LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Koszykówka


piątek, 27 listopada 2020 09:11

RMKS RYBNIK - AZS RACIBÓRZ 104-18 (33-3, 33-2, 19-5, 19-8)

RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (14), Aleksandra Lewoń-Sczansny (5), Karolina Danielewicz (6), Agnieszka Pułról (7), Beata Jurczyńska (16), Justyna Kocon (7), Marlena Jurzica (9), Agnieszka Cwill (6), Joanna Sobota (13), Paulina Raudner (9), Natalia Rusińska (12), Dominika Bednarek
AZS Racibórz: Alicja Botorek (2), Zuzanna Stęc (5), Katarzyna Bugajska (2), Wiktoria Jacków, Wiktoria Zub, Klaudia Butcher, Katarzyna Chuda, Anna Bogusz (2), Zuzanna Niżborska (2), Alicja Kucza, Karolina Zimnicka (5)
 
poniedziałek, 23 listopada 2020 13:21

AZS RACIBÓRZ - AZS KATOWICE 31-84 (10-21, 6-21, 8-17, 7-25)

AZS Racibórz: Alicja Botorek (2), Zuzanna Stęc (13), Katarzyna Bugajska, Wiktoria Jacków (2), Wiktoria Zub, Klaudia Butcher, Katarzyna Chuda (6), Zuzanna Niżborska, Alicja Kucza, Karolina Zimnicka (8)
AZS Katowice: Natalia Biegańska (6), Stefania Seniow (6), Paulina Kamińska (13), Weronika Sobczyk (8), Małgorzata Czarniecka, Paulina Ptak (11), Amelia Ziajska (6), Emilia Koziara (2), Katarzyna Stec (4), Tatiana Biegańska, Julia Kluziak (10), Monika Kominowska (18)
 
poniedziałek, 23 listopada 2020 13:21

OLIMPIA WODZISŁAW - RMKS RYBNIK 54-87 (17-27, 20-31, 9-15, 8-14)

Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (25), Paulina Słodowy (3), Wiktoria Pawlus, Marzena Lamczyk (2), Monika Opiatowska (2), Agata Bąk (5), Katarzyna Pawlik (2), Kamila Waliczek (6), Majka Stefaniak, Wiktoria Grzegorzek, Aleksandra Piechaczek (7), Julia Karwot (2)
RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (14), Aleksandra Lewoń-Sczansny (2), Karolina Danielewicz (19), Agnieszka Pułról (2), Beata Jurczyńska (12), Justyna Kocon, Marlena Jurzica (8), Agnieszka Cwill (14), Joanna Sobota (4), Paulina Raudner (2), Natalia Rusińska (10)
 
niedziela, 22 listopada 2020 12:19

DWÓJKA KAMIENICA POLSKA - RMKS RYBNIK 29-104 (6-29, 7-30, 8-23, 8-22)

Dwójka Kamienica Polska: Pola Sygiet (6), Patrycja Krzechki, Magdalena Kaczmarek, Wiktoria Pietrajczuk (2), Pola Pilicka (9), Milena Kocjan, Maja Cykowska (10), Oliwia Prudzic, Dominika Gałka (2)
RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (14), Agnieszka Pułról, Karolina Danielewicz (1), Oliwia Keller (9), Justyna Kocon (6), Marlena Jurzica (11), Agnieszka Cwill (14), Patrycja Pendziałek (8), Joanna Sobota (25), Paulina Raudner, Natalia Rusińska (16)
 
sobota, 21 listopada 2020 19:37

AZS KATOWICE - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 60-101 (14-39, 10-34, 16-17, 20-11)

AZS Katowice: Natalia Biegańska, Katarzyna Piorun (2), Stefania Seniow (1), Weronika Sobczyk (5), Paulina Ptak (3), Małgorzata Czarniecka, Wiktoria Bulik, Julia Kluziak (13), Tatiana Biegańska (5), Paulina Kamińska (7), Katarzyna Stec (6), Monika Kominowska (18)
Zagłębie Sosnowiec: Wiktoria Mendyk (21), Marta Mielcarz (4), Klaudia Rutkowska (12), Paulina Krakowczyk (7), Nikola Pałasz (2), Katarzyna Kosałka (2), Sylwia Wojtylas (11), Martyna Stasiuk (19), Martyna Jasiulewicz (12), Karolina Antas (6), Nina Micek (1), Klaudia Klebach (4)
 
niedziela, 15 listopada 2020 21:29

OLIMPIA WODZISŁAW - AZS KATOWICE 84-75 (25-18, 17-19, 15-21, 27-17)

Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (15), Paulina Słodowy, Marzena Lamczyk (2), Monika Opiatowska (23), Agata Bąk (7), Katarzyna Pawlik (11), Kamila Waliczek (11), Majka Stefaniak (2), Wiktoria Grzegorzek, Aleksandra Piechaczek (8), Julia Karwot (5)
AZS Katowice: Natalia Biegańska (3), Katarzyna Piorun, Stefania Seniow, Maja Pyrdoł, Weronika Sobczyk (2), Paulina Ptak (5), Małgorzata Czarniecka, Julia Kluziak (7), Tatiana Biegańska (7), Paulina Kamińska (24), Katarzyna Stec (18), Monika Kominowska (9)
 
niedziela, 15 listopada 2020 13:09

DWÓJKA KAMIENICA POLSKA - AZS KATOWICE 38-86 (12-25, 17-24, 7-23, 2-14)

Dwójka Kamienica Polska: Pola Sygiet, Patrycja Krzechki (3), Wiktoria Pietrajczuk (6), Magdalena Kaczmarek (2), Pola Pilicka (5), Wiktoria Huras, Maja Cykowska (6), Oliwia Prudzic (4), Milena Kocjan, Dominika Gałka (6), Ewa Machura, Agnieszka Motyl (6)
AZS Katowice: Natalia Biegańska (3), Katarzyna Piorun (2), Stefania Seniow (5), Paulina Kamińska (2), Weronika Sobczyk (10), Małgorzata Czarniecka (7), Paulina Ptak (10), Wiktoria Bulik (6), Katarzyna Stec (6), Tatiana Biegańska (2), Julia Kluziak (12), Monika Kominowska (21)
 
sobota, 14 listopada 2020 20:26

OLIMPIA WODZISŁAW - AZS RACIBÓRZ 81-33 (18-11, 26-6, 21-8, 16-8)

Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (7), Paulina Słodowy (6), Marzena Lamczyk (4), Monika Opiatowska (8), Agata Bąk, Laura Stukator (4), Katarzyna Pawlik (10), Kamila Waliczek (20), Majka Stefaniak (4), Wiktoria Grzegorzek (2), Aleksandra Piechaczek (6), Julia Karwot (10)
AZS Racibórz: Alicja Botorek (9), Zuzanna Stęc (8), Katarzyna Bugajska, Wiktoria Jacków (3), Klaudia Butcher, Katarzyna Chuda, Zuzanna Niżborska, Alicja Kucza (2), Karolina Zimnicka (11)
 
poniedziałek, 09 listopada 2020 07:36

RMKS RYBNIK - JEDYNKA WISŁA 89-52 (25-12, 28-16, 16-10, 20-14)

RMKS Rybnik: Ewelina Najduch (26), Agnieszka Pułról, Karolina Danielewicz (16), Oliwia Keller (2), Beata Jurczyńska (4), Marlena Jurzica (4), Agnieszka Cwill (12), Patrycja Pendziałek (2), Aleksandra Lewoń-Sczansny (4), Paulina Raudner, Natalia Rusińska (10), Dominika Bednarek (9)
Jedynka Wisła: Laura Kotrys (8), Karolina Kiraga (7), Marta Konczalska (16), Elżbieta Podżorska (2), Justyna Pilch (3), Sandra Hracka (6), Beata Szarzec (10)
 
niedziela, 08 listopada 2020 06:33

OLIMPIA WODZISŁAW - DWÓJKA KAMIENICA POLSKA 120-18 (29-4, 33-8, 23-4, 35-2)

Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (25), Marzena Lamczyk (2), Monika Opiatowska (25), Agata Bąk, Laura Stukator (8), Katarzyna Pawlik, Kamila Waliczek (13), Majka Stefaniak (8), Anna Juszczyk (2), Wiktoria Grzegorzek (10), Aleksandra Piechaczek (17), Julia Karwot (10)
Dwójka Kamienica Polska: Pola Sygiet, Patrycja Krzechki (2), Magdalena Kaczmarek (1), Wiktoria Pietrajczuk, Pola Pilicka (5), Milena Kocjan, Dominika Gałka (10), Ewa Machura
 
niedziela, 01 listopada 2020 04:42

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - OLIMPIA WODZISŁAW 89-59 (16-15, 23-11, 26-13, 24-20)

Zagłębie Sosnowiec: Wiktoria Mendyk (11), Katarzyna Jagła (4), Paulina Krakowczyk (19), Nikola Pałasz (5), Katarzyna Kosałka (9), Sylwia Wojtylas (15), Martyna Gruszka (8), Wiktoria Ozga, Marta Mielcarz, Karolina Antas (2), Natalia Marta Micek (7), Klaudia Klebach (9)
Olimpia Wodzisław: Marcelina Strządała (15), Paulina Słodowy (6), Monika Opiatowska (14), Agata Bąk, Laura Stukator, Katarzyna Pawlik (2), Kamila Waliczek (13), Anna Juszczyk, Wiktoria Grzegorzek (3), Aleksandra Piechaczek (6), Julia Karwot
 
sobota, 31 października 2020 03:41

DWÓJKA KAMIENICA POLSKA - AZS RACIBÓRZ 47-46 (14-16, 9-17, 14-9, 10-4)

Dwójka Kamienica Polska: Pola Sygiet, Patrycja Krzechki, Magdalena Kaczmarek (6), Pola Pilicka (6), Milena Kocjan, Maja Cykowska (11), Oliwia Prudzic (4), Dominika Gałka (16), Ewa Machura, Agnieszka Motyl (4)
AZS Racibórz: Alicja Botorek (9), Zuzanna Stęc (19), Katarzyna Bugajska, Wiktoria Jacków (4), Klaudia Butcher, Katarzyna Chuda, Anna Bogusz (8), Zuzanna Niżborska, Alicja Kucza, Karolina Zimnicka (6)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 137

© 2020 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!