Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Koszykówka - III liga
Koszykówka III liga gr. C, 2019/2020
Kolejka 1
KK Kraków - Polonia Bytom
-
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
-
Basket Hills Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza
-
AZS Kraków - AZS Katowice
-
AZS Częstochowa - MKKS Rybnik
-
Wisła Kraków - JKS Jarosław
-

III liga gr. C
1.
>< AZS Częstochowa
0 0 0 - 0
>< AZS Katowice
0 0 0 - 0
>< AZS Kraków
0 0 0 - 0
>< Basket Hills Bielsko-Biała
0 0 0 - 0
>< JKS Jarosław
0 0 0 - 0
>< KK Kraków
0 0 0 - 0
>< MCKiS Jaworzno
0 0 0 - 0
>< MKKS Rybnik
0 0 0 - 0
>< MKS Dąbrowa Górnicza
0 0 0 - 0
>< Pogoń Ruda Śl.
0 0 0 - 0
>< Polonia Bytom
0 0 0 - 0
>< Unia Tarnów
0 0 0 - 0
>< Wisła Kraków
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Koszykówka III liga gr. D, 2019/2020
Kolejka 1
Stal II Ostrów Wlkp. - Ogniwo Szczecin
-
Sudety Jelenia Góra - Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
Gimbasket Wrocław - Basket Nysa
-
Chromik Żary - Polkąty Kąty Wrocławskie
-
Basketball Wrocław - Kosz Pleszew
-
KKS Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław
-

III liga gr. D
1.
>< Basket Nysa
0 0 0 - 0
>< Basketball Wrocław
0 0 0 - 0
>< Chromik Żary
0 0 0 - 0
>< Gimbasket Wrocław
0 0 0 - 0
>< KKS Tarnowskie Góry
0 0 0 - 0
>< Kosz Pleszew
0 0 0 - 0
>< Obra Kościan
0 0 0 - 0
>< Ogniwo Szczecin
0 0 0 - 0
>< Polkąty Kąty Wrocławskie
0 0 0 - 0
>< Stal II Ostrów Wlkp.
0 0 0 - 0
>< Sudety Jelenia Góra
0 0 0 - 0
>< Tarnovia Tarnowo Podgórne
0 0 0 - 0
>< Śląsk II Wrocław
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Koszykówka III liga gr. C, 2018/2019
Kolejka 26
Zagłębie Sosnowiec - AZS UJK Kielce
95-101
Start Dobrodzień - KKS Tarnowskie Góry
86-76
Niedźwiadki Przemyśl - Wisła Kraków
103-73
MCKiS Jaworzno - AZS Katowice
85-80
Unia Tarnów - Polonia Bytom
70-95
Basket Hills Bielsko-Biała - Pogoń Ruda Śl.
84-97
AZS Częstochowa - MKS II Dąbrowa Górnicza
81-75

III liga gr. C
1.
>< AZS Katowice
26 50 2580 - 2064
2.
>< Polonia Bytom
26 47 2380 - 1913
3.
>< AZS UJK Kielce
26 44 2265 - 2100
4.
>< Wisła Kraków
26 43 2168 - 2060
5.
>< AZS Częstochowa
26 41 2154 - 2097
6.
>< Pogoń Ruda Śl.
26 41 2262 - 2300
7.
>< MCKiS Jaworzno
26 40 1944 - 1914
8.
>< KKS Tarnowskie Góry
26 39 2044 - 1927
9.
>< Basket Hills Bielsko-Biała
26 36 2002 - 2100
10.
>< Niedźwiadki Przemyśl
26 36 2132 - 2244
11.
>< Unia Tarnów
26 34 2052 - 2152
12.
>< Zagłębie Sosnowiec
26 34 2121 - 2205
13.
>< Start Dobrodzień
26 32 2123 - 2492
14.
>< MKS II Dąbrowa Górnicza
26 28 1786 - 2445
Terminarz i wyniki
Koszykówka III liga gr. D, 2018/2019
Kolejka 26
Chromik Żary - Polkąty Kąty Wrocławskie
64-69
Zastal II Zielona Góra - Rawia Rawicz
69-73
Kosz Pleszew - Basket Nysa
89-94
AZS Opole - Sudety Jelenia Góra
109-65
Obra Kościan - Nysa Kłodzko
74-93
Turów Zgorzelec - Śląsk II Wrocław
80-110

III liga gr. D
1.
>< AZS Opole
24 43 2055 - 1686
2.
>< Nysa Kłodzko
23 41 1942 - 1627
3.
>< Obra Kościan
24 41 2084 - 1953
4.
>< Śląsk II Wrocław
24 39 1885 - 1732
5.
>< Chromik Żary
22 39 1773 - 1692
6.
>< Sudety Jelenia Góra
24 37 1861 - 1831
7.
>< Basket Nysa
24 36 1918 - 1851
8.
>< Gimbasket Wrocław
24 35 1791 - 1831
9.
>< Polkąty Kąty Wrocławskie
23 34 1684 - 1713
10.
>< Kosz Pleszew
24 33 1910 - 1907
11.
>< Rawia Rawicz
24 31 1768 - 1872
12.
>< Zastal II Zielona Góra
24 29 1709 - 1927
13.
>< Turów Zgorzelec
24 24 1595 - 2353
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - III liga
wtorek, 03 września 2019 19:23
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2019-09-28
Stal II Ostrów Wlkp. - Ogniwo Szczecin
Chromik Żary - Polkąty Kąty Wrocławskie
Sudety Jelenia Góra - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Basketball Wrocław - Kosz Pleszew
KKS Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław
Basket Nysa - Gimbasket Wrocław

Kolejka 2 - 2019-10-05
Basket Nysa - KKS Tarnowskie Góry
Śląsk II Wrocław - Basketball Wrocław
Kosz Pleszew - Obra Kościan
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polkąty Kąty Wrocławskie
Chromik Żary - Stal II Ostrów Wlkp.
Gimbasket Wrocław - Ogniwo Szczecin

 
Koszykówka - III liga
wtorek, 03 września 2019 19:23

Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2019-09-28
KK Kraków - Polonia Bytom
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
Basket Hills Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Kraków - AZS Katowice
AZS Częstochowa - MKKS Rybnik
Wisła Kraków - JKS Jarosław

Kolejka 2 - 2019-10-05
Pogoń Ruda Śl. - Wisła Kraków
JKS Jarosław - AZS Częstochowa
MKKS Rybnik - AZS Kraków
AZS Katowice - Basket Hills Bielsko-Biała
MKS Dąbrowa Górnicza - Unia Tarnów
MCKiS Jaworzno - KK Kraków

 
Koszykówka - III liga
środa, 15 sierpnia 2018 18:26
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2018-09-29
Śląsk II Wrocław - Nysa Kłodzko
Obra Kościan - Polkąty Kąty Wrocławskie
Chromik Żary - Sudety Jelenia Góra
AZS Opole - Basket Nysa
Kosz Pleszew - Gimbasket Wrocław
Zastal II Zielona Góra - Stal Ostrów Wlkp.

Kolejka 2 - 2018-10-06
Rawia Rawicz - Kosz Pleszew
Gimbasket Wrocław - AZS Opole
Basket Nysa - Chromik Żary
Sudety Jelenia Góra - Obra Kościan
Polkąty Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław
Stal Ostrów Wlkp. - Nysa Kłodzko

 
Koszykówka - III liga
środa, 15 sierpnia 2018 18:25
Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2018-09-29
AZS UJK Kielce - MKS II Dąbrowa Górnicza
AZS Częstochowa - Pogoń Ruda Śl.
Basket Hills Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
AZS Katowice - Wisła Kraków
Niedźwiadki Przemyśl - KKS Tarnowskie Góry
Start Dobrodzień - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 2 - 2018-10-06
Start Dobrodzień - Niedźwiadki Przemyśl
KKS Tarnowskie Góry - AZS Katowice
Wisła Kraków - Unia Tarnów
MCKiS Jaworzno - Basket Hills Bielsko-Biała
Polonia Bytom - AZS Częstochowa
Pogoń Ruda Śl. - AZS UJK Kielce
Zagłębie Sosnowiec - MKS II Dąbrowa Górnicza

 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

POLKĄTY KĄTY WROCŁAWSKIE - RAWIA RAWICZ 62-55 (17-14, 12-16, 18-18, 15-7)

Polkąty Kąty Wrocławskie: ?
Rawia Rawicz: ?
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

SMK LUBIN - AZS OPOLE 60-116 (13-28, 12-35, 25-27, 10-26)

SMK Lubin: Miłosz Olejniczak (9), Jacek Iłowski (6), Wojciech Jaworski (10), Damian Dwornik, Mikołaj Wawrzyńczyk, Mateusz Turcza, Karol Wiśniewski (8), Damian Szablewski (19), Krzysztof Osuch, Łukasz Skibiński, Paweł Macowicz (8)
AZS Opole: Krzysztof Chmielarz (17), Jarosław Bartkowiak (8), Patryk Wilk (7), Michał Wierzbicki (5), Wojciech Leszczyński (9), Grzegorz Zadęcki (23), Kosma Kołcz (8), Piotr Suda (15), Damian Orębski (10), Radosław Basiński (14)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

GIMBASKET WROCŁAW - GÓRNIK WAŁBRZYCH 88-73 (21-18, 28-14, 19-24, 20-17)

Gimbasket Wrocław: Luka Małachow (9), Michał Kamberski (18), Michał Mańkiewicz (4), Maciej Kościuk (11), Jakub Kamberski (7), Rafał Chwastyk (6), Michał Pietrzak (24), Mateusz Rogoziński, Paweł Gałczyński (9)
Górnik Wałbrzych: Hubert Kruszczyński (19), Damian Durski (2), Łukasz Makarczuk (4), Marcin Jeziorowski (3), Krzysztof Spała (3), Michał Kaczuga (4), Tomasz Krzywdziński (14), Maciej Szymański (5), Bartłomiej Ratajczak (16)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

ŚLĄSK WROCŁAW - MKS OTMUCHÓW 88-60 (19-19, 26-16, 11-14, 32-11)

Śląsk Wrocław: Wołodymir Kwaszczuk, Tomasz Żeleźniak (21), Igor Kozłowski (6), Mateusz Czempiel (13), Aleks Żmijak (8), Michał Sasik (4), Szymon Tomczak (5), Dominik Wilczek (15), Maksymilian Zagórski (6), Jan Malesa (2), Sebastian Bożenko (8)
MKS Otmuchów: Krzysztof Wilk (13), Patryk Garwol (9), Michał Krawiec (9), Łukasz Frącz, Mirosław Chorostecki (2), Dawid Braszka, Daniel Szal, Wojciech Kostek (13), Paweł Kołtuniuk, Michał Zygadło (14)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

KS PLESZEW - AZS CZĘSTOCHOWA 89-78 (14-18, 23-29, 32-16, 20-15)

KS Pleszew: Paweł Mowlik (15), Mikołaj Serbakowski (7), Dominik Walczak, Rafał Urbaniak (4), Przemysław Galewski (7), Rafał Kikowski (2), Mateusz Zimny (1), Alan Urbaniak (9), Artur Mrówczyński (26), Paweł Lasota (18)
AZS Częstochowa: Mateusz Gos, Nikodem Kowalski (19), Przemysław Łaszewski (11), Dawid Szulc (1), Marcin Majcherek (6), Michał Orlikowski (2), Tomasz Nogalski (19), Jarosław Fomiczow (18), Maciej Koćma (2)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

MUSZKIETEROWIE NOWA SÓL - SUDETY JELENIA GÓRA 61-59 (25-11, 13-10, 14-26, 9-12)

Muszkieterowie Nowa Sól: Adrian Łopiński (2), Artur Cielma (8), Aleksander Sulikowski, Kacper Traczyk (24), Adrian Polewiak (3), Zyndram Mehmeti (2), Dominik Grudziński (2), Sławomir Poźniak (4), Michał Busz (2), Jakub Der (14)
Sudety Jelenia Góra: Michał Kozak (14), Rafał Niesobski (11), Aleksander Raczek (10), Mateusz Kleinowski, Bartosz Jyż, Paweł Minciel (15), Bartosz Taraszkiewicz, Jarosław Wilusz (7), Karol Wojciul (2)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

WKK WROCŁAW - STAL OSTRÓW WLKP. 49-75 (12-22, 17-17, 8-20, 12-16)

WKK Wrocław: Łukasz Uberna (4), Aleksander Lentka (5), Tomasz Madejski (7), Damian Ostrowski, Łukasz Piotrowski (2), Michał Kroczak (6), Kamil Fiedukiewicz (11), Kacper Grzelak (4), Fryderyk Matusiak (8), Szymon Eitelthaler (2)
Stal Ostrów Wlkp.: Szymon Rosik (15), Tomasz Radzik (4), Rafał Jezierski (2), Piotr Zaworski, Łukasz Olejnik (6), Rafał Woźnicki, Piotr Ziółkowski (9), Łukasz Wojciechowski (3), Mikołaj Spała (14), Patryk Marek (9), Konrad Glapa (13)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

SSK RZESZÓW - MCKIS JAWORZNO 79-82 (22-25, 20-19, 28-19, 9-19)

SSK Rzeszów: Krzysztof Banyś (31), Jakub Krupa (2), Szymon Woźnik, Jacek Łopatowski, Mateusz Szalka (16), Maciej Żmudka (7), Mikołaj Sowa (10), Jakub Szubart (5), Konrad Strzępek (8)
MCKiS Jaworzno: Wojciech Zub (8), Sebastian Dąbek (4), Radosław Lemański (11), Przemysław Gworek (5), Daniel Goldammer (8), Emil Podkowiński (12), Dawid Grochowski (4), Michał Roszkowski, Kamil Michalski (4), Maciej Maj (14), Dawid Weiss (12)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

CRACOVIA KRAKÓW - WISŁA KRAKÓW 97-91 (25-27, 25-25, 24-16, 23-23)

Cracovia Kraków: Radosław Skubiński (14), Patryk Pachołek (9), Kacper Nowak (26), Mateusz Nowacki (3), Cezary Karpik (2), Tomasz Wójcicki (2), Mario Ristić (3), Karol Sasnal (27), Tomasz Bryzek (11)
Wisła Kraków: Maciej Gębala (2), Olaf Bloda (3), Kamil Czajkowski (18), Jakub Wojciechowski (9), Jakub Żaczek (15), Alexander Rumian, Michał Chrabota (14), Jan Rerak (7), Marcin Siwak (4), Jakub Natkaniec (16), Dawid Cepuchowicz (3)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

MKKS RYBNIK - AZS KATOWICE 79-96 (26-20, 18-22, 24-22, 11-32)

MKKS Rybnik: Rafał Grzybek (9), Rafał Koczy, Marek Sidor (6), Łukasz Piórkowski (5), Adam Białdyga (24), Krzysztof Zieliński, Błażej Sładek (3), Edmund Tomko (9), Piotr Konsek (4), Łukasz Ochodek (17), Mateusz Mucha (2)
AZS Katowice: Łukasz Kłaczek, Jakub Nowak (4), Łukasz Szczypka (16), Bartosz Stawowski (10), Łukasz Lewiński (12), Jarosław Kolenda (8), Mariusz Piotrkowski (26), Karol Leszczyński (8), Piotr Karpacz (8), Marcin Weselak (4), Bartosz Wilczyński
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 56

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!