Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Koszykówka


środa, 06 marca 2019 13:41

W pierwszej fazie play-off, w której zmierzyły się najlepsze drużyny grupy opolskiej i katowickiej o prawo gry w półfinałach zdecydowaną dominacją wykazały się zespoły z grupy katowickiej. Wywalczyły awans w dwóch meczach, nie było więc konieczności rozgrywania trzeciego, dodatkowego meczu.

 
środa, 20 lutego 2019 14:59

Dobiegły końca rozgrywki rundy zasadniczej w IV lidze koszykówki.  Drużyny grały w dwóch grupach: opolskiej i katowickiej. W grupie opolskiej gościnnie grała drużyna z Lublińca, ale bez prawa awansu i choć po rundzie zasadniczej zajęła trzecie miejsce, to do barażu nie awansowała.

 
poniedziałek, 17 września 2018 19:07

Terminarz - IV liga Katowice

Kolejka 1 - 2018-10-13
MOSM Bytom - Ofensywa Racibórz
AZS Gliwice - GTK Gliwice
MKKS Rybnik - AZS Katowice
MCKS Czeladź - Żak Żory

Kolejka 2 - 2018-10-20
MCKS Czeladź - MKKS Rybnik
AZS Katowice - AZS Gliwice
GTK Gliwice - MOSM Bytom
Żak Żory - Ofensywa Racibórz

 
poniedziałek, 17 września 2018 19:01

Rozgrywki w IV lidze męskiej w sezonie 2018/2019 odbywać się będą w pierwszym etapie oddzielnie w woj. opolskim i śląskim (katowickim). W województwie śląskim do rozgrywek zgłosiło się osiem zespołów: KŚ AZS Gliwice, GTK Gliwice, MMKS Rybnik,  KŚ AZS Katowice, UKS MOSM Bytom, ŻAK Żory, MCKS Czeladź i Ofendywa Racibórz. Z województwa opolskiego mamy dwie drużyny: Stal Brzeg i MKS Strzelce Op.

 
środa, 15 sierpnia 2018 18:26
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2018-09-29
Śląsk II Wrocław - Nysa Kłodzko
Obra Kościan - Polkąty Kąty Wrocławskie
Chromik Żary - Sudety Jelenia Góra
AZS Opole - Basket Nysa
Kosz Pleszew - Gimbasket Wrocław
Zastal II Zielona Góra - Stal Ostrów Wlkp.

Kolejka 2 - 2018-10-06
Rawia Rawicz - Kosz Pleszew
Gimbasket Wrocław - AZS Opole
Basket Nysa - Chromik Żary
Sudety Jelenia Góra - Obra Kościan
Polkąty Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław
Stal Ostrów Wlkp. - Nysa Kłodzko

 
środa, 15 sierpnia 2018 18:25
Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2018-09-29
AZS UJK Kielce - MKS II Dąbrowa Górnicza
AZS Częstochowa - Pogoń Ruda Śl.
Basket Hills Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
AZS Katowice - Wisła Kraków
Niedźwiadki Przemyśl - KKS Tarnowskie Góry
Start Dobrodzień - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 2 - 2018-10-06
Start Dobrodzień - Niedźwiadki Przemyśl
KKS Tarnowskie Góry - AZS Katowice
Wisła Kraków - Unia Tarnów
MCKiS Jaworzno - Basket Hills Bielsko-Biała
Polonia Bytom - AZS Częstochowa
Pogoń Ruda Śl. - AZS UJK Kielce
Zagłębie Sosnowiec - MKS II Dąbrowa Górnicza

 
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 20:00
Terminarz - II liga kobiet

Kolejka 1 - 2018-09-29
Chrobry Głuchołazy - Olimpia Wodzisław
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kraków
AZS II Poznań - MUKS Poznań
AZS II Gorzów Wlkp. - AZS III Gorzów Wlkp.
Karkonosze Jelenia Góra - Tęcza Leszno

Kolejka 2 - 2018-10-06
PTK Pabianice - AZS II Gorzów Wlkp.
AZS III Gorzów Wlkp. - AZS II Poznań
MUKS Poznań - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kraków - Chrobry Głuchołazy
Tęcza Leszno - Olimpia Wodzisław

 
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 09:41

Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2018-09-29
Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Wałbrzych - Pogoń Prudnik
AGH Kraków - Czarni Słupsk
Księżak Łowicz - Astoria Bydgoszcz
SKK Siedlce - WKK Wrocław
GKS Tychy - Sokół Łańcut
Śląsk Wrocław - SKK Kutno
Polonia Leszno - Znicz Pruszków

Kolejka 2 - 2018-10-06
Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław
SKK Kutno - GKS Tychy
Sokół Łańcut - SKK Siedlce
WKK Wrocław - Księżak Łowicz
Astoria Bydgoszcz - AGH Kraków
Czarni Słupsk - Górnik Wałbrzych
Pogoń Prudnik - Basket Poznań
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Leszno

 
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

NYSA KŁODZKO - AZS KRAKÓW 92-90 (19-16, 23-24, 23-17, 14-22, d- 13-11)

Nysa Kłodzko: Michał Lipiński (3), Marcin Kowalski (15), Dominik Rutkowski (12), Marc-Oscar Sanny (4), Mateusz Kasiński (4), Tomasz Stępień (24), Rafał Wojciechowski (6), Marcel Kliniewski, Michał Jodłowski (11), Maksym Kulon (10), Przemysław Malona (3)
AZS Kraków: Piotr Renkiel (2), Michael Hicks (16), Jakub Załucki (8), Michał Baran (14), Marcin Malczyk (13), Jakub Dłuski (5), Aleksander Załucki (9), Patryk Pełka (23), Kacper Stalicki
 
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

KK WARSZAWA - ZNICZ PRUSZKÓW 63-75 (17-17, 18-28, 15-19, 13-11)

KK Warszawa: Patryk Jankowski, Marek Iwanowicz, Tomasz Jaremkiewicz (11), Paweł Hybiak (5), Michał Wojtyński (24), Tomasz Rudko (8), Dariusz Sarnacki, Damian Zapert (4), Krystian Koźluk (9), Mikołaj Motel (2)
Znicz Pruszków: Adrian Kordalski (15), Mikołaj Stopierzyński (14), Bartłomiej Ornoch (4), Tomasz Madziar (11), Wojciech Hałas (3), Robert Cetnar (6), Daniel Olszewski, Damian Cechniak (10), Andrzej Paszkiewicz (12)
 
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI - POLONIA LESZNO 78-85 (15-26, 24-30, 25-12, 14-17)

Spójnia Stargard Szczeciński: Dawid Bręk (13), Konrad Koziorowicz (2), Wojciech Fraś (8), Alan Czujkowski (8), Karol Pytyś (4), Maciej Raczyński (4), Marcin Dymała (18), Marcel Wilczek (4), Hubert Pabian (17)
Polonia Leszno: Jakub Kobel (11), Radosław Trubacz (11), Kacper Kurkowiak, Stanferd Sanny (6), Kamil Chanas (32), Przemysław Wrona (5), Szymon Milczyński (4), Maciej Rostalski (10), Nikodem Sirijatowicz (6)
 
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

NOTEĆ INOWROCŁAW - GKS TYCHY 72-78 (22-26, 12-24, 20-20, 18-8)

Noteć Inowrocław: Kamil Michalski (14), Dawid Adamczewski, Łukasz Paul (10), Grzegorz Małecki (8), Seweryn Sroczyński (2), Adam Lisewski (2), Mateusz Marciniak (5), Wojciech Żurawski (12), Marcin Rzosiński, Kamil Maciejewski (2), Damian Szczepanik (12), Aleksander Filipiak (5)
GKS Tychy: Damian Szymczak (10), Filip Małgorzaciak (18), Piotr Hałas, Michał Jankowski (10), Norbert Kulon (9), Marcin Kowalewski (11), Dawid Słupiński (6), Tomasz Deja (5), Jakub Fenrych (5), Kacper Majka (4)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 134

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!