Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Koszykówka


wtorek, 03 września 2019 18:23
Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2019-09-28
Polonia Leszno - Górnik Wałbrzych
Znicz Pruszków - SKK Kutno
Czarni Słupsk - Nysa Kłodzko
GKS Tychy - Basket Poznań
Księżak Łowicz - Sokół Łańcut
WKK Wrocław - Kotwica Kołobrzeg
AZS Opole - Pogoń Prudnik

Kolejka 2 - 2019-10-05
MOSiR Krosno - AZS Opole
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław
Kotwica Kołobrzeg - Księżak Łowicz
Sokół Łańcut - GKS Tychy
Basket Poznań - Czarni Słupsk
Nysa Kłodzko - Znicz Pruszków
SKK Kutno - Polonia Leszno

 
wtorek, 03 września 2019 18:23
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2019-09-28
Stal II Ostrów Wlkp. - Ogniwo Szczecin
Chromik Żary - Polkąty Kąty Wrocławskie
Sudety Jelenia Góra - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Basketball Wrocław - Kosz Pleszew
KKS Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław
Basket Nysa - Gimbasket Wrocław

Kolejka 2 - 2019-10-05
Basket Nysa - KKS Tarnowskie Góry
Śląsk II Wrocław - Basketball Wrocław
Kosz Pleszew - Obra Kościan
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polkąty Kąty Wrocławskie
Chromik Żary - Stal II Ostrów Wlkp.
Gimbasket Wrocław - Ogniwo Szczecin

 
wtorek, 03 września 2019 18:23

Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2019-09-28
KK Kraków - Polonia Bytom
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
Basket Hills Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Kraków - AZS Katowice
AZS Częstochowa - MKKS Rybnik
Wisła Kraków - JKS Jarosław

Kolejka 2 - 2019-10-05
Pogoń Ruda Śl. - Wisła Kraków
JKS Jarosław - AZS Częstochowa
MKKS Rybnik - AZS Kraków
AZS Katowice - Basket Hills Bielsko-Biała
MKS Dąbrowa Górnicza - Unia Tarnów
MCKiS Jaworzno - KK Kraków

 
środa, 06 marca 2019 12:41

W pierwszej fazie play-off, w której zmierzyły się najlepsze drużyny grupy opolskiej i katowickiej o prawo gry w półfinałach zdecydowaną dominacją wykazały się zespoły z grupy katowickiej. Wywalczyły awans w dwóch meczach, nie było więc konieczności rozgrywania trzeciego, dodatkowego meczu.

 
środa, 20 lutego 2019 13:59

Dobiegły końca rozgrywki rundy zasadniczej w IV lidze koszykówki.  Drużyny grały w dwóch grupach: opolskiej i katowickiej. W grupie opolskiej gościnnie grała drużyna z Lublińca, ale bez prawa awansu i choć po rundzie zasadniczej zajęła trzecie miejsce, to do barażu nie awansowała.

 
poniedziałek, 17 września 2018 18:07

Terminarz - IV liga Katowice

Kolejka 1 - 2018-10-13
MOSM Bytom - Ofensywa Racibórz
AZS Gliwice - GTK Gliwice
MKKS Rybnik - AZS Katowice
MCKS Czeladź - Żak Żory

Kolejka 2 - 2018-10-20
MCKS Czeladź - MKKS Rybnik
AZS Katowice - AZS Gliwice
GTK Gliwice - MOSM Bytom
Żak Żory - Ofensywa Racibórz

 
poniedziałek, 17 września 2018 18:01

Rozgrywki w IV lidze męskiej w sezonie 2018/2019 odbywać się będą w pierwszym etapie oddzielnie w woj. opolskim i śląskim (katowickim). W województwie śląskim do rozgrywek zgłosiło się osiem zespołów: KŚ AZS Gliwice, GTK Gliwice, MMKS Rybnik,  KŚ AZS Katowice, UKS MOSM Bytom, ŻAK Żory, MCKS Czeladź i Ofendywa Racibórz. Z województwa opolskiego mamy dwie drużyny: Stal Brzeg i MKS Strzelce Op.

 
środa, 15 sierpnia 2018 17:26
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2018-09-29
Śląsk II Wrocław - Nysa Kłodzko
Obra Kościan - Polkąty Kąty Wrocławskie
Chromik Żary - Sudety Jelenia Góra
AZS Opole - Basket Nysa
Kosz Pleszew - Gimbasket Wrocław
Zastal II Zielona Góra - Stal Ostrów Wlkp.

Kolejka 2 - 2018-10-06
Rawia Rawicz - Kosz Pleszew
Gimbasket Wrocław - AZS Opole
Basket Nysa - Chromik Żary
Sudety Jelenia Góra - Obra Kościan
Polkąty Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław
Stal Ostrów Wlkp. - Nysa Kłodzko

 
środa, 15 sierpnia 2018 17:25
Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2018-09-29
AZS UJK Kielce - MKS II Dąbrowa Górnicza
AZS Częstochowa - Pogoń Ruda Śl.
Basket Hills Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
AZS Katowice - Wisła Kraków
Niedźwiadki Przemyśl - KKS Tarnowskie Góry
Start Dobrodzień - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 2 - 2018-10-06
Start Dobrodzień - Niedźwiadki Przemyśl
KKS Tarnowskie Góry - AZS Katowice
Wisła Kraków - Unia Tarnów
MCKiS Jaworzno - Basket Hills Bielsko-Biała
Polonia Bytom - AZS Częstochowa
Pogoń Ruda Śl. - AZS UJK Kielce
Zagłębie Sosnowiec - MKS II Dąbrowa Górnicza

 
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 19:00
Terminarz - II liga kobiet

Kolejka 1 - 2018-09-29
Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kraków
AZS II Poznań - MUKS Poznań
AZS II Gorzów Wlkp. - AZS III Gorzów Wlkp.
Karkonosze Jelenia Góra - Tęcza Leszno

Kolejka 2 - 2018-10-06
PTK Pabianice - AZS II Gorzów Wlkp.
AZS III Gorzów Wlkp. - AZS II Poznań
MUKS Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kraków - Chrobry Głuchołazy
Tęcza Leszno - Olimpia Wodzisław

 
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 08:41

Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2018-09-29
Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Wałbrzych - Pogoń Prudnik
AGH Kraków - Czarni Słupsk
Księżak Łowicz - Astoria Bydgoszcz
SKK Siedlce - WKK Wrocław
GKS Tychy - Sokół Łańcut
Śląsk Wrocław - SKK Kutno
Polonia Leszno - Znicz Pruszków

Kolejka 2 - 2018-10-06
Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław
SKK Kutno - GKS Tychy
Sokół Łańcut - SKK Siedlce
WKK Wrocław - Księżak Łowicz
Astoria Bydgoszcz - AGH Kraków
Czarni Słupsk - Górnik Wałbrzych
Pogoń Prudnik - Basket Poznań
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Leszno

 
niedziela, 08 kwietnia 2018 23:00

NYSA KŁODZKO - AZS KRAKÓW 92-90 (19-16, 23-24, 23-17, 14-22, d- 13-11)

Nysa Kłodzko: Michał Lipiński (3), Marcin Kowalski (15), Dominik Rutkowski (12), Marc-Oscar Sanny (4), Mateusz Kasiński (4), Tomasz Stępień (24), Rafał Wojciechowski (6), Marcel Kliniewski, Michał Jodłowski (11), Maksym Kulon (10), Przemysław Malona (3)
AZS Kraków: Piotr Renkiel (2), Michael Hicks (16), Jakub Załucki (8), Michał Baran (14), Marcin Malczyk (13), Jakub Dłuski (5), Aleksander Załucki (9), Patryk Pełka (23), Kacper Stalicki
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 134

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!