Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet, 2019/2020
Kolejka 4
Zgoda Ruda Śl. - AZS Wrocław
25-28
Sośnica Gliwice - SPR Olkusz
20-38
AZS Poznań - MTS Żory
28-32
Cracovia Kraków - Karkonosze Jelenia Góra
23-30
Kolejka 5
AZS Wrocław - Sośnica Gliwice
(sb) 13:00
Karkonosze Jelenia Góra - AZS Poznań
(sb) 16:00
SPR Olkusz - MKS Gniezno
(sb) 17:00
MTS Żory - San Jarosław
(sb) 18:00
Korona Kielce - Cracovia Kraków
(sb) 20:00

II liga kobiet
1.
>< MTS Żory
3 9 101 - 71
2.
>< SPR Olkusz
4 9 132 - 99
3.
>< AZS Poznań
3 6 101 - 75
4.
>< AZS Wrocław
4 6 94 - 106
5.
>< Zgoda Ruda Śl.
4 5 93 - 108
6.
>< Sośnica Gliwice
3 4 78 - 87
7.
>< Korona Kielce
2 3 63 - 53
8.
>< MKS Gniezno
1 3 29 - 23
9.
>< San Jarosław
3 3 68 - 77
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
4 3 102 - 129
11.
>< Cracovia Kraków
3 0 61 - 94
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Łubniany - Rodło Opole 1-7
LZS Wawelno - Orlik Opole 5-1
Górnik Piaski - Źródło Kromołów 0-5
Źródło Krośnica - LZS II Szczedrzyk 9-3
UKS Brzeg - LZS Grodków 3-3
Polonia Nysa - Odra Opole 0-2
Victoria Chrościce - MKS Gogolin 0-0
Skarbek II Tarnowskie Góry - Grom Poczesna 6-4
Volley Toruń - SMS Szczyrk 2-3
Włókniarz Kietrz - Fortuna Głogówek 1-4
Pogoń III Prudnik - Polonia Głubczyce 2-1
LZS Lubrza - LZS Lisięcice 6-3
Cukrownik Baborów - Orzeł Branice 4-2
LZS Raszowa - Polonia Gościęcin 2-1
LZS Głogówek - Pogoń II Prudnik 2-3
Zryw Pawłowiczki - Football Academy Kędzierzyn 8-0
Odra Koźle - KS Cisowa 3-0



Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 14 października 2019 05:41

CRACOVIA KRAKÓW - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 23-30 (11-15)

Cracovia Kraków: Laura ŚwiĄtek (6), Milena Herman (3), Katarzyna KamusiŃska (3), Katarzyna Kawa (3), Justyna StaroŃ (3), Anna Andrzejczyk (1), Kamila Dzidek (1), Paulina Klimowicz (1), Paulina Reichel (1), Agata StĘpieŃ (1), Katarzyna Loranc, Małgorzata Skalska, Gabriela Stachowicz, Joanna StĘpnik, Natalia Wojas, Marlena Nikody
Karkonosze Jelenia Góra: Agnieszka Kowalska (11), Alicja Grzejszczak (5), Karolina Kanicka (5), Oktawia Bielecka (3), Wiktoria Drozdowska (2), Weronika Weber (2), Aleksandra KoŁecka (1), Magdalena Starczyk (1), Marika Klimaszewska, Emilia Kowalik, Sara Michalewicz, Maja Wrotniewska, Marlena Grabarczyk, Nicole Mazurkiewicz, Zuzanna Szramik, Urszula ZieliŃska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 13 października 2019 06:17

ZGODA RUDA ŚL. - AZS WROCŁAW 25-28 (12-11)

Zgoda Ruda Śl.: Gabriela Zelek (8), Daria Nawrocka (5), Oliwia Korbel (4), Martyna Krzysteczko (3), Małgorzata KrzymiŃska (2), Natalia Kita (1), Magdalena Kuberek (1), Kinga Zawada (1), Małgorzata ChruŚciŃska, Karolina Kawalec, Natalia Podsiedlik, Julia Skubacz, Patrycja WrÓbel, Agnieszka ZioŁa, Justyna Cuber, Marta Weihrauch
AZS Wrocław: Magdalena FryŚna (6), Karolina CieŚlik (5), Patrycja KozioŁ (5), Karolina ŁuszczyŃska (4), Mariola WaŁowska (4), Aleksandra Kazimierz (3), Oliwia Kuriata (1), Dominika Glabik, Wiktoria Lipiec, Karolina Milczarczyk, Ewelina Szczudlek, Daria Gruberska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 13 października 2019 06:17

AZS POZNAŃ - MTS ŻORY 28-32 (14-17)

AZS Poznań: Katarzyna Matyja (9), Magdalena ZiÓŁkowska (9), Karolina Szajek (3), Laura WosiŃska (3), Kamila Kaczanowska (2), Klaudia Domaros (1), Magdalena Maziarz (1), Karolina CzyŻ, Zuzanna Kliszcz, Aleksandra PrzebieraŁa, Jagna Jackowska, Lidia Kowalaszek, Zofia Sikora, Anna ŚwitaŁa, Julia Wieman
MTS Żory: Oktawia PŁomiŃska (11), Katarzyna Homonicka (7), Daria Szynkaruk (4), Agnieszka Benducka (3), Marlena UrbaŃska (3), Marzena Hochman (2), Adriana Kurdzielewicz (2), Aleksandra Abramowicz, Paulina Wdowiak, Katarzyna Wyrzychowska, Patrycja Giera, Zuzanna Mikosz, Marta WoŁczyk
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 12 października 2019 20:16

SOŚNICA GLIWICE - SPR OLKUSZ 20-38 (10-15)

Sośnica Gliwice: Agnieszka DraŻyk, Karolina Golec, Weronika Klich, Paulina Kostrzewska, Paulina Łuczyk, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Aleksandra Olejarczyk, Magdalena Reichel, Joanna Sermak, Hanna Smodis, Paulina Walus, Ewelina Wojciechowska, Weronika Zalewska, Klaudia Zizulewska, Olga Zwolenik
SPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Weronika GĘgotek, Patrycja JaŁowicka, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Dagmara Knapik, Natalia Kolonko, Paulina MarszaŁek, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Aleksandra Nowicka, Sabina Radlak, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Klaudia WÓjcicka-dudek, Zuzanna Żur
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 06 października 2019 00:47

ZGODA RUDA ŚL. - SOŚNICA GLIWICE ◄ 25-25 (12-12)

Karne: 5-4

Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Justyna Cuber, Karolina Kawalec, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Małgorzata KrzymiŃska, Martyna Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Paulina Kulik, Daria Nawrocka, Natalia Podsiedlik, Julia Skubacz, Patrycja WrÓbel, Kinga Zawada, Gabriela Zelek, Agnieszka ZioŁa
Sośnica Gliwice: Agnieszka DraŻyk, Karolina Golec, Weronika Klich, Paulina Kostrzewska, Paulina Łuczyk, Aleksandra Markiewicz, Adrianna Mazurczyk, Aleksandra Olejarczyk, Magdalena Reichel, Joanna Sermak, Hanna Smodis, Paulina Walus, Ewelina Wojciechowska, Weronika Zalewska, Klaudia Zizulewska, Olga Zwolenik
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 06 października 2019 00:47

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - MKS GNIEZNO 23-29 (9-15)

Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Marlena Grabarczyk, Nikola Jarosz, Karolina Kanicka, Marika Klimaszewska, Aleksandra KoŁecka, Emilia Kowalik, Agnieszka Kowalska, Nicole Mazurkiewicz, Sara Michalewicz, Magdalena Starczyk, Zuzanna Szramik, Weronika Weber, Maja Wrotniewska, Urszula ZieliŃska
MKS Gniezno: Martyna Bigoszewska-jackowiak, Karolina Chojnacka, Martyna DolaciŃska, Marta GiszczyŃska, Karolina Kasprowiak, Lidia KobyŁecka, Daria Konieczna, Monika ŁĘgowska, Martyna Matysek, Natalia Niedzielska, Martyna Rachela, Natalia RÓŻewska, Joanna Sawicka , Agnieszka Siwka, Alicja ŚlĘzak, Monika Walkowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 06 października 2019 00:47

AZS WROCŁAW - SAN JAROSŁAW 20-23 (9-10)

AZS Wrocław: Karolina ŁuszczyŃska (7), Patrycja KozioŁ (5), Karolina CieŚlik (3), Oliwia 01 Szymkowiak (2), Magdalena FryŚna (1), Oliwia Kucharska (1), Mariola WaŁowska (1), Ewa Bednarska, Dominika Glabik, Martyna Jabczanik, Aleksandra Kazimierz, Oliwia Kuriata, Wiktoria Lipiec, Karolina MatczyŃska, Karolina Milczarczyk, Aleksandra Sowa
San Jarosław: Wiktoria Kostuch (8), Katarzyna GaŁat (4), Aleksandra OchoŃska (4), Natalia Majerczyk-paŚnik (3), Kamila Stachowicz (2), Barbara SzymaŃska-galas (1), Andżelika ZiĘba (1), Izabela Brzozowska, Justyna Dziura, Sabina Kubisztal, Katarzyna Kucajda, Wioleta Mazur, Aleksandra Pazdro
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 06 października 2019 00:47

MTS ŻORY - CRACOVIA KRAKÓW 42-19 (19-12)

MTS Żory: Aleksandra Abramowicz, Agnieszka Benducka, Patrycja Giera, Marzena Hochman , Katarzyna Homonicka, Aleksandra Januchta, Karolina Jaworska, Daria Justka, Adriana Kurdzielewicz, Sandra Matusik, Oktawia PŁomiŃska, Daria Szynkaruk, Marlena UrbaŃska, Paulina Wdowiak, Marta WoŁczyk, Katarzyna Wyrzychowska
Cracovia Kraków: Anna Andrzejczyk, Kamila Dzidek, Milena Herman, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Kawa, Paulina Klimowicz, Katarzyna Loranc, Marlena Nikody, Paulina Reichel, Justyna StaroŃ, Agata StĘpieŃ, Joanna StĘpnik, Laura ŚwiĄtek, Natalia Wojas
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 06 października 2019 00:47

KORONA KIELCE - SPR OLKUSZ 27-29 (12-16)

Korona Kielce: Dominika WiĘckowska (9), Magda WiĘckowska (6), Agnieszka MŁynarska (4), Karolina Mochocka (2), Honorata Syncerz (2), Sandra Zimnicka (2), Edyta CharzyŃska (1), Magdalena SkowroŃska (1), Wiktoria GliwiŃska, Małgorzata Hibner, Magdalena KĘdzior, Anna Nazimek, Marta Chodakowska, Natalia Jach
SPR Olkusz: Natalia Kolonko (9), Paula Masiuda (8), Paulina MarszaŁek (6), Sabina Radlak (3), Weronika GĘgotek (2), Klaudia WÓjcicka-dudek (1), Patrycja JaŁowicka, Dagmara Knapik, Julia Mrozowska, Wiktoria SioŁa, Magdalena Barczyk, Adriana Kasprowicz, Kinga Kasprowicz, Aleksandra Nowicka, Oliwia SoŁoŚciuk, Zuzanna Żur
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 30 września 2019 04:39

SAN JAROSŁAW - ZGODA RUDA ŚL. 21-24 (10-10)

San Jarosław: Katarzyna Bartuzel, Patrycja Borowska, Izabela Brzozowska, Justyna Dziura, Paulina Galas, Katarzyna GaŁat, Wiktoria Kostuch, Sabina Kubisztal, Katarzyna Kucajda, Natalia Majerczyk-paŚnik, Wioleta Mazur, Aleksandra OchoŃska, Aleksandra Pazdro, Kamila Stachowicz, Barbara SzymaŃska-galas, Andżelika ZiĘba
Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Justyna Cuber, Karolina Kawalec, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Małgorzata KrzymiŃska, Martyna Krzysteczko, Magdalena Kuberek, Paulina Kulik, Daria Nawrocka, Natalia Podsiedlik, Jessica Prokop, Julia Skubacz, Patrycja WrÓbel, Kinga Zawada, Gabriela Zelek
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
wtorek, 24 września 2019 15:10

AZS POZNAŃ - AZS WROCŁAW 39-24 (20-11)

AZS Poznań: Magdalena ZiÓŁkowska (13), Karolina Szajek (8), Magdalena Maziarz (6), Katarzyna Matyja (4), Paulina Sowa (3), Laura WosiŃska (3), Klaudia Domaros (2), Karolina CzyŻ, Kamila Kaczanowska, Zuzanna Kliszcz, Lidia Kowalaszek, Aleksandra PrzebieraŁa, Zofia Sikora, Julia Wieman, Barbara Wrotniewska, Anna ŚwitaŁa
AZS Wrocław: Karolina ŁuszczyŃska (5), Karolina CieŚlik (4), Magdalena FryŚna (4), Karolina Milczarczyk (4), Patrycja KozioŁ (3), Weronika GoŁĄb (2), Ewa Bednarska (1), Ewelina Szczudlek (1), Dominika Glabik, Aleksandra Kazimierz, Oliwia Kuriata, Wiktoria Lipiec, Oliwia 01 Szymkowiak
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
wtorek, 24 września 2019 15:10

SPR OLKUSZ - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 41-25 (21-14)

SPR Olkusz: Natalia Kolonko (7), Wiktoria SioŁa (7), Paulina MarszaŁek (6), Paula Masiuda (5), Klaudia WÓjcicka-dudek (4), Julia Mrozowska (3), Magdalena Barczyk (2), Patrycja JaŁowicka (2), Kinga Kasprowicz (2), Sabina Radlak (1), Oliwia SoŁoŚciuk (1), Zuzanna Żur (1), Weronika GĘgotek, Adriana Kasprowicz, Dagmara Knapik, Aleksandra Nowicka
Karkonosze Jelenia Góra: Agnieszka Kowalska (6), Karolina Kanicka (4), Emilia Kowalik (4), Weronika Weber (3), Oktawia Bielecka (2), Alicja Grzejszczak (2), Nicole Mazurkiewicz (2), Marika Klimaszewska (1), Aleksandra KoŁecka (1), Zuzanna Dubiel, Marlena Grabarczyk, Sara Michalewicz, Magdalena Starczyk, Zuzanna Szramik, Maja Wrotniewska
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 18

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!