Kolejka 19 | |
---|---|
LITS Żywiec - Naprzód Borucin |
18:30 |
LUKS Węgierska Górka - KS Mysław |
(cz) 18:00 |
Sokół Orzesze - MKS II Czechowice |
(pt) 18:00 |
Viret Zawiercie - KTS III Gliwice |
(pt) 18:00 |
Skarbek Tarnowskie Góry - MKS Czechowice |
(pt) 18:30 |
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna |
(pt) 19:30 |
III liga gr. 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
LITS Żywiec
|
18 | 33 | 151 | - | 29 |
2. |
><
MKS Czechowice
|
16 | 32 | 132 | - | 28 |
3. |
><
Naprzód Borucin
|
17 | 25 | 114 | - | 56 |
4. |
><
Viret Zawiercie
|
14 | 23 | 85 | - | 55 |
5. |
><
ULKTS Pszczyna
|
16 | 19 | 89 | - | 71 |
6. |
><
Skarbek Tarnowskie Góry
|
17 | 16 | 90 | - | 80 |
7. |
><
MKS II Czechowice
|
16 | 14 | 72 | - | 88 |
8. |
><
KS Mysław
|
18 | 11 | 71 | - | 109 |
9. |
><
LUKS Węgierska Górka
|
17 | 10 | 59 | - | 111 |
10. |
><
Sokół Orzesze
|
17 | 9 | 60 | - | 110 |
11. |
><
Gwiazda Skrzyszów
|
18 | 8 | 56 | - | 124 |
12. |
><
KTS III Gliwice
|
18 | 2 | 31 | - | 149 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 17 | |
---|---|
Jedynka Pszów - AKS Mikołów |
17:30 |
Kolejka 19 | |
UKS Siewierz - Tajfun Kuźnia Raciborska |
(pt) 17:30 |
Feniks Pyskowice - Jedynka Pszów |
(pt) 18:00 |
MLUKS Bodzanów - Odra Kąty Opolskie |
(pt) 18:30 |
KTS IV Gliwice - MOSIR Łaziska Górne |
(pt) 19:00 |
LZS Żywocice - GUKS Byczyna |
(pt) 19:00 |
UKS Turawa - AKS Mikołów |
- |
Kolejka 20 | |
Jedynka Pszów - UKS Siewierz |
(cz) 17:30 |
III liga gr. 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Tajfun Kuźnia Raciborska
|
20 | 36 | 145 | - | 55 |
2. |
><
Jedynka Pszów
|
18 | 28 | 117 | - | 63 |
3. |
><
Odra Kąty Opolskie
|
20 | 27 | 114 | - | 86 |
4. |
><
UKS Siewierz
|
18 | 25 | 103 | - | 77 |
5. |
><
Feniks Pyskowice
|
18 | 20 | 97 | - | 83 |
6. |
><
LZS Żywocice
|
18 | 17 | 92 | - | 88 |
7. |
><
UKS Turawa
|
18 | 15 | 87 | - | 93 |
8. |
><
MOSIR Łaziska Górne
|
17 | 13 | 67 | - | 103 |
9. |
><
GUKS Byczyna
|
18 | 13 | 76 | - | 104 |
10. |
><
AKS Mikołów
|
17 | 10 | 65 | - | 105 |
11. |
><
KTS IV Gliwice
|
18 | 9 | 69 | - | 111 |
12. |
><
MLUKS Bodzanów
|
18 | 5 | 58 | - | 122 |
Terminarz i wyniki |
Terminarz - III liga
Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice
Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Terminarz - III liga
Kolejka 1 - 2017-09-15
AKS Mikołów - Sokół II Orzesze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Żywocice
Naprzód Borucin - Spartakus Gliwice
Odra Kąty Opolskie - ATS Ligota Łabędzka
Jedynka Pszów - MKS Czechowice
Viret Zawiercie - Liswarta Lisów
LZS Kujakowice - Huragan Sosnowiec
LITS Żywiec - Skarbek Tarnowskie Góry
Kolejka 2 - 2017-09-22
LITS Żywiec - AKS Mikołów
Spartakus Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin
ATS Ligota Łabędzka - Jedynka Pszów
Liswarta Lisów - MKS Czechowice
Huragan Sosnowiec - Viret Zawiercie
Skarbek Tarnowskie Góry - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół II Orzesze
Rozpoczęła się druga runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, mistrzowską i spadkową. Grupa mistrzowska gra o wyłonienie zwycięzcy ligi, który awansuje do II ligi, zaś drużyny grupy spadkowej grają o utrzymanie w lidze.