Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
MKS Lublin - Pogoń Szczecin
26-25
UKS Kościerzyna - Ruch Chorzów
23-25
AZS Koszalin - Start Elbląg
23-19
Gmina Kobierzyce - Sudety Jelenia Góra
32-30
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
25-31

I liga kobiet
1.
>< Zagłębie Lubin
20 54 596 - 428
2.
>< MKS Lublin
20 53 583 - 408
3.
>< AZS Koszalin
20 47 559 - 463
4.
>< Gmina Kobierzyce
20 37 535 - 496
5.
>< Start Elbląg
20 35 517 - 472
6.
>< Pogoń Szczecin
20 34 570 - 512
7.
>< Piotrcowia Piotrków Tryb.
20 21 506 - 603
8.
>< Korona Kielce
20 18 511 - 576
9.
>< Sudety Jelenia Góra
20 15 501 - 599
10.
>< Ruch Chorzów
20 12 459 - 569
11.
>< UKS Kościerzyna
20 3 479 - 690
Terminarz i wyniki
FOOTER

LKS Aleksandria - KS Złoty Potok 2-3
LZS Walce - Victoria Żyrowa 0-3 v.o.
Rolnik Biedrzychowice - LZS Walce 3-0 v.o.
Warta Zawiercie - Sarmacja II Będzin 0-3 v.o.
Soła Rajcza - Stal Bielsko-Biała 0-3 v.o.
MKS Kończyce - KS Wisła 2-2
Tempo Puńców - Orzeł Łękawica 2-3
Beskid Skoczów - LKS Bestwina 1-1
Błyskawica Drogomyśl - Góral Żywiec 3-2
Soła Rajcza - Koszarawa Żywiec 2-2
KS Bestwinka - Czarni Jaworze 0-1
Cukrownik Chybie - LKS Pruchna 2-4
Spójnia Zebrzydowice - Stal Bielsko-Biała 0-6
LKS Wierzbie - Promień II Glinica 4-0
LKS Wierzbie - Promień II Glinica 4-0
Orzeł Pawonków - Unia Lisowice 3-2
Unia Lubecko - Płomień Łagiewniki W. 4-1



Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:12

GMINA KOBIERZYCE - SUDETY JELENIA GÓRA 32-30 (18-11)

Gmina Kobierzyce: Monika Koprowska (6), Aleksandra Kucharska (6), Monika KaŹmierska (5), Beata Skalska (4), Julia Walczak (4), Mariola Wiertelak (3), Marta DĄbrowska (2), Elżbieta WesoŁowska (2), Monika CiesiÓŁka, Marcelina Lis, Martyna Michalak, Paulina Ilnicka, Patrycja KozioŁ, Oliwia Kuriata
Sudety Jelenia Góra: Sabina Kobzar (10), Aleksandra Oreszczuk (7), Sylwia JasiŃska (4), Joanna ZaŁoga (4), Oktawia Bielecka (2), Aleksandra Tomczyk (2), Natalia Najdek (1), Natalia FiloŃczuk, Agata SkowroŃska, Karolina Szczurek, Martyna Żukowska, Nikola Basta, Karolina Kanicka, Izabela ŚwierŻewska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:12

KORONA KIELCE - ZAGŁĘBIE LUBIN 25-31 (14-19)

Korona Kielce: Honorata Syncerz (6), Wiktoria GliwiŃska (5), Dominika WiĘckowska (5), Karolina Mochocka (3), Magda WiĘckowska (3), Edyta CharzyŃska (1), Katarzyna Homonicka (1), Paulina Piwowarczyk (1), Małgorzata Hibner, Natalia Jach, Anna Nazimek, Aleksandra Orowicz, Olesia Parandii , Magdalena SkowroŃska, Sandra Zimnicka, Honorata Czekala
Zagłębie Lubin: Małgorzata Buklarewicz (5), Kinga Grzyb (5), Malwina Hartman (5), Adrianna GÓrna (4), Zuzanna WaŻna (4), Jovana MilojeviĆ (2), Paulina Piechnik (2), Małgorzata TrawczyŃska (2), Patricia Machado matieli (1), Klaudia Pielesz (1), Viktoria Belmas, Agnieszka Jochymek, Monika Maliczkiewicz, Agata Wasiak, Monika WĄŻ, Marta RosiŃska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:12

UKS KOŚCIERZYNA - RUCH CHORZÓW 23-25 (10-13)

UKS Kościerzyna: Alicja PĘkala (6), Natalia Fesdorf (5), Gabriela Haric (5), Aleksandra Dorsz (2), Amelia Zawalich (2), Joanna GĘdŁek (1), Daria Somionka (1), Karolina Wicik (1), Aleksandra Bielak, Agnieszka Kordunowska-lupa, Aleksandra Kreft, Weronika Sus, Justyna Belter
Ruch Chorzów: Magdalena DraŻyk (5), Żaneta Lipok (5), Katarzyna MasŁowska (4), Marcelina PolaŃska (4), Agnieszka Piotrkowska (3), Klaudia GrabiŃska (2), Natalia Doktorczyk (1), Joanna Rodak (1), Wiktoria Bednarek, Patrycja Chojnacka, Sandra Kiel, Iwona NiedŹwiedŹ, Dominika Nimsz, Aleksandra SÓjka, Katarzyna Czarnik, Oktawia Mrozek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 17 marca 2019 02:12

AZS KOSZALIN - START ELBLĄG 23-19 (14-7)

AZS Koszalin: Paula Mazurek (6), Dominika Han (3), Tamara Smbatian (3), Marta Tomczyk (3), Monika MichaŁÓw (2), Hanna Rycharska (2), Natalia Volovnyk (2), Adrianna Nowicka (1), Paulina Tracz (1), Martyna BorysŁawska, Izabela Prudzienica, Gabriela Urbaniak, Kamila Kaczanowska, Aleksandra Sach, Natalia Striukowa
Start Elbląg: Joanna Gadzina (5), Justyna Świerczek (3), Patrycja ŚwierŻewska (3), Magda Balsam (2), Joanna Waga (2), Barbara ChoromaŃska (1), Aleksandra JĘdrzejczyk (1), Tatjana Trbovic (1), Hanna Yashchuk (1), Wioleta PajĄk, Klaudia Powaga, Paulina Stapurewicz, Julia Wtulich
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 16 marca 2019 02:51

MKS LUBLIN - POGOŃ SZCZECIN 26-25 (14-14)

MKS Lublin: Kinga Achruk (5), Marta GĘga (5), Małgorzata Stasiak (4), Joanna Szarawaga (3), Patrycja KrÓlikowska (2), Aneta Łabuda (2), Aleksandra Rosiak (2), Mia Moldrup (1), Valiantsina Nestsiaruk (1), Dagmara NocuŃ (1), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Aleksandra Januchta, Agnieszka Kowalska, Ewa Urtnowska
Pogoń Szczecin: Ivana Dezic (9), Ivana Bozovic (7), Agata Cebula (3), Jelena Agbaba (2), Oktawia PŁomiŃska (2), Daria Szynkaruk (1), Marlena UrbaŃska (1), Natalia Janas, Karolina Kochaniak, Natalia Krupa, Marta Wawrzynkowska, Joanna WoŁoszyk, Daria Zawistowska, Patrycja Noga
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
poniedziałek, 11 marca 2019 06:10

POGOŃ SZCZECIN - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 37-29 (22-13)

Pogoń Szczecin: Agata Cebula (8), Ivana Dezic (7), Jelena Agbaba (5), Oktawia PŁomiŃska (5), Marlena UrbaŃska (4), Karolina Kochaniak (3), Joanna WoŁoszyk (3), Ivana Bozovic (1), Natalia Janas (1), Natalia Krupa, Marta Wawrzynkowska, Daria Zawistowska
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Vladislava Belmas (5), Zorica Despodovska (4), Patrycja Ciura (3), Klaudia Cygan (3), Sylwia Klonowska (3), Żaneta Senderkiewicz (3), Andela IvanoviĆ (2), Anna Wasilewska (2), Aleksandra ZaleŚny (2), Zuzanna Gajewska (1), Kornelia MaŁecka (1), Kinga Gutkowska, Natalia KolasiŃska, Daria Opelt, Karolina Sarnecka
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 10 marca 2019 06:50

MKS LUBLIN - SUDETY JELENIA GÓRA 32-23 (16-11)

MKS Lublin: Aleksandra Rosiak (8), Kinga Achruk (6), Ewa Urtnowska (4), Agnieszka Kowalska (3), Patrycja KrÓlikowska (3), Marta GĘga (2), Valiantsina Nestsiaruk (2), Aneta Łabuda (1), Sylwia Matuszczyk (1), Dagmara NocuŃ (1), Małgorzata Stasiak (1), Gabrijela Besen, Aleksandra Januchta, Mia Moldrup , Joanna Szarawaga, Weronika Gawlik
Sudety Jelenia Góra: Sabina Kobzar (5), Oktawia Bielecka (3), Natalia Najdek (3), Aleksandra Tomczyk (3), Joanna ZaŁoga (3), Karolina Kanicka (2), Agata SkowroŃska (2), Aleksandra Oreszczuk (1), Martyna Żukowska (1), Natalia FiloŃczuk, Karolina Szczurek, Izabela ŚwierŻewska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 10 marca 2019 06:50

START ELBLĄG - UKS KOŚCIERZYNA 38-20 (17-7)

Start Elbląg: Patrycja ŚwierŻewska (11), Justyna Świerczek (7), Hanna Yashchuk (7), Magda Balsam (4), Joanna Waga (3), Barbara ChoromaŃska (2), Joanna Gadzina (2), Paulina Stapurewicz (1), Tatjana Trbovic (1), Wioleta PajĄk, Klaudia Powaga, Wiktoria Tarczyluk, Julia Wtulich
UKS Kościerzyna: Alicja PĘkala (7), Karolina Wicik (5), Daria Somionka (4), Aleksandra Dorsz (2), Natalia Fesdorf (1), Joanna GĘdŁek (1), Aleksandra Bielak, Agnieszka Kordunowska-lupa, Aleksandra Kreft, Weronika Sus, Amelia Zawalich, Justyna Belter
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 10 marca 2019 06:50

RUCH CHORZÓW - KORONA KIELCE 25-22 (13-11)

Ruch Chorzów: Magdalena DraŻyk (6), Katarzyna MasŁowska (4), Joanna Rodak (4), Klaudia GrabiŃska (3), Żaneta Lipok (3), Marcelina PolaŃska (3), Natalia Doktorczyk (1), Dominika Nimsz (1), Wiktoria Bednarek, Patrycja Chojnacka, Katarzyna Czarnik, Sandra Kiel, Agnieszka Piotrkowska, Aleksandra SÓjka, Oktawia Mrozek
Korona Kielce: Honorata Syncerz (6), Wiktoria GliwiŃska (5), Dominika WiĘckowska (3), Edyta CharzyŃska (2), Olesia Parandii (2), Magdalena SkowroŃska (2), Honorata Czekala (1), Sandra Zimnicka (1), Małgorzata Hibner, Katarzyna Homonicka, Karolina Mochocka, Aleksandra Orowicz, Paulina Piwowarczyk, Natalia Jach, Magdalena KĘdzior, Anna Nazimek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 09 marca 2019 07:30

ZAGŁĘBIE LUBIN - GMINA KOBIERZYCE 21-18 (14-9)

Zagłębie Lubin: Kinga Grzyb (5), Małgorzata Buklarewicz (4), Klaudia Pielesz (3), Zuzanna WaŻna (3), Viktoria Belmas (2), Patricia Machado matieli (2), Adrianna GÓrna (1), Jovana MilojeviĆ (1), Malwina Hartman, Paulina Piechnik, Marta RosiŃska, Małgorzata TrawczyŃska, Agata Wasiak, Monika WĄŻ, Agnieszka Jochymek, Monika Maliczkiewicz
Gmina Kobierzyce: Marta DĄbrowska (7), Mariola Wiertelak (4), Monika Koprowska (3), Martyna Michalak (2), Beata Skalska (1), Julia Walczak (1), Monika CiesiÓŁka, Monika KaŹmierska, Aleksandra Kucharska, Marcelina Lis, Elżbieta WesoŁowska, Paulina Ilnicka, Patrycja KozioŁ, Oliwia Kuriata
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 08 marca 2019 08:09

AZS KOSZALIN - POGOŃ SZCZECIN 32-26 (17-15)

AZS Koszalin: Paula Mazurek (9), Hanna Rycharska (6), Natalia Volovnyk (5), Monika MichaŁÓw (4), Martyna BorysŁawska (2), Dominika Han (2), Tamara Smbatian (2), Gabriela Urbaniak (2), Kamila Kaczanowska, Adrianna Nowicka, Izabela Prudzienica, Natalia Striukowa, Marta Tomczyk, Aleksandra Sach
Pogoń Szczecin: Agata Cebula (8), Joanna WoŁoszyk (5), Oktawia PŁomiŃska (4), Ivana Dezic (3), Ivana Bozovic (2), Daria Szynkaruk (2), Jelena Agbaba (1), Karolina Kochaniak (1), Natalia Janas, Natalia Krupa, Marlena UrbaŃska, Marta Wawrzynkowska, Daria Zawistowska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
poniedziałek, 04 marca 2019 00:44

PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - SUDETY JELENIA GÓRA 27-26 (13-14)

Piotrcowia Piotrków Tryb.: Vladislava Belmas (7), Zorica Despodovska (5), Anna Wasilewska (5), Kinga Gutkowska (3), Aleksandra ZaleŚny (3), Kornelia MaŁecka (2), Patrycja Ciura (1), Zuzanna Gajewska (1), Klaudia Cygan, Andela IvanoviĆ, Sylwia Klonowska, Natalia KolasiŃska, Karolina Sarnecka, Daria Opelt
Sudety Jelenia Góra: Oktawia Bielecka (6), Sabina Kobzar (6), Joanna ZaŁoga (5), Aleksandra Tomczyk (4), Sylwia JasiŃska (3), Aleksandra Oreszczuk (1), Martyna Żukowska (1), Natalia FiloŃczuk, Agata SkowroŃska, Karolina Szczurek, Martyna Wierzbicka, Karolina Kanicka, Natalia Najdek, Izabela ŚwierŻewska
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 19

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!