LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Tenis stołowy - III liga
Tenis stołowy III liga gr. 1, 2020/2021
Kolejka 11
Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin
2-8
KTS III Gliwice - KS Mysław
6-4
LUKS Węgierska Górka - Jedynka Pszów
1-9
Lew Głubczyce - MKS Czechowice
4-6
Viret Zawiercie - Skarbek II Tarnowskie Góry
8-2

III liga gr. 1
1.
>< Jedynka Pszów
10 19 72 - 28
2.
>< MKS Czechowice
10 16 70 - 30
3.
>< Naprzód Borucin
10 13 58 - 42
4.
>< Lew Głubczyce
10 13 54 - 46
5.
>< KTS III Gliwice
10 13 62 - 38
6.
>< Viret Zawiercie
10 12 55 - 45
7.
>< KS Częstochowa
10 8 43 - 57
8.
>< LUKS Węgierska Górka
10 7 34 - 66
9.
>< KS Mysław
10 7 48 - 52
10.
>< Skarbek II Tarnowskie Góry
10 2 30 - 70
11.
>< Odra Kąty Opolskie
10 0 24 - 76
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy III liga gr. 2, 2020/2021
Kolejka 2
Huragan Sosnowiec - AKS Mikołów
6-4
Skarbek Tarnowskie Góry - LITS Żywiec
4-6
Gwiazda Skrzyszów - LZS Kujakowice
2-8
LKS Pogórze - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
10-0
LZS Żywocice - KTS II Gliwice
6-4

III liga gr. 2
1.
>< LZS Kujakowice
2 4 16 - 4
2.
>< LITS Żywiec
2 4 14 - 6
3.
>< Sokół Orzesze
1 2 9 - 1
4.
>< KTS II Gliwice
2 2 10 - 10
5.
>< LKS Pogórze
2 2 12 - 8
6.
>< Skarbek Tarnowskie Góry
2 2 10 - 10
7.
>< LZS Żywocice
2 2 8 - 12
8.
>< Huragan Sosnowiec
2 2 7 - 13
9.
>< AKS Mikołów
2 0 8 - 12
10.
>< Gwiazda Skrzyszów
2 0 6 - 14
11.
>< Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
1 0 0 - 10
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - III liga
piątek, 07 września 2018 13:14

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice

Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza

 
Tenis stołowy - III liga
czwartek, 07 września 2017 18:01

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2017-09-15
AKS Mikołów - Sokół II Orzesze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Żywocice
Naprzód Borucin - Spartakus Gliwice
Odra Kąty Opolskie - ATS Ligota Łabędzka
Jedynka Pszów - MKS Czechowice
Viret Zawiercie - Liswarta Lisów
LZS Kujakowice - Huragan Sosnowiec
LITS Żywiec - Skarbek Tarnowskie Góry

Kolejka 2 - 2017-09-22
LITS Żywiec - AKS Mikołów
Spartakus Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin
ATS Ligota Łabędzka - Jedynka Pszów
Liswarta Lisów - MKS Czechowice
Huragan Sosnowiec - Viret Zawiercie
Skarbek Tarnowskie Góry - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół II Orzesze

 
Tenis stołowy - III liga
niedziela, 19 lutego 2012 12:04

III ligaRozpoczęła się druga runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, mistrzowską i spadkową. Grupa mistrzowska gra o wyłonienie zwycięzcy ligi, który awansuje do II ligi, zaś drużyny grupy spadkowej grają o utrzymanie w lidze.

 


© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!