LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2021/2022
Kolejka 1
MKS Wieluń - Śląsk Wrocław
-
Padwa Zamość - Warmia Olsztyn
-
Stal Gorzów - KPR Legionowo
-
Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec
-
SRS Przemyśl - Ostrovia Ostrów
-
AZS Biała Podlaska - MKS Grudziądz
-
Zagłębie Sosnowiec - SPR Żukowo
-

II liga
1.
>< AZS Biała Podlaska
0 0 0 - 0
>< KPR Legionowo
0 0 0 - 0
>< MKS Grudziądz
0 0 0 - 0
>< MKS Wieluń
0 0 0 - 0
>< Miedź Legnica
0 0 0 - 0
>< Nielba Wągrowiec
0 0 0 - 0
>< Ostrovia Ostrów
0 0 0 - 0
>< Padwa Zamość
0 0 0 - 0
>< SPR Żukowo
0 0 0 - 0
>< SRS Przemyśl
0 0 0 - 0
>< Stal Gorzów
0 0 0 - 0
>< Warmia Olsztyn
0 0 0 - 0
>< Zagłębie Sosnowiec
0 0 0 - 0
>< Śląsk Wrocław
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna II liga gr. B, 2020/2021
Kolejka 22
Miedź Legnica - AZS Zielona Góra
37-27
Szczypiorniak Gorzyce - Olimp Grodków
26-27
Bór Oborniki Śl. - Ostrovia Ostrów
24-30
Śląsk Wrocław - Grunwald Poznań
32-25
MKS Leszno - UKS Kąty Wrocławskie
22-19

II liga gr. B
1.
>< Stal Gorzów
20 51 637 - 509
2.
>< Ostrovia Ostrów
20 48 558 - 480
3.
>< Miedź Legnica
20 45 630 - 493
4.
>< Śląsk Wrocław
20 45 595 - 516
5.
>< Grunwald Poznań
20 37 521 - 488
6.
>< UKS Kąty Wrocławskie
20 23 457 - 472
7.
>< AZS Zielona Góra
20 22 527 - 585
8.
>< Bór Oborniki Śl.
20 17 533 - 616
9.
>< MKS Leszno
20 14 416 - 525
10.
>< Olimp Grodków
20 14 484 - 584
11.
>< Szczypiorniak Gorzyce
20 14 516 - 606
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna II liga gr. D, 2020/2021
Kolejka 22
Zagłębie Sosnowiec - Czuwaj Przemyśl
◄ 29-29
KS Końskie - Olimpia Piekary
25-26
Viret Zawiercie - SMS Kielce
33-30
MTS Chrzanów - AZS UJK Kielce
20-24
Padwa Zamość - KSZO Ostrowiec
32-30

II liga gr. D
1.
>< Czuwaj Przemyśl
20 47 593 - 534
2.
>< Padwa Zamość
20 46 618 - 534
3.
>< Zagłębie Sosnowiec
20 39 600 - 565
4.
>< AZS UJK Kielce
20 32 531 - 536
5.
>< KSZO Ostrowiec
20 31 562 - 538
6.
>< Viret Zawiercie
20 29 527 - 554
7.
>< KS Końskie
20 26 513 - 521
8.
>< Olimpia Piekary
20 26 520 - 545
9.
>< SMS Kielce
20 23 575 - 589
10.
>< MTS Chrzanów
20 20 486 - 527
11.
>< Wisła Sandomierz
20 11 503 - 585
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
piątek, 09 lipca 2021 16:57
Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2021-09-18
MKS Wieluń - Śląsk Wrocław
Padwa Zamość - Warmia Olsztyn
Stal Gorzów - KPR Legionowo
Miedź Legnica - Nielba Wągrowiec
SRS Przemyśl - Ostrovia Ostrów
AZS Biała Podlaska - MKS Grudziądz
Zagłębie Sosnowiec - SPR Żukowo

Kolejka 2 - 2021-09-25
Zagłębie Sosnowiec - AZS Biała Podlaska
MKS Grudziądz - SRS Przemyśl
Ostrovia Ostrów - Miedź Legnica
Nielba Wągrowiec - Stal Gorzów
KPR Legionowo - Padwa Zamość
Warmia Olsztyn - MKS Wieluń
SPR Żukowo - Śląsk Wrocław

 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 maja 2021 06:34

VIRET ZAWIERCIE - SMS KIELCE 33-30 (15-13)

Viret Zawiercie: Bartosz Aronik, Mateusz Bugaj, Kacper CegŁowski, Adrian Danysz, Filip Jarosz, Damian Kapral, Marcin Kurzawa, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Szymon Mucha, Jakub Romian, Jakub SzelĄg, Marcin Teterycz, Sergiusz ZagaŁa
SMS Kielce: Jakub AŁaj, Jan Antolak, Jakub BĘdzikowski, Igor Bykowski, Damian DomagaŁa, Marcin GŁuszczenko, Igor Graczyk, Eliasz Kapela, Kasper Kosiba, Filip MichaŁowicz, Wiktor PacuŁa, Kornel PoŹniak, Filip Rosowski, Jakub Smulski, Filip WĘgielewski
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 maja 2021 06:34

MTS CHRZANÓW - AZS UJK KIELCE 20-24 (10-12)

MTS Chrzanów: Marcin GÓrkowski, Bartosz Hardzina, Marcin Hardzina, Kamil Kirsz, Tomasz Kowal, Patryk Madeja, Grzegorz MaŁodobry, Maksymilian Pasierb, Patryk Plaszczak, Marcin Skoczylas, Bartosz Skoczylas, Paweł StroŃski, Filip Wadowski, Kacper WĘgrzyn, Przemysław Wierzbic, Marcin Witkowski
AZS UJK Kielce: Krzysztof Bernacki, Daniel Boszczyk, Mateusz Bysiak, Piotr Bysiak, Wojciech CzerwiŃski, Ignacy Drozd, Daniel Goliszewski, Paweł Papaj, Kacper PawŁowski, Kacper Pyrka, Kamil Siedlarz, Karol Sornat, Kamil StĘpnik, Piotr Szafarczyk, Patryk Wacek, Filip Zdziech
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 maja 2021 06:34

PADWA ZAMOŚĆ - KSZO OSTROWIEC 32-30 (23-14)

Padwa Zamość: Tomasz Fugiel (6), Ali Mehdizadeh (6), Hubert ObydŹ (5), Karol MaŁecki (4), Konrad Bajwoluk (3), Kacper Mchawrab (2), Paweł Puszkarski (2), Bartosz Skiba (2), Gabriel Olichwiruk (1), Łukasz SzymaŃski (1), Adrian Adamczuk, Szymon Fugiel, Jakub KŁoda, Damian Procho, Wojciech Wnuk, Tomasz SaŁach
KSZO Ostrowiec: Michał Grabowski (6), Maciej JeŻyna (6), Sebastian WŁoskiewicz (6), Adrian Wojkowski (5), Bartosz Kogutowicz (4), Filip Chmielewski (1), Wiktor JĘdrzejewski (1), Grzegorz Tkaczyk (1), Maciej Cukierski, Jakub ĆwiĘka, Piotr Grabarczyk, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo, Kasper Kijewski, Michał PiĄtkowski, Bartłomiej Sieniek
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 maja 2021 06:34

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - CZUWAJ PRZEMYŚL ◄ 29-29 (13-18)

Zagłębie Sosnowiec: Maciej Chromy (11), Łukasz WŁoka (6), Marceli MigaŁa (3), Michał Mentel (2), Łukasz PŁonka (2), Łukasz Szlinger (2), Damian Biernacki (1), Mariusz Kempys (1), Kacper Kolano (1), Sebastian Danysz, Arkadiusz Kowalski, Tomasz Postawa, Mikołaj Burlyta, Gracjan Nowak, Dawid PiĄtek, Łukasz Popczyk
Czuwaj Przemyśl: Mateusz Drozdalski (8), Michał Kubisztal (7), Kevin Starzecki (5), Maciej Kubisztal (3), Mateusz Nowak (2), Paweł StoŁowski (2), Daniel Dutka (1), Kacper Kielar (1), Kamil Guzdek, Adam Iwasieczko, Paweł Kubik, Paweł Sar, Karol Kroczek, Adrian Szczepaniec, Szymon ŚwiatŁowski, Patryk Walczyk
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 maja 2021 06:34

KS KOŃSKIE - OLIMPIA PIEKARY 25-26 (13-15)

KS Końskie: Wiktor Ciszek, Emil Jarosz, Fabian KozŁecki , Wiktor KubaŁa, Przemysław Matyjasik, Paweł NapieraŁa, Artur Rurarz, Łukasz SĘkowski, Wiktor SĘkowski, Bartosz SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Konrad StĘpieŃ, Daniel Szot, Bartosz WoŚ
Olimpia Piekary: Łukasz CaŁujek, Kamil Cieniek, Mateusz CieŚlik, Mateusz Czapla, Szymon Kotalczyk, Piotr Kowal, Fabian Langos, Dawid Ludyga, Patryk MiŁek, Wojciech Parzonka, Michał RosÓŁ, Jan Widera, Piotr WiĘckiewicz, Sebastian Zapora
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 maja 2021 06:32

ŚLĄSK WROCŁAW - GRUNWALD POZNAŃ 32-25 (18-8)

Śląsk Wrocław: Konrad CegŁowski (6), Sebastian ZiemiŃski (6), Adrian Turkowski (4), Łukasz Palica (3), Paweł Salacz (3), Piotr BurzyŃski (2), Filip Mistak (2), Kacper Okapa (2), Michał WiewiÓrski (2), Bartosz Markiewicz (1), Daniel Tkaczyk (1), Dawid Galle, Bartłomiej Koprowski, Michał Letki, Marcin MŁoczyŃski, Marcel Ungier
Grunwald Poznań: Viggo WiŚniewski (6), Patryk Piechowiak (5), Michał Nieradko (3), Mikołaj PŁoski (3), Krzysztof MartyŃski (2), Krzysztof Westwal (2), Bartosz Paw (1), Mateusz PawŁowski (1), Oskar Ralcewicz (1), Michał TÓrz (1), Miłosz Byczek, Daniel Kelm, Patryk KulczyŃski, Filip Liske, Piotr Nowicki, Filip Tarko
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 maja 2021 06:32

MKS LESZNO - UKS KĄTY WROCŁAWSKIE 22-19 (12-10)

MKS Leszno: Michał Frieske, Sebastian Giera, Kacper Jaszkiewicz, Piotr Kowalczewski, Jędrzej KrÓlikowski, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Mateusz Nowak, Mateusz PŁaczek, Paweł RadoŁa, Jakub SkorupiŃski, Hubert Szkudelski, Kacper Szocik, Jakub Wierucki
UKS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Konrad Andrzejewski, Maciej Batura, Adrian Kazimierczak, Tomasz KoŁodziejczyk, Jędrzej Kurzawa, Maciej KuŹbiŃski, Tomasz Łuczak, Piotr Massopust, Sebastian OstrÓwka, Julien Philippe, Jakub Ryba, Tomasz Wasilewicz, Bartosz WrÓblewski, Michał Wysocki, Bartosz Żubrowski
 
Piłka ręczna - II liga
piątek, 21 maja 2021 07:49

BÓR OBORNIKI ŚL. - OSTROVIA OSTRÓW 24-30 (10-13)

Bór Oborniki Śl.: Jakub BagiŃski, Jakub GŁadkowski, Filip JasiŃski, Piotr Kaczmarek, Aleksander Kasiniak, Igor Kasperski, Adrian KaŹmirski, Michał Klimaszewski, Tomasz Lechowicz, Piotr PirÓg, Kamil RamiĄczek, Eryk Sawicki, Tomasz StykaŁa, Piotr ŚliwiŃski, Adrian UŚĆ, Filip ZagÓrski
Ostrovia Ostrów: Michał BaŁwas, Mikołaj Bestian, Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Mateusz Kryszczak, Damian Krzywda, Patryk Marciniak, Jakub Przybylski, Mikołaj Przybylski, Grzegorz Salamon, Patryk Staniek, Mikołaj Szych, Mateusz Wojciechowski, Łukasz WoŁowicz, Jakub Zimny
 
Piłka ręczna - II liga
czwartek, 20 maja 2021 08:29

SMS KIELCE - MTS CHRZANÓW 33-21 (16-11)

SMS Kielce: Jakub AŁaj, Jan Antolak, Jakub BĘdzikowski, Igor Bykowski, Damian DomagaŁa, Marcin GŁuszczenko, Igor Graczyk, Eliasz Kapela, Kasper Kosiba, Filip MichaŁowicz, Wiktor PacuŁa, Kornel PoŹniak, Filip Rosowski, Jakub Smulski, Filip Wawrzyniak, Filip WĘgielewski
MTS Chrzanów: Marcin GÓrkowski, Bartosz Hardzina, Marcin Hardzina, Kamil Kirsz, Tomasz Kowal, Patryk Madeja, Maksymilian Pasierb, Patryk Plaszczak, Bartosz Skoczylas, Marcin Skoczylas, Paweł StroŃski, Filip Wadowski, Kacper WĘgrzyn, Przemysław Wierzbic, Marcin Witkowski
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 16 maja 2021 22:43

OLIMPIA PIEKARY - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 30-27 (11-14)

Olimpia Piekary: Patryk MiŁek (10), Michał RosÓŁ (6), Szymon Kotalczyk (5), Wojciech Parzonka (5), Dawid Ludyga (2), Łukasz CaŁujek (1), Mateusz CieŚlik (1), Kamil Cieniek, Piotr Kowal, Piotr WiĘckiewicz, Sebastian Zapora, Fabian Langos, Jan Widera
Zagłębie Sosnowiec: Maciej Chromy (6), Łukasz PŁonka (5), Kacper Kolano (4), Sebastian Danysz (3), Marceli MigaŁa (3), Łukasz WŁoka (3), Arkadiusz Kowalski (2), Tomasz Postawa (1), Damian Biernacki, Michał Mentel, Gracjan Nowak, Łukasz Popczyk, Mikołaj Burlyta, Dawid PiĄtek, Rafał Ratuszniak, Łukasz Szlinger
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 16 maja 2021 11:02

KSZO OSTROWIEC - MTS CHRZANÓW 29-25 (16-12)

KSZO Ostrowiec: Filip Chmielewski, Maciej Cukierski, Jakub ĆwiĘka, Damian Falasa, Piotr Grabarczyk, Michał Grabowski, Kacper Granat, Maciej JeŻyna, Wiktor JĘdrzejewski, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Paweł Kowalczyk, Michał PiĄtkowski, Grzegorz Tkaczyk, Sebastian WŁoskiewicz, Adrian Wojkowski
MTS Chrzanów: Marcin GÓrkowski, Bartosz Hardzina, Marcin Hardzina, Kamil Kirsz, Tomasz Kowal, Patryk Madeja, Maksymilian Pasierb, Patryk Plaszczak, Bartosz Skoczylas, Marcin Skoczylas, Paweł StroŃski, Filip Wadowski, Kacper WĘgrzyn, Przemysław Wierzbic, Marcin Witkowski
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 89

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!