Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Tenis stołowy - III liga
Tenis stołowy III liga, 2018/2019
Kolejka 17
KS Mysław - Jedynka Pszów
8-2
Polonia II Bytom - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
8-2
Skarbek Tarnowskie Góry - Kadra Juniorów
8-2
LZS Kujakowice - Odra Kąty Opolskie
8-2
AKS Mikołów - LITS Żywiec
4-6
Sokół Orzesze - Kuźnia Rybnik
5-5
MKS Czechowice - KTS Gliwice
4-6

III liga
1.
>< KTS Gliwice
15 30 118 - 32
2.
>< Polonia II Bytom
15 27 116 - 34
3.
>< LZS Kujakowice
15 25 104 - 46
4.
>< Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
15 23 100 - 50
5.
>< Naprzód Borucin
15 21 95 - 55
6.
>< Kuźnia Rybnik
15 17 82 - 68
7.
>< Skarbek Tarnowskie Góry
15 17 75 - 75
8.
>< Sokół Orzesze
15 15 76 - 74
9.
>< KS Mysław
15 14 73 - 77
10.
>< LITS Żywiec
15 14 67 - 83
11.
>< MKS Czechowice
15 13 76 - 74
12.
>< Jedynka Pszów
15 9 50 - 100
13.
>< Huragan Sosnowiec
15 6 36 - 114
14.
>< AKS Mikołów
15 5 43 - 107
15.
>< Kadra Juniorów
15 3 39 - 111
16.
>< Odra Kąty Opolskie
15 1 50 - 100
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - III liga
piątek, 07 września 2018 13:14

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice

Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza

 
Tenis stołowy - III liga
czwartek, 07 września 2017 18:01

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2017-09-15
AKS Mikołów - Sokół II Orzesze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Żywocice
Naprzód Borucin - Spartakus Gliwice
Odra Kąty Opolskie - ATS Ligota Łabędzka
Jedynka Pszów - MKS Czechowice
Viret Zawiercie - Liswarta Lisów
LZS Kujakowice - Huragan Sosnowiec
LITS Żywiec - Skarbek Tarnowskie Góry

Kolejka 2 - 2017-09-22
LITS Żywiec - AKS Mikołów
Spartakus Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin
ATS Ligota Łabędzka - Jedynka Pszów
Liswarta Lisów - MKS Czechowice
Huragan Sosnowiec - Viret Zawiercie
Skarbek Tarnowskie Góry - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół II Orzesze

 
Tenis stołowy - III liga
niedziela, 19 lutego 2012 12:04

III ligaRozpoczęła się druga runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, mistrzowską i spadkową. Grupa mistrzowska gra o wyłonienie zwycięzcy ligi, który awansuje do II ligi, zaś drużyny grupy spadkowej grają o utrzymanie w lidze.

 


© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!