Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Siatkówka - III liga kobiet
Siatkówka III liga kobiet gr. 3, 2018/2019
Kolejka 22
MGLKS Oława - Polonia Świdnica
3-0
Częstochowianka Częstochowa - SMS Kalisz
3-0
Olimpia Jawor - MKS II Dąbrowa Górnicza
3-1
Gwardia Wrocław - TKS Tychy
3-2
Płomień Sosnowiec - PLKS Pszczyna
3-1

III liga kobiet gr. 3
1.
>< Płomień Sosnowiec
20 55 58 - 14
2.
>< Częstochowianka Częstochowa
20 48 54 - 20
3.
>< PLKS Pszczyna
20 46 53 - 23
4.
>< Olimpia Jawor
20 42 48 - 27
5.
>< Jedynka Siewierz
20 37 44 - 31
6.
>< MKS II Dąbrowa Górnicza
20 24 35 - 44
7.
>< Polonia Świdnica
20 24 30 - 43
8.
>< MGLKS Oława
20 18 23 - 47
9.
>< TKS Tychy
20 14 26 - 54
10.
>< SMS Kalisz
20 13 22 - 52
11.
>< Gwardia Wrocław
20 9 19 - 57
Terminarz i wyniki
Siatkówka III liga kobiet gr. 4, 2018/2019
Kolejka 18
Silesia Mysłowice - SMS II Szczyrk
1-3
Maraton Krzeszowice - San Jarosław
1-3
Tomasovia Tomaszów Maz. - Halembianka Ruda Śl.
3-0
AZS Lublin - Pogoń Proszowice
3-0
KS Sędziszów Małopolski - Sokół Radzionków
3-0

III liga kobiet gr. 4
1.
>< San Jarosław
18 54 54 - 5
2.
>< SMS II Szczyrk
18 39 44 - 20
3.
>< Tomasovia Tomaszów Maz.
18 31 36 - 28
4.
>< Halembianka Ruda Śl.
18 30 37 - 33
5.
>< AZS Lublin
18 27 33 - 33
6.
>< Silesia Mysłowice
18 22 33 - 39
7.
>< Maraton Krzeszowice
18 20 27 - 40
8.
>< Pogoń Proszowice
18 17 23 - 42
9.
>< Sokół Radzionków
18 16 21 - 43
10.
>< KS Sędziszów Małopolski
18 14 21 - 46
Terminarz i wyniki
FOOTER


Siatkówka - III liga kobiet
niedziela, 12 sierpnia 2018 11:54

Terminarz - III liga kobiet gr. 4

Kolejka 1 - 2018-09-29
San Jarosław - SMS II Szczyrk
Tomasovia Tomaszów Maz. - Maraton Krzeszowice
AZS Lublin - Halembianka Ruda Śl.
KS Sędziszów Małopolski - Pogoń Proszowice
Silesia Mysłowice - Sokół Radzionków

Kolejka 2 - 2018-10-06
SMS II Szczyrk - Sokół Radzionków
Pogoń Proszowice - Silesia Mysłowice
Halembianka Ruda Śl. - KS Sędziszów Małopolski
Maraton Krzeszowice - AZS Lublin
San Jarosław - Tomasovia Tomaszów Maz.

 
Siatkówka - III liga kobiet
niedziela, 12 sierpnia 2018 11:54

Terminarz - III liga kobiet gr. 3

Kolejka 1 - 2018-09-29
Jedynka Siewierz - Płomień Sosnowiec
PLKS Pszczyna - TKS Tychy
Gwardia Wrocław - MKS II Dąbrowa Górnicza
Olimpia Jawor - SMS Kalisz
Częstochowianka Częstochowa - MGLKS Oława
Polonia Świdnica - pauza

Kolejka 2 - 2018-10-03
Polonia Świdnica - Częstochowianka Częstochowa
MGLKS Oława - Olimpia Jawor
SMS Kalisz - Gwardia Wrocław
MKS II Dąbrowa Górnicza - PLKS Pszczyna
TKS Tychy - Jedynka Siewierz
pauza - Płomień Sosnowiec

 
Siatkówka - III liga kobiet
piątek, 08 sierpnia 2014 12:50

III ligaTerminarz - III liga siatkówki kobiet

Kolejka 1
27-09-2014 (So) - 00:00 MCKiS Jaworzno - MKS Świdnica
27-09-2014 (So) - 00:00 Olimpia Jawor - Zorza Wodzisław
27-09-2014 (So) - 00:00 AZS Katowice - PLKS Pszczyna
27-09-2014 (So) - 00:00 AZS Opole - Sokół Radzionków
27-09-2014 (So) - 00:00 AZS Gliwice - SMS II Szczyrk

 
Siatkówka - III liga kobiet
niedziela, 06 października 2013 12:04

III ligaAZS GLIWICE - SMS OPOLE 1-3 (-21, 17, -20, -22)

Gliwice: ?
Opole: Agata Wilk, Sabina Gierejkiewicz, Dominika Krupa, Anna Grzechnik, Judyta Gawlak, Daria Michalak, Martyna Paczkowska, Katarzyna Krawczyk, Marysia Godlewska, Marta Sikora, Dominika Sachnik, Marta Zich

 
Siatkówka - III liga kobiet
niedziela, 29 września 2013 20:55

III ligaSMS OPOLE - MKS ŚWIDNICA 3-0 (13, 24, 13)

Opole: Marta Sikora, Sabina Gierejkiewicz, Dominika Krupa, Judyta Gawlak, Anna Grzechnik, Martyna Paczkowska, Daria Michalak, Agata Wilk, Joanna Moczko, Katarzyna Krawczyk, Dominika Sachnik, Marta Zich
Świdnica: Gancarz, Krusiewicz, Druciak, Skalska, Woźniak, Olczyk, Gezella, Bernaciak

 
Siatkówka - III liga kobiet
niedziela, 07 października 2012 10:50

III ligaMCKS JAWORZNO - SMS OPOLE 3-0 (17, 18,17)

MCKS: ?
SMS: Dominika Krupa, Marta Sikora, Marysia Godlewska, Iza Łabuz, Anna Grzechnik, Dorota Sidło, Dominika Sachnik, Agata Skikiewicz, Katarzyna Krawczyk, Karolina Kupczak, Martyna Paczkowska, Vanessa Łobodzińska

 
Siatkówka - III liga kobiet
niedziela, 30 września 2012 12:23

III ligaSMS OPOLE - AZS GLIWICE 0-3 (-15, -20, -21)

SMS: Karolina Kupczak, Agata Skikiewicz, Anna Grzechnik, Iza Łabuz, Dorota Sidło, Marysia Godlewska, Dominika Sachnik, Wanda Cholewa, Dominika Krupa, Katarzyna Krawczyk, Martyna Paczkowska, Sabina Gierejkiewicz
AZS: ?

 
Siatkówka - III liga kobiet
sobota, 15 stycznia 2011 21:15

III ligaSMS OPOLE - PŁOMIEŃ SOSNOWIEC 0-3 (-16, -23, -17)

SMS: Martyna Paczkowska, Marta Sikora, Dominika Krupa, Wanda Cholewa, Joanna Moczko, Daria Michalak, Agnieszka Kubacka, Basia Szulc, Marta Owusu, Karolina Szewczyk, Karolina Kupczak, Dominika Sachnik

 
Siatkówka - III liga kobiet
niedziela, 19 grudnia 2010 12:26

III ligaSMS OPOLE - SILESIA II MYSŁOWICE 1-3 (-12, 20, -13, -14)

SMS: Karolina Szewczyk, Dominika Krupa, Joanna Moczko, Marta Sikora, Marta Owusu, Wanda Cholewa, Daria Michalak, Basia Szulc, Karolina Kupczak, Agnieszka Kubacka, Izabela Łabuz, Dominika Sachnik

 
Siatkówka - III liga kobiet
niedziela, 05 grudnia 2010 11:52

SMS OPOLE - SMS II SOSNOWIEC 0-3 (-18, -19, -18)

Opole: Basia Szulc, Marta Owusu, Karolina Szewczyk, Marta Sikora, Martyna Paczkowska, Agnieszka Kubacka, Daria Michalak, Joanna Moczko, Izabela Łabuz, Dominika Krupa, Joanna Jurczyk, Karolina Kupczak

 
Siatkówka - III liga kobiet
niedziela, 21 listopada 2010 20:10

SMS OPOLE - JAWORZNO 0-3 (-22, -16, -14)

SMS: Martyna Paczkowska, Dominika Krupa, Joanna Moczko, Marta Sikora, Marta Owusu, Izabela Łabuz, Daria Michalak, Basia Szulc, Agnieszka Kubacka, Joanna Jurczyk, Marta Mazurek

 
Siatkówka - III liga kobiet
sobota, 13 listopada 2010 21:06

AZS CZĘSTOCHOWA - SMS OPOLE 3-2 (20, -21, 20, -22, 7)

 
pierwsza poprzednia 1 2 następna ostatnia

Strona 1 z 2

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!