LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Siatkówka - III liga
Siatkówka III liga gr. 3, 2022/2023
Kolejka 9
MOSiR Sieradz - Gwardia Wilczyce
3-1
Tygrysy Strzelin - ZAKSA II Kędzierzyn
0-3
Hetman Włoszczowa - WKS Wieluń
0-3
Chełmiec Wałbrzych - Start Namysłów
3-0
Volley Jelcz-Laskowice - AZS Częstochowa
1-3
Bielawianka Bielawa - KS Rudziniec
1-3

III liga gr. 3
1.
>< WKS Wieluń
9 22 25 - 8
2.
>< AZS Częstochowa
9 22 25 - 11
3.
>< ZAKSA II Kędzierzyn
9 22 23 - 10
4.
>< MOSiR Sieradz
9 18 22 - 13
5.
>< KS Rudziniec
9 17 22 - 15
6.
>< Gwardia Wilczyce
9 16 19 - 13
7.
>< Chełmiec Wałbrzych
9 16 21 - 17
8.
>< Volley Jelcz-Laskowice
9 13 18 - 18
9.
>< Bielawianka Bielawa
9 9 10 - 19
10.
>< Hetman Włoszczowa
9 5 9 - 24
11.
>< Start Namysłów
9 2 4 - 26
12.
>< Tygrysy Strzelin
9 0 3 - 27
Terminarz i wyniki
Siatkówka III liga gr. 4, 2022/2023
Kolejka 9
AKS Rzeszów - Jastrzębie II
0-3
Hutnik Kraków - MCKiS Jaworzno
2-3
Błękitni Ropczyce - MKS Andrychów
2-3
TKS Tychy - Kęczanin Kęty
3-0
KS Sędziszów Małopolski - Karpaty Krosno
3-0
MOSiR Jasło - Volley Rybnik
1-3

III liga gr. 4
1.
>< MCKiS Jaworzno
9 25 27 - 4
2.
>< MKS Andrychów
9 20 21 - 11
3.
>< Hutnik Kraków
9 19 23 - 12
4.
>< Karpaty Krosno
9 19 21 - 10
5.
>< KS Sędziszów Małopolski
9 15 16 - 15
6.
>< TKS Tychy
9 13 18 - 19
7.
>< Kęczanin Kęty
9 11 14 - 19
8.
>< MOSiR Jasło
9 10 14 - 19
9.
>< Błękitni Ropczyce
9 10 15 - 22
10.
>< Jastrzębie II
9 9 13 - 21
11.
>< Volley Rybnik
9 8 12 - 23
12.
>< AKS Rzeszów
9 3 8 - 27
Terminarz i wyniki
FOOTER


Siatkówka - III liga
piątek, 11 września 2020 15:52
Terminarz - III liga gr. 5

Kolejka 1 - 2020-09-26
Jastrzębie II - AZS Częstochowa
Volley Rybnik - AZS Opole
Kęczanin Kęty - MKS II Będzin
MKS Andrychów - Start Namysłów
TKS Tychy - Volley Miasteczko Śląskie

Kolejka 2 - 2020-10-03
TKS Tychy - MKS Andrychów
Start Namysłów - Kęczanin Kęty
MKS II Będzin - Volley Rybnik
AZS Opole - Jastrzębie II
Volley Miasteczko Śląskie - AZS Częstochowa

 
Siatkówka - III liga
niedziela, 12 sierpnia 2018 10:55

Terminarz - III liga gr. 5

Kolejka 1 - 2018-09-29
SMS Spała - MKS Będzin
Volley Rybnik - Jastrzębie
ZAKSA II Kędzierzyn - AZS Opole
TKS Tychy - BBTS II Bielsko-Biała
MKS Andrychów - Kęczanin Kęty

Kolejka 2 - 2018-10-06
MKS Będzin - Kęczanin Kęty
BBTS II Bielsko-Biała - MKS Andrychów
AZS Opole - TKS Tychy
Jastrzębie - ZAKSA II Kędzierzyn
SMS Spała - Volley Rybnik

 
Siatkówka - III liga
niedziela, 12 sierpnia 2018 10:55

Terminarz - III liga gr. 4

Kolejka 1 - 2018-09-29
Bielawianka Bielawa - MKS Oława
WKS Żagań - BTS Bolesławiec
Astra Nowa Sól - Juvenia Głuchołazy
Chrobry Głogów - Ziemia Milicka Milicz
MKS Wałbrzych - Ikar Legnica

Kolejka 2 - 2018-10-06
MKS Wałbrzych - Chrobry Głogów
Ziemia Milicka Milicz - Astra Nowa Sól
Juvenia Głuchołazy - WKS Żagań
BTS Bolesławiec - Bielawianka Bielawa
Ikar Legnica - MKS Oława

 
Siatkówka - III liga
piątek, 21 lipca 2017 06:32

Terminarz - III liga siatkówki gr. 3

Kolejka 1 - 2017-10-07
Calisia Kalisz - Bzura Ozorków
Łabędź Rzeczyca - AZS Łódź
LKPS Borowno - SMS II Spała
Czarni Rząśnia - SPS Słupca
UKS Kluczbork - Skra II Bełchatów

Kolejka 2 - 2017-10-14
UKS Kluczbork - Czarni Rząśnia
SPS Słupca - LKPS Borowno
SMS II Spała - Łabędź Rzeczyca
AZS Łódź - Calisia Kalisz
Skra II Bełchatów - Bzura Ozorków

 
Siatkówka - III liga
piątek, 21 lipca 2017 06:32

Terminarz - III liga siatkówki gr. 4

Kolejka 1 - 2017-09-30
MKS Oława - AZS Zielona Góra
Bielawianka Bielawa - BTS Bolesławiec
Astra Nowa Sól - Juvenia Głuchołazy
Gwardia Wrocław - Orzeł Międzyrzecz
Chrobry Głogów - AZS Opole

Kolejka 2 - 2017-10-07
WKS Żagań - Chrobry Głogów
AZS Opole - Gwardia Wrocław
Orzeł Międzyrzecz - Astra Nowa Sól
Juvenia Głuchołazy - Bielawianka Bielawa
BTS Bolesławiec - MKS Oława

 
Siatkówka - III liga
piątek, 21 lipca 2017 06:32

Terminarz - III liga siatkówki gr. 5

Kolejka 1 - 2017-09-30
Jastrzębie - MKS Czechowice
UKS Strzelce Op. - Górnik Radlin
TKS Tychy - Kęczanin Kęty
Volley Rybnik - GKS II Katowice
MCKiS Jaworzno - MKS II Będzin
MKS Andrychów - BBTS II Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 2017-10-07
MKS Andrychów - MCKiS Jaworzno
MKS II Będzin - Volley Rybnik
GKS II Katowice - TKS Tychy
Kęczanin Kęty - UKS Strzelce Op.
Górnik Radlin - Jastrzębie
BBTS II Bielsko-Biała - MKS Czechowice

 
Siatkówka - III liga
piątek, 02 września 2016 10:14

III liga

Terminarz III ligi siatkówki gr. 5

Kolejka 1 - 24 IX
UKS Strzelce Op. - SMS III Spała
MKS Czechowice - Górnik Radlin
TKS Tychy - AZS Opole
Jastrzębie - Rafako Racibórz
Volley Rybnik - MKS Andrychów
MCKiS Jaworzno - Juvenia Głuchołazy

Kolejka 2 - 1 X
Juvenia Głuchołazy - SMS III Spała
Górnik Radlin - UKS Strzelce Op.
AZS Opole - MKS Czechowice
Rafako Racibórz - TKS Tychy
MKS Andrychów - Jastrzębie
MCKiS Jaworzno - Volley Rybnik

 
Siatkówka - III liga
piątek, 02 września 2016 10:09

III liga

Terminarz III ligi siatkówki gr. 3

Kolejka 1 - 24 IX
MOSiR Sieradz - SMS II Spała
LKPS Borowno - AZS Łódź
MKS Kalisz - Łabędź Rzeczyca
UKS Kluczbork - Lechia Tomaszów Maz.
Czarni Rząśnia - Dragon Dobre

Kolejka 2 - 1 X
Dragon Dobre - SMS II Spała
Bzura Ozorków - MOSiR Sieradz
Łabędź Rzeczyca - LKPS Borowno
Lechia Tomaszów Maz. - MKS Kalisz
Czarni Rząśnia - UKS Kluczbork

 
Siatkówka - III liga
niedziela, 31 stycznia 2016 12:48

III liga AZS OPOLE - JUVENIA GŁUCHOŁAZY 3-1 (19, 17, -36, 23)

Opole: Dobrowolski, Brzozowski, Wróbel, Gibek, Herich, Kraśniewski, Łucki, Ciach, Fijak
Juvenia: Pryga, Mazur, Pajda, Pruchniewski, Zegan, Olejniczak, Cieślar, Wastrak, Meres, Dobrzański, Klimczak

 

AZS Opole pokonał Juvenię Głuchołazy 3-1, a mecz przejdzie do historii ze względu na niesamowicie długi trzeci set. Był to jedyny set wygrany przez Juvenię a zakończony dopiero wtedy, gdy Juvenia zdobyła 38-y punt. 36 punktów AZS-u nie wystarczyło do jego wygrania, a w sumie punktami zdobytymi w tym jednym secie spokojnie można by obstawić dwa. Mimo dramatycznego zwycięstwa Juveni w tym secie, w kolejnym górą byli znów opolanie i to oni zapisali na swoim koncie zwycięstwo.

 
Siatkówka - III liga
poniedziałek, 13 października 2014 12:20

III ligaUKS STRZELCE - JUVENIA GŁUCHOŁAZY 0-3 (-19, -13, -15)

Strzelce: Ratajczak, Pachliński, Tkacz, Jankowski, Kraśniewski, Sobieraj, Hadrian, Szczepański, Antczak
Juvenia: Malina, Pajda, Wilga, Olejniczak, Dobrzański, Mazur, Pilichowski, Jurkowski

(www.nto.pl)

 
Siatkówka - III liga
poniedziałek, 06 października 2014 13:28

III ligaJUVENIA GŁUCHOŁAZY - AZS OPOLE 3-2 (19, -18, -15, 23, 11)

Juvenia: Malina, Olejniczak, Pajda, Dobrzański, Mazur, Wilga, Pilichowski, Biniek, Wastrak
Opole: Dobrowolski, Gibek, Herich, Frąc, Kowalewski, Jarzembowicz, Łucki, Kieszek, Sachnik, Okoń

(www.nto.pl)

 
Siatkówka - III liga
piątek, 08 sierpnia 2014 11:39

III ligaTerminarz - III liga siatkówki gr.5

Kolejka 1
27-09-2014 (So) - 00:00 UKS Strzelce Op. - Jastrzębie II
27-09-2014 (So) - 00:00 AZS Opole - MKS Czechowice
27-09-2014 (So) - 00:00 Czarni Katowice - Juvenia Głuchołazy
27-09-2014 (So) - 00:00 Volley Rybnik - Rafako Racibórz
27-09-2014 (So) - 00:00 TKS Tychy - SK Radlin

 
pierwsza poprzednia 1 2 następna ostatnia

Strona 1 z 2

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!