LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - I liga
Piłka ręczna I liga, 2020/2021
Kolejka 26
Wybrzeże Gdańsk - Zagłębie Lubin
24-28
Pogoń Szczecin - Stal Mielec
34-33
Unia Tarnów - Chrobry Głogów
24-34
MTS Kwidzyn - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
25-25 ►
Górnik Zabrze - Wisła Puławy
22-28
Gwardia Opole - MKS Kalisz
28-26
Iskra Kielce - Wisła Płock
◄ 29-29

I liga
1.
>< Iskra Kielce (m)
26 77 919 - 662
2.
>< Wisła Płock
26 70 791 - 570
3.
>< Wisła Puławy
26 61 846 - 687
4.
>< Górnik Zabrze
26 57 689 - 615
5.
>< Gwardia Opole
26 39 735 - 731
6.
>< MKS Kalisz
26 37 688 - 704
7.
>< Chrobry Głogów
26 35 725 - 792
8.
>< Pogoń Szczecin
26 34 687 - 743
9.
>< Zagłębie Lubin
26 29 685 - 757
10.
>< MTS Kwidzyn
26 25 624 - 721
11.
>< Wybrzeże Gdańsk
26 23 655 - 762
12.
>< Unia Tarnów
26 21 646 - 754
13.
>< Piotrkowianin Piotrków Tryb.
26 20 702 - 779
14.
>< Stal Mielec
26 17 655 - 770
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - I liga
niedziela, 06 czerwca 2021 20:58

ISKRA KIELCE - WISŁA PŁOCK ◄ 29-29 (15-13)

Karne: 4-3

Iskra Kielce: Arkadiusz Moryto (7), Angel Fernandez perez (6), Szymon SiĆko (5), Igor Karacic (4), Nicolas Tournat (2), Branko VujoviĆ (2), Arciom Karalek (1), Krzysztof Lijewski (1), Michał Olejniczak (1), Sigvaldi Gudjonsson , Mateusz Kornecki, Uladzislau Kulesh, Cezary Surgiel, Andreas Wolff , Yusuf Faruk , Sebastian Kaczor
Wisła Płock: Przemysław Krajewski (8), Michał Daszek (7), Niko Mindeghia (6), Zoltan Szita (4), David Fernandez (2), Lovro MihiĆ (1), Abel Serdio (1), Krzysztof Komarzewski, Adam Morawski, Philip Stenmalm , Ivan Stevanovic , Leon Susnja, Mirsad TerziĆ, Jeremy Toto , Mikołaj CzapliŃski, Alvaro Ruiz
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 06 czerwca 2021 09:17

POGOŃ SZCZECIN - STAL MIELEC 34-33 (14-17)

Pogoń Szczecin: Dawid Krysiak (7), Łukasz Gierak (6), Patryk Biernacki (5), Arkadiusz Bosy (5), Dawid FedeŃczak (4), Paweł Krupa (3), Wojciech Matuszak (2), Patryk Krok (1), Piotr Rybski (1), Oliwer Andrysiak, Mateusz GawryŚ, Adam WĄsowski, Wojciech Jedziniak, Bartosz Telenga
Stal Mielec: Miljan Ivanovic (8), Ramon Oliveira (7), Dzianis Valyntsau (6), Kosta Petrovic (4), Rafał Krupa (2), Dzianis Krytski (2), Tomasz Mochocki (2), Łukasz Janyst (1), Paweł Wilk (1), Łukasz Nowak, Tomasz WiŚniewski, Krystian Witkowski, Bartosz Wojdak, Kacper Adamczuk, Daniel Osmola
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 06 czerwca 2021 09:17

UNIA TARNÓW - CHROBRY GŁOGÓW 24-34 (12-14)

Unia Tarnów: Łukasz KuŻdeba (7), Kiryl Kniazeu (6), Rennosuke Tokuda (4), Albert Sanek (2), Kacper Majewski (1), Kamil Pedryc (1), Marcin Wajda (1), Mateusz Wojdan (1), Shuichi Yoshida (1), Dawid CiochoŃ, Oskar KlamrzyŃski, Casper Liljestrand , Patryk MaŁecki, Przemysław Mrozowicz, Jakub Sikora , Wojciech Dadej
Chrobry Głogów: Adam Babicz (10), Kacper Grabowski (4), Dawid Krzywicki (4), Maciej MarszaŁek (4), Oleksandr Tilte (4), Jakub Orpik (3), Miłosz Bekisz (2), Dawid Przysiek (2), Rafał JamioŁ (1), Michał Kapela, Rafał Stachera, Krzysztof Tylutki, Tomasz Klinger, Bartosz Warmijak, Marcel Zdobylak
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 06 czerwca 2021 09:17

MTS KWIDZYN - PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. 25-25 ► (16-13)

Karne: 2-3

MTS Kwidzyn: Bartosz Nastaj (6), Patryk Grzenkowicz (4), Ryszard Landzwojczak (4), Robert Orzechowski (3), Jakub Szyszko (3), Nikodem KutyŁa (1), Michał Peret (1), Michał Potoczny (1), Damian PrzytuŁa (1), Jędrzej Zieniewicz (1), Alan Guziewicz, Wiktor Jankowski, Kamil Krieger, Jakub MatlĘga, Arkadiusz Ossowski, Krzysztof Szczecina
Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Piotr Rutkowski (5), Piotr Swat (5), Piotr JĘdraszczyk (3), Marcin TÓrz (3), Adam PaczeŚny (2), Jan Stolarski (2), Marcin Szopa (2), Patryk Mastalerz (1), Roman PoŽarek (1), Tomasz Wawrzyniak (1), Mateusz KaŹmierczak, Artur Kot, Kacper Ligarzewski, Marcin Matyjasik, Kamil MosioŁek, Sebastian Iskra
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 06 czerwca 2021 09:17

GÓRNIK ZABRZE - WISŁA PUŁAWY 22-28 (13-12)

Górnik Zabrze: Marek DaĆko (5), Łukasz Gogola (4), Iso Sluijters (4), Bartłomiej Tomczak (4), Jan Czuwara (2), Aliaksandr Bushkou (1), Paweł Dudkowski (1), Krzysztof ŁyŻwa (1), Michał Adamuszek, Krystian Bondzior, Martin Galia, Rafał GliŃski, Adrian Kondratiuk, Paweł Krawczyk, Jakub Skrzyniarz, Bartłomiej Bis
Wisła Puławy: Bartosz Kowalczyk (6), Łukasz Rogulski (6), Andrii Akimenko (4), Dawid Dawydzik (3), Antoni Łangowski (3), Michał Jurecki (2), Rafał Przybylski (2), Wojciech GumiŃski (1), Piotr Jarosiewicz (1), Vadim Bogdanov, Wojciech Borucki, Paweł PodsiadŁo, Mateusz Seroka, Michał Szyba, Mateusz Zembrzycki, Kacper Baranowski
 
Piłka ręczna - I liga
niedziela, 06 czerwca 2021 09:17

GWARDIA OPOLE - MKS KALISZ 28-26 (12-15)

Gwardia Opole: Michał Lemaniak (6), Przemysław Zadura (5), Maciej Zarzycki (5), Mateusz Jankowski (3), Paweł Kowalski (3), Maciej Fabianowicz (2), Szymon DziaŁakiewicz (1), Wiktor Kawka (1), Jan KlimkÓw (1), Mateusz Morawski (1), Dawid Balcerek, Łukasz Kucharzyk, Adam Malcher, Michał Milewski, Fabian Sosna, Filip Stefani
MKS Kalisz: Kacper Adamski (4), Maciej Pilitowski (4), Konrad Pilitowski (4), Marek Szpera (4), Michał Drej (3), Kamil Adamski (2), Robert Kamyszek (2), Mateusz Kus (2), Mateusz GÓralski (1), Szymon Famulski, Mikołaj Krekora, Stanisław Makowiejew, Łukasz Zakreta, Gracjan WrÓbel
 
Piłka ręczna - I liga
czwartek, 03 czerwca 2021 11:11

WISŁA PŁOCK - WYBRZEŻE GDAŃSK 29-19 (16-10)

Wisła Płock: Leonardo Dutra ferreira (4), Przemysław Krajewski (4), Niko Mindeghia (4), Abel Serdio (4), Zoltan Szita (4), Lovro MihiĆ (3), Michał Daszek (2), Krzysztof Komarzewski (2), Jeremy Toto (2), Mikołaj CzapliŃski, David Fernandez , Adam Morawski, Szymon Rybicki, Philip Stenmalm , Leon Susnja, Mirsad TerziĆ
Wybrzeże Gdańsk: Mateusz Jachlewski (7), Piotr Papaj (4), Kelian Janikowski (3), Santiago Mosquera mayo (3), Krzysztof GĄdek (1), Jeremi Stojek (1), Artur ChmieliŃski, Daniel LeŚniak, Patryk Pieczonka, Jacek Sulej, Przemysław Witkowski, Dawid WodziŃski, Mateusz WrÓbel
 
Piłka ręczna - I liga
czwartek, 03 czerwca 2021 11:11

CHROBRY GŁOGÓW - GÓRNIK ZABRZE 27-29 (15-12)

Chrobry Głogów: Maciej MarszaŁek (8), Rafał JamioŁ (4), Oleksandr Tilte (4), Jakub Orpik (3), Dawid Przysiek (2), Marcel Zdobylak (2), Adam Babicz (1), Miłosz Bekisz (1), Michał Kapela (1), Tomasz Klinger (1), Rafał Stachera, Krzysztof Tylutki, Kacper Grabowski, Dawid Krzywicki, Bartosz Warmijak
Górnik Zabrze: Paweł Krawczyk (7), Iso Sluijters (5), Aliaksandr Bushkou (4), Bartłomiej Tomczak (4), Bartłomiej Bis (2), Krzysztof ŁyŻwa (2), Krystian Bondzior (1), Marek DaĆko (1), Rafał GliŃski (1), Łukasz Gogola (1), Adrian Kondratiuk (1), Michał Adamuszek, Jan Czuwara, Martin Galia, Jakub Skrzyniarz, Paweł Dudkowski
 
Piłka ręczna - I liga
czwartek, 03 czerwca 2021 11:11

STAL MIELEC - ISKRA KIELCE 24-33 (10-14)

Stal Mielec: Miljan Ivanovic (7), Ramon Oliveira (6), Kosta Petrovic (4), Tomasz Mochocki (3), Rafał Krupa (1), Łukasz Nowak (1), Dzianis Valyntsau (1), Tomasz WiŚniewski (1), Kacper Adamczuk, Mateusz Flont, Łukasz Janyst, Dzianis Krytski, Daniel Osmola, Paweł Wilk, Bartosz Wojdak, Krystian Witkowski
Iskra Kielce: Angel Fernandez perez (7), Uladzislau Kulesh (6), Sigvaldi Gudjonsson (5), Nicolas Tournat (4), Yusuf Faruk (3), Arkadiusz Moryto (3), Arciom Karalek (2), Michał Olejniczak (2), Cezary Surgiel (1), Sebastian Kaczor, Szymon SiĆko, Miłosz WaŁach, Andreas Wolff , Mateusz Kornecki
 
Piłka ręczna - I liga
czwartek, 03 czerwca 2021 11:11

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - UNIA TARNÓW 31-27 (16-14)

Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Piotr Swat (6), Adam PaczeŚny (5), Piotr Rutkowski (4), Piotr JĘdraszczyk (2), Patryk Mastalerz (2), Marcin Matyjasik (2), Kamil MosioŁek (2), Jan Stolarski (2), Marcin Szopa (2), Marcin TÓrz (2), Mateusz KaŹmierczak (1), Tomasz Wawrzyniak (1), Artur Kot, Kacper Ligarzewski, Roman PoŽarek, Sebastian Iskra
Unia Tarnów: Rennosuke Tokuda (8), Przemysław Mrozowicz (6), Shuichi Yoshida (5), Łukasz KuŻdeba (4), Mateusz Wojdan (3), Kiryl Kniazeu (1), Wojciech Dadej, Casper Liljestrand , Kacper Majewski, Patryk MaŁecki, Kamil Pedryc, Mateusz ChŁopek, Oskar KlamrzyŃski, Albert Sanek, Jakub Sikora , Marcin Wajda
 
Piłka ręczna - I liga
środa, 02 czerwca 2021 23:30

ZAGŁĘBIE LUBIN - GWARDIA OPOLE 30-26 (15-11)

Zagłębie Lubin: Roman Chychykalo (6), Jakub Bogacz (5), Jakub MoryŃ (5), Marek Marciniak (4), Wojciech Hajnos (3), Mikołaj Kupiec (3), Stanisław GĘbala (2), Michał Stankiewicz (2), Jakub Adamski, Tomasz Pietruszko, Marcin Schodowski, Marcel Sroczyk, Patryk WiĄcek, Marek Bartosik
Gwardia Opole: Wiktor Kawka (5), Mateusz Jankowski (4), Michał Lemaniak (4), Przemysław Zadura (4), Maciej Fabianowicz (3), Michał Milewski (3), Jan KlimkÓw (1), Mateusz Morawski (1), Maciej Zarzycki (1), Dawid Balcerek, Paweł Kowalski, Łukasz Kucharzyk, Adam Malcher, Fabian Sosna, Filip Stefani, Mateusz Lellek
 
Piłka ręczna - I liga
środa, 02 czerwca 2021 11:49

MKS KALISZ - MTS KWIDZYN 27-16 (11-7)

MKS Kalisz: Kacper Adamski (9), Maciej Pilitowski (5), Piotr KrĘpa (3), Konrad Pilitowski (3), Mateusz Kus (2), Marek Szpera (2), Mateusz GÓralski (1), Robert Kamyszek (1), Stanisław Makowiejew (1), Kamil Adamski, Michał Drej, Szymon Famulski, Mikołaj Krekora, Gracjan WrÓbel, Łukasz Zakreta
MTS Kwidzyn: Jędrzej Zieniewicz (6), Michał Potoczny (3), Jakub Szyszko (2), Andrzej KryŃski (1), Nikodem KutyŁa (1), Robert Orzechowski (1), Michał Peret (1), Damian PrzytuŁa (1), Rafał Biegaj, Patryk Grzenkowicz, Alan Guziewicz, Wiktor Jankowski, Kamil Krieger, Jakub MatlĘga, Bartosz Nastaj, Krzysztof Szczecina
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 47

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!