Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga Katowice B (gr. 4), 2019/2020
Kolejka 1
Zagłębie Sosnowiec - ASPR Zawadzkie
(pt) 19:00
Siódemka Mysłowice - Iskra II Kielce
(sb) 00:00
SMS III Kielce - Viret Zawiercie
(sb) 13:00
Grunwald Ruda Śl. - Górnik II Zabrze
(nd) 10:00

III liga Katowice B (gr. 4)
1.
>< ASPR Zawadzkie
0 0 0 - 0
>< Grunwald Ruda Śl.
0 0 0 - 0
>< Górnik II Zabrze
0 0 0 - 0
>< Iskra II Kielce
0 0 0 - 0
>< Jedynka Myślenice
0 0 0 - 0
>< SMS III Kielce
0 0 0 - 0
>< Siódemka Mysłowice
0 0 0 - 0
>< Viret Zawiercie
0 0 0 - 0
>< Zagłębie Sosnowiec
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna III liga Wrocław (gr. 1), 2019/2020
Kolejka 1
Zew Świebodzin - UKS Kąty Wrocławskie
17-28
Kolejka 2
Moto Jelcz Oława - Astra Nowa Sól
(sb) 17:00
Wolsztyniak Wolsztyn - ŚKPR Świdnica
(sb) 17:00
Pogoń Oleśnica - Dziewiątka Legnica
(sb) 18:00
Sparta Oborniki - Orlik Brzeg
(sb) 18:00
Żagiew Dzierżoniów - Szczypiorniak Gorzyce
(nd) 16:00
UKS Kąty Wrocławskie - Tęcza Kościan
(nd) 17:00

III liga Wrocław (gr. 1)
1.
>< Tęcza Kościan
1 3 37 - 18
2.
>< UKS Kąty Wrocławskie
1 3 28 - 17
3.
>< Szczypiorniak Gorzyce
1 3 36 - 26
4.
>< Żagiew Dzierżoniów
1 3 31 - 23
5.
>< Sparta Oborniki
1 3 28 - 20
6.
>< Orlik Brzeg
1 3 30 - 28
7.
>< Dziewiątka Legnica
0 0 0 - 0
8.
>< ŚKPR Świdnica
1 0 28 - 30
9.
>< Wolsztyniak Wolsztyn
1 0 23 - 31
10.
>< Astra Nowa Sól
1 0 20 - 28
11.
>< Pogoń Oleśnica
1 0 26 - 36
12.
>< Zew Świebodzin
1 0 17 - 28
13.
>< Moto Jelcz Oława
1 0 18 - 37
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna III liga Wrocław (gr. 1), 2018/2019
Kolejka 26
Start Konin - Zew Świebodzin
16-28
Tęcza Kościan - Orlik Brzeg
29-28
Sparta Oborniki - Bór Oborniki Śl.
23-35
UKS Kąty Wrocławskie - Dziewiątka Legnica
19-20
Żagiew Dzierżoniów - Moto Jelcz Oława
26-19
Astra Nowa Sól - OSiR Komprachcice
36-22
Śląsk Wrocław - Lider Swarzędz
39-33

III liga Wrocław (gr. 1)
1.
>< Bór Oborniki Śl.
26 75 852 - 707
2.
>< Żagiew Dzierżoniów
26 57 715 - 614
3.
>< Tęcza Kościan
26 56 761 - 671
4.
>< UKS Kąty Wrocławskie
26 54 695 - 578
5.
>< Orlik Brzeg
26 48 729 - 719
6.
>< Dziewiątka Legnica
26 42 703 - 632
7.
>< Sparta Oborniki
26 41 690 - 637
8.
>< Zew Świebodzin
26 41 629 - 589
9.
>< Astra Nowa Sól
26 38 693 - 689
10.
>< Śląsk Wrocław
26 35 700 - 694
11.
>< Moto Jelcz Oława (s)
26 25 717 - 805
12.
>< Lider Swarzędz (b)
26 16 731 - 822
13.
>< OSiR Komprachcice
26 11 676 - 869
14.
>< Start Konin
26 6 575 - 840
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna III liga Katowice mistrzowska, 2018/2019
Kolejka 22
BKS Bochnia - Grunwald Ruda Śl.
29-30
Viret Zawiercie - AGH Kraków
32-34
Siódemka Mysłowice - Iskra II Kielce
27-20
Wisła Sandomierz - AZS UJK Kielce
26-30

III liga Katowice mistrzowska
1.
>< AZS UJK Kielce
14 25 442 - 360
2.
>< Wisła Sandomierz
14 23 418 - 365
3.
>< AGH Kraków
14 21 433 - 375
4.
>< Viret Zawiercie
14 16 400 - 395
5.
>< Siódemka Mysłowice
14 13 372 - 376
6.
>< Grunwald Ruda Śl.
14 8 384 - 435
7.
>< BKS Bochnia
14 6 364 - 424
8.
>< Iskra II Kielce
14 4 324 - 407
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna III liga Katowice spadkowa, 2018/2019
Kolejka 22
Zagłębie Sosnowiec - Orzeł Przeworsk
30-21
SMS Kielce - KS Busko
31-27
MOSM Bytom - SMS II Kielce
24-34
Stal II Mielec - AZS Kielce
23-29

III liga Katowice spadkowa
1.
>< KS Busko
14 24 398 - 339
2.
>< SMS Kielce
14 24 456 - 345
3.
>< Orzeł Przeworsk
14 17 427 - 428
4.
>< Zagłębie Sosnowiec
14 16 348 - 356
5.
>< MOSM Bytom
14 12 369 - 408
6.
>< SMS II Kielce
14 12 391 - 399
7.
>< Stal II Mielec
14 7 344 - 406
8.
>< AZS Kielce
14 2 346 - 398
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna III liga Katowice (gr. 4a), 2018/2019
Kolejka 14
AZS UJK Kielce - SMS II Kielce
37-28
AGH Kraków - Grunwald Ruda Śl.
37-27
KS Busko - Iskra II Kielce
19-26
Stal II Mielec - Orzeł Przeworsk
27-29

III liga Katowice (gr. 4a)
1.
>< AZS UJK Kielce
14 37 444 - 343
2.
>< AGH Kraków
14 33 406 - 343
3.
>< Grunwald Ruda Śl.
14 30 412 - 381
4.
>< Iskra II Kielce
14 24 348 - 368
5.
>< KS Busko
14 19 354 - 346
6.
>< Orzeł Przeworsk
14 13 390 - 438
7.
>< SMS II Kielce
14 9 379 - 425
8.
>< Stal II Mielec
14 3 323 - 412
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna III liga Katowice (gr. 4b), 2018/2019
Kolejka 14
AZS Kielce - BKS Bochnia
24-27
SMS Kielce - Zagłębie Sosnowiec
31-16
MOSM Bytom - Wisła Sandomierz
23-31
Siódemka Mysłowice - Viret Zawiercie
26-27

III liga Katowice (gr. 4b)
1.
>< Wisła Sandomierz
14 42 453 - 348
2.
>< Viret Zawiercie (s)
14 31 420 - 371
3.
>< BKS Bochnia
14 26 409 - 385
4.
>< Siódemka Mysłowice
14 25 403 - 355
5.
>< SMS Kielce
14 21 425 - 391
6.
>< Zagłębie Sosnowiec
14 14 345 - 402
7.
>< MOSM Bytom
14 9 373 - 467
8.
>< AZS Kielce
14 0 309 - 418
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - III liga
poniedziałek, 16 września 2019 11:37

ZEW ŚWIEBODZIN - UKS KĄTY WROCŁAWSKIE 17-28 (6-13)

Zew Świebodzin: Szymon Kobeszko (4), Kamil Nogajewski (4), Przemysław Bryza (2), Jakub Cenin (2), Marcin Garnek (2), Marcin Nowicki (2), Jakub Kaliszak (1), Maciej Cenin, Mateusz Kowalaszek, Tobiasz Kowol, Martin Osiecki, Jakub PawŁowski, Mateusz Ripa, Patryk Sudak, Patryk WoŁk, Oliwer WoŁodŹko
UKS Kąty Wrocławskie: Maciej KuŹbiŃski (8), Bartosz WrÓblewski (4), Dawid Platt (3), Bartosz Żubrowski (3), Tomasz JarzĄbek (2), Marcin Jaworski (2), Jędrzej Kurzawa (2), Mariusz Hubal (1), Tomasz Łuczak (1), Bartosz Serafin (1), Maciej Wilk (1), Wojciech Fluder, Adrian Kazimierczak, Michał Łuczak, Julien Philippe, Adam PodniŻny
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 15 września 2019 22:15

TĘCZA KOŚCIAN - MOTO JELCZ OŁAWA 37-18 (18-9)

Tęcza Kościan: Artur Dymkowski (6), Kamil Gessner (6), Damian Krystkowiak (5), Daniel Olejnik (5), Dawid Graf (4), Wojciech Weiss (4), Tomasz PiĄtek (2), Dawid WesoŁek (2), Adam Babiarczyk (1), Marcin Haryk (1), Mateusz NapieraŁa (1), Jacek Idziak, Adam Noskowiak, Amirjan Omar, Adam Ryba, Patryk Zaremba
Moto Jelcz Oława: Krzysztof Griman (9), Piotr Wojtaszek (4), Bartosz Padula (2), Jakub GawliŃski (1), Filip KozŁowski (1), Mateusz SiwiŃski (1), Mikołaj Duda, Vladyslav Fediuk, Jan Gass, Jakub JaskÓlski, Piotr Kowalczyk, Michał Letki, Michał Stolarczyk
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 15 września 2019 22:15

ORLIK BRZEG - ŚKPR ŚWIDNICA 30-28 (14-15)

Orlik Brzeg: Łukasz Ogorzelec (8), Tomasz Marcyniuk (5), Michał Piech (4), Rafał MŁotkowski (3), Kamil StypiŃski (3), Jarosław Dziurgot (2), Grzegorz Wojcieszek (2), Michał BiaŁoŻyt (1), Maciej Kurus (1), Piotr Sendra (1), Tomasz Jarosz, Konrad Sobczyk, Kamil Adwent, Krzysztof Kania, Jarosław KoŁodziejczyk, Kacper Turyniewicz
ŚKPR Świdnica: Adam Chmiel (9), Dawid PĘczar (5), Sebastian Borowski (4), Paweł Starosta (4), Patryk DĘbowczyk (3), Michał Jaroszewicz (1), Mateusz Redko (1), Miłosz WoŁodkiewicz (1), Olgierd Etel, Wojciech JabŁoŃski, Dawid Jankowski, Damian Olichwer, Jakub Pierzak, Kamil Stadnik, Rafał Wiszniowski
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 15 września 2019 22:15

ŻAGIEW DZIERŻONIÓW - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 31-23 (14-12)

Żagiew Dzierżoniów: Michał Antosik, Mateusz BŁaŻkiewicz, Michał DelmaczyŃski, Paweł Furman, Bartosz Galik, Tomasz Konieczny, Jan KoŹmiŃczuk, Piotr KuciŃski, Maciej Majewski, Mateusz MatlĘga, Kacper Matyja, Błażej Potocki, Patryk Rogaczewski, Dawid Wasilewicz, Tomasz Wasilewicz
Wolsztyniak Wolsztyn: Jakub DroŻdŻyŃski, Bartosz FrĄckowiak, Kacper Gawron, Mateusz GÓrecki, Wojciech HruŚwicki, Mateusz Kaczorowski, Jarosław Kruk, Krzysztof Nowak, Jakub PiĄtkowski, Arkadiusz PiĄtkowski, Marcin Pietruszka, Karol TrybuŚ, Michał Wojtkowiak, Kacper Żok
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 15 września 2019 22:15

SZCZYPIORNIAK GORZYCE - POGOŃ OLEŚNICA 36-26 (19-12)

Szczypiorniak Gorzyce: Paweł Dutkiewicz (13), Mateusz Jedwabny (7), Adam Olszyna (4), Paweł Piosik (4), Krzysztof Dutkiewicz (3), Marcin Przyszlak (2), Paweł Adamczak (1), Łukasz Aleks (1), Bartosz Jaruzel (1), Miłosz Bartczak, Grzegorz CieŚlak, Tomasz Łukaszewski, Michał Marciniak, Piotr Grygiel, Krzysztof Pernak
Pogoń Oleśnica: Krystian Kulak (7), Krzysztof Grela (6), Jakub Lisowski (3), Jakub PiĘta (3), Damian GoŁĄb (2), Jacek PawŁowski (2), Łukasz Kumejko (1), Mikołaj Pietras (1), Szymon Żuraw (1), Łukasz Binczycki, Jan Braciszewicz, Michał Kiebus, Patryk Kulak, Jakub Naumiec, Michał Niczypor
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 15 września 2019 22:15

ASTRA NOWA SÓL - SPARTA OBORNIKI 20-28 (10-11)

Astra Nowa Sól: Kamil Kowalski (6), Dawid Biazik (5), Szymon Lisiewicz (3), Marcin Hajnysz (2), Jarosław Paszkiewicz (2), Patryk Bortnowski (1), Marcel Marciniak (1), Jakub Florczak, Artur Kokot, Patryk Krempa, Dariusz Kujawa, Grzegorz Lisiewicz, Łukasz Ostrowski, Mateusz Rapiejko, Kamil Stokowski, Damian Uchal
Sparta Oborniki: Maciej Batura (10), Hubert NaroŻny (5), Szymon Chudzicki (4), Szymon Ratajczak (3), Mateusz Adamski (2), Filip Kwiatkowski (2), Jan Okpisz (2), Krzysztof Bednarz, Michał KaŻmierski, Krystian KuliŃski, Sebastian KustoŃ, Łukasz SzymaŚ, Stanisław WoŹniak, Jędrzej Sadowski
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 23 czerwca 2019 11:20

Terminarz - III liga Wrocław (gr. 1)

Kolejka 1 - 2019-09-14
Orlik Brzeg - ŚKPR Świdnica
Astra Nowa Sól - Sparta Oborniki
Tęcza Kościan - Moto Jelcz Oława
Zew Świebodzin - UKS Kąty Wrocławskie
Dziewiątka Legnica - Śląsk Wrocław
Szczypiorniak Gorzyce - Pogoń Oleśnica
Żagiew Dzierżoniów - Lider Swarzędz

Kolejka 2 - 2019-09-21
Żagiew Dzierżoniów - Szczypiorniak Gorzyce
Pogoń Oleśnica - Dziewiątka Legnica
Śląsk Wrocław - Zew Świebodzin
UKS Kąty Wrocławskie - Tęcza Kościan
Moto Jelcz Oława - Astra Nowa Sól
Sparta Oborniki - Orlik Brzeg
Lider Swarzędz - ŚKPR Świdnica

 
Piłka ręczna - III liga
poniedziałek, 20 maja 2019 07:07

STAL II MIELEC - AZS KIELCE 23-29 (13-13)

Stal II Mielec: Michał KozioŁ (6), Artur Ziomek (5), Daniel Osmola (4), Kacper Wilk (4), Kamil Mrozik (2), Dawid Jacek (1), Rafał StyczeŃ (1), Paweł Dzierga, Michał Nadzieja, Krystian Witkowski, Bartosz Batko, Jakub PaleŃ, Bartosz Polak
AZS Kielce: Maciej RĄczka (10), Patryk Mazur (7), Filip GrdeŃ (3), Jakub PajĄczkowski (3), Kacper Nawara (2), Wojciech Pobocha (2), Szymon Żaba-ŻabiŃski (2), Mikołaj Banasik, Adrian Godzwon, Dominik Klimek, Dawid Litwin, Damian Spytek, Hubert WoŁowiec
 
Piłka ręczna - III liga
poniedziałek, 20 maja 2019 07:07

MOSM BYTOM - SMS II KIELCE 24-34 (14-17)

MOSM Bytom: Grzegorz BartczyŃski, Mateusz Behrens, Filip Garczyk, Mateusz GĘsiarz, Mateusz GwÓŹdŹ, Aleksander Krakowski, Jacek Krauze, Krzysztof KureŁek, Artur Namyslo, Mateusz SzczĘsny, Marcin ZoleŃski, Łukasz Zubowicz
SMS II Kielce: Jakub AŁaj, Miłosz BĄczek, Igor Bykowski, Damian DomagaŁa, Marcin GŁuszczenko, Eliasz Kapela, Kasper Kosiba, Wiktor PacuŁa, Filip Paszylk, Filip Rosowski, Jakub Smulski, Wiktor Tomczak, Wiktor Trojanowski, Filip WĘgielewski
 
Piłka ręczna - III liga
poniedziałek, 20 maja 2019 07:06

VIRET ZAWIERCIE - AGH KRAKÓW 32-34 (12-19)

Viret Zawiercie: Marcin Kurzawa (11), Daniel Pawlik (6), Paweł WÓjcik (5), Kasper Bomba (3), Igor ZagaŁa (3), Krzysztof Bednarz (2), Patryk Merta (1), Jakub Mroczkowski (1), Bartosz Borecki, Igor KoŁa, Daniel Matysek, Marcin Pietruszka, Karol Żelezik, Błażej BurdziŃski, Mateusz Lewandowski
AGH Kraków: Mateusz Zubik (8), Jakub Jewiarz (7), Konrad Kisiel (6), Krzysztof Bielec (5), Wojciech Pecka (4), Mateusz Bujak (2), Dawid KopeĆ (1), Szymon PiĘkoŚ (1), Mateusz Cioroch, Mateusz Kowalski, Łukasz Kucharzyk, Krzysztof MiodoŃski, Szczepan Szablej, Adrian Ziaja
 
Piłka ręczna - III liga
poniedziałek, 20 maja 2019 07:06

WISŁA SANDOMIERZ - AZS UJK KIELCE 26-30 (13-16)

Wisła Sandomierz: Tomasz Cupisz (15), Arkadiusz Solon (4), Jakub Rusin (3), Michał Szklarski (2), Michał BiaŁkowski (1), Sebastian Werstler (1), Marcin Anwajler, Paweł CiepliŃski, Tadeusz Dusak, Krzysztof PĘgielski, Maciej Sadecki, Daniel Skowron, Mateusz Kabata, Jakub Mazur, Adam ZieliŃski, Dominik Żelazny
AZS UJK Kielce: Piotr Szafarczyk (14), Jakub Bulski (5), Kamil Siedlarz (5), Przemysław Grzesik (2), Daniel Boszczyk (1), Mirosław CuryŁo (1), Karol Sornat (1), Kamil StĘpnik (1), Piotr Bysiak, Wojciech CzerwiŃski, Filip Hady, Filip JastrzĄb, Krzysztof KoŚĆ, Krzysztof Bernacki, Damian Dobrowolski, Paweł Papaj
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 19 maja 2019 04:29

SIÓDEMKA MYSŁOWICE - ISKRA II KIELCE 27-20 (13-9)

Siódemka Mysłowice: Bartosz Aronik, Andrzej Beczek, Filip Gnyp, Mateusz Hajda, Bartosz HorodyŃski, Piotr Kowal, Adam Kruczalok, Jakub Mauer, Wojciech Poloczek, Mateusz RzoŃca, Jacek Sikora, Tomasz Wicik, Piotr WiĘckiewicz, Dawid Wilk, Krzysztof Witkowicz
Iskra II Kielce: Jakub Balawejder, Jakub Bekier, Paweł Cieszkowski, Maciej FĄfara, Bartłomiej Mazur, Michał Murzec, Bartosz Szaniawski, Miłosz WaŁach, Karol Wodecki, Wiktor WÓjcik, Filip Zdziech, Jakub Żmudzki
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 50

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!