LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Koszykówka - III liga kobiet
Koszykówka III liga kobiet gr. 2 (I), 2020/2021
Kolejka 2
Zagłębie Sosnowiec - Jedynka Wisła
-
Kolejka 4
Jedynka Wisła - AZS Racibórz
93-50
Kolejka 6
Jedynka Wisła - AZS Katowice
(sb) 17:30
Kolejka 8
Zagłębie Sosnowiec - RMKS Rybnik
90-65
Kolejka 9
Jedynka Wisła - Zagłębie Sosnowiec
-
Kolejka 10
RMKS Rybnik - AZS Racibórz
104-18
AZS Katowice - Olimpia Wodzisław
87-68
Jedynka Wisła - Dwójka Kamienica Polska
118-26
Kolejka 11
RMKS Rybnik - Olimpia Wodzisław
(sb) 00:00
Dwójka Kamienica Polska - Zagłębie Sosnowiec
(sb) 12:30

III liga kobiet gr. 2 (I)
1.
>< RMKS Rybnik
9 16 829 - 430
2.
>< AZS Katowice
8 13 626 - 483
3.
>< Zagłębie Sosnowiec
6 12 571 - 306
4.
>< Olimpia Wodzisław
8 12 633 - 510
5.
>< Dwójka Kamienica Polska
9 10 293 - 888
6.
>< Jedynka Wisła
5 9 438 - 273
7.
>< AZS Racibórz
9 9 307 - 807
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 20:27

JEDYNKA WISŁA - AZS RACIBÓRZ 93-50 (26-14, 23-9, 20-10, 24-17)

Jedynka Wisła: Laura Kotrys (20), Justyna Brańka (12), Karolina Kiraga (2), Paulina Kowalska (2), Katarzyna Dziendziel, Marta Grabska, Elżbieta Podżorska, Justyna Pilch (30), Sandra Hracka (9), Beata Szarzec (18)
AZS Racibórz: Alicja Botorek (4), Zuzanna Stęc (12), Katarzyna Bugajska, Wiktoria Jacków, Wiktoria Zub, Klaudia Butcher (2), Katarzyna Chuda (10), Anna Bogusz, Zuzanna Niżborska (2), Alicja Kucza (2), Karolina Zimnicka (18)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 12:07

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - RMKS RYBNIK 90-65 (28-13, 17-20, 17-21, 28-11)

Zagłębie Sosnowiec: Wiktoria Mendyk (5), Klaudia Rutkowska (10), Paulina Krakowczyk (6), Nikola Pałasz, Sylwia Wojtylas (18), Martyna Stasiuk (6), Martyna Jasiulewicz (29), Klaudia Klebach, Karolina Antas (12), Natalia Marta Micek, Wiktoria Ozga (2), Martyna Gruszka (2)
RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (6), Aleksandra Lewoń-Sczansny (9), Karolina Danielewicz (5), Agnieszka Pułról, Beata Jurczyńska (10), Justyna Kocon (6), Marlena Jurzica (5), Agnieszka Cwill (18), Oliwia Keller, Paulina Raudner, Natalia Rusińska (6), Dominika Bednarek
 
Koszykówka - III liga kobiet
sobota, 28 listopada 2020 19:25

AZS KATOWICE - OLIMPIA WODZISŁAW 87-68 (22-18, 15-16, 26-12, 24-22)

AZS Katowice: Natalia Biegańska (8), Stefania Seniow, Weronika Sobczyk (3), Paulina Ptak (2), Małgorzata Czarniecka, Wiktoria Bulik, Julia Kluziak (12), Tatiana Biegańska (2), Emilia Koziara, Paulina Kamińska (22), Katarzyna Stec (22), Monika Kominowska (16)
Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (26), Paulina Słodowy (2), Marzena Lamczyk, Wiktoria Pawlus, Agata Bąk (1), Katarzyna Pawlik (4), Kamila Waliczek (10), Majka Stefaniak, Monika Opiatowska (19), Wiktoria Grzegorzek, Aleksandra Piechaczek (6)
 
Koszykówka - III liga kobiet
sobota, 28 listopada 2020 19:25

JEDYNKA WISŁA - DWÓJKA KAMIENICA POLSKA 118-26 (24-4, 26-6, 28-6, 40-10)

Jedynka Wisła: Maja Gańczarczyk-Dec, Laura Kotrys (22), Justyna Brańka (20), Karolina Kiraga (4), Paulina Kowalska (2), Katarzyna Dziendziel, Marta Grabska (2), Elżbieta Podżorska (9), Justyna Pilch (28), Sandra Hracka (12), Beata Szarzec (19)
Dwójka Kamienica Polska: Pola Sygiet (4), Patrycja Krzechki (2), Wiktoria Anczykowska (2), Pola Pilicka (4), Milena Kocjan (2), Oliwia Prudzic (5), Dominika Gałka (7)
 
Koszykówka - III liga kobiet
piątek, 27 listopada 2020 09:11

RMKS RYBNIK - AZS RACIBÓRZ 104-18 (33-3, 33-2, 19-5, 19-8)

RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (14), Aleksandra Lewoń-Sczansny (5), Karolina Danielewicz (6), Agnieszka Pułról (7), Beata Jurczyńska (16), Justyna Kocon (7), Marlena Jurzica (9), Agnieszka Cwill (6), Joanna Sobota (13), Paulina Raudner (9), Natalia Rusińska (12), Dominika Bednarek
AZS Racibórz: Alicja Botorek (2), Zuzanna Stęc (5), Katarzyna Bugajska (2), Wiktoria Jacków, Wiktoria Zub, Klaudia Butcher, Katarzyna Chuda, Anna Bogusz (2), Zuzanna Niżborska (2), Alicja Kucza, Karolina Zimnicka (5)
 
Koszykówka - III liga kobiet
poniedziałek, 23 listopada 2020 13:21

AZS RACIBÓRZ - AZS KATOWICE 31-84 (10-21, 6-21, 8-17, 7-25)

AZS Racibórz: Alicja Botorek (2), Zuzanna Stęc (13), Katarzyna Bugajska, Wiktoria Jacków (2), Wiktoria Zub, Klaudia Butcher, Katarzyna Chuda (6), Zuzanna Niżborska, Alicja Kucza, Karolina Zimnicka (8)
AZS Katowice: Natalia Biegańska (6), Stefania Seniow (6), Paulina Kamińska (13), Weronika Sobczyk (8), Małgorzata Czarniecka, Paulina Ptak (11), Amelia Ziajska (6), Emilia Koziara (2), Katarzyna Stec (4), Tatiana Biegańska, Julia Kluziak (10), Monika Kominowska (18)
 
Koszykówka - III liga kobiet
poniedziałek, 23 listopada 2020 13:21

OLIMPIA WODZISŁAW - RMKS RYBNIK 54-87 (17-27, 20-31, 9-15, 8-14)

Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (25), Paulina Słodowy (3), Wiktoria Pawlus, Marzena Lamczyk (2), Monika Opiatowska (2), Agata Bąk (5), Katarzyna Pawlik (2), Kamila Waliczek (6), Majka Stefaniak, Wiktoria Grzegorzek, Aleksandra Piechaczek (7), Julia Karwot (2)
RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (14), Aleksandra Lewoń-Sczansny (2), Karolina Danielewicz (19), Agnieszka Pułról (2), Beata Jurczyńska (12), Justyna Kocon, Marlena Jurzica (8), Agnieszka Cwill (14), Joanna Sobota (4), Paulina Raudner (2), Natalia Rusińska (10)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 22 listopada 2020 12:19

DWÓJKA KAMIENICA POLSKA - RMKS RYBNIK 29-104 (6-29, 7-30, 8-23, 8-22)

Dwójka Kamienica Polska: Pola Sygiet (6), Patrycja Krzechki, Magdalena Kaczmarek, Wiktoria Pietrajczuk (2), Pola Pilicka (9), Milena Kocjan, Maja Cykowska (10), Oliwia Prudzic, Dominika Gałka (2)
RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (14), Agnieszka Pułról, Karolina Danielewicz (1), Oliwia Keller (9), Justyna Kocon (6), Marlena Jurzica (11), Agnieszka Cwill (14), Patrycja Pendziałek (8), Joanna Sobota (25), Paulina Raudner, Natalia Rusińska (16)
 
Koszykówka - III liga kobiet
sobota, 21 listopada 2020 19:37

AZS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 60-101 (14-39, 10-34, 16-17, 20-11)

AZS Katowice: Natalia Biegańska, Katarzyna Piorun (2), Stefania Seniow (1), Weronika Sobczyk (5), Paulina Ptak (3), Małgorzata Czarniecka, Wiktoria Bulik, Julia Kluziak (13), Tatiana Biegańska (5), Paulina Kamińska (7), Katarzyna Stec (6), Monika Kominowska (18)
Zagłębie Sosnowiec: Wiktoria Mendyk (21), Marta Mielcarz (4), Klaudia Rutkowska (12), Paulina Krakowczyk (7), Nikola Pałasz (2), Katarzyna Kosałka (2), Sylwia Wojtylas (11), Martyna Stasiuk (19), Martyna Jasiulewicz (12), Karolina Antas (6), Nina Micek (1), Klaudia Klebach (4)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 15 listopada 2020 21:29

OLIMPIA WODZISŁAW - AZS KATOWICE 84-75 (25-18, 17-19, 15-21, 27-17)

Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (15), Paulina Słodowy, Marzena Lamczyk (2), Monika Opiatowska (23), Agata Bąk (7), Katarzyna Pawlik (11), Kamila Waliczek (11), Majka Stefaniak (2), Wiktoria Grzegorzek, Aleksandra Piechaczek (8), Julia Karwot (5)
AZS Katowice: Natalia Biegańska (3), Katarzyna Piorun, Stefania Seniow, Maja Pyrdoł, Weronika Sobczyk (2), Paulina Ptak (5), Małgorzata Czarniecka, Julia Kluziak (7), Tatiana Biegańska (7), Paulina Kamińska (24), Katarzyna Stec (18), Monika Kominowska (9)
 
Koszykówka - III liga kobiet
niedziela, 15 listopada 2020 13:09

DWÓJKA KAMIENICA POLSKA - AZS KATOWICE 38-86 (12-25, 17-24, 7-23, 2-14)

Dwójka Kamienica Polska: Pola Sygiet, Patrycja Krzechki (3), Wiktoria Pietrajczuk (6), Magdalena Kaczmarek (2), Pola Pilicka (5), Wiktoria Huras, Maja Cykowska (6), Oliwia Prudzic (4), Milena Kocjan, Dominika Gałka (6), Ewa Machura, Agnieszka Motyl (6)
AZS Katowice: Natalia Biegańska (3), Katarzyna Piorun (2), Stefania Seniow (5), Paulina Kamińska (2), Weronika Sobczyk (10), Małgorzata Czarniecka (7), Paulina Ptak (10), Wiktoria Bulik (6), Katarzyna Stec (6), Tatiana Biegańska (2), Julia Kluziak (12), Monika Kominowska (21)
 
Koszykówka - III liga kobiet
sobota, 14 listopada 2020 20:26

OLIMPIA WODZISŁAW - AZS RACIBÓRZ 81-33 (18-11, 26-6, 21-8, 16-8)

Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (7), Paulina Słodowy (6), Marzena Lamczyk (4), Monika Opiatowska (8), Agata Bąk, Laura Stukator (4), Katarzyna Pawlik (10), Kamila Waliczek (20), Majka Stefaniak (4), Wiktoria Grzegorzek (2), Aleksandra Piechaczek (6), Julia Karwot (10)
AZS Racibórz: Alicja Botorek (9), Zuzanna Stęc (8), Katarzyna Bugajska, Wiktoria Jacków (3), Klaudia Butcher, Katarzyna Chuda, Zuzanna Niżborska, Alicja Kucza (2), Karolina Zimnicka (11)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia

Strona 1 z 4

© 2020 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!