Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Koszykówka - II liga
Koszykówka II liga, 2018/2019
Kolejka 30
GKS Tychy - WKK Wrocław
80-58
Znicz Pruszków - SKK Kutno
58-80
Śląsk Wrocław - Sokół Łańcut
105-71
SKK Siedlce - Astoria Bydgoszcz
81-82
Księżak Łowicz - Czarni Słupsk
76-91
AGH Kraków - Pogoń Prudnik
76-65
Górnik Wałbrzych - Kotwica Kołobrzeg
70-68
Polonia Leszno - Basket Poznań
86-96

II liga
1.
>< Śląsk Wrocław
30 53 2732 - 2356
2.
>< Astoria Bydgoszcz
30 51 2580 - 2362
3.
>< Sokół Łańcut
30 50 2482 - 2340
4.
>< Czarni Słupsk
30 48 2440 - 2346
5.
>< WKK Wrocław
30 46 2321 - 2393
6.
>< GKS Tychy
30 46 2476 - 2377
7.
>< Basket Poznań
30 46 2330 - 2339
8.
>< Górnik Wałbrzych
30 46 2253 - 2232
9.
>< Polonia Leszno
30 45 2406 - 2354
10.
>< Pogoń Prudnik
30 45 2512 - 2509
11.
>< Kotwica Kołobrzeg
30 43 2434 - 2469
12.
>< SKK Kutno
30 42 2313 - 2430
13.
>< Znicz Pruszków
30 42 2125 - 2209
14.
>< Księżak Łowicz
30 40 2383 - 2617
15.
>< AGH Kraków
30 40 2292 - 2451
16.
>< SKK Siedlce
30 36 2426 - 2721
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 09:41

Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2018-09-29
Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Wałbrzych - Pogoń Prudnik
AGH Kraków - Czarni Słupsk
Księżak Łowicz - Astoria Bydgoszcz
SKK Siedlce - WKK Wrocław
GKS Tychy - Sokół Łańcut
Śląsk Wrocław - SKK Kutno
Polonia Leszno - Znicz Pruszków

Kolejka 2 - 2018-10-06
Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław
SKK Kutno - GKS Tychy
Sokół Łańcut - SKK Siedlce
WKK Wrocław - Księżak Łowicz
Astoria Bydgoszcz - AGH Kraków
Czarni Słupsk - Górnik Wałbrzych
Pogoń Prudnik - Basket Poznań
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Leszno

 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

NYSA KŁODZKO - AZS KRAKÓW 92-90 (19-16, 23-24, 23-17, 14-22, d- 13-11)

Nysa Kłodzko: Michał Lipiński (3), Marcin Kowalski (15), Dominik Rutkowski (12), Marc-Oscar Sanny (4), Mateusz Kasiński (4), Tomasz Stępień (24), Rafał Wojciechowski (6), Marcel Kliniewski, Michał Jodłowski (11), Maksym Kulon (10), Przemysław Malona (3)
AZS Kraków: Piotr Renkiel (2), Michael Hicks (16), Jakub Załucki (8), Michał Baran (14), Marcin Malczyk (13), Jakub Dłuski (5), Aleksander Załucki (9), Patryk Pełka (23), Kacper Stalicki
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

KK WARSZAWA - ZNICZ PRUSZKÓW 63-75 (17-17, 18-28, 15-19, 13-11)

KK Warszawa: Patryk Jankowski, Marek Iwanowicz, Tomasz Jaremkiewicz (11), Paweł Hybiak (5), Michał Wojtyński (24), Tomasz Rudko (8), Dariusz Sarnacki, Damian Zapert (4), Krystian Koźluk (9), Mikołaj Motel (2)
Znicz Pruszków: Adrian Kordalski (15), Mikołaj Stopierzyński (14), Bartłomiej Ornoch (4), Tomasz Madziar (11), Wojciech Hałas (3), Robert Cetnar (6), Daniel Olszewski, Damian Cechniak (10), Andrzej Paszkiewicz (12)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI - POLONIA LESZNO 78-85 (15-26, 24-30, 25-12, 14-17)

Spójnia Stargard Szczeciński: Dawid Bręk (13), Konrad Koziorowicz (2), Wojciech Fraś (8), Alan Czujkowski (8), Karol Pytyś (4), Maciej Raczyński (4), Marcin Dymała (18), Marcel Wilczek (4), Hubert Pabian (17)
Polonia Leszno: Jakub Kobel (11), Radosław Trubacz (11), Kacper Kurkowiak, Stanferd Sanny (6), Kamil Chanas (32), Przemysław Wrona (5), Szymon Milczyński (4), Maciej Rostalski (10), Nikodem Sirijatowicz (6)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

NOTEĆ INOWROCŁAW - GKS TYCHY 72-78 (22-26, 12-24, 20-20, 18-8)

Noteć Inowrocław: Kamil Michalski (14), Dawid Adamczewski, Łukasz Paul (10), Grzegorz Małecki (8), Seweryn Sroczyński (2), Adam Lisewski (2), Mateusz Marciniak (5), Wojciech Żurawski (12), Marcin Rzosiński, Kamil Maciejewski (2), Damian Szczepanik (12), Aleksander Filipiak (5)
GKS Tychy: Damian Szymczak (10), Filip Małgorzaciak (18), Piotr Hałas, Michał Jankowski (10), Norbert Kulon (9), Marcin Kowalewski (11), Dawid Słupiński (6), Tomasz Deja (5), Jakub Fenrych (5), Kacper Majka (4)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

SIARKA TARNOBRZEG - SKK SIEDLCE 81-95 (15-14, 21-25, 20-32, 25-24)

Siarka Tarnobrzeg: Wiktor Sewioł (13), Jakub Stanios (18), Mateusz Gazarkiewicz (5), Filip Czyżnielewski (24), Artur Pabianek (17), Dawid Rypiński (4), Paweł Nowicki
SKK Siedlce: Karol Obarek (7), Marcin Nędzi (4), Mateusz Migała (5), Rafał Król (10), Dawid Kołodziński, Rafał Sobiło (9), Kamil Czosnowski (15), Paweł Lewandowski (8), Rafał Stefanik (10), Bartosz Wróbel (22), Rafał Rajewicz (5)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

POGOŃ PRUDNIK - BASKET POZNAŃ 93-97 (26-22, 26-23, 20-32, 21-20)

Pogoń Prudnik: Jakub Krawczyk (6), Paweł Bogdanowicz (20), Rafał Malitka (4), Grzegorz Mordzak (12), Patryk Garwol (11), Tomasz Nowakowski (5), Wiktor Czyżewski (4), Tomasz Prostak (18), Patryk Nowerski (11), Maciej Strzelecki (2)
Basket Poznań: Mariusz Konopatzki (8), Michał Samsonowicz (1), Jakub Fiszer (10), Dawid Gruszczyński, Filip Struski (34), Tomasz Smorawiński (2), Adam Metelski (6), Mikołaj Czyż (4), Mikołaj Kurpisz (18), Piotr Wieloch (14)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

ASTORIA BYDGOSZCZ - ŚLĄSK WROCŁAW 73-71 (22-17, 13-19, 16-19, 22-16)

Astoria Bydgoszcz: Patryk Gospodarek (7), Jakub Kondraciuk (2), Bogdan Kornijec (3), Dorian Szyttenholm (5), Michał Aleksandrowicz (11), Mateusz Fatz (6), Paweł Śpica (27), Łukasz Frąckiewicz (12)
Śląsk Wrocław: Karol Kutta (3), Tomasz Żeleźniak (3), Jakub Musiał (15), Aleksander Dziewa (18), Adrian Mroczek-Truskowski, Mikołaj Ratajczak (2), Mateusz Stawiak (1), Karol Michałek (7), Jan Grzeliński (22)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

SKK KUTNO - SOKÓŁ ŁAŃCUT 58-78 (14-21, 16-17, 14-29, 14-11)

SKK Kutno: Michał Marek (15), Mateusz Zębski (5), January Sobczak (2), Szymon Pawlak, Arkadiusz Kobus (4), Przemysław Tradecki, Tomasz Wojdyła (10), Mateusz Ćwirko-Godycki (2), Damian Antczak (2), Mateusz Szwed (5), Damian Janiak (8), Bartosz Majewski (5)
Sokół Łańcut: Adrian Inglot (3), Rafał Kulikowski (16), Kamil Zywert (6), Bartłomiej Karolak, Adrian Warszawski (7), Szymon Dziedzic, Maciej Klima (6), Marek Zywert (24), Maciej Parszewski (4), Artur Włodarczyk (12)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 01 kwietnia 2018 02:52

BASKET POZNAŃ - SIARKA TARNOBRZEG 84-71 (25-19, 13-14, 24-25, 22-13)

Basket Poznań: Mariusz Konopatzki (2), Michał Samsonowicz, Marcin Tomaszewski, Jakub Fiszer (8), Dawid Gruszczyński, Filip Struski (16), Tomasz Smorawiński, Adam Metelski (17), Mikołaj Czyż (6), Mikołaj Kurpisz (24), Piotr Wieloch (11)
Siarka Tarnobrzeg: Wiktor Sewioł (10), Jakub Stanios (17), Mateusz Gazarkiewicz (8), Filip Czyżnielewski (11), Artur Pabianek (12), Dawid Rypiński (3), Paweł Nowicki (10)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 01 kwietnia 2018 02:52

POLONIA LESZNO - KK WARSZAWA 96-65 (24-16, 26-20, 23-9, 23-20)

Polonia Leszno: Jakub Kobel (17), Radosław Trubacz (10), Kacper Kurkowiak (7), Stanferd Sanny (16), Kamil Chanas (11), Przemysław Wrona (5), Szymon Milczyński (4), Maciej Rostalski (16), Nikodem Sirijatowicz (10), Adam Krajewski
KK Warszawa: Patryk Jankowski, Marek Iwanowicz (14), Tomasz Jaremkiewicz (7), Michał Wojtyński (6), Tomasz Rudko (2), Jakub Pietkiewicz, Dariusz Sarnacki, Kirył Dziatczuk, Damian Zapert (9), Krystian Koźluk (17), Mikołaj Motel (10)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 01 kwietnia 2018 02:52

ZNICZ PRUSZKÓW - NYSA KŁODZKO 63-61 (13-15, 17-19, 18-14, 15-13)

Znicz Pruszków: Adrian Kordalski (13), Mikołaj Stopierzyński (15), Bartłomiej Ornoch (9), Tomasz Madziar (8), Wojciech Hałas, Hubert Stopierzyński, Robert Cetnar (5), Daniel Olszewski, Damian Cechniak (10), Andrzej Paszkiewicz (3)
Nysa Kłodzko: Michał Lipiński (13), Dominik Rutkowski (7), Marc-Oscar Sanny (6), Mateusz Kasiński (5), Tomasz Stępień (17), Maksym Kulon (2), Przemysław Malona (11)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 46

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!