LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet, 2020/2021
Kolejka 4
AZS Wrocław - Cracovia Kraków
(sb) 00:00
Zgoda Ruda Śl. - Karkonosze Jelenia Góra
(sb) 16:00
Kolejka 7
AZS Gliwice - Zgoda Ruda Śl.
27-30
AZS Wrocław - ChKS Łódź
33-18
Dziewiątka Legnica - SPR Olkusz
39-31
Karkonosze Jelenia Góra - MTS Żory
-
Kolejka 8
Zgoda Ruda Śl. - AZS Wrocław
27-30
SPR Olkusz - Cracovia Kraków
45-27
Kolejka 9
AZS Gliwice - SPR Olkusz
(sb) 16:00

II liga kobiet
1.
>< AZS Gliwice
7 13 201 - 180
2.
>< Dziewiątka Legnica
6 13 186 - 166
3.
>< AZS Wrocław
7 12 195 - 183
4.
>< SPR Olkusz
6 12 205 - 174
5.
>< MTS Żory
4 9 109 - 98
6.
>< Karkonosze Jelenia Góra
4 8 118 - 93
7.
>< Cracovia Kraków
5 3 116 - 148
8.
>< Zgoda Ruda Śl.
6 3 154 - 189
9.
>< ChKS Łódź
5 2 117 - 170
Terminarz i wyniki
FOOTER

Zagłębie Lubin - MTS Kwidzyn 19-27
KS Częstochowa - Odra Kąty Opolskie 8-2
Orzeł Kozy - ULKTS II Pszczyna 9-1
Lechia Gdańsk - Lech Poznań 0-1
Start Pietrowice - Handball Rzeszów 23-24
San Jarosław - SMS Szczyrk 3-1
SMS Szczyrk - San Jarosław 1-3
LZS Staniszcze W. - LZS Zimna Wódka 8-7
LZS Polski Świętów - LKS Rusocin 4-5
LZS Łąka - LKS Goświnowice 1-4
Burza Lipki - KS Skarbimierz 0-3
LZS Polanowice - LZS Bogacica 2-5
Spójnia Zebrzydowice - Kuźnia Ustroń 0-5
Odra II Wodzisław - Odra Wodzisław 8-2
Naprzód Syrynia - LKS Krzyżanowice 0-5
Unia Kalety - Promień Glinica 3-1
FSV Mainz - 1899 Hoffenheim 1-1



Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 07:08

ZGODA RUDA ŚL. - AZS WROCŁAW 27-30 (15-17)

Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Marta Weihrauch, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
AZS Wrocław: Ewa Bednarska, Magdalena FryŚna, Gabriela GawryŚ, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Natalia Karpiel, Aleksandra Kazimierz, Aleksandra Kondracka, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 07:08

SPR OLKUSZ - CRACOVIA KRAKÓW 45-27 (24-8)

SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Weronika GĘgotek, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Dagmara Knapik, Paulina Łuczyk, Paulina MarszaŁek, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
Cracovia Kraków: Tatiana Barnowska, Kamila Dzidek, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Justyna StaroŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 28 listopada 2020 19:27

CHKS ŁÓDŹ - DZIEWIĄTKA LEGNICA ◄ 29-29 (11-14)

Karne: 4-1

ChKS Łódź: Natalia Szmigielska (8), Aleksandra Kutnik (5), Małgorzata Kisiel (4), Magdalena PiĄtczak (4), Natalia Kowalska (3), Barbara Sibelska (3), Martyna Agata (1), Wiktoria Szymczak (1), Magdalena Borowiec, Marcelina Lis, Dominika Nyga, Justyna BrudzyŃska, Marlena Gitzel, Karolina NiedbaŁa
Dziewiątka Legnica: Daria MiŁek (8), Wiktoria Drozdowska (6), Katarzyna Kozak (5), Wiktoria KociŃska (4), Dominika Stala (2), Dominika SwĘdrak (2), Weronika ScisŁowicz (1), Nikola Wojciechowska (1), Oliwia Doroba, Wiktoria Jaroniewska, Jolanta Trojanowska, Natalia Gdula, Wiktoria Ilnicka, Paulina Lange, Kamila Ozga, Natalia Szuk
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 28 listopada 2020 19:27

CHKS ŁÓDŹ - AZS GLIWICE 25-41 (12-19)

ChKS Łódź: Martyna Agata (7), Magdalena PiĄtczak (5), Małgorzata Kisiel (3), Magdalena Borowiec (2), Barbara Sibelska (2), Wiktoria Szymczak (2), Natalia Kowalska (1), Aleksandra Kutnik (1), Karolina NiedbaŁa (1), Dominika Nyga (1), Justyna BrudzyŃska, Marcelina Lis, Natalia Szmigielska
AZS Gliwice: Karolina Golec (6), Weronika Klich (5), Aleksandra Olejarczyk (5), Paulina Walus (5), Agnieszka DraŻyk (4), Magdalena Reichel (4), Paulina Kostrzewska (3), Karolina Pytlos (3), Hanna Smodis (3), Sylwia SzoŁtysek (1), Ewelina Wojciechowska (1), Julia WÓjcik (1), Monika CiesiÓŁka, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Patrycja WrÓbel
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 28 listopada 2020 19:27

AZS WROCŁAW - CHKS ŁÓDŹ 33-18 (15-9)

AZS Wrocław: Magdalena FryŚna (7), Magdalena Maziarz (6), Karolina ŁuszczyŃska (5), Karolina Szajek (5), Ewa Bednarska (3), Weronika GoŁĄb (2), Karolina Milczarczyk (2), Mariola WaŁowska (2), Klaudia Kruk (1), Olha Areshina , Dominika Glabik, Natalia Karpiel, Aleksandra Kazimierz, Karolina MatczyŃska, Julia Padula, Anna Stangret
ChKS Łódź: Aleksandra Kutnik (6), Martyna Agata (4), Marlena Gitzel (2), Małgorzata Kisiel (2), Magdalena PiĄtczak (2), Natalia Kowalska (1), Natalia Szmigielska (1), Magdalena Borowiec, Justyna BrudzyŃska, Wiktoria Karbownik, Marcelina Lis, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Barbara Sibelska, Wiktoria Szymczak
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 22 listopada 2020 19:01

DZIEWIĄTKA LEGNICA - SPR OLKUSZ 39-31 (16-12)

Dziewiątka Legnica: Dominika Chmielarczyk, Natalia Gdula, Wiktoria Ilnicka, Wiktoria Jaroniewska, Wiktoria KociŃska, Katarzyna Kozak, Paulina Lange, Daria MiŁek, Kamila Ozga, Weronika ScisŁowicz, Dominika Stala, Dominika SwĘdrak, Jolanta Trojanowska, Nikola Wojciechowska
SPR Olkusz: Anna Andrzejczyk, Magdalena Barczyk, Weronika GĘgotek, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Dagmara Knapik, Paulina Łuczyk, Paulina MarszaŁek, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Aleksandra Nowicka, Kamila Pietruszka, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 21 listopada 2020 19:38

AZS GLIWICE - ZGODA RUDA ŚL. 27-30 (19-14)

AZS Gliwice: Monika CiesiÓŁka, Agnieszka DraŻyk, Karolina Golec, Weronika Klich, Paulina Kostrzewska, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Aleksandra Olejarczyk, Karolina Pytlos, Magdalena Reichel, Hanna Smodis, Sylwia SzoŁtysek, Paulina Walus, Ewelina Wojciechowska, Julia WÓjcik, Patrycja WrÓbel
Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Marta Weihrauch, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 14 listopada 2020 20:27

ZGODA RUDA ŚL. - CRACOVIA KRAKÓW 21-23 (12-12)

Zgoda Ruda Śl.: Martyna Bula, Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Karolina Kawalec, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Paulina Kulik, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka Zimowska, Agnieszka ZioŁa
Cracovia Kraków: Tatiana Barnowska, Kamila Dzidek, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Marlena Nikody, Gabriela Stachowicz, Justyna StaroŃ, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 14 listopada 2020 20:27

MTS ŻORY - AZS WROCŁAW 25-22 (11-9)

MTS Żory: Monika Gruca, Karolina Jaworska, Daria Justka, Wiktoria Kosmowska, Sandra Matusik, Aleksandra Maziarek, Klaudia Pielesz, Bożena Pietrzak, Marta Redlecka, Nicola Romanowska, Aleksandra Stuchlik, Marta WoŁczyk, Klaudia Zizulewska
AZS Wrocław: Olha Areshina , Ewa Bednarska, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Aleksandra Kazimierz, Klaudia Kruk, Wiktoria Lipiec, Karolina ŁuszczyŃska, Karolina MatczyŃska, Magdalena Maziarz, Karolina Milczarczyk, Julia Padula, Karolina Szajek, Mariola WaŁowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 14 listopada 2020 20:27

SPR OLKUSZ - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 31-28 (14-12)

SPR Olkusz: Paulina Łuczyk (9), Paulina MarszaŁek (9), Paula Masiuda (5), Sabina Radlak (3), Wiktoria SioŁa (3), Magdalena Barczyk (2), Anna Andrzejczyk, Adriana Kasprowicz, Dagmara Knapik, Aleksandra Nowicka, Oliwia SoŁoŚciuk, Aleksandra Zub, Weronika GĘgotek, Kinga Kasprowicz, Julia Mrozowska, Kamila Pietruszka
Karkonosze Jelenia Góra: Sabina Kobzar (6), Zuzanna Szramik (6), Agnieszka Kowalska (5), Sylwia JasiŃska (4), Aleksandra KoŁecka (4), Oktawia Bielecka (2), Weronika Wojtas (1), Nikola Jarosz, Marika Klimaszewska, Izabela Prudzienica, Martyna Wierzbicka, Dominika Jurgiewicz, Milena Steczek, Marcelina WarchoŁ, Martyna ZiĘba
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 09 listopada 2020 04:17

AZS GLIWICE - AZS WROCŁAW 29-34 (15-18)

AZS Gliwice: Agnieszka DraŻyk (7), Karolina Golec (6), Paulina Walus (6), Hanna Smodis (4), Weronika Klich (2), Paulina Kostrzewska (2), Karolina Pytlos (1), Sylwia SzoŁtysek (1), Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Magdalena Reichel, Ewelina Wojciechowska, Julia WÓjcik, Patrycja WrÓbel, Monika CiesiÓŁka
AZS Wrocław: Magdalena FryŚna (9), Karolina ŁuszczyŃska (5), Magdalena Maziarz (4), Karolina Szajek (4), Ewa Bednarska (3), Weronika GoŁĄb (3), Karolina Milczarczyk (2), Olha Areshina (1), Aleksandra Kazimierz (1), Klaudia Kruk (1), Mariola WaŁowska (1), Dominika Glabik, Natalia Karpiel, Karolina MatczyŃska, Julia Padula
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 08 listopada 2020 04:50

DZIEWIĄTKA LEGNICA - ZGODA RUDA ŚL. 35-30 (16-12)

Dziewiątka Legnica: Wiktoria Drozdowska (7), Katarzyna Kozak (7), Dominika Stala (5), Dominika SwĘdrak (5), Daria MiŁek (4), Wiktoria Jaroniewska (2), Nikola Wojciechowska (2), Natalia Gdula (1), Weronika ScisŁowicz (1), Natalia Szuk (1), Wiktoria Ilnicka, Wiktoria KociŃska, Paulina Lange, Kamila Ozga, Oliwia SoŚnicka, Jolanta Trojanowska
Zgoda Ruda Śl.: Gabriela Zelek (8), Agnieszka ZioŁa (6), Martyna Bula (4), Oliwia Korbel (4), Paulina Kulik (3), Kinga Zawada (2), Małgorzata ChruŚciŃska (1), Aleksandra CieŚlik (1), Dominika Krzysteczko (1), Natalia Kita, Martyna Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Paulina Wieczorek, Agnieszka Zimowska
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 24

© 2020 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!