Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet, 2019/2020
Kolejka 11
Karkonosze Jelenia Góra - Sośnica Gliwice
31-30
MKS Gniezno - AZS Wrocław
33-24
AZS Poznań - San Jarosław
37-24
Korona Kielce - MTS Żory
37-31
Zgoda Ruda Śl. - Cracovia Kraków
19-15

II liga kobiet
1.
>< SPR Olkusz
10 27 357 - 263
2.
>< Korona Kielce
10 27 379 - 235
3.
>< MKS Gniezno
10 24 285 - 253
4.
>< MTS Żory
10 24 361 - 243
5.
>< AZS Poznań
10 18 341 - 306
6.
>< AZS Wrocław
10 12 249 - 313
7.
>< Karkonosze Jelenia Góra
10 12 271 - 318
8.
>< Zgoda Ruda Śl.
10 8 227 - 301
9.
>< Sośnica Gliwice
10 7 259 - 305
10.
>< San Jarosław
10 4 213 - 315
11.
>< Cracovia Kraków
10 2 229 - 319
Terminarz i wyniki
FOOTER

LZS Kujakowice - LUKS Węgierska Górka 10-0
Bronowianka II Kraków - Broń Radom 7-3
Borussia Dortmund - FC Köln 5-1
Strzelec Frysztak - Viret Zawiercie 9-1
Zagłębie Sosnowiec - SMS III Kielce 33-32
Zagłębie Lubin - MKS Lublin 24-20
Gwardia Wrocław - AZS Lublin 3-1
Sokół Orzesze - Skarbek II Tarnowskie Góry 4-6
Iskra II Kielce - Górnik II Zabrze 42-20
ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębie 2-3
AZS Olsztyn - Resovia Rzeszów 1-3
Trefl Gdańsk - GKS Katowice 2-3
MKS Będzin - Warta Zawiercie 3-0
Chemik Bydgoszcz - Czarni Radom 3-2
Cuprum Lubin - Skra Bełchatów 0-3
KKS Tarnowskie Góry - Obra Kościan 89-70
Kosz Pleszew - Stal II Ostrów Wlkp. 77-100



Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 11 stycznia 2020 23:59

MKS GNIEZNO - KORONA KIELCE 22-37 (12-21)

MKS Gniezno: Martyna Bigoszewska-jackowiak, Karolina Chojnacka, Martyna DolaciŃska, Marta GiszczyŃska, Karolina Kasprowiak, Lidia KobyŁecka, Daria Konieczna, Martyna Matysek, Kamila Olejniczak, Martyna Rachela, Natalia RÓŻewska, Maria Rybicka, Joanna Sawicka , Agnieszka Siwka, Alicja ŚlĘzak, Monika Walkowska
Korona Kielce: Marta Chodakowska, Wiktoria GliwiŃska, Małgorzata Hibner, Natalia Jach, Magdalena KĘdzior, Agnieszka MŁynarska, Karolina Mochocka, Olesia Parandii , Magdalena SkowroŃska, Honorata Syncerz, Martyna Szymanik, Magda WiĘckowska, Sandra Zimnicka
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 22 grudnia 2019 08:18

MKS GNIEZNO - MTS ŻORY 28-27 (13-16)

MKS Gniezno: Joanna Sawicka (11), Karolina Kasprowiak (7), Martyna Matysek (4), Monika ŁĘgowska (2), Agnieszka Siwka (2), Karolina Chojnacka (1), Alicja ŚlĘzak (1), Marta GiszczyŃska, Lidia KobyŁecka, Daria Konieczna, Martyna Rachela, Natalia RÓŻewska, Monika Walkowska, Martyna Bigoszewska-jackowiak, Martyna DolaciŃska, Maria Rybicka
MTS Żory: Daria Szynkaruk (8), Aleksandra Abramowicz (7), Oktawia PŁomiŃska (5), Sara Stankovski (5), Adriana Kurdzielewicz (1), Paulina Wdowiak (1), Patrycja Giera, Aleksandra Januchta, Marta WoŁczyk, Katarzyna Wyrzychowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
piątek, 20 grudnia 2019 19:32

SOŚNICA GLIWICE - KORONA KIELCE 21-33 (11-19)

Sośnica Gliwice: Paulina Kostrzewska (7), Paulina Łuczyk (2), Aleksandra Olejarczyk (2), Paulina Walus (2), Weronika Zalewska (2), Karolina Golec (1), Weronika Klich (1), Aleksandra Markiewicz (1), Karolina Pytlos (1), Magdalena Reichel (1), Hanna Smodis (1), Adrianna Mazurczyk, Ewelina Wojciechowska, Klaudia Zizulewska, Olga Zwolenik
Korona Kielce: Magda WiĘckowska (7), Magdalena KĘdzior (5), Honorata Syncerz (5), Wiktoria GliwiŃska (4), Sandra Zimnicka (4), Natalia Jach (3), Natalia Hensoldt (2), Agnieszka MŁynarska (1), Magdalena SkowroŃska (1), Zofia Staszewska (1), Marta Chodakowska, Małgorzata Hibner, Olesia Parandii , Martyna Szymanik
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 15 grudnia 2019 21:53

ZGODA RUDA ŚL. - CRACOVIA KRAKÓW 19-15 (9-8)

Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Karolina Kawalec, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Małgorzata KrzymiŃska, Martyna Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Paulina Kulik, Natalia Podsiedlik, Jessica Prokop, Julia Skubacz, Patrycja WrÓbel, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska, Agnieszka ZioŁa
Cracovia Kraków: Anna Andrzejczyk, Tatiana Barnowska, Kamila Dzidek, Milena Herman, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Paulina Reichel, Gabriela Stachowicz, Justyna StaroŃ, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 15 grudnia 2019 08:30

KORONA KIELCE - MTS ŻORY 37-31 (17-16)

Korona Kielce: Marta Chodakowska, Wiktoria GliwiŃska, Małgorzata Hibner, Natalia Jach, Magdalena KĘdzior, Agnieszka MŁynarska, Karolina Mochocka, Olesia Parandii , Paulina Piwowarczyk, Magdalena SkowroŃska, Honorata Syncerz, Martyna Szymanik, Magda WiĘckowska, Gabriela ZiĘba, Sandra Zimnicka
MTS Żory: Aleksandra Abramowicz, Patrycja Giera, Marzena Hochman , Katarzyna Homonicka, Aleksandra Januchta, Karolina Jaworska, Adriana Kurdzielewicz, Oktawia PŁomiŃska, Sara Stankovski, Daria Szynkaruk, Paulina Wdowiak, Marta WoŁczyk, Katarzyna Wyrzychowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 14 grudnia 2019 22:28

MKS GNIEZNO - AZS WROCŁAW 33-24 (14-10)

MKS Gniezno: Joanna Sawicka (6), Marta GiszczyŃska (5), Karolina Kasprowiak (5), Alicja ŚlĘzak (5), Martyna Matysek (4), Monika ŁĘgowska (3), Agnieszka Siwka (2), Karolina Chojnacka (1), Natalia RÓŻewska (1), Monika Walkowska (1), Martyna Bigoszewska-jackowiak, Martyna DolaciŃska, Lidia KobyŁecka, Daria Konieczna, Martyna Rachela, Maria Rybicka
AZS Wrocław: Karolina CieŚlik (6), Magdalena FryŚna (6), Karolina ŁuszczyŃska (6), Patrycja KozioŁ (4), Aleksandra Kazimierz (1), Mariola WaŁowska (1), Dominika Glabik, Oliwia Kuriata, Wiktoria Lipiec, Karolina Milczarczyk, Marta Szczepankiewicz, Ewelina Szczudlek
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 14 grudnia 2019 22:28

AZS POZNAŃ - SAN JAROSŁAW 37-24 (23-13)

AZS Poznań: Karolina CzyŻ, Jagna Jackowska, Kamila Kaczanowska, Zuzanna Kliszcz, Lidia Kowalaszek, Katarzyna Matyja, Magdalena Maziarz, Aleksandra PrzebieraŁa, Anna maria Rzeczycka, Zofia Sikora, Paulina Sowa, Karolina Szajek, Anna ŚwitaŁa, Julia Wieman, Magdalena ZiÓŁkowska
San Jarosław: Katarzyna Bartuzel, Patrycja Borowska, Izabela Brzozowska, Justyna Dziura, Katarzyna GaŁat, Wiktoria Kostuch, Katarzyna Kucajda, Wioleta Mazur, Bogna OchoŃska, Aleksandra Pazdro, Kamila Stachowicz, Andżelika ZiĘba
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 09 grudnia 2019 04:50

AZS WROCŁAW - SPR OLKUSZ 25-39 (11-19)

AZS Wrocław: Ewa Bednarska, Karolina CieŚlik, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Aleksandra Kazimierz, Oliwia Kucharska, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Karolina Milczarczyk, Ewelina Szczudlek, Mariola WaŁowska
SPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Weronika GĘgotek, Patrycja JaŁowicka, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Dagmara Knapik, Natalia Kolonko, Paulina MarszaŁek, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Aleksandra Nowicka, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Klaudia WÓjcicka-dudek, Zuzanna Żur
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 08 grudnia 2019 05:26

ZGODA RUDA ŚL. - MKS GNIEZNO 23-28 (13-16)

Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Karolina Kawalec, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Małgorzata KrzymiŃska, Martyna Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Paulina Kulik, Natalia Podsiedlik, Jessica Prokop, Julia Skubacz, Marta Weihrauch, Patrycja WrÓbel, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka ZioŁa
MKS Gniezno: Martyna Bigoszewska-jackowiak, Karolina Chojnacka, Martyna DolaciŃska, Marta GiszczyŃska, Karolina Kasprowiak, Lidia KobyŁecka, Daria Konieczna, Martyna Matysek, Martyna Rachela, Natalia RÓŻewska, Maria Rybicka, Joanna Sawicka , Agnieszka Siwka, Monika Walkowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 08 grudnia 2019 05:26

SOŚNICA GLIWICE - AZS POZNAŃ 30-33 (14-16)

Sośnica Gliwice: Agnieszka DraŻyk, Karolina Golec, Weronika Klich, Paulina Kostrzewska, Paulina Łuczyk, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Aleksandra Olejarczyk, Karolina Pytlos, Magdalena Reichel, Joanna Sermak, Hanna Smodis, Paulina Walus, Paulina Wieczorek, Ewelina Wojciechowska, Weronika Zalewska
AZS Poznań: Karolina CzyŻ, Jagna Jackowska, Kamila Kaczanowska, Zuzanna Kliszcz, Lidia Kowalaszek, Katarzyna Matyja, Magdalena Maziarz, Aleksandra PrzebieraŁa, Zofia Sikora, Paulina Sowa, Karolina Szajek, Anna ŚwitaŁa, Julia Wieman, Magdalena ZiÓŁkowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 08 grudnia 2019 05:26

SAN JAROSŁAW - CRACOVIA KRAKÓW 24-24 ► (8-13)

Karne: 2-4

San Jarosław: Wiktoria Kostuch (7), Katarzyna Bartuzel (6), Izabela Brzozowska (5), Katarzyna Kucajda (3), Katarzyna GaŁat (2), Aleksandra Pazdro (1), Patrycja Borowska, Justyna Dziura, Paulina Galas, Wioleta Mazur, Aleksandra OchoŃska, Kamila Stachowicz, Andżelika ZiĘba, Barbara SzymaŃska-galas
Cracovia Kraków: Justyna StaroŃ (7), Kamila Dzidek (3), Katarzyna KamusiŃska (3), Laura ŚwiĄtek (3), Milena Herman (2), Katarzyna Kawa (2), Natalia Wojas (2), Paulina Reichel (1), Gabriela Stachowicz (1), Anna Andrzejczyk, Tatiana Barnowska, Małgorzata Skalska, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Marlena Nikody
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 08 grudnia 2019 05:26

MTS ŻORY - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 38-27 (22-15)

MTS Żory: Aleksandra Abramowicz, Patrycja Giera, Marzena Hochman , Katarzyna Homonicka, Aleksandra Januchta, Karolina Jaworska, Adriana Kurdzielewicz, Oktawia PŁomiŃska, Sara Stankovski, Daria Szynkaruk, Paulina Wdowiak, Marta WoŁczyk, Katarzyna Wyrzychowska
Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Wiktoria Drozdowska, Marlena Grabarczyk, Alicja Grzejszczak, Nikola Jarosz, Karolina Kanicka, Marika Klimaszewska, Aleksandra KoŁecka, Emilia Kowalik, Agnieszka Kowalska, Sara Michalewicz, Magdalena Starczyk, Weronika Weber, Maja Wrotniewska, Urszula ZieliŃska
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 21

© 2020 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!