Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Koszykówka - II liga kobiet
Koszykówka II liga kobiet, 2018/2019
Kolejka 22
AZS II Gorzów Wlkp. - MUKS Poznań
78-88
Karkonosze Jelenia Góra - PTK Pabianice
66-72
AZS II Poznań - Korona Kraków
50-77
Zagłębie Sosnowiec - Olimpia Wodzisław
82-35
Tęcza Leszno - Chrobry Głuchołazy
64-66

II liga kobiet
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 40 1760 - 1087
2.
>< Korona Kraków
21 39 1610 - 1072
3.
>< MUKS Poznań
21 35 1544 - 1347
4.
>< Chrobry Głuchołazy
20 34 1292 - 1235
5.
>< Tęcza Leszno
20 31 1295 - 1278
6.
>< AZS II Gorzów Wlkp.
20 30 1319 - 1246
7.
>< AZS II Poznań
20 29 1408 - 1379
8.
>< PTK Pabianice
20 28 1203 - 1316
9.
>< Olimpia Wodzisław
20 24 1167 - 1581
10.
>< Karkonosze Jelenia Góra
20 21 1038 - 1562
11.
>< AZS III Gorzów Wlkp.
20 21 1120 - 1653
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 20:00
Terminarz - II liga kobiet

Kolejka 1 - 2018-09-29
Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kraków
AZS II Poznań - MUKS Poznań
AZS II Gorzów Wlkp. - AZS III Gorzów Wlkp.
Karkonosze Jelenia Góra - Tęcza Leszno

Kolejka 2 - 2018-10-06
PTK Pabianice - AZS II Gorzów Wlkp.
AZS III Gorzów Wlkp. - AZS II Poznań
MUKS Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kraków - Chrobry Głuchołazy
Tęcza Leszno - Olimpia Wodzisław

 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 04 marca 2018 21:28

OLIMPIA WODZISŁAW - CHROBRY GŁUCHOŁAZY 59-74 (16-22, 13-10, 14-21, 16-21)

Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon, Agata Majka (17), Ewelina Najduch (1), Katarzyna Mach, Katarzyna Klimowska (3), Ewa Canert (8), Klaudia Rutkowska (8), Martyna Jasiulewicz (18), Katarzyna Pawlik (4)
Chrobry Głuchołazy: Klaudia Kucharska, Monika Barczuk, Joanna Czarnecka (23), Marta Kulak (5), Aleksandra Dziwińska (10), Karolina Kaczmarek (8), Marlena Deko (1), Małgorzata Zuchora (8), Martyna Stelmach (19)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 04 marca 2018 21:28

AZS II GORZÓW WLKP. - MUKS POZNAŃ 48-79 (14-16, 10-17, 10-16, 14-30)

AZS II Gorzów Wlkp.: Dagmara Godlewska, Aleksandra Kuczyńska, Kinga Kominek (15), Wiktoria Duchnowska, Jagoda Szczęsna (11), Natalia Feliczak, Weronika Dudek, Paula Duchnowska (12), Joanna Kobylińska (6), Olga Trzeciak (4), Kinga Potraca
MUKS Poznań: Weronika Woźniak (12), Karolina Masłowska (3), Patrycja Klatt (10), Alicja Jóźwiak, Magdalena Kowalewska (14), Magdalena Ratajczak (12), Iwona Szarzyńska (15), Sylwia Siemienas (5), Monika Ziobro (6), Paulina Pilichowska (2)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 04 marca 2018 21:28

KORONA KRAKÓW - ŁKS ŁÓDŹ 76-51 (25-12, 13-19, 21-5, 17-15)

Korona Kraków: Magdalena Ruta, Agata Rafałowicz (13), Kaciaryna Pratasewicz (14), Karolina Wilk (8), Danuta Puter, Agnieszka Krzywoń (2), Kamila Ciężadło (9), Katarzyna Pasek (3), Aleksandra Owca (5), Katarzyna Homoncik (6), Monika Malinowska (2), Alicja Grabska (14)
ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (2), Karolina Podkańska (11), Aleksandra Wajler (15), Patrycja Jastrzębska (4), Joanna Łabuz, Natalia Gwizdała (11), Edyta Faleńczyk (8)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 04 marca 2018 21:28

UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI - KARKONOSZE JELENIA GÓRA 71-30 (17-5, 27-2, 17-19, 10-4)

UKS Aleksandrów Łódzki: Natalia Danych (10), Marta Wieczyńska (7), Wiktoria Kośla (4), Natalia Łopińska (14), Justyna Samulak (2), Roksana Płonka (8), Patrycja Krzyszczak (4), Agata Maciejewska (2), Martyna Leszczyńska (6), Klaudia Dudek (8), Jessica Solak (2), Weronika Telenga (4)
Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (8), Aneta Rola (5), Marcela Rybkiewicz, Alicja Wierzbicka, Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin (6), Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Feja (8), Martyna Mączka (3)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 04 marca 2018 21:28

LIDER SWARZĘDZ - PTK PABIANICE 72-65 (12-16, 29-18, 22-16, 9-15)

Lider Swarzędz: Marta Nowicka (18), Emilia Rutkowska (2), Anna Gurzęda, Karolina Stefańczyk (8), Magdalena Dedio (7), Magdalena Iwanowicz, Iwona Płóciennik (2), Aleksandra Pietraszek (17), Julia Tyszkiewicz (7), Alicja Szloser (11)
PTK Pabianice: Daria Kowalczyk (15), Joanna Szałecka (8), Michalina Michalak, Katarzyna Szymańska (6), Julia Piestrzyńska (3), Agnieszka Makowska (5), Justyna Rudzka (10), Dominika Szczygieł (2), Magdalena Grzelak (16)
 
Koszykówka - II liga kobiet
czwartek, 01 marca 2018 02:09

MUKS POZNAŃ - KORONA KRAKÓW 49-55 (10-13, 16-15, 9-14, 14-13)

MUKS Poznań: Weronika Woźniak (2), Patrycja Klatt, Karolina Olszewska (8), Alicja Jóźwiak, Magdalena Ratajczak (10), Iwona Szarzyńska (21), Magdalena Pisera, Paulina Pilichowska, Weronika Papiernik (8)
Korona Kraków: Agata Rafałowicz (10), Kaciaryna Pratasewicz (7), Karolina Wilk (3), Agnieszka Krzywoń (14), Kamila Ciężadło (2), Aleksandra Owca (4), Katarzyna Homoncik (6), Monika Malinowska (2), Alicja Grabska (7)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 26 lutego 2018 07:26

PTK PABIANICE - OLIMPIA WODZISŁAW 84-68 (25-17, 25-14, 20-21, 14-16)

PTK Pabianice: Joanna Twardowska (6), Daria Kowalczyk (8), Ewa Kielar, Joanna Szałecka (12), Michalina Michalak, Katarzyna Szymańska (17), Julia Piestrzyńska (11), Martyna Boniecka, Agnieszka Makowska (10), Magdalena Grzelak (20)
Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon (3), Agata Majka (22), Ewelina Najduch (3), Katarzyna Mach (2), Maria Cichy, Katarzyna Klimowska, Laura Cichy, Ewa Canert (9), Klaudia Rutkowska (12), Martyna Jasiulewicz (17)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 26 lutego 2018 07:26

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - LIDER SWARZĘDZ 36-81 (3-28, 8-14, 8-15, 17-24)

Karkonosze Jelenia Góra: Celina Kwietoń (4), Aneta Rola (2), Alicja Wierzbicka (8), Maja Michniewicz, Angelika Kryszpin (9), Małgorzata Lewandowska, Agnieszka Feja (11), Martyna Mączka (2)
Lider Swarzędz: Agata Siwińska (13), Emilia Rutkowska (8), Anna Gurzęda (9), Martyna Urbaniak, Magdalena Dedio (7), Magdalena Iwanowicz (15), Iwona Płóciennik (10), Aleksandra Pietraszek (14), Oliwia Flaszak (3), Wiktoria Flaszak (2)
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 26 lutego 2018 07:26

CHROBRY GŁUCHOŁAZY - TĘCZA LESZNO 73-77 (12-15, 14-21, 24-13, 16-17, d- 7-11)

Chrobry Głuchołazy: Klaudia Kucharska (2), Monika Barczuk (1), Joanna Czarnecka (15), Marta Kulak, Aleksandra Dziwińska (4), Karolina Kaczmarek (4), Marlena Deko (8), Małgorzata Zuchora (24), Martyna Stelmach (15)
Tęcza Leszno: Aleksandra Sobańska (12), Iga Walentowska (24), Justyna Hołtyn (2), Joanna Pawlukiewicz (8), Eliza Łakoma (8), Karolina Budeń (5), Paula Bułhak (13), Aleksandra Brambor, Wiktoria Raczyńska (5)
 
Koszykówka - II liga kobiet
niedziela, 25 lutego 2018 06:25

ŁKS ŁÓDŹ - UKS ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI 68-0 (19-, , ,)

ŁKS Łódź: Jagoda Bandoch (2), Weronika Karpiszuk, Karolina Podkańska (11), Aleksandra Wajler (15), Patrycja Jastrzębska (8), Natalia Gwizdała (22), Edyta Faleńczyk (10)
UKS Aleksandrów Łódzki: ?
 
Koszykówka - II liga kobiet
poniedziałek, 19 lutego 2018 08:39

OLIMPIA WODZISŁAW - TĘCZA LESZNO 73-80 (14-22, 25-25, 17-16, 17-17)

Olimpia Wodzisław: Justyna Kocon (2), Ewelina Najduch (9), Katarzyna Mach (2), Katarzyna Klimowska (7), Ewa Canert (16), Klaudia Rutkowska (5), Martyna Jasiulewicz (31), Katarzyna Pawlik (1)
Tęcza Leszno: Alicja Franckowiak (8), Aleksandra Sobańska (11), Iga Walentowska (23), Justyna Hołtyn (9), Joanna Pawlukiewicz (12), Eliza Łakoma (2), Karolina Budeń (11), Paula Bułhak (4), Aleksandra Brambor
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 17

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!