LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Siatkówka - III liga
Siatkówka III liga gr. 3, 2021/2022
Kolejka 4
Volley Jelcz-Laskowice - Hetman Włoszczowa
3-0
AZS II Częstochowa - Volley Miasteczko Śląskie
3-0
SMS II Spała - AZS Częstochowa
3-1
Legion Skalmierzyce - Chełmiec Wałbrzych
3-2
WKS Wieluń - Bielawianka Bielawa
3-0
Czarni Rząśnia - Ziemia Milicka Milicz
3-0

III liga gr. 3
1.
>< AZS II Częstochowa
4 9 11 - 6
2.
>< WKS Wieluń
3 8 9 - 2
3.
>< Volley Jelcz-Laskowice
4 8 9 - 5
4.
>< Chełmiec Wałbrzych
4 7 9 - 6
5.
>< Bielawianka Bielawa
4 7 8 - 7
6.
>< Czarni Rząśnia
3 6 8 - 5
7.
>< AZS Częstochowa
4 6 9 - 9
8.
>< Legion Skalmierzyce
4 6 8 - 8
9.
>< Ikar Legnica
3 4 6 - 7
10.
>< SMS II Spała
4 4 6 - 10
11.
>< Hetman Włoszczowa
3 3 5 - 8
12.
>< Volley Miasteczko Śląskie
4 2 4 - 11
13.
>< Ziemia Milicka Milicz
4 2 3 - 11
Terminarz i wyniki
Siatkówka III liga gr. 4, 2021/2022
Kolejka 4
MKS Andrychów - Kęczanin Kęty
3-1
MCKiS Jaworzno - Karpaty Krosno
3-0
AKS Rzeszów - TKS Tychy
2-3
Błękitni Ropczyce - MKS II Będzin
3-1
Jastrzębie II - MOSiR Jasło
0-3
Volley Rybnik - KS Sędziszów Małopolski
0-3
MOSiR Dębica - Hutnik Kraków
3-0

III liga gr. 4
1.
>< KS Sędziszów Małopolski
4 12 12 - 1
2.
>< MCKiS Jaworzno
4 11 12 - 2
3.
>< Karpaty Krosno
4 9 9 - 3
4.
>< TKS Tychy
4 9 11 - 6
5.
>< MKS Andrychów
4 9 9 - 4
>< MOSiR Jasło
4 9 9 - 4
7.
>< Kęczanin Kęty
4 7 9 - 7
8.
>< Jastrzębie II
4 5 6 - 9
9.
>< MKS II Będzin
4 3 5 - 9
10.
>< Hutnik Kraków
4 3 4 - 9
11.
>< Błękitni Ropczyce
4 3 4 - 10
12.
>< MOSiR Dębica
4 3 3 - 9
13.
>< AKS Rzeszów
4 1 3 - 12
14.
>< Volley Rybnik
4 0 1 - 12
Terminarz i wyniki
FOOTER


Siatkówka - III liga
piątek, 11 września 2020 16:52
Terminarz - III liga gr. 5

Kolejka 1 - 2020-09-26
Jastrzębie II - AZS Częstochowa
Volley Rybnik - AZS Opole
Kęczanin Kęty - MKS II Będzin
MKS Andrychów - Start Namysłów
TKS Tychy - Volley Miasteczko Śląskie

Kolejka 2 - 2020-10-03
TKS Tychy - MKS Andrychów
Start Namysłów - Kęczanin Kęty
MKS II Będzin - Volley Rybnik
AZS Opole - Jastrzębie II
Volley Miasteczko Śląskie - AZS Częstochowa

 
Siatkówka - III liga
niedziela, 12 sierpnia 2018 11:55

Terminarz - III liga gr. 5

Kolejka 1 - 2018-09-29
SMS Spała - MKS Będzin
Volley Rybnik - Jastrzębie
ZAKSA II Kędzierzyn - AZS Opole
TKS Tychy - BBTS II Bielsko-Biała
MKS Andrychów - Kęczanin Kęty

Kolejka 2 - 2018-10-06
MKS Będzin - Kęczanin Kęty
BBTS II Bielsko-Biała - MKS Andrychów
AZS Opole - TKS Tychy
Jastrzębie - ZAKSA II Kędzierzyn
SMS Spała - Volley Rybnik

 
Siatkówka - III liga
niedziela, 12 sierpnia 2018 11:55

Terminarz - III liga gr. 4

Kolejka 1 - 2018-09-29
Bielawianka Bielawa - MKS Oława
WKS Żagań - BTS Bolesławiec
Astra Nowa Sól - Juvenia Głuchołazy
Chrobry Głogów - Ziemia Milicka Milicz
MKS Wałbrzych - Ikar Legnica

Kolejka 2 - 2018-10-06
MKS Wałbrzych - Chrobry Głogów
Ziemia Milicka Milicz - Astra Nowa Sól
Juvenia Głuchołazy - WKS Żagań
BTS Bolesławiec - Bielawianka Bielawa
Ikar Legnica - MKS Oława

 
Siatkówka - III liga
piątek, 21 lipca 2017 07:32

Terminarz - III liga siatkówki gr. 3

Kolejka 1 - 2017-10-07
Calisia Kalisz - Bzura Ozorków
Łabędź Rzeczyca - AZS Łódź
LKPS Borowno - SMS II Spała
Czarni Rząśnia - SPS Słupca
UKS Kluczbork - Skra II Bełchatów

Kolejka 2 - 2017-10-14
UKS Kluczbork - Czarni Rząśnia
SPS Słupca - LKPS Borowno
SMS II Spała - Łabędź Rzeczyca
AZS Łódź - Calisia Kalisz
Skra II Bełchatów - Bzura Ozorków

 
Siatkówka - III liga
piątek, 21 lipca 2017 07:32

Terminarz - III liga siatkówki gr. 4

Kolejka 1 - 2017-09-30
MKS Oława - AZS Zielona Góra
Bielawianka Bielawa - BTS Bolesławiec
Astra Nowa Sól - Juvenia Głuchołazy
Gwardia Wrocław - Orzeł Międzyrzecz
Chrobry Głogów - AZS Opole

Kolejka 2 - 2017-10-07
WKS Żagań - Chrobry Głogów
AZS Opole - Gwardia Wrocław
Orzeł Międzyrzecz - Astra Nowa Sól
Juvenia Głuchołazy - Bielawianka Bielawa
BTS Bolesławiec - MKS Oława

 
Siatkówka - III liga
piątek, 21 lipca 2017 07:32

Terminarz - III liga siatkówki gr. 5

Kolejka 1 - 2017-09-30
Jastrzębie - MKS Czechowice
UKS Strzelce Op. - Górnik Radlin
TKS Tychy - Kęczanin Kęty
Volley Rybnik - GKS II Katowice
MCKiS Jaworzno - MKS II Będzin
MKS Andrychów - BBTS II Bielsko-Biała

Kolejka 2 - 2017-10-07
MKS Andrychów - MCKiS Jaworzno
MKS II Będzin - Volley Rybnik
GKS II Katowice - TKS Tychy
Kęczanin Kęty - UKS Strzelce Op.
Górnik Radlin - Jastrzębie
BBTS II Bielsko-Biała - MKS Czechowice

 
Siatkówka - III liga
piątek, 02 września 2016 11:14

III liga

Terminarz III ligi siatkówki gr. 5

Kolejka 1 - 24 IX
UKS Strzelce Op. - SMS III Spała
MKS Czechowice - Górnik Radlin
TKS Tychy - AZS Opole
Jastrzębie - Rafako Racibórz
Volley Rybnik - MKS Andrychów
MCKiS Jaworzno - Juvenia Głuchołazy

Kolejka 2 - 1 X
Juvenia Głuchołazy - SMS III Spała
Górnik Radlin - UKS Strzelce Op.
AZS Opole - MKS Czechowice
Rafako Racibórz - TKS Tychy
MKS Andrychów - Jastrzębie
MCKiS Jaworzno - Volley Rybnik

 
Siatkówka - III liga
piątek, 02 września 2016 11:09

III liga

Terminarz III ligi siatkówki gr. 3

Kolejka 1 - 24 IX
MOSiR Sieradz - SMS II Spała
LKPS Borowno - AZS Łódź
MKS Kalisz - Łabędź Rzeczyca
UKS Kluczbork - Lechia Tomaszów Maz.
Czarni Rząśnia - Dragon Dobre

Kolejka 2 - 1 X
Dragon Dobre - SMS II Spała
Bzura Ozorków - MOSiR Sieradz
Łabędź Rzeczyca - LKPS Borowno
Lechia Tomaszów Maz. - MKS Kalisz
Czarni Rząśnia - UKS Kluczbork

 
Siatkówka - III liga
niedziela, 31 stycznia 2016 13:48

III liga AZS OPOLE - JUVENIA GŁUCHOŁAZY 3-1 (19, 17, -36, 23)

Opole: Dobrowolski, Brzozowski, Wróbel, Gibek, Herich, Kraśniewski, Łucki, Ciach, Fijak
Juvenia: Pryga, Mazur, Pajda, Pruchniewski, Zegan, Olejniczak, Cieślar, Wastrak, Meres, Dobrzański, Klimczak

 

AZS Opole pokonał Juvenię Głuchołazy 3-1, a mecz przejdzie do historii ze względu na niesamowicie długi trzeci set. Był to jedyny set wygrany przez Juvenię a zakończony dopiero wtedy, gdy Juvenia zdobyła 38-y punt. 36 punktów AZS-u nie wystarczyło do jego wygrania, a w sumie punktami zdobytymi w tym jednym secie spokojnie można by obstawić dwa. Mimo dramatycznego zwycięstwa Juveni w tym secie, w kolejnym górą byli znów opolanie i to oni zapisali na swoim koncie zwycięstwo.

 
Siatkówka - III liga
poniedziałek, 13 października 2014 13:20

III ligaUKS STRZELCE - JUVENIA GŁUCHOŁAZY 0-3 (-19, -13, -15)

Strzelce: Ratajczak, Pachliński, Tkacz, Jankowski, Kraśniewski, Sobieraj, Hadrian, Szczepański, Antczak
Juvenia: Malina, Pajda, Wilga, Olejniczak, Dobrzański, Mazur, Pilichowski, Jurkowski

(www.nto.pl)

 
Siatkówka - III liga
poniedziałek, 06 października 2014 14:28

III ligaJUVENIA GŁUCHOŁAZY - AZS OPOLE 3-2 (19, -18, -15, 23, 11)

Juvenia: Malina, Olejniczak, Pajda, Dobrzański, Mazur, Wilga, Pilichowski, Biniek, Wastrak
Opole: Dobrowolski, Gibek, Herich, Frąc, Kowalewski, Jarzembowicz, Łucki, Kieszek, Sachnik, Okoń

(www.nto.pl)

 
Siatkówka - III liga
piątek, 08 sierpnia 2014 12:39

III ligaTerminarz - III liga siatkówki gr.5

Kolejka 1
27-09-2014 (So) - 00:00 UKS Strzelce Op. - Jastrzębie II
27-09-2014 (So) - 00:00 AZS Opole - MKS Czechowice
27-09-2014 (So) - 00:00 Czarni Katowice - Juvenia Głuchołazy
27-09-2014 (So) - 00:00 Volley Rybnik - Rafako Racibórz
27-09-2014 (So) - 00:00 TKS Tychy - SK Radlin

 
pierwsza poprzednia 1 2 następna ostatnia

Strona 1 z 2

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!