LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Koszykówka - III liga kobiet
Koszykówka III liga kobiet gr. 2 (I), 2020/2021
Kolejka 14
Zagłębie Sosnowiec - AZS Katowice
94-49
Dwójka Kamienica Polska - Olimpia Wodzisław
59-91
Jedynka Wisła - RMKS Rybnik
71-82

III liga kobiet gr. 2 (I)
1.
>< Zagłębie Sosnowiec
12 24 1153 - 517
2.
>< RMKS Rybnik
12 22 1073 - 619
3.
>< AZS Katowice
12 19 914 - 794
4.
>< Jedynka Wisła
12 17 865 - 858
5.
>< Olimpia Wodzisław
12 17 885 - 813
6.
>< Dwójka Kamienica Polska
12 14 429 - 1110
7.
>< AZS Racibórz
12 13 444 - 1052
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - III liga kobiet
wtorek, 12 stycznia 2021 09:51

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - JEDYNKA WISŁA 102-46 (29-8, 19-16, 36-7, 18-15)

Zagłębie Sosnowiec: Wiktoria Mendyk (4), Katarzyna Jagła (4), Paulina Krakowczyk (12), Nina Micek (2), Katarzyna Kosałka (10), Sylwia Wojtylas (14), Karolina Zuziak (14), Martyna Jasiulewicz (26), Karolina Antas (5), Marta Mielcarz (6), Wiktoria Ozga (1), Klaudia Klebach (4)
Jedynka Wisła: Laura Kotrys (13), Katarzyna Dziendziel, Maja Gańczarczyk-Dec (2), Karolina Kiraga (12), Marta Grabska, Elżbieta Podżorska, Julia Rubysz, Justyna Pilch (5), Sandra Hracka (4), Beata Szarzec (10), Agata Martynek
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 10 stycznia 2021 07:25

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - AZS KATOWICE 94-49 (29-10, 28-11, 24-14, 13-14)

Zagłębie Sosnowiec: Wiktoria Mendyk (6), Klaudia Rutkowska, Paulina Krakowczyk (14), Nikola Pałasz (2), Katarzyna Kosałka (4), Sylwia Wojtylas (10), Martyna Stasiuk, Karolina Zuziak (20), Martyna Jasiulewicz (18), Karolina Antas (15), Katarzyna Jagła (3), Klaudia Klebach (2)
AZS Katowice: Natalia Biegańska (2), Stefania Seniow, Paulina Kamińska (8), Weronika Sobczyk, Małgorzata Czarniecka (2), Paulina Ptak, Urszula Słupska (8), Wiktoria Bulik, Katarzyna Stec (2), Tatiana Biegańska (2), Julia Kluziak (9), Monika Kominowska (16)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 10 stycznia 2021 07:25

DWÓJKA KAMIENICA POLSKA - OLIMPIA WODZISŁAW 59-91 (14-19, 16-21, 18-32, 11-19)

Dwójka Kamienica Polska: Pola Sygiet (1), Patrycja Krzechki (1), Magdalena Kaczmarek, Wiktoria Pietrajczuk (16), Amelia Chwist, Wiktoria Anczykowska (9), Pola Pilicka, Milena Kocjan, Maja Cykowska (9), Dominika Gałka (23)
Olimpia Wodzisław: Laura Cichy (11), Paulina Słodowy (9), Monika Opiatowska (30), Agata Bąk (14), Laura Stukator (7), Majka Stefaniak (6), Anna Juszczyk, Maria Cichy (2), Wiktoria Grzegorzek (2), Aleksandra Piechaczek (10)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 10 stycznia 2021 07:25

JEDYNKA WISŁA - RMKS RYBNIK 71-82 (17-16, 22-26, 15-21, 17-19)

Jedynka Wisła: Laura Kotrys (20), Katarzyna Dziendziel, Maja Gańczarczyk-Dec, Karolina Kiraga (17), Marta Grabska (2), Elżbieta Podżorska, Julia Rubysz, Justyna Pilch (12), Sandra Hracka (11), Beata Szarzec (9), Agata Martynek
RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (17), Oliwia Keller, Karolina Danielewicz (7), Agnieszka Pułról, Beata Jurczyńska (17), Justyna Kocon (4), Marlena Jurzica (4), Agnieszka Cwill, Joanna Sobota (18), Paulina Raudner, Natalia Rusińska (4), Dominika Bednarek (11)
 
Koszykówka - III liga kobiet
wtorek, 05 stycznia 2021 10:31

JEDYNKA WISŁA - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29-91 (1-32, 17-14, 4-20, 7-25)

Jedynka Wisła: Laura Kotrys (8), Katarzyna Dziendziel, Maja Gańczarczyk-Dec, Karolina Kiraga (12), Paulina Kowalska, Marta Grabska, Elżbieta Podżorska, Justyna Pilch (6), Sandra Hracka (2), Agata Martynek (1)
Zagłębie Sosnowiec: Wiktoria Mendyk (6), Katarzyna Jagła (4), Paulina Krakowczyk (8), Nikola Pałasz (4), Katarzyna Kosałka (25), Sylwia Wojtylas (12), Martyna Stasiuk (3), Karolina Zuziak (5), Martyna Jasiulewicz (8), Karolina Antas (11), Natalia Marta Micek, Klaudia Klebach (5)
 
Koszykówka - III liga kobiet
poniedziałek, 21 grudnia 2020 07:38

AZS RACIBÓRZ - DWÓJKA KAMIENICA POLSKA 40-59 (3-14, 7-11, 16-15, 14-19)

AZS Racibórz: Alicja Botorek (5), Zuzanna Stęc (6), Katarzyna Bugajska (5), Wiktoria Jacków (2), Wiktoria Zub, Klaudia Butcher, Katarzyna Chuda (4), Anna Bogusz, Zuzanna Niżborska, Alicja Kucza (4), Karolina Zimnicka (14)
Dwójka Kamienica Polska: Pola Sygiet (4), Patrycja Krzechki, Magdalena Kaczmarek, Wiktoria Pietrajczuk (9), Pola Pilicka (5), Wiktoria Anczykowska, Maja Cykowska (5), Oliwia Prudzic, Dominika Gałka (29), Ewa Machura, Agnieszka Motyl (7)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 20 grudnia 2020 06:35

AZS KATOWICE - JEDYNKA WISŁA 71-69 (14-12, 21-14, 15-23, 21-20)

AZS Katowice: Wiktoria Bulik, Natalia Biegańska, Katarzyna Piorun (2), Stefania Seniow, Weronika Sobczyk (4), Paulina Ptak (6), Małgorzata Czarniecka, Julia Kluziak (10), Tatiana Biegańska, Paulina Kamińska (32), Katarzyna Stec (5), Monika Kominowska (12)
Jedynka Wisła: Katarzyna Dziendziel, Marta Grabska, Laura Kotrys (21), Justyna Brańka (6), Karolina Kiraga (5), Elżbieta Podżorska, Justyna Pilch (14), Sandra Hracka (2), Beata Szarzec (21)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 20 grudnia 2020 06:35

OLIMPIA WODZISŁAW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 49-80 (5-28, 14-18, 17-20, 13-14)

Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (7), Paulina Słodowy, Laura Cichy (2), Monika Opiatowska (8), Agata Bąk (7), Kamila Waliczek (2), Majka Stefaniak (6), Anna Juszczyk, Maria Cichy, Wiktoria Grzegorzek, Aleksandra Piechaczek (17)
Zagłębie Sosnowiec: Wiktoria Mendyk (8), Klaudia Rutkowska (6), Paulina Krakowczyk (12), Marta Mielcarz (4), Katarzyna Kosałka (3), Sylwia Wojtylas (9), Martyna Stasiuk (10), Karolina Zuziak (9), Martyna Jasiulewicz (7), Karolina Antas (5), Katarzyna Jagła (7), Nina Micek
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 13 grudnia 2020 18:59

AZS KATOWICE - RMKS RYBNIK 64-78 (16-19, 17-19, 16-28, 15-12)

AZS Katowice: Natalia Biegańska (2), Katarzyna Piorun, Stefania Seniow, Paulina Ptak, Małgorzata Czarniecka (3), Amelia Ziajska, Julia Kluziak (19), Tatiana Biegańska (2), Emilia Koziara, Paulina Kamińska (5), Katarzyna Stec (11), Monika Kominowska (22)
RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (6), Aleksandra Lewoń-Sczansny (3), Karolina Danielewicz (8), Agnieszka Pułról (2), Beata Jurczyńska (17), Justyna Kocon, Marlena Jurzica (2), Agnieszka Cwill (12), Joanna Sobota (18), Paulina Raudner, Natalia Rusińska (9), Dominika Bednarek (1)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 13 grudnia 2020 18:59

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - AZS RACIBÓRZ 124-20 (36-4, 32-10, 37-4, 19-2)

Zagłębie Sosnowiec: Katarzyna Jagła (8), Klaudia Rutkowska, Paulina Krakowczyk (20), Sylwia Wojtylas (17), Martyna Stasiuk, Karolina Zuziak (34), Martyna Jasiulewicz, Martyna Gruszka (11), Karolina Antas (10), Natalia Marta Micek (9), Wiktoria Ozga (2), Klaudia Klebach (13)
AZS Racibórz: Alicja Botorek (1), Zuzanna Stęc (4), Katarzyna Bugajska, Wiktoria Jacków, Wiktoria Zub (2), Klaudia Butcher, Katarzyna Chuda (2), Zuzanna Niżborska, Karolina Zimnicka (11)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 13 grudnia 2020 18:59

JEDYNKA WISŁA - OLIMPIA WODZISŁAW 80-58 (15-14, 16-18, 33-11, 16-15)

Jedynka Wisła: Laura Kotrys (20), Justyna Brańka (14), Karolina Kiraga (9), Marta Grabska, Elżbieta Podżorska, Julia Rubysz, Justyna Pilch (9), Sandra Hracka (5), Beata Szarzec (23), Agata Martynek
Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (13), Paulina Słodowy (6), Marzena Lamczyk (4), Agata Bąk (3), Katarzyna Pawlik, Kamila Waliczek (8), Majka Stefaniak (8), Anna Juszczyk, Monika Opiatowska (14), Wiktoria Grzegorzek (2)
 
Koszykówka - III liga kobiet
poniedziałek, 07 grudnia 2020 12:12

AZS RACIBÓRZ - JEDYNKA WISŁA 77-62 (22-16, 19-14, 20-10, 16-22)

AZS Racibórz: Alicja Botorek (12), Zuzanna Stęc (21), Katarzyna Bugajska (1), Wiktoria Zub, Katarzyna Chuda (10), Anna Bogusz (4), Zuzanna Niżborska (2), Alicja Kucza (4), Karolina Zimnicka (23)
Jedynka Wisła: Laura Kotrys (8), Justyna Brańka (25), Maja Gańczarczyk-Dec, Paulina Kowalska, Katarzyna Dziendziel, Marta Grabska, Elżbieta Podżorska, Justyna Pilch (11), Sandra Hracka (18), Agata Martynek
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia

Strona 1 z 5

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!