LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Tenis stołowy - III liga
Tenis stołowy III liga gr. 1, 2021/2022
Kolejka 22
Jedynka Pszów - LZS Żywocice
6-4
Naprzód Borucin - Sokół Orzesze
7-3
Viret Zawiercie - Skarbek Tarnowskie Góry
7-3
ULKTS Pszczyna - LITS Żywiec
4-6
LZS Kujakowice - MOSIR Łaziska Górne
8-2
KTS II Gliwice - MKS Czechowice
5-5

III liga gr. 1
1.
>< KTS II Gliwice
22 43 181 - 39
2.
>< MKS Czechowice
22 38 166 - 54
3.
>< LZS Kujakowice
22 33 144 - 76
4.
>< LITS Żywiec
22 29 132 - 88
5.
>< Jedynka Pszów
22 26 123 - 97
6.
>< Naprzód Borucin
22 25 130 - 90
7.
>< Viret Zawiercie
22 24 109 - 111
8.
>< Skarbek Tarnowskie Góry
22 15 85 - 135
9.
>< Sokół Orzesze
22 11 82 - 138
10.
>< LZS Żywocice
22 10 75 - 145
11.
>< ULKTS Pszczyna
22 6 58 - 162
12.
>< MOSIR Łaziska Górne
22 4 35 - 185
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy III liga gr. 2, 2021/2022
Kolejka 22
Odra Kąty Opolskie - LZS Zakrzów
9-1
Feniks Pyskowice - LUKS Węgierska Górka
5-5
AKS Mikołów - Skarbek II Tarnowskie Góry
6-4
Skarbek III Tarnowskie Góry - KTS III Gliwice
4-6
Huragan Sosnowiec - Gwiazda Skrzyszów
2-8
Spin Częstochowa - KS Mysław
4-6

III liga gr. 2
1.
>< KS Mysław
22 44 180 - 40
2.
>< Spin Częstochowa
22 38 166 - 54
3.
>< Gwiazda Skrzyszów
22 35 139 - 81
4.
>< Odra Kąty Opolskie
22 25 122 - 98
5.
>< KTS III Gliwice
22 25 123 - 97
6.
>< LUKS Węgierska Górka
22 24 108 - 112
7.
>< AKS Mikołów
22 23 110 - 110
8.
>< Feniks Pyskowice
22 17 87 - 133
9.
>< Skarbek II Tarnowskie Góry
22 13 90 - 130
10.
>< Huragan Sosnowiec
22 10 75 - 145
11.
>< Skarbek III Tarnowskie Góry
22 7 63 - 157
12.
>< LZS Zakrzów
22 3 57 - 163
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - III liga
piątek, 07 września 2018 13:14

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice

Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza

 
Tenis stołowy - III liga
czwartek, 07 września 2017 18:01

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2017-09-15
AKS Mikołów - Sokół II Orzesze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Żywocice
Naprzód Borucin - Spartakus Gliwice
Odra Kąty Opolskie - ATS Ligota Łabędzka
Jedynka Pszów - MKS Czechowice
Viret Zawiercie - Liswarta Lisów
LZS Kujakowice - Huragan Sosnowiec
LITS Żywiec - Skarbek Tarnowskie Góry

Kolejka 2 - 2017-09-22
LITS Żywiec - AKS Mikołów
Spartakus Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin
ATS Ligota Łabędzka - Jedynka Pszów
Liswarta Lisów - MKS Czechowice
Huragan Sosnowiec - Viret Zawiercie
Skarbek Tarnowskie Góry - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół II Orzesze

 
Tenis stołowy - III liga
niedziela, 19 lutego 2012 12:04

III ligaRozpoczęła się druga runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, mistrzowską i spadkową. Grupa mistrzowska gra o wyłonienie zwycięzcy ligi, który awansuje do II ligi, zaś drużyny grupy spadkowej grają o utrzymanie w lidze.

 


© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!