Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2019/2020
Kolejka 5
MKS Lublin - JKS Jarosław
18:00
Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin
(śr) 18:00
Start Elbląg - Gmina Kobierzyce
(sb) 17:00
AZS Koszalin - Piotrcowia Piotrków Tryb.
-

I liga kobiet
1.
>< MKS Lublin
4 12 118 - 91
2.
>< Gmina Kobierzyce
4 9 99 - 95
3.
>< Zagłębie Lubin
4 9 113 - 92
4.
>< JKS Jarosław
4 8 109 - 106
5.
>< Start Elbląg
4 7 104 - 100
6.
>< Piotrcowia Piotrków Tryb.
4 3 82 - 102
7.
>< AZS Koszalin
4 0 93 - 102
8.
>< Ruch Chorzów
4 0 88 - 118
Terminarz i wyniki
FOOTER

Śląsk Łubniany - Rodło Opole 1-7
LZS Wawelno - Orlik Opole 5-1
Górnik Piaski - Źródło Kromołów 0-5
Źródło Krośnica - LZS II Szczedrzyk 9-3
UKS Brzeg - LZS Grodków 3-3
Polonia Nysa - Odra Opole 0-2
Victoria Chrościce - MKS Gogolin 0-0
Skarbek II Tarnowskie Góry - Grom Poczesna 6-4
Volley Toruń - SMS Szczyrk 2-3
Włókniarz Kietrz - Fortuna Głogówek 1-4
Pogoń III Prudnik - Polonia Głubczyce 2-1
LZS Lubrza - LZS Lisięcice 6-3
Cukrownik Baborów - Orzeł Branice 4-2
LZS Raszowa - Polonia Gościęcin 2-1
LZS Głogówek - Pogoń II Prudnik 2-3
Zryw Pawłowiczki - Football Academy Kędzierzyn 8-0
Odra Koźle - KS Cisowa 3-0



Piłka ręczna - I liga kobiet
środa, 09 października 2019 22:26

ZAGŁĘBIE LUBIN - JKS JAROSŁAW 33-26 (20-13)

Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (11), Emilia GaliŃska (7), Daria Zawistowska (4), Małgorzata Buklarewicz (3), Patricia Machado matieli (3), Zuzanna WaŻna (3), Kinga Grzyb (1), Klaudia Pielesz (1), Marketa Hurychova, Monika Maliczkiewicz, Jovana MilojeviĆ, Daria MiŁek, Kinga StanisŁawczyk, Małgorzata TrawczyŃska, Monika WĄŻ, Viktoria Belmas
JKS Jarosław: Natalya Turkalo (7), Martyna Żukowska (7), Magda Balsam (4), Katarzyna Kozimur (3), Moniky Novais bancilon (2), Angelika Luberecka (1), Julia Pietras (1), Kinga StrÓzik (1), Marta Backiel, Olesia Donets , Dagmara Kulpa, Karolina Szczurek, Aleksandra Szymborska, Amanda Szymborska, Sylwia StrzĘbaŁa
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
środa, 09 października 2019 22:26

PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - MKS LUBLIN 21-26 (8-13)

Piotrcowia Piotrków Tryb.: Vitoria Macedo (7), Lucyna Sobecka (5), Danielle Joia (4), Patrycja Ciura (2), Vladislava Belmas (1), Aleksandra Dorsz (1), Sylwia Klonowska (1), Zuzanna Gajewska, Natalia KolasiŃska, Kornelia MaŁecka, Daria Opelt, Aleksandra Oreszczuk, Weronika Podzimowska, Karolina Sarnecka
MKS Lublin: Marta GĘga (5), Patrycja KrÓlikowska (5), Valentina BlazeviĆ (4), Karolina Kochaniak (4), Kinga Achruk (2), Sylwia Matuszczyk (2), Aneta Łabuda (1), Mia Moldrup (1), Dagmara NocuŃ (1), Joanna Szarawaga (1), Gabrijela Besen, Joanna Gadzina, Weronika Gawlik, Aleksandra Olek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 06 października 2019 00:47

ZAGŁĘBIE LUBIN - AZS KOSZALIN 23-21 (11-10)

Zagłębie Lubin: Malwina Hartman (7), Klaudia Pielesz (5), Kinga Grzyb (3), Adrianna GÓrna (2), Zuzanna WaŻna (2), Marketa Hurychova (1), Patricia Machado matieli (1), Jovana MilojeviĆ (1), Małgorzata TrawczyŃska (1), Małgorzata Buklarewicz, Emilia GaliŃska, Monika Maliczkiewicz, Kinga StanisŁawczyk, Monika WĄŻ, Daria Zawistowska, Daria MiŁek
AZS Koszalin: Iuliia Andriichuk (7), Dominika Han (3), Anna MĄczka (3), Hanna Rycharska (3), Gabriela Haric (2), Adrianna Nowicka (2), Paula Mazurek (1), Natalia FiloŃczuk, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Lesia Smolinh, Paulina Tracz, Gabriela Urbaniak, Natalia Volovnyk, Martyna BorysŁawska, Marta Tomczyk
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 06 października 2019 00:47

JKS JAROSŁAW - START ELBLĄG ◄ 29-29 (13-14)

Karne: 3-1

JKS Jarosław: Natalya Turkalo (9), Magda Balsam (6), Moniky Novais bancilon (5), Julia Pietras (3), Kinga StrÓzik (3), Katarzyna Kozimur (2), Martyna Żukowska (1), Marta Backiel, Olesia Donets , Karolina Szczurek, Aleksandra Szymborska, Angelika Luberecka, Sylwia StrzĘbaŁa, Amanda Szymborska
Start Elbląg: Alona Shupyk (8), Alicja PĘkala (5), Katarzyna Cygan (4), Tatjana Trbovic (4), Joanna Waga (4), Aleksandra Garczarczyk (2), Milena Kaczmarek (2), Barbara ChoromaŃska, Aleksandra Dronzikowska, Aleksandra Orowicz, Wioleta PajĄk, Paulina Stapurewicz, Milica Rancic , Julia Szulc
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 05 października 2019 21:25

GMINA KOBIERZYCE - RUCH CHORZÓW 25-24 (13-13)

Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (8), Mariola Wiertelak (6), Zorica Despodovska (4), Julia Walczak (3), Andela IvanoviĆ (1), Natalia Janas (1), Martyna Michalak (1), Aleksandra Tomczyk (1), Monika Koprowska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Karolina Mokrzka, Elżbieta Piotrowska, Barbara Zima, Paulina Ilnicka, Karolina Wicik
Ruch Chorzów: Klaudia Cygan (7), Magdalena DraŻyk (5), Karolina Jasinowska (5), Katarzyna MasŁowska (2), Joanna Rodak (2), Klaudia GrabiŃska (1), Dominika Nimsz (1), Agnieszka Piotrkowska (1), Patrycja Chojnacka, Kaja Gryczewska, Michalina Gryczewska, Aleksandra Jaroszewska, Żaneta Lipok, Marcelina PolaŃska, Natalia Doktorczyk, Aleksandra SÓjka
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
czwartek, 19 września 2019 08:09

START ELBLĄG - MKS LUBLIN 21-30 (10-12)

Start Elbląg: Aleksandra Garczarczyk (7), Alona Shupyk (5), Alicja PĘkala (3), Barbara ChoromaŃska (2), Aleksandra Dronzikowska (2), Katarzyna Cygan (1), Paulina Stapurewicz (1), Aleksandra Orowicz, Wioleta PajĄk, Julia Szulc, Tatjana Trbovic, Joanna Waga, Milena Kaczmarek
MKS Lublin: Dagmara NocuŃ (6), Aleksandra Rosiak (6), Kinga Achruk (3), Valentina BlazeviĆ (3), Karolina Kochaniak (3), Joanna Szarawaga (3), Joanna Gadzina (2), Patrycja KrÓlikowska (2), Aneta Łabuda (2), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Marta GĘga, Sylwia Matuszczyk, Aleksandra Olek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
czwartek, 19 września 2019 08:09

ZAGŁĘBIE LUBIN - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 31-18 (15-10)

Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (5), Kinga Grzyb (5), Małgorzata Buklarewicz (4), Malwina Hartman (4), Patricia Machado matieli (3), Jovana MilojeviĆ (3), Daria Zawistowska (3), Viktoria Belmas (1), Monika Maliczkiewicz (1), Daria MiŁek (1), Małgorzata TrawczyŃska (1), Kinga StanisŁawczyk, Zuzanna WaŻna, Monika WĄŻ, Emilia GaliŃska, Marketa Hurychova
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Vitoria Macedo (7), Sylwia Klonowska (3), Patrycja Ciura (2), Lucyna Sobecka (2), Vladislava Belmas (1), Aleksandra Dorsz (1), Zuzanna Gajewska (1), Aleksandra Oreszczuk (1), Danielle Joia, Natalia KolasiŃska, Kornelia MaŁecka, Daria Opelt, Weronika Podzimowska, Karolina Sarnecka
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
czwartek, 19 września 2019 08:09

AZS KOSZALIN - GMINA KOBIERZYCE 23-26 (12-13)

AZS Koszalin: Dominika Han (4), Paula Mazurek (4), Gabriela Haric (3), Hanna Rycharska (3), Gabriela Urbaniak (3), Iuliia Andriichuk (2), Lesia Smolinh (2), Anna MĄczka (1), Marta Tomczyk (1), Martyna BorysŁawska, Natalia FiloŃczuk, Adrianna Nowicka, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Paulina Tracz, Natalia Volovnyk
Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (8), Zorica Despodovska (7), Mariola Wiertelak (5), Aleksandra Tomczyk (3), Andela IvanoviĆ (1), Natalia Janas (1), Martyna Michalak (1), Monika Koprowska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Julia Walczak, Karolina Wicik, Barbara Zima, Paulina Ilnicka, Karolina Mokrzka, Elżbieta WesoŁowska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
czwartek, 19 września 2019 08:09

RUCH CHORZÓW - JKS JAROSŁAW 20-29 (9-15)

Ruch Chorzów: Marcelina PolaŃska (4), Żaneta Lipok (3), Dominika Nimsz (3), Agnieszka Piotrkowska (3), Joanna Rodak (3), Aleksandra SÓjka (2), Klaudia GrabiŃska (1), Aleksandra Jaroszewska (1), Patrycja Chojnacka, Natalia Doktorczyk, Magdalena DraŻyk, Sandra Kiel, Katarzyna MasŁowska, Klaudia Cygan, Kaja Gryczewska, Michalina Gryczewska
JKS Jarosław: Martyna Żukowska (7), Magda Balsam (6), Moniky Novais bancilon (5), Julia Pietras (3), Olesia Donets (2), Katarzyna Kozimur (2), Kinga StrÓzik (1), Aleksandra Szymborska (1), Amanda Szymborska (1), Natalya Turkalo (1), Marta Backiel, Angelika Luberecka, Aleksandra Rygiel, Sylwia StrzĘbaŁa, Karolina Szczurek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 15 września 2019 22:14

RUCH CHORZÓW - MKS LUBLIN 24-34 (11-16)

Ruch Chorzów: Aleksandra SÓjka (7), Magdalena DraŻyk (6), Marcelina PolaŃska (5), Klaudia Cygan (2), Joanna Rodak (2), Sandra Kiel (1), Żaneta Lipok (1), Wiktoria Bednarek, Patrycja Chojnacka, Natalia Doktorczyk, Klaudia GrabiŃska, Aleksandra Jaroszewska, Katarzyna MasŁowska, Dominika Nimsz, Agnieszka Piotrkowska
MKS Lublin: Dagmara NocuŃ (5), Marta GĘga (4), Karolina Kochaniak (4), Aneta Łabuda (4), Sylwia Matuszczyk (4), Aleksandra Rosiak (4), Joanna Gadzina (3), Kinga Achruk (2), Valentina BlazeviĆ (2), Aleksandra Olek (1), Joanna Szarawaga (1), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Patrycja KrÓlikowska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 15 września 2019 22:14

GMINA KOBIERZYCE - ZAGŁĘBIE LUBIN 27-26 (17-12)

Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (7), Zorica Despodovska (5), Julia Walczak (4), Mariola Wiertelak (4), Natalia Janas (2), Martyna Michalak (2), Andela IvanoviĆ (1), Monika Koprowska (1), Aleksandra Kucharska (1), Beata Kowalczyk, Aleksandra Tomczyk, Barbara Zima, Paulina Ilnicka, Karolina Mokrzka, Elżbieta WesoŁowska, Karolina Wicik
Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (5), Małgorzata Buklarewicz (4), Viktoria Belmas (3), Kinga Grzyb (3), Malwina Hartman (3), Patricia Machado matieli (2), Jovana MilojeviĆ (2), Kinga StanisŁawczyk (2), Zuzanna WaŻna (1), Daria Zawistowska (1), Marketa Hurychova, Monika Maliczkiewicz, Klaudia Pielesz, Małgorzata TrawczyŃska, Monika WĄŻ, Emilia GaliŃska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 15 września 2019 22:14

JKS JAROSŁAW - AZS KOSZALIN 25-24 (14-12)

JKS Jarosław: Natalya Turkalo (6), Martyna Żukowska (5), Magda Balsam (4), Katarzyna Kozimur (4), Moniky Novais bancilon (2), Julia Pietras (2), Kinga StrÓzik (2), Olesia Donets , Angelika Luberecka, Karolina Szczurek, Marta Backiel, Dagmara Kulpa, Aleksandra Rygiel, Sylwia StrzĘbaŁa
AZS Koszalin: Iuliia Andriichuk (9), Gabriela Haric (4), Hanna Rycharska (3), Paulina Tracz (3), Dominika Han (2), Anna MĄczka (1), Lesia Smolinh (1), Gabriela Urbaniak (1), Martyna BorysŁawska, Natalia FiloŃczuk, Paula Mazurek, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Marta Tomczyk, Natalia Volovnyk
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 20

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!