LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Tenis stołowy - Opole
Tenis stołowy IV liga Opole, 2020/2021
Kolejka 11
UKS Turawa - Grom Szybowice
18:00
LZS Bodzanów - Odra II Kąty
(pt) 18:00
LZS II Żywocice - MGOK Gorzów Śląski
(pt) 18:00
AZS PWSZ Nysa - GUKS Byczyna
(pt) 18:00
MOKSiR Zawadzkie - STS Gmina Strzelce Op.
(pt) 18:00
LZS III Żywocice - MGOKSiR Korfantów
(pt) 18:00
LZS Mańkowice - LUKS Nysa
(pt) 18:00
OKS Olesno - MKS Wołczyn
(pt) 18:00

IV liga Opole
1.
>< LUKS Nysa
9 17 73 - 28
2.
>< Odra II Kąty
9 16 67 - 33
3.
>< MGOK Gorzów Śląski
7 13 56 - 23
4.
>< AZS PWSZ Nysa
8 12 53 - 37
5.
>< OKS Olesno
8 10 56 - 36
6.
>< MKS Wołczyn
8 10 52 - 37
7.
>< GUKS Byczyna
5 8 37 - 15
8.
>< LZS Bodzanów
6 6 37 - 32
9.
>< LZS Mańkowice
9 6 42 - 56
10.
>< Grom Szybowice
5 4 22 - 33
11.
>< UKS Turawa
6 4 25 - 38
12.
>< MGOKSiR Korfantów
7 4 33 - 51
13.
>< LZS III Żywocice
9 4 30 - 66
14.
>< STS Gmina Strzelce Op.
8 3 27 - 62
15.
>< LZS II Żywocice
8 2 28 - 60
16.
>< MOKSiR Zawadzkie
8 1 32 - 63
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Opole, 2020/2021
Kolejka 9
Odra III Kąty Op. - Sokolik Niemodlin
6-8
Lotnik Olesno - LZS II Bodzanów
8-3
LZS Zakrzów - Orzeł Branice
-
DOKiS Dobrodzień - Lew Głubczyce
9-1

V liga Opole
1.
>< DOKiS Dobrodzień
8 15 69 - 18
2.
>< LZS Zakrzów
7 13 57 - 20
3.
>< MGOK II Gorzów Śl.
8 12 57 - 33
4.
>< Lotnik Olesno
8 8 43 - 47
5.
>< Orzeł Branice
7 8 42 - 41
6.
>< Lew Głubczyce
8 7 44 - 53
7.
>< LZS II Bodzanów
8 4 32 - 61
8.
>< Sokolik Niemodlin
8 2 30 - 63
9.
>< Odra III Kąty Op.
8 1 28 - 66
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - Opole - IV liga i niższe
piątek, 25 września 2020 08:55
Terminarz - IV liga Opole

Kolejka 1 - 2020-09-22
UKS Turawa - Odra II Kąty
OKS Olesno - MGOK Gorzów Śląski
GUKS Byczyna - LZS III Żywocice
LZS Mańkowice - STS Gmina Strzelce Op.
MKS Wołczyn - LZS II Żywocice
Grom Szybowice - LZS Bodzanów
LUKS Nysa - MOKSiR Zawadzkie
MGOKSiR Korfantów - AZS PWSZ Nysa

Kolejka 2 - 2020-09-30
Odra II Kąty - OKS Olesno
MGOK Gorzów Śląski - LZS III Żywocice
GUKS Byczyna - LZS Mańkowice
STS Gmina Strzelce Op. - MKS Wołczyn
LZS II Żywocice - Grom Szybowice
LZS Bodzanów - LUKS Nysa
MOKSiR Zawadzkie - MGOKSiR Korfantów
AZS PWSZ Nysa - UKS Turawa

 
Tenis stołowy - Opole - IV liga i niższe
piątek, 25 września 2020 08:55
Terminarz - V liga Opole

Kolejka 1 - 2020-09-24
Lew Głubczyce - LZS Zakrzów
LZS II Bodzanów - DOKiS Dobrodzień
Sokolik Niemodlin - Lotnik Olesno
MGOK II Gorzów Śl. - Odra III Kąty Op.

Kolejka 2 - 2020-10-01
Orzeł Branice - Lew Głubczyce
LZS Zakrzów - LZS II Bodzanów
DOKiS Dobrodzień - Sokolik Niemodlin
Lotnik Olesno - MGOK II Gorzów Śl.

 
Tenis stołowy - Opole - IV liga i niższe
wtorek, 28 sierpnia 2018 16:11
Terminarz - IV liga

Kolejka 1 - 2018-09-21
MGOKSiR Korfantów - MGOK Gorzów Śląski
AZS PWSZ Nysa - MOKSiR Zawadzkie
LUKS Nysa - Lew Głubczyce
OKS Olesno - KTS Kłodnica
MLUKS Bodzanów - Odra II Kąty
GUKS Byczyna - LZS Żywocice

Kolejka 2 - 2018-09-28
LZS Żywocice - MLUKS Bodzanów
Odra II Kąty - OKS Olesno
KTS Kłodnica - LUKS Nysa
Lew Głubczyce - AZS PWSZ Nysa
MOKSiR Zawadzkie - MGOKSiR Korfantów
MGOK Gorzów Śląski - GUKS Byczyna

 
Tenis stołowy - Opole - IV liga i niższe
wtorek, 28 sierpnia 2018 16:11
Terminarz - V liga

Kolejka 1 - 2018-09-21
Polonia Smardy - MKS Wołczyn
LZS IV Żywocice - STS Gmina Strzelce Op.
Grom Szybowice - Victoria Chrościce
LZS III Żywocice - LZS II Żywocice
Orzeł Branice - LZS Mańkowice

Kolejka 2 - 2018-09-28
MKS Wołczyn - LZS IV Żywocice
STS Gmina Strzelce Op. - Grom Szybowice
Victoria Chrościce - LZS III Żywocice
LZS II Żywocice - Orzeł Branice
LZS Mańkowice - Polonia Smardy

 
Tenis stołowy - Opole - IV liga i niższe
czwartek, 07 września 2017 17:01

Terminarz - IV liga

Kolejka 1 - 2017-09-15
LUKS Nysa - Lew Głubczyce
MGOK Gorzów Śląski - Victoria Chrościce
Odra II Kąty - MOKSiR Zawadzkie
STS Gmina Strzelce Op. - KTS Kłodnica
OKS Olesno - AZS PWSZ Nysa
MGOKSiR Korfantów - MKS Wołczyn

Kolejka 2 - 2017-09-22
MGOKSiR Korfantów - LUKS Nysa
MKS Wołczyn - OKS Olesno
AZS PWSZ Nysa - STS Gmina Strzelce Op.
KTS Kłodnica - Odra II Kąty
MOKSiR Zawadzkie - MGOK Gorzów Śląski
Victoria Chrościce - Lew Głubczyce

 
Tenis stołowy - Opole - IV liga i niższe
czwartek, 07 września 2017 17:01

Terminarz - V liga

Kolejka 1 - 2017-09-15
LZS IV Żywocice - Sokół Niemodlin
LZS III Żywocice - GUKS Byczyna
DOKiS Dobrodzień - Orzeł Branice
MLUKS Bodzanów - Grom Szybowice
LZS Mańkowice - LZS II Żywocice

Kolejka 2 - 2017-09-22
LZS Mańkowice - LZS IV Żywocice
LZS II Żywocice - MLUKS Bodzanów
Grom Szybowice - DOKiS Dobrodzień
Orzeł Branice - LZS III Żywocice
GUKS Byczyna - Sokół Niemodlin

 


© 2020 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!