Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - I liga
Piłka ręczna I liga, 2019/2020
Kolejka 7
MKS Kalisz - Unia Tarnów
33-28
Wybrzeże Gdańsk - Gwardia Opole
26-34
Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin
29-25
Chrobry Głogów - Stal Mielec
26-23
Kolejka 8
Iskra Kielce - Wybrzeże Gdańsk
18:30
Gwardia Opole - MTS Kwidzyn
(śr) 18:00
Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin
(śr) 18:00
Unia Tarnów - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
(śr) 18:00
MKS Kalisz - Wisła Płock
(śr) 18:30
Pogoń Szczecin - Chrobry Głogów
(śr) 18:30
Stal Mielec - Wisła Puławy
(śr) 18:30

I liga
1.
>< Wisła Płock
7 21 204 - 155
2.
>< Iskra Kielce (m)
7 18 242 - 156
3.
>< Wisła Puławy
7 15 196 - 174
4.
>< Górnik Zabrze
7 15 186 - 174
5.
>< Zagłębie Lubin
7 12 192 - 186
6.
>< Gwardia Opole
7 12 195 - 191
7.
>< Chrobry Głogów
7 9 188 - 187
8.
>< MTS Kwidzyn
7 9 170 - 183
9.
>< MKS Kalisz
7 9 180 - 205
10.
>< Wybrzeże Gdańsk
7 9 183 - 201
11.
>< Piotrkowianin Piotrków Tryb.
7 6 193 - 200
12.
>< Pogoń Szczecin
7 6 176 - 201
13.
>< Stal Mielec
7 3 168 - 209
14.
>< Unia Tarnów (b)
7 3 178 - 229
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - I liga
niedziela, 13 października 2019 22:59

CHROBRY GŁOGÓW - STAL MIELEC 26-23 (12-12)

Chrobry Głogów: Maciej MarszaŁek (8), Marek Podobas (4), Dawid Przysiek (4), Adam Babicz (3), Marcel Zdobylak (2), Rafał JamioŁ (1), Michał Kapela (1), Stanisław Makowiejew (1), Krzysztof Tylutki (1), Damian Wawrzyniak (1), Miłosz Bekisz, Tomasz Klinger, Damian Krzysztofik, Jakub Orpik, Rafał Stachera, Kamil Sadowski
Stal Mielec: Paweł Wilk (5), Hubert Kornecki (4), Rafał Krupa (3), Dzianis Valyntsau (3), Michał Chodara (2), Piotr KrĘpa (2), Tomasz Mochocki (2), Piotr Adamczak (1), Michał Wypych (1), Goran AndeliĆ, Tomasz Grzegorek, Marcin MiedziŃski, Jakub Olszewski, Tomasz WiŚniewski, Bartosz Wojdak, Wiktor JĘdrzejewski
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 13 października 2019 19:38

ZAGŁĘBIE LUBIN - POGOŃ SZCZECIN 29-25 (11-16)

Zagłębie Lubin: Maciej Tokaj (6), Mikołaj Kupiec (5), Roman Chychykalo (4), Wojciech Hajnos (3), Stanisław GĘbala (2), Marek Marciniak (2), Tomasz Pietruszko (2), Marcel Sroczyk (2), Michał Stankiewicz (2), Kamil Drobiecki (1), Marek Bartosik, Mikołaj Borowczyk, Krzysztof Pawlaczyk, Marcin Schodowski, Jakub Adamski, Patryk WiĄcek
Pogoń Szczecin: Paweł Krupa (7), Arkadiusz Bosy (4), Patryk Biernacki (3), Dawid FedeŃczak (3), Dawid Krysiak (2), Wojciech Matuszak (2), Piotr Rybski (2), Dmytro Horiha (1), Mateusz Zaremba (1), Mateusz GawryŚ, Anton Terekhov , Adam WĄsowski, Wojciech Jedziniak, Bartosz Telenga, Filip WrzesiŃski
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 12 października 2019 23:36

WYBRZEŻE GDAŃSK - GWARDIA OPOLE 26-35 (14-19)

Wybrzeże Gdańsk: Mateusz WrÓbel (11), Kamil Adamczyk (3), Damian Didyk (3), Michał FraŃczak (2), Piotr Papaj (2), Artur Sadowski (2), Ksawery Gajek (1), Krzysztof GĄdek (1), Kelian Janikowski (1), Artur ChmieliŃski, Paweł Kiepulski, Krzysztof Komarzewski, Ramon Oliveira, Patryk Pieczonka, Jakub PowarzyŃski, Paweł Salacz
Gwardia Opole: Maciej Zarzycki (9), Patryk Mauer (7), Mateusz Jankowski (4), Kamil Mokrzki (4), Mateusz Morawski (4), Karol Siwak (3), Szymon DziaŁakiewicz (2), Michał Milewski (1), Dawid Balcerek, Adam Malcher, Karol MaŁecki, Dariusz Skraburski, Filip Stefani, Mateusz Zembrzycki, Wiktor Kawka, Jędrzej Zieniewicz
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 12 października 2019 20:16

MKS KALISZ - UNIA TARNÓW 33-28 (16-13)

MKS Kalisz: Kiryl Kniazeu (13), Konrad Pilitowski (6), Maciej Pilitowski (5), Michał Drej (2), Arkadiusz Galewski (2), Krzysztof Misiejuk (2), Artur Klopsteg (1), Dzianis Krytski (1), Marek Szpera (1), Artur BoŻek, Robert Kamyszek, Mikołaj Krekora, Casper Liljestrand , Łukasz Zakreta
Unia Tarnów: Jakub Kowalik (7), Łukasz Nowak (6), Łukasz KuŻdeba (3), Kacper Lazarowicz (3), Wojciech Dadej (2), Michał Grabowski (2), Mateusz Wojdan (2), Kamil Pedryc (1), Albert Sanek (1), Mindaugas Tarcijonas (1), Dawid CiochoŃ, Patryk MaŁecki, Damian Misiewicz, Rennosuke Tokuda, Bartosz Niemiec, Marcin Wajda
 
Piłka ręczna - I liga
środa, 09 października 2019 22:22

WISŁA PUŁAWY - PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. 39-35 (20-14)

Wisła Puławy: Antoni Łangowski (7), Piotr Jarosiewicz (5), Michał Szyba (5), Rafał Przybylski (4), Łukasz Rogulski (4), Dawid Dawydzik (3), Wojciech GumiŃski (3), Bartosz Kowalczyk (3), Mateusz Seroka (3), Kacper Adamczuk (1), Michał Skwierawski (1), Vadim Bogdanov, Paweł Grzelak, Tomasz Kasprzak, Valentyn Koshovy, Jakub MoryŃ
Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Tomasz MrÓz (8), Adam PaczeŚny (7), Bartosz Nastaj (6), Patryk Mastalerz (3), Grzegorz Sobut (3), Marcin Szopa (3), Filip Surosz (2), Sebastian Iskra (1), Mateusz KaŹmierczak (1), Szymon Woynowski (1), Artur Kot, Damian Procho, Kacper Pyrka, Piotr Rutkowski, Adrian Turkowski, Piotr Swat
 
Piłka ręczna - I liga
środa, 09 października 2019 22:22

WISŁA PŁOCK - ISKRA KIELCE 27-26 (14-12)

Wisła Płock: Niko Mindeghia (6), Mateusz GÓralski (4), Lovro MihiĆ (3), Philip Stenmalm (3), Renato Sulic (3), Zoltan Szita (3), Ziga Mlakar (2), Jerko Matulic (1), Alvaro Ruiz (1), Igor Zabic (1), Konstantin Igropulo , Przemysław Krajewski, Adam Morawski, Mateusz Piechowski, Ivan Stevanovic , Leon Susnja
Iskra Kielce: Igor Karacic (5), Julen Aguinagalde (4), Alex Dujshebaev (4), Uladzislau Kulesh (4), Blaž Janc (2), Arciom Karalek (2), Angel Fernandez perez (1), Romaric Guillo (1), Mariusz Jurkiewicz (1), Arkadiusz Moryto (1), Doruk Pehlivan (1), Mateusz Kornecki, Krzysztof Lijewski, Andreas Wolff
 
Piłka ręczna - I liga
wtorek, 08 października 2019 22:56

MTS KWIDZYN - GÓRNIK ZABRZE 19-25 (10-11)

MTS Kwidzyn: Michał Peret (5), Kamil Netz (3), Damian PrzytuŁa (3), Rafał Biegaj (2), Kacper Adamski (1), Patryk Grzenkowicz (1), Andrzej KryŃski (1), Nikodem KutyŁa (1), Ryszard Landzwojczak (1), Arkadiusz Ossowski (1), Bartosz Dudek, Alan Guziewicz, Jakub MatlĘga, Krzysztof Szczecina, Robert Orzechowski
Górnik Zabrze: Bartłomiej Tomczak (5), Marek DaĆko (4), Łukasz Gogola (3), Iso Sluijters (3), Krystian Bondzior (2), Aliaksandr Bushkou (2), Adrian Kondratiuk (2), Bartłomiej Bis (1), Jan Czuwara (1), Krzysztof ŁyŻwa (1), Szymon SiĆko (1), Martin Galia, Damian Pawelec, Paweł Kazimier, Jakub Skrzyniarz
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 06 października 2019 17:26

STAL MIELEC - ZAGŁĘBIE LUBIN 27-25 (10-12)

Stal Mielec: Dzianis Valyntsau (9), Tomasz Mochocki (6), Piotr KrĘpa (3), Michał Chodara (2), Hubert Kornecki (2), Paweł Wilk (2), Michał Wypych (2), Jakub Olszewski (1), Goran AndeliĆ, Tomasz Grzegorek, Wiktor JĘdrzejewski, Rafał Krupa, Marcin MiedziŃski, Bartosz Wojdak, Hubert SkuciŃski, Tomasz WiŚniewski
Zagłębie Lubin: Marek Marciniak (6), Marcel Sroczyk (5), Roman Chychykalo (2), Stanisław GĘbala (2), Mikołaj Kupiec (2), Tomasz Pietruszko (2), Michał Stankiewicz (2), Maciej Tokaj (2), Paweł Dudkowski (1), Wojciech Hajnos (1), Kamil Drobiecki, Krzysztof Pawlaczyk, Marcin Schodowski, Marek Bartosik, Mikołaj Borowczyk, Przemysław Mrozowicz
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 05 października 2019 21:23

POGOŃ SZCZECIN - MTS KWIDZYN 27-24 (11-12)

Pogoń Szczecin: Paweł Krupa (6), Arkadiusz Bosy (5), Wojciech Matuszak (4), Piotr Rybski (4), Patryk Biernacki (3), Dawid FedeŃczak (3), Dawid Krysiak (1), Mateusz Zaremba (1), Mateusz GawryŚ, Dmytro Horiha, Wojciech Jedziniak, Bartosz Telenga, Anton Terekhov , Adam WĄsowski, Filip WrzesiŃski
MTS Kwidzyn: Andrzej KryŃski (8), Kacper Adamski (4), Michał Peret (4), Rafał Biegaj (3), Arkadiusz Ossowski (2), Kamil Netz (1), Robert Orzechowski (1), Damian PrzytuŁa (1), Bartosz Dudek, Nikodem KutyŁa, Ryszard Landzwojczak, Krzysztof Szczecina, Patryk Grzenkowicz, Alan Guziewicz, Jakub MatlĘga
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 05 października 2019 21:23

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - CHROBRY GŁOGÓW 27-23 (13-14)

Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Sebastian Iskra, Mateusz KaŹmierczak, Artur Kot, Patryk Mastalerz, Tomasz MrÓz, Bartosz Nastaj, Adam PaczeŚny, Damian Procho, Piotr Rutkowski, Grzegorz Sobut, Filip Surosz, Piotr Swat, Marcin Szopa, Marcin TÓrz, Adrian Turkowski, Szymon Woynowski
Chrobry Głogów: Adam Babicz, Miłosz Bekisz, Rafał JamioŁ, Michał Kapela, Tomasz Klinger, Damian Krzysztofik, Stanisław Makowiejew, Maciej MarszaŁek, Jakub Orpik, Marek Podobas, Dawid Przysiek, Kamil Sadowski, Rafał Stachera, Krzysztof Tylutki, Damian Wawrzyniak, Marcel Zdobylak
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 05 października 2019 18:02

ISKRA KIELCE - MKS KALISZ 38-16 (19-8)

Iskra Kielce: Doruk Pehlivan (6), Blaž Janc (5), Arciom Karalek (5), Arkadiusz Moryto (5), Angel Fernandez perez (4), Krzysztof Lijewski (4), Mariusz Jurkiewicz (3), Julen Aguinagalde (2), Uladzislau Kulesh (2), Cezary Surgiel (2), Alex Dujshebaev, Miłosz WaŁach, Andreas Wolff
MKS Kalisz: Konrad Pilitowski (5), Arkadiusz Galewski (2), Artur Klopsteg (2), Kiryl Kniazeu (2), Artur BoŻek (1), Michał Drej (1), Dzianis Krytski (1), Krzysztof Misiejuk (1), Marek Szpera (1), Mikołaj Krekora, Casper Liljestrand , Maciej Pilitowski, Łukasz Zakreta
 
Piłka ręczna - I liga
sobota, 05 października 2019 14:42

GWARDIA OPOLE - WISŁA PŁOCK 23-28 (-)

Gwardia Opole: Szymon DziaŁakiewicz, Mateusz Jankowski, Wiktor Kawka, Jan KlimkÓw, Adam Malcher, Karol MaŁecki, Patryk Mauer, Michał Milewski, Kamil Mokrzki, Mateusz Morawski, Karol Siwak, Dariusz Skraburski, Filip Stefani, Maciej Zarzycki, Mateusz Zembrzycki, Jędrzej Zieniewicz
Wisła Płock: Mikołaj CzapliŃski, Mateusz GÓralski, Konstantin Igropulo , Paweł Kowalski, Lovro MihiĆ, Niko Mindeghia , Ziga Mlakar , Adam Morawski, Mateusz Piechowski, Alvaro Ruiz, Philip Stenmalm , Ivan Stevanovic , Leon Susnja, Zoltan Szita , Igor Zabic
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 25

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!