Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2019/2020
Kolejka 6
Stal Gorzów - Grunwald Poznań
(sb) 16:00
Kolejka 11
Ostrovia Ostrów - AZS Łódź
34-30
Olimpia Piekary - Stal Gorzów
31-31 ►
MKS Leszno - Olimp Grodków
29-24
Bór Oborniki Śl. - Grunwald Poznań
30-32
MKS Wieluń - Forza Wrocław
◄ 23-23
AZS Zielona Góra - Miedź Legnica
28-37

II liga
1.
>< Grunwald Poznań
10 27 270 - 247
2.
>< Ostrovia Ostrów
11 26 323 - 300
3.
>< Stal Gorzów
10 26 308 - 258
4.
>< Miedź Legnica
11 23 322 - 279
5.
>< Forza Wrocław
11 19 268 - 242
6.
>< MKS Wieluń
11 16 293 - 284
7.
>< AZS Zielona Góra
11 13 302 - 319
8.
>< Olimpia Piekary
11 13 306 - 333
9.
>< Olimp Grodków
11 12 273 - 301
10.
>< AZS Łódź
11 10 303 - 301
11.
>< MKS Leszno
11 6 264 - 307
12.
>< Bór Oborniki Śl.
11 4 317 - 378
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
sobota, 07 grudnia 2019 22:45

OLIMPIA PIEKARY - STAL GORZÓW 31-31 ► (17-18)

Karne: 4-5

Olimpia Piekary: Andrzej Beczek, Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Filip Frycz, Bartosz Jaksik, Szymon Kotalczyk, Fabian Langos, Dawid Ludyga, Patryk MiŁek, Wojciech Parzonka, Marcin Pietruszka, Szymon Pluczyk, Michał RosÓŁ, Wojciech Wawrzyniak, Jan Widera, Paweł Zemelka
Stal Gorzów: Wiktor Bronowski, Adrian CheŁmiŃski, Jakub DzieciĄtkowski, Marcin GaŁat, Tomasz Gintowt, Aleksander KryszeŃ, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Dawid Pietrzkiewicz, Marcin Smolarek, Mariusz Smolarek, Bartosz StarzyŃski, Mateusz StupiŃski, Szymon ŚwiatŁowski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 07 grudnia 2019 22:45

MKS LESZNO - OLIMP GRODKÓW 29-24 (12-11)

MKS Leszno: Marcin JaŚkowski (6), Alan Raczkowiak (6), Mariusz RogoziŃski (6), Michał Przekwas (4), Hubert KuliŃski (2), Norbert Buda (1), Michał Frieske (1), Krzysztof Meissner (1), Kamil Napierkowski (1), Mateusz Nowak (1), Jędrzej KrÓlikowski, Krzysztof Misiaczyk, Jakub SkorupiŃski, Hubert Szkudelski, Jakub Wierucki, Michał Maleszka
Olimp Grodków: Sebastian Kolanko (7), Dawid MierzwiŃski (4), Kamil Rogaczewski (4), Michał BernaŚ (2), Miłosz StĘpieŃ (2), Rafał ŚwierczyŃski (2), Michał Daszczenko (1), Denis Hertel (1), Krzysztof Juros (1), Paweł Prokop, Łukasz Szulc, Mateusz WiŚniowiecki, Damian ZajĄc, Dawid Balcerek, Paweł Chmiel
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 07 grudnia 2019 22:45

BÓR OBORNIKI ŚL. - GRUNWALD POZNAŃ 30-32 (12-13)

Bór Oborniki Śl.: Przemysław BagiŃski, Konrad Burchacki, Bartosz Czajka, Sebastian Giera, Aleksander Kasiniak, Łukasz KurzydŁo, Krzysztof Przystarz, Kamil RamiĄczek, Patryk Reder, Eryk Sawicki, Marcin Semczyszyn, Tomasz StykaŁa, Artur Szabat, Adrian UŚĆ, Wojciech Weisskopf
Grunwald Poznań: Damian Bajka, Daniel BartŁomiejczyk, Michał CzerwiŃski, Robert Fogler, Patryk KulczyŃski, Krzysztof MartyŃski, Michał Nieradko, Piotr Nowicki, Patryk Piechowiak, Mikołaj Przybylski, Filip Stachowiak, Michał Statkiewicz, Filip Tarko, Michał TÓrz, Krzysztof Westwal, Viggo WiŚniewski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 07 grudnia 2019 22:45

MKS WIELUŃ - FORZA WROCŁAW ◄ 23-23 (17-11)

MKS Wieluń: Jarosław Cepielik, Szymon Famulski, Błażej GolaŃski, Bartłomiej Helman, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Krystian Kowalik, Łukasz KrÓlikowski, Konrad KrzaczyŃski, Krzysztof KsiĄŻek, Radosław Majda, Kamil MŁodzieniak, Robert Pawelec, Maciej TorchaŁa, Krzysztof WĘcek, Sebastian ZiemiŃski
Forza Wrocław: Przemysław Borszowski, Piotr BurzyŃski, Konrad CegŁowski, Dawid Galle, Kamil HerudziŃski, Bartłomiej Koprowski, Maciej Maciejewski, Marcel Marciniak, Bartosz Markiewicz, Piotr Massopust, Filip Mistak, Marcin MŁoczyŃski, Łukasz Palica, Daniel Tkaczyk, Marcel Ungier, Michał WiewiÓrski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 07 grudnia 2019 22:45

OSTROVIA OSTRÓW - AZS ŁÓDŹ 34-30 (15-16)

Ostrovia Ostrów: Michał BaŁwas, Mikołaj Bestian, Michał BiegaŃski, Artur Brychcy, Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Damian Krzywda, Patryk Marciniak, Marcel Pawlak, Jakub Przybylski, Grzegorz Salamon, Patryk Staniek, Mateusz Wojciechowski, Adrian Wojkowski, Łukasz WoŁowicz, Gracjan WrÓbel
AZS Łódź: Kacper Antosik, Damian Chmurski, Konrad Czech, Antoni Doniecki, Piotr JĘdraszczyk, Kamil Katusza, Szymon Krajewski, Marcin Matyjasik, Jan Matyjasik, Bartosz Pawlak, Eryk Pisarkiewicz, Jan Stolarski, Dawid Trzeciak, Tomasz Wawrzyniak, Jakub Winiarski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 30 listopada 2019 22:35

GRUNWALD POZNAŃ - MKS WIELUŃ 25-24 (13-12)

Grunwald Poznań: Damian Bajka (5), Mikołaj Przybylski (5), Daniel BartŁomiejczyk (4), Michał Nieradko (3), Patryk Piechowiak (2), Michał TÓrz (2), Krzysztof Westwal (2), Michał CzerwiŃski (1), Krzysztof MartyŃski (1), Patryk KulczyŃski, Piotr Nowicki, Filip Stachowiak, Filip Tarko, Piotr Wenta, Viggo WiŚniewski, Robert Fogler
MKS Wieluń: Krzysztof WĘcek (4), Sebastian ZiemiŃski (4), Szymon Famulski (3), Bartłomiej Helman (3), Radosław Majda (3), Kamil MŁodzieniak (3), Jarosław Cepielik (2), Krystian Kowalik (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Bartosz Bednarek, Patryk JĘdrzejewski, Oskar Klimas, Krzysztof KsiĄŻek, Maciej TorchaŁa, Andrzej Waloch, Błażej GolaŃski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 30 listopada 2019 22:35

OLIMP GRODKÓW - AZS ZIELONA GÓRA ◄ 29-29 (15-14)

Karne: 6-5

Olimp Grodków: Kamil Rogaczewski (11), Michał Daszczenko (4), Paweł Prokop (4), Michał BernaŚ (3), Sebastian Kolanko (3), Paweł Chmiel (1), Denis Hertel (1), Krzysztof Juros (1), Łukasz Szulc (1), Dawid Balcerek, Dawid MierzwiŃski, Mateusz WiŚniowiecki, Damian ZajĄc, Paweł Sawicki, Miłosz StĘpieŃ, Rafał ŚwierczyŃski
AZS Zielona Góra: Jędrzej JasiŃski (8), Adam SzarŁowicz (5), Daniel Mieszkian (4), Piotr PirÓg (4), Robert GÓral (3), Szymon GoŁĘbiowski (2), Adrian Franaszek (1), Kacper Kiersnowski (1), Filip Kurek (1), Piotr Kaczmarek, Marek Kwiatkowski, Kacper Michalski, Maciej NaleŻyty, Bartosz WiĘdŁocha, Oskar GÓrecki, Michał Pawlisz
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 30 listopada 2019 22:35

AZS ŁÓDŹ - OLIMPIA PIEKARY 41-28 (18-13)

AZS Łódź: Kacper Antosik, Damian Chmurski, Konrad Czech, Wiktor DĘbowski, Antoni Doniecki, Piotr JĘdraszczyk, Kamil Katusza, Szymon Krajewski, Marcin Matyjasik, Jan Matyjasik, Bartosz Pawlak, Eryk Pisarkiewicz, Jan Stolarski, Dawid Trzeciak, Tomasz Wawrzyniak, Jakub Winiarski
Olimpia Piekary: Andrzej Beczek, Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Filip Frycz, Bartosz Jaksik, Szymon Kotalczyk, Dawid Ludyga, Patryk MiŁek, Marcin Pietruszka, Szymon Pluczyk, Wojciech Poloczek, Michał RosÓŁ, Wojciech Wawrzyniak, Jan Widera, Paweł Zemelka
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 30 listopada 2019 22:35

STAL GORZÓW - MKS LESZNO 37-21 (17-9)

Stal Gorzów: Wiktor Bronowski, Adrian CheŁmiŃski, Jakub DzieciĄtkowski, Marcin GaŁat, Tomasz Gintowt, Mariusz KŁak, Aleksander KryszeŃ, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Dawid Pietrzkiewicz, Oskar Serpina, Marcin Smolarek, Mariusz Smolarek, Bartosz StarzyŃski, Mateusz StupiŃski, Szymon ŚwiatŁowski
MKS Leszno: Norbert Buda, Michał Frieske, Marcin JaŚkowski, Hubert KuliŃski, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Kamil Napierkowski, Michał Przekwas, Alan Raczkowiak, Paweł RadoŁa, Mariusz RogoziŃski, Alex Rybarczyk, Jakub SkorupiŃski, Jakub Wierucki
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 30 listopada 2019 22:35

FORZA WROCŁAW - OSTROVIA OSTRÓW 27-29 (11-15)

Forza Wrocław: Przemysław Borszowski, Piotr BurzyŃski, Konrad CegŁowski, Dawid Galle, Kamil HerudziŃski, Tomasz KoŁodziejczyk, Bartłomiej Koprowski, Maciej Maciejewski, Marcel Marciniak, Bartosz Markiewicz, Filip Mistak, Marcin MŁoczyŃski, Łukasz Palica, Daniel Tkaczyk, Marcel Ungier, Michał WiewiÓrski
Ostrovia Ostrów: Saber Abdusalam, Michał BaŁwas, Mikołaj Bestian, Michał BiegaŃski, Artur Brychcy, Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Damian Krzywda, Patryk Marciniak, Jakub Przybylski, Grzegorz Salamon, Patryk Staniek, Mateusz Wojciechowski, Łukasz WoŁowicz, Gracjan WrÓbel
 
Piłka ręczna - II liga
piątek, 29 listopada 2019 09:50

MIEDŹ LEGNICA - BÓR OBORNIKI ŚL. 40-23 (22-10)

Miedź Legnica: Kacper BogudziŃski, Dawid Dekarz, Michał Klimaszewski, Michał Kowalik, Kacper Majewski, Łukasz Mazur, Kamil MosioŁek, Dominik Nowosielski, Paweł Paterek, Paweł Piwko, Mateusz PŁaczek, Michał Przybylak, Adrian Stachurski, Wojciech Styrcz, Kornel Szczepanek, Mateusz Wychowaniec
Bór Oborniki Śl.: Bartosz Czajka, Sebastian Giera, Karol GŁoŚniak, Aleksander Kasiniak, Piotr Kowalczewski, Łukasz KurzydŁo, Arkadiusz Michalak, Krzysztof Przystarz, Kamil RamiĄczek, Eryk Sawicki, Marcin Semczyszyn, Artur Szabat, Piotr ŚliwiŃski, Adrian UŚĆ, Wojciech Weisskopf, Filip ZagÓrski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 23 listopada 2019 23:53

AZS ZIELONA GÓRA - STAL GORZÓW 27-31 (15-16)

AZS Zielona Góra: Adam SzarŁowicz (6), Szymon GoŁĘbiowski (5), Daniel Mieszkian (4), Adrian Franaszek (3), Kacper Kiersnowski (3), Robert GÓral (2), Filip Kurek (2), Jędrzej JasiŃski (1), Bartosz WiĘdŁocha (1), Piotr Kaczmarek, Marek Kwiatkowski, Piotr PirÓg, Michał Pawlisz, Grzegorz Stelmasik
Stal Gorzów: Mateusz StupiŃski (9), Aleksander KryszeŃ (8), Adrian CheŁmiŃski (4), Dawid Pietrzkiewicz (4), Mariusz KŁak (3), Wiktor Bronowski (1), Marcin Smolarek (1), Bartosz StarzyŃski (1), Jakub DzieciĄtkowski, Tomasz Gintowt, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Oskar Serpina, Mariusz Smolarek, Szymon ŚwiatŁowski, Marcin GaŁat
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 69

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!