Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Tenis stołowy - III liga
Tenis stołowy III liga gr. 1, 2019/2020
Kolejka 6
Kuźnia Rybnik - AZS Gliwice
8-2
KS Mysław - Polonia II Bytom
0-10
Huragan Sosnowiec - KS Częstochowa
6-4
AKS Mikołów - LZS Żywocice
9-1
MKS Czechowice - Naprzód Borucin
6-4

III liga gr. 1
1.
>< Polonia II Bytom
6 12 55 - 5
2.
>< MKS Czechowice
6 12 46 - 14
3.
>< Naprzód Borucin
7 11 42 - 28
4.
>< Kuźnia Rybnik
7 7 41 - 29
5.
>< KS Częstochowa
6 6 35 - 25
6.
>< KS Mysław
6 6 29 - 31
7.
>< AKS Mikołów
6 4 19 - 41
8.
>< Huragan Sosnowiec
6 2 18 - 42
9.
>< AZS Gliwice
6 2 14 - 46
10.
>< LZS Żywocice
6 0 11 - 49
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy III liga gr. 2, 2019/2020
Kolejka 6
LITS Żywiec - LZS Kujakowice
2-8
Jedynka Pszów - LUKS Węgierska Górka
7-3
Skarbek Tarnowskie Góry - Lesznianka Leszna Góra
10-0
Odra Kąty Opolskie - KTS II Gliwice
4-6
Sokół Orzesze - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
-

III liga gr. 2
1.
>< LZS Kujakowice
6 11 53 - 7
2.
>< Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
5 10 42 - 8
3.
>< Skarbek Tarnowskie Góry
6 8 33 - 27
4.
>< KTS II Gliwice
6 7 34 - 26
5.
>< Jedynka Pszów
6 6 24 - 36
6.
>< Sokół Orzesze
5 6 32 - 18
7.
>< LITS Żywiec
6 4 29 - 31
8.
>< LUKS Węgierska Górka
6 4 24 - 36
9.
>< Odra Kąty Opolskie
6 2 14 - 46
10.
>< Lesznianka Leszna Góra
6 0 5 - 55
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - III liga
piątek, 07 września 2018 12:14

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice

Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza

 
Tenis stołowy - III liga
czwartek, 07 września 2017 17:01

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2017-09-15
AKS Mikołów - Sokół II Orzesze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Żywocice
Naprzód Borucin - Spartakus Gliwice
Odra Kąty Opolskie - ATS Ligota Łabędzka
Jedynka Pszów - MKS Czechowice
Viret Zawiercie - Liswarta Lisów
LZS Kujakowice - Huragan Sosnowiec
LITS Żywiec - Skarbek Tarnowskie Góry

Kolejka 2 - 2017-09-22
LITS Żywiec - AKS Mikołów
Spartakus Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin
ATS Ligota Łabędzka - Jedynka Pszów
Liswarta Lisów - MKS Czechowice
Huragan Sosnowiec - Viret Zawiercie
Skarbek Tarnowskie Góry - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół II Orzesze

 
Tenis stołowy - III liga
niedziela, 19 lutego 2012 11:04

III ligaRozpoczęła się druga runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, mistrzowską i spadkową. Grupa mistrzowska gra o wyłonienie zwycięzcy ligi, który awansuje do II ligi, zaś drużyny grupy spadkowej grają o utrzymanie w lidze.

 


© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!