LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2022/2023
Kolejka 7
JKS Jarosław - Galiczanka Lwów
25-27
Zagłębie Lubin - Ruch Chorzów
28-20
Piotrkowianin Piotrków Tryb. - Gmina Kobierzyce
23-26
MKS Gniezno - MKS Lublin
◄ 28-28
Start Elbląg - Piłka Ręczna Koszalin
25-22
Kolejka 8
Zagłębie Lubin - MKS Gniezno
(wt) 18:00

I liga kobiet
1.
>< Zagłębie Lubin
7 21 213 - 147
2.
>< MKS Lublin
7 16 196 - 175
3.
>< Gmina Kobierzyce
7 15 216 - 171
4.
>< Piotrkowianin Piotrków Tryb.
7 15 200 - 184
5.
>< Galiczanka Lwów (b)
7 12 198 - 203
6.
>< Start Elbląg
7 12 192 - 200
7.
>< Piłka Ręczna Koszalin
7 6 176 - 194
8.
>< JKS Jarosław
7 6 170 - 189
9.
>< MKS Gniezno
7 2 172 - 218
10.
>< Ruch Chorzów
7 0 166 - 218
Terminarz i wyniki
FOOTER

Spin II Częstochowa - Huragan III Sosnowiec 10-0
Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Ścinawa Nyska 0-3
Ruch II Radzionków - SMS Tychy 4-3
KS Bojanów - Ogniwo Żory 6-4
AZS Opole - Start II Lublin 128-73
GKS Tychy - Basket Poznań 102-94
Żak Koszalin - Górnik Wałbrzych 96-94
WKK Wrocław - Turów Zgorzelec 72-55
Jedynka Pelplin - Czarni Radom 76-81
MKS Leszno - Tęcza Kościan 31-27
Ostrovia Ostrów - Wisła Płock 28-38
Pałac Bydgoszcz - Legionowia Legionowo 3-0
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec 30-30
Warta Zawiercie - AZS Warszawa 3-0
BBTS Bielsko-Biała - Resovia Rzeszów 0-3
Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Ścinawa Nyska 0-3
Start Elbląg - Piłka Ręczna Koszalin 25-22



Piłka ręczna - I liga kobiet
poniedziałek, 28 listopada 2022 00:47

START ELBLĄG - PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN 25-22 (13-9)

Start Elbląg: Paulina Stapurewicz (5), Weronika Weber (5), Marta GĘga (4), Juliane Costa pereira (3), Nikola Szczepanik (3), Iga Dworniczuk (2), Nikola GŁĘbocka (1), Wiktoria Kostuch (1), Wiktoria Tarczyluk (1), Małgorzata CiĄĆka, Aleksandra Hypka, Nikolina Knezevic, Nikola Owczarek, Zuzanna StefaŃska
Piłka Ręczna Koszalin: Anna MĄczka (7), Kristina Kubisova (4), Karina Bayrak (2), Hanna Rycharska (2), Gabriela Urbaniak (2), Nicola Żmijewska (2), Barbara ChoromaŃska (1), Żaneta Lipok (1), Aleksandra ZaleŚny (1), Natalia FiloŃczuk, Emilia Kowalik, Aleksandra Nowicka, Magdalena Reichel, Patrycja Jura, Katarzyna Zimny
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 27 listopada 2022 04:27

MKS GNIEZNO - MKS LUBLIN ◄ 28-28 (14-16)

Karne: 5-4

MKS Gniezno: Monika ŁĘgowska (8), Justyna ŚwierŻewska (6), Magdalena Nurska (4), Malwina Hartman (2), Karolina Kasprowiak (2), Oliwia Kuriata (2), Martyna Matysek (2), Marta GiszczyŃska (1), Milena Kaczmarek (1), Antonina CieŚlak, Dominika Hoffmann, Daria Konieczna, Agnieszka Siwka, Karolina Chojnacka, Sandra Guziewicz, Magdalena Widuch
MKS Lublin: Romana Roszak (6), Kinga Achruk (4), Joanna Andruszak (3), Julia Pietras (3), Dominika WiĘckowska (3), Paulina Masna (2), Patrycja Noga (2), Katarzyna PortasiŃska (2), Daria Szynkaruk (2), Marianna Rebicova (1), Weronika Gawlik, Michalina Pastuszka, Oktawia PŁomiŃska, Karolina Sarnecka, Andrijana Tatar, Paulina Wdowiak
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 26 listopada 2022 08:35

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - GMINA KOBIERZYCE 23-26 (12-12)

Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Justyna Świerczek (9), Joanna Waga (4), Magdalena DraŻyk (2), Sylwia Radushko (2), Lucyna Sobecka (2), Oliwia Szczepanek (2), Żaneta Senderkiewicz (1), Tatjana Trbovic (1), Daria Grobelna, Karolina JureŃczyk, Tauani Martins schneider, Daria Opelt, Aleksandra Oreszczuk, Silvie Polaskova, Oliwia Suliga, Julia JasiŃska
Gmina Kobierzyce: Katarzyna Cygan (6), Mariola Wiertelak (5), Aleksandra Tomczyk (4), Patrycja KozioŁ (3), Karolina Wicik (3), Zorica Despodovska (2), Alona Shupyk (2), Małgorzata Buklarewicz (1), Patrycja Chojnacka, Andela IvanoviĆ, Natalia Janas, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Aleksandra Olek, Oliwia Domagalska, Vitoria Macedo
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 26 listopada 2022 08:35

ZAGŁĘBIE LUBIN - RUCH CHORZÓW 28-20 (16-12)

Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (8), Daria Michalak (6), Karin Bujnochova (4), Joanna Drabik (4), Emilia GaliŃska (2), Patricia Machado matieli (2), Monika Maliczkiewicz (1), Jana Sustkova (1), Wiktoria KociŃska, Jovana MilojeviĆ, Natalia Pankowska, Monika WĄŻ, Barbara Zima
Ruch Chorzów: Karolina Jasinowska (8), Paula Masiuda (4), Sabina MiŁek (3), Natalia Kolonko (2), Michalina Gryczewska (1), Polina Masalova (1), Marcelina PolaŃska (1), Monika CiesiÓŁka, Natalia Doktorczyk, Klaudia GrabiŃska, Agnieszka Iwanowicz, Sandra Kiel, Natalia Stokowiec, Nadia Bury, Dagmara Knapik
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 25 listopada 2022 02:35

JKS JAROSŁAW - GALICZANKA LWÓW 25-27 (11-14)

JKS Jarosław: Valiantsina Nestsiaruk (5), Aleksandra Zimny (4), Katarzyna Kozimur (3), Sylwia Matuszczyk (3), Lesia Smolinh (3), Aleksandra Dorsz (2), Wiktoria GliwiŃska (2), Natalia Volovnyk (2), Małgorzata TrawczyŃska (1), Weronika Kordowiecka, Palina Kukharchyk, Karolina Mokrzka, Kinga StrÓzik
Galiczanka Lwów: Diana Dmytryshyn (10), Tetiana Poliak (5), Maryna Konovalova (4), Liudmyla Martyniuk (3), Mariana Markevych (2), Olesia Diachenko (1), Kateryna Kozak (1), Anastasiya Melekestseva (1), Sofiia Holinska, Mariia Poliak, Iryna Prokopiak, Viktoriia Saltaniuk, Vladyslava Slobodian, Kristina Sorokina, Anastasiia Tkach
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
poniedziałek, 21 listopada 2022 08:04

PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - MKS LUBLIN 25-31 (8-16)

Piłka Ręczna Koszalin: Gabriela Urbaniak (6), Kristina Kubisova (5), Karina Bayrak (3), Żaneta Lipok (3), Hanna Rycharska (3), Aleksandra ZaleŚny (3), Barbara ChoromaŃska (1), Nicola Żmijewska (1), Natalia FiloŃczuk, Patrycja Jura, Emilia Kowalik, Aleksandra Nowicka, Magdalena Reichel, Katarzyna Zimny
MKS Lublin: Oktawia PŁomiŃska (7), Katarzyna PortasiŃska (5), Paulina Masna (4), Romana Roszak (3), Joanna Andruszak (2), Daria Szynkaruk (2), Dominika WiĘckowska (2), Kinga Achruk (1), Patrycja Noga (1), Michalina Pastuszka (1), Julia Pietras (1), Marianna Rebicova (1), Andrijana Tatar (1), Weronika Gawlik, Karolina Sarnecka, Paulina Wdowiak
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 22 października 2022 22:29

PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - MKS GNIEZNO 30-20 (11-10)

Piłka Ręczna Koszalin: Kristina Kubisova (8), Żaneta Lipok (4), Gabriela Haric (3), Aleksandra ZaleŚny (3), Nicola Żmijewska (3), Emilia Kowalik (2), Anna MĄczka (2), Hanna Rycharska (2), Gabriela Urbaniak (2), Natalia FiloŃczuk (1), Barbara ChoromaŃska, Aleksandra Nowicka, Katarzyna Zimny, Patrycja Jura, Magdalena Reichel
MKS Gniezno: Magdalena Nurska (6), Monika ŁĘgowska (4), Oliwia Kuriata (3), Martyna Matysek (3), Malwina Hartman (2), Milena Kaczmarek (1), Karolina Kasprowiak (1), Marta GiszczyŃska, Sandra Guziewicz, Dominika Hoffmann, Daria Konieczna, Agnieszka Siwka, Magdalena Widuch, Karolina Chojnacka, Justyna ŚwierŻewska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 21 października 2022 06:30

GMINA KOBIERZYCE - START ELBLĄG 45-26 (20-16)

Gmina Kobierzyce: Mariola Wiertelak (10), Katarzyna Cygan (5), Alona Shupyk (5), Małgorzata Buklarewicz (4), Zorica Despodovska (4), Natalia Janas (3), Aleksandra Kucharska (3), Aleksandra Olek (3), Oliwia Domagalska (2), Patrycja KozioŁ (2), Vitoria Macedo (2), Aleksandra Tomczyk (2), Patrycja Chojnacka, Beata Kowalczyk, Karolina Wicik, Andela IvanoviĆ
Start Elbląg: Paulina Stapurewicz (6), Weronika Weber (6), Juliane Costa pereira (3), Nikola GŁĘbocka (3), Iga Dworniczuk (2), Marta GĘga (2), Nikolina Knezevic (2), Wiktoria Kostuch (1), Wiktoria Tarczyluk (1), Małgorzata CiĄĆka, Aleksandra Hypka, Nikola Owczarek, Zuzanna StefaŃska, Aleksandra Zabielny
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 21 października 2022 06:30

MKS LUBLIN - ZAGŁĘBIE LUBIN 21-29 (6-13)

MKS Lublin: Kinga Achruk (7), Romana Roszak (6), Oktawia PŁomiŃska (5), Patrycja Noga (2), Daria Szynkaruk (1), Joanna Andruszak, Weronika Gawlik, Michalina Pastuszka, Julia Pietras, Katarzyna PortasiŃska, Marianna Rebicova, Karolina Sarnecka, Andrijana Tatar, Paulina Wdowiak, Dominika WiĘckowska, Magda WiĘckowska
Zagłębie Lubin: Emilia GaliŃska (10), Karolina Kochaniak-sala (6), Joanna Drabik (4), Daria Michalak (4), Adrianna GÓrna (2), Patricia Machado matieli (2), Karin Bujnochova (1), Aneta Łabuda, Monika Maliczkiewicz, Jovana MilojeviĆ, Barbara Zima, Wiktoria KociŃska, Natalia Pankowska, Jana Sustkova
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
czwartek, 20 października 2022 10:38

RUCH CHORZÓW - JKS JAROSŁAW 24-25 (12-13)

Ruch Chorzów: Natalia Kolonko (6), Anastasiia Bondarenko (4), Paula Masiuda (4), Klaudia GrabiŃska (2), Aneta Kavalova (2), Natalia Stokowiec (2), Natalia Doktorczyk (1), Michalina Gryczewska (1), Karolina Jasinowska (1), Marcelina PolaŃska (1), Monika CiesiÓŁka, Anastasiia Kalyhina, Sandra Kiel, Dagmara Knapik, Iryna Morozenko, Natalia Sytenka
JKS Jarosław: Valiantsina Nestsiaruk (7), Aleksandra Zimny (6), Wiktoria GliwiŃska (3), Sylwia Matuszczyk (3), Małgorzata TrawczyŃska (2), Natalia Volovnyk (2), Aleksandra Dorsz (1), Lesia Smolinh (1), Weronika Kordowiecka, Katarzyna Kozimur, Palina Kukharchyk, Karolina Mokrzka, Kinga StrÓzik
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
środa, 19 października 2022 04:32

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - GALICZANKA LWÓW 25-22 (11-13)

Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Aleksandra Oreszczuk (5), Joanna Waga (4), Patrycja KrÓlikowska (3), Silvie Polaskova (3), Justyna Świerczek (3), Tatjana Trbovic (3), Lucyna Sobecka (2), Karolina JureŃczyk (1), Sylwia Radushko (1), Magdalena DraŻyk, Daria Grobelna, Tauani Martins schneider, Daria Opelt, Oliwia Suliga, Żaneta Senderkiewicz, Oliwia Szczepanek
Galiczanka Lwów: Diana Dmytryshyn (6), Mariana Markevych (4), Tetiana Poliak (3), Maryna Konovalova (2), Kateryna Kozak (2), Liudmyla Martyniuk (2), Anastasiya Melekestseva (2), Viktoriia Saltaniuk (1), Olesia Diachenko, Sofiia Holinska, Mariia Poliak, Iryna Prokopiak, Vladyslava Slobodian, Maryna Valiieva, Kristina Sorokina, Anastasiia Tkach
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 16 października 2022 06:17

MKS GNIEZNO - GMINA KOBIERZYCE 23-30 (9-12)

MKS Gniezno: Monika ŁĘgowska (6), Magdalena Nurska (4), Agnieszka Siwka (3), Marta GiszczyŃska (2), Malwina Hartman (2), Oliwia Kuriata (2), Martyna Matysek (2), Magdalena Widuch (2), Karolina Chojnacka, Antonina CieŚlak, Sandra Guziewicz, Dominika Hoffmann, Milena Kaczmarek, Karolina Kasprowiak, Daria Konieczna, Maria TanaŚ
Gmina Kobierzyce: Mariola Wiertelak (9), Alona Shupyk (4), Aleksandra Tomczyk (4), Małgorzata Buklarewicz (3), Zorica Despodovska (3), Natalia Janas (3), Katarzyna Cygan (2), Vitoria Macedo (1), Aleksandra Olek (1), Patrycja Chojnacka, Beata Kowalczyk, Patrycja KozioŁ, Aleksandra Kucharska, Karolina Wicik, Oliwia Domagalska, Andela IvanoviĆ
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 40

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!