 5 154 - 171
13.
>< Zagłębie Sosnowiec
5 4 150 - 150
14.
>< Miedź Legnica
5 3 133 - 151
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
niedziela, 24 października 2021 20:59

OSTROVIA OSTRÓW - ŚLĄSK WROCŁAW 34-21 (17-10)

Ostrovia Ostrów: Kamil Adamski (6), Ksawery Gajek (6), Michał BaŁwas (5), Mateusz Wojciechowski (5), Artur Klopsteg (4), Patryk Marciniak (2), Bartosz SmoliŃski (2), Filip Wadowski (2), Mikołaj Bestian (1), Damian Pawelec (1), Dawid Balcerek, Patryk Foluszny, Mikołaj Przybylski, Jakub Przybylski, Jakub Zimny, Damian Krzywda
Śląsk Wrocław: Michał WiewiÓrski (8), Sebastian ZiemiŃski (6), Łukasz Palica (4), Konrad CegŁowski (2), Kacper Okapa (1), Dominik Dziobek, Dawid Galle, Tomasz KoŁodziejczyk, Bartłomiej Koprowski, Arkadiusz Michalak, Filip Mistak, Marcin MŁoczyŃski, Paweł Salacz, Piotr ŚliwiŃski, Adrian Turkowski, Wojciech Granowski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 23 października 2021 21:37

NIELBA WĄGROWIEC - WARMIA OLSZTYN 28-26 (15-12)

Nielba Wągrowiec: Karol PrzychodzeŃ (8), Paweł Gregor (7), Patryk Skrzypczak (5), Andrzej DuszyŃski (3), Igor Drzazgowski (2), Daniel Kelm (2), Dariusz WidziŃski (1), Artur Gawlik, Filip Jankowski, Patryk Marcinkowski, Dawid Tepper, Hubert Chomko, Amadeusz DĄbrowicz, Kamil MaŁecki, Bartosz Świerad
Warmia Olsztyn: Adrian GruszczyŃski (5), Adrian CheŁmiŃski (4), Damian Didyk (3), Michał Klapka (3), Marcin Malewski (3), Adam Konkel (2), Mateusz KopyciŃski (2), Dawid Reichel (2), Dominik StĘpieŃ (1), Jakub ZemeŁka (1), Jakub KozŁowski, Marcin Laskowski, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Michał Sikorski, Cezary Kaczmarczyk
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 23 października 2021 21:37

SPR ŻUKOWO - KPR LEGIONOWO 23-32 (14-17)

SPR Żukowo: Bartosz Andrzejewski (6), Rafał StĘpieŃ (6), Alan Benkowski (4), Grzegorz Dorsz (3), Wiktor Brzozowiec (2), Maciej Papina (2), Błażej Dudziak, Szymon GajdziŃski, Igor Karsznia, Filip Paszylk, Nikodem Rozwadowski, Szymon Scharmach, Michał ŚciesiŃski, Bartłomiej Żurawski
KPR Legionowo: Tomasz Kasprzak (11), Krystian WoŁowiec (5), Mateusz Chabior (4), Kamil Ciok (4), Michał PrĄtnicki (3), Jakub BrzeziŃski (2), Filip FĄfara (1), Sławomir Lewandowski (1), Michał Murzec (1), Franci Brinovec, Tomasz SzaŁkucki, Maksymilian ŚliwiŃski, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Marcin Kostro, Adam Laskowski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 23 października 2021 21:37

MKS GRUDZIĄDZ - MKS WIELUŃ 32-31 (15-13)

MKS Grudziądz: Paweł Kruszewski (5), Szymon Ludwiczak (5), Artur Sadowski (5), Kamil Mokrzki (4), Dawid Lemanowicz (3), Paweł Malinski (3), Aleksander Piernicki (3), Sebastian Rumniak (3), Maksymilian ChyŁa (1), Marcin MiedziŃski, Tomasz Prietz, Dawid WodziŃski, Mateusz Knopik, Adam Kruszewski, Adrian SkÓra
MKS Wieluń: Szymon Famulski (6), Arkadiusz Galewski (5), Jarosław Cepielik (4), Konrad KrzaczyŃski (4), Krzysztof WĘcek (3), Artur BoŻek (2), Błażej GolaŃski (2), Patryk Staniek (2), Bartosz Bednarek (1), Miłosz Hanas (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Adam BernaŚ, Jakub ChuĆ, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Krystian Kowalik
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 23 października 2021 21:37

SRS PRZEMYŚL - MIEDŹ LEGNICA 33-25 (16-9)

SRS Przemyśl: Paweł StoŁowski (9), Dzianis Krytski (7), Kevin Starzecki (6), Tomasz Kulka (5), Kamil Guzdek (3), Kacper Kielar (1), Tomasz Mochocki (1), Szymon ŚwiatŁowski (1), Grzegorz BarnaŚ, Adam Iwasieczko, Michał Kipp, Karol Kroczek, Mateusz Kroczek, Maciej Kubisztal, Paweł Sar, Patryk Walczyk
Miedź Legnica: Kacper BogudziŃski (7), Korneliusz Wita (4), Paulo Grozdek (3), Wiktor PacuŁa (2), Kacper PawŁowski (2), Karol Siwak (2), Mateusz Wychowaniec (2), Filip Kruszelnicki (1), Hubert KuliŃski (1), Michał Przybylak (1), Michał Kapela, Michał Kowalik, Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Adrian Stachurski, Maciej StaŃko
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 23 października 2021 21:37

AZS BIAŁA PODLASKA - STAL GORZÓW 27-26 (8-19)

AZS Biała Podlaska: Leon Łazarczyk (7), Przemysław Urbaniak (6), Bartosz ZiÓŁkowski (5), Dominik Antoniak (2), Norbert Maksymczuk (2), Patryk Niedzielenko (2), Marcin Stefaniec (2), Łukasz Kandora (1), Łukasz Adamiuk, Krzysztof Ostrowski, Emil Wiejak, Wiktor WÓjcik, Filip Lewalski, Bartłomiej Mazur, Wiktor SaŁuda, Jakub Tarasiuk
Stal Gorzów: Aleksander KryszeŃ (8), Mateusz StupiŃski (5), Mariusz KŁak (4), Dawid Pietrzkiewicz (4), Michał Nieradko (3), Rafał Renicki (2), Dominik DroŹdzik, Patryk JaŚko, Michał Lemaniak, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Oskar Serpina
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 23 października 2021 21:37

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - PADWA ZAMOŚĆ 35-26 (16-13)

Zagłębie Sosnowiec: Dawid MiĘsopust (12), Sebastian Danysz (7), Łukasz PŁonka (7), Adrian Danysz (3), Kacper Kolano (3), Daniel Goliszewski (2), Damian Biernacki (1), Marcin GŁuszczenko, Marceli MigaŁa, Gracjan Nowak, Dawid PiĄtek, Rafał Ratuszniak, Oskar Solecki, Michał Ferczykowski
Padwa Zamość: Tomasz Fugiel (7), Kacper Mchawrab (3), Łukasz Orlich (3), Paweł Puszkarski (3), Konrad Bajwoluk (2), Karol MaŁecki (2), Ali Mehdizadeh (2), Łukasz SzymaŃski (2), Szymon Fugiel (1), Gabriel Olichwiruk (1), Adrian Adamczuk, Patryk DĘbiec, Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Radosław Pomiankiewicz
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

MKS WIELUŃ - OSTROVIA OSTRÓW 21-31 (12-15)

MKS Wieluń: Jarosław Cepielik (5), Arkadiusz Galewski (5), Artur BoŻek (2), Krystian Kowalik (2), Krzysztof WĘcek (2), Adam BernaŚ (1), Szymon Famulski (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Konrad KrzaczyŃski (1), Patryk Staniek (1), Bartosz Bednarek, Jakub ChuĆ, Błażej GolaŃski, Miłosz Hanas, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek
Ostrovia Ostrów: Mikołaj Przybylski (5), Kamil Adamski (4), Michał BaŁwas (4), Artur Klopsteg (3), Mateusz Wojciechowski (3), Ksawery Gajek (2), Patryk Marciniak (2), Jakub Przybylski (2), Filip Wadowski (2), Dawid Balcerek (1), Damian Krzywda (1), Damian Pawelec (1), Bartosz SmoliŃski (1), Mikołaj Bestian, Patryk Foluszny, Jakub Zimny
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

ŚLĄSK WROCŁAW - NIELBA WĄGROWIEC 27-23 (12-13)

Śląsk Wrocław: Kacper Okapa (9), Bartłomiej Koprowski (5), Michał WiewiÓrski (4), Konrad CegŁowski (3), Adrian Turkowski (3), Dawid Galle (1), Paweł Salacz (1), Sebastian ZiemiŃski (1), Tomasz KoŁodziejczyk, Arkadiusz Michalak, Filip Mistak, Łukasz Palica, Piotr ŚliwiŃski, Dominik Dziobek, Wojciech Granowski, Marcin MŁoczyŃski
Nielba Wągrowiec: Dariusz WidziŃski (7), Paweł Gregor (5), Dawid Tepper (4), Daniel Kelm (3), Igor Drzazgowski (2), Patryk Skrzypczak (2), Andrzej DuszyŃski, Artur Gawlik, Patryk Marcinkowski, Karol PrzychodzeŃ, Amadeusz DĄbrowicz, Filip Jankowski, Kamil MaŁecki, Bartosz Świerad
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

MIEDŹ LEGNICA - AZS BIAŁA PODLASKA 25-34 (13-16)

Miedź Legnica: Kacper BogudziŃski (6), Karol Siwak (5), Mateusz Wychowaniec (3), Paulo Grozdek (2), Dominik Nowosielski (2), Michał Czarnecki (1), Marcin JaŚkowski (1), Hubert KuliŃski (1), Wiktor PacuŁa (1), Michał Przybylak (1), Maciej StaŃko (1), Korneliusz Wita (1), Michał Kapela, Michał Kowalik, Filip Kruszelnicki, Łukasz Mazur
AZS Biała Podlaska: Przemysław Urbaniak (9), Marcin Stefaniec (8), Bartosz ZiÓŁkowski (6), Leon Łazarczyk (3), Norbert Maksymczuk (3), Dominik Antoniak (2), Łukasz Kandora (1), Patryk Niedzielenko (1), Wiktor WÓjcik (1), Łukasz Adamiuk, Filip Lewalski, Bartłomiej Mazur, Krzysztof Ostrowski, Wiktor SaŁuda, Jakub Tarasiuk, Emil Wiejak
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

WARMIA OLSZTYN - KPR LEGIONOWO 25-26 (13-12)

Warmia Olsztyn: Adrian GruszczyŃski (5), Adrian CheŁmiŃski (4), Damian Didyk (4), Mateusz KopyciŃski (4), Michał Klapka (3), Adam Konkel (2), Marcin Malewski (1), Dominik StĘpieŃ (1), Jakub ZemeŁka (1), Cezary Kaczmarczyk, Marcin Laskowski, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Dawid Reichel, Michał Sikorski, Michał Safiejko
KPR Legionowo: Maksymilian ŚliwiŃski (10), Filip FĄfara (5), Krystian WoŁowiec (3), Jakub BrzeziŃski (2), Tomasz Kasprzak (2), Michał PrĄtnicki (2), Mateusz Chabior (1), Marcin Kostro (1), Maciej Filipowicz, Michał Murzec, Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Adam Laskowski, Sławomir Lewandowski, Dawid ZadroŻny
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 17 października 2021 02:02

MKS GRUDZIĄDZ - PADWA ZAMOŚĆ 30-30 ► (15-13)

Karne: 2-4

MKS Grudziądz: Sebastian Rumniak (6), Artur Sadowski (6), Kamil Mokrzki (5), Paweł Kruszewski (4), Dawid Lemanowicz (3), Adrian SkÓra (3), Paweł Malinski (2), Maksymilian ChyŁa (1), Mateusz Knopik, Marcin MiedziŃski, Tomasz Prietz, Dawid WodziŃski, Adam Kruszewski, Szymon Ludwiczak, Aleksander Piernicki
Padwa Zamość: Gabriel Olichwiruk (5), Konrad Bajwoluk (4), Karol MaŁecki (4), Kacper Mchawrab (3), Hubert ObydŹ (3), Paweł Puszkarski (3), Adrian Adamczuk (2), Patryk DĘbiec (2), Szymon Fugiel (2), Ali Mehdizadeh (2), Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Łukasz SzymaŃski, Tomasz SaŁach, Dawid Skiba
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 93

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!