LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga gr. B, 2020/2021
Kolejka 3
Śląsk Wrocław - Ostrovia Ostrów
31-21
Kolejka 9
Grunwald Poznań - Miedź Legnica
(sb) 15:00
Stal Gorzów - Szczypiorniak Gorzyce
(sb) 17:00
Olimp Grodków - Bór Oborniki Śl.
(sb) 18:00
AZS Zielona Góra - MKS Leszno
(sb) 19:00
Ostrovia Ostrów - UKS Kąty Wrocławskie
(nd) 16:00

II liga gr. B
1.
>< Śląsk Wrocław
7 18 208 - 149
2.
>< Stal Gorzów
8 18 256 - 217
3.
>< Miedź Legnica
6 15 189 - 142
4.
>< Grunwald Poznań
7 15 178 - 163
5.
>< Bór Oborniki Śl.
7 13 198 - 202
6.
>< Ostrovia Ostrów
7 12 191 - 186
7.
>< AZS Zielona Góra
6 6 151 - 178
8.
>< UKS Kąty Wrocławskie
7 5 153 - 173
9.
>< MKS Leszno
7 3 147 - 183
10.
>< Olimp Grodków
5 3 106 - 142
11.
>< Szczypiorniak Gorzyce
7 3 179 - 221
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna II liga gr. D, 2020/2021
Kolejka 8
Zagłębie Sosnowiec - AZS UJK Kielce
28-24
Viret Zawiercie - Wisła Sandomierz
◄ 24-24
Kolejka 9
AZS UJK Kielce - KS Końskie
(sb) 15:00
SMS Kielce - Zagłębie Sosnowiec
(sb) 16:00
Olimpia Piekary - Czuwaj Przemyśl
(sb) 18:00
KSZO Ostrowiec - Viret Zawiercie
(sb) 18:00
Wisła Sandomierz - MTS Chrzanów
(sb) 18:00

II liga gr. D
1.
>< Padwa Zamość
8 17 249 - 215
2.
>< Czuwaj Przemyśl
8 16 242 - 223
3.
>< Zagłębie Sosnowiec
7 15 201 - 209
4.
>< KSZO Ostrowiec
7 13 197 - 184
5.
>< Olimpia Piekary
7 13 196 - 182
6.
>< MTS Chrzanów
7 10 178 - 181
7.
>< AZS UJK Kielce
7 9 176 - 183
8.
>< SMS Kielce
7 8 201 - 204
9.
>< Viret Zawiercie
7 8 182 - 193
10.
>< KS Końskie
7 6 178 - 193
11.
>< Wisła Sandomierz
8 5 197 - 230
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
środa, 25 listopada 2020 05:26

ŚLĄSK WROCŁAW - OSTROVIA OSTRÓW 31-21 (12-9)

Śląsk Wrocław: Bartosz Markiewicz (11), Michał WiewiÓrski (8), Marcel Ungier (6), Paweł Salacz (2), Daniel Tkaczyk (2), Piotr BurzyŃski (1), Konrad CegŁowski (1), Dawid Galle, Kamil HerudziŃski, Bartłomiej Koprowski, Michał Letki, Marcel Marciniak, Filip Mistak, Marcin MŁoczyŃski, Łukasz Palica, Sebastian ZiemiŃski
Ostrovia Ostrów: Michał BaŁwas (4), Ksawery Gajek (4), Mikołaj Bestian (3), Patryk Marciniak (3), Mikołaj Przybylski (2), Mateusz Wojciechowski (2), Damian Krzywda (1), Patryk Staniek (1), Łukasz WoŁowicz (1), Patryk Foluszny, Mateusz Foterek, Mateusz Kryszczak, Jakub Przybylski, Grzegorz Salamon, Mikołaj Szych, Jakub Zimny
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 23 listopada 2020 06:43

VIRET ZAWIERCIE - WISŁA SANDOMIERZ ◄ 24-24 (12-15)

Karne: 5-4

Viret Zawiercie: Damian Kapral (6), Kacper CegŁowski (3), Adrian Danysz (3), Marcin Kurzawa (3), Jakub Romian (3), Sergiusz ZagaŁa (3), Jakub SzelĄg (2), Igor ZagaŁa (1), Mateusz Bugaj, Michał JaŁowiecki, Filip Jarosz, Daniel Matysek, Marcin Teterycz, Paweł WÓjcik, Artur Makaruk
Wisła Sandomierz: Mateusz Kabata (7), Hubert SkuciŃski (5), Michał BiaŁkowski (4), Stanisław Malinowski (3), Jakub Rusin (2), Sebastian Werstler (2), Michał Szklarski (1), Paweł CiepliŃski, Michał KozioŁ, Grzegorz Pawelczyk, Krzysztof PĘgielski, Daniel Skowron, Antoni Rewera, Paweł Statuch
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 23 listopada 2020 06:43

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - AZS UJK KIELCE 28-24 (15-12)

Zagłębie Sosnowiec: Sebastian Danysz (8), Maciej Chromy (5), Damian Biernacki (4), Łukasz PŁonka (4), Kacper Kolano (3), Łukasz Popczyk (2), Mariusz Kempys (1), Łukasz Szlinger (1), Jakub Bujoczek, Olaf Korzyniec, Michał Mentel, Marceli MigaŁa, Dawid PiĄtek, Rafał Ratuszniak, Łukasz WŁoka, Tomasz Postawa
AZS UJK Kielce: Daniel Goliszewski (16), Piotr Gasin (4), Kamil Siedlarz (1), Karol Sornat (1), Kamil StĘpnik (1), Wiktor WÓjcik (1), Krzysztof Bernacki, Daniel Boszczyk, Piotr Bysiak, Ignacy Drozd, Filip Hady, Kacper PawŁowski, Kacper Pyrka, Patryk Wacek, Filip Zdziech
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 listopada 2020 07:19

KS KOŃSKIE - KSZO OSTROWIEC 26-30 (13-16)

KS Końskie: Bartosz WoŚ (8), Paweł Wolski (6), Przemysław Matyjasik (3), Wiktor KubaŁa (2), Dawid Maleszak (2), Wiktor Ciszek (1), Artur Rurarz (1), Bartosz SĘkowski (1), Wiktor Witkowski (1), Michał WŁodarski (1), Krzysztof SŁonicki, Daniel Szot, Emil Jarosz, Fabian KozŁecki , Paweł NapieraŁa, Wiktor SĘkowski
KSZO Ostrowiec: Maciej JeŻyna (9), Filip Chmielewski (5), Paweł Kowalczyk (4), Michał Grabowski (3), Grzegorz Tkaczyk (3), Bartosz Kogutowicz (2), Adrian Wojkowski (2), Wiktor JĘdrzejewski (1), Sebastian WŁoskiewicz (1), Damian Falasa, Kasper Kijewski, Michał PiĄtkowski, Maciej Cukierski, Maciej Dwojak, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 listopada 2020 07:19

BÓR OBORNIKI ŚL. - GRUNWALD POZNAŃ 23-27 (12-16)

Bór Oborniki Śl.: Przemysław BŁasiak, Jakub GŁadkowski, Karol GŁoŚniak, Filip JasiŃski, Piotr Kaczmarek, Igor Kasperski, Michał Klimaszewski, Łukasz KurzydŁo, Piotr PirÓg, Kamil RamiĄczek, Eryk Sawicki, Tomasz StykaŁa, Artur Szabat, Robert Szuszkiewicz, Adrian UŚĆ, Dawid Wasilewicz
Grunwald Poznań: Piotr Adamczak, Damian Bajka, Miłosz Byczek, Daniel Kelm, Filip Liske, Krzysztof MartyŃski, Michał Nieradko, Piotr Nowicki, Bartosz Paw, Mateusz PawŁowski, Patryk Piechowiak, Mikołaj PŁoski, Filip Stachowiak, Filip Tarko, Krzysztof Westwal, Viggo WiŚniewski
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 listopada 2020 07:19

SZCZYPIORNIAK GORZYCE - ŚLĄSK WROCŁAW 25-32 (8-15)

Szczypiorniak Gorzyce: Paweł Dutkiewicz (8), Krzysztof Dutkiewicz (7), Mateusz Jedwabny (4), Paweł Adamczak (3), Łukasz Aleks (1), Krzysztof Pernak (1), Paweł Piosik (1), Grzegorz CieŚlak, Bartosz Jaruzel, Michał Marciniak, Adam Olszyna, Marcin Przyszlak, Wojciech BŁaszczyk, Joachim Ibron, Błażej Potocki
Śląsk Wrocław: Marcel Ungier (9), Bartosz Markiewicz (7), Michał WiewiÓrski (5), Piotr BurzyŃski (4), Konrad CegŁowski (2), Bartłomiej Koprowski (2), Kamil HerudziŃski (1), Łukasz Palica (1), Sebastian ZiemiŃski (1), Dawid Galle, Marcel Marciniak, Filip Mistak, Marcin MŁoczyŃski, Kacper Okapa, Paweł Salacz, Daniel Tkaczyk
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 21 listopada 2020 19:38

CZUWAJ PRZEMYŚL - SMS KIELCE 38-32 (20-21)

Czuwaj Przemyśl: Mateusz Drozdalski, Adam Iwasieczko, Kacper Kielar, Mateusz Kroczek, Paweł Kubik, Michał Kubisztal, Maciej Kubisztal, Tomasz Kulka, Andrzej Nowak, Mateusz Nowak, Paweł Sar, Kevin Starzecki, Paweł StoŁowski, Adrian Szczepaniec, Szymon ŚwiatŁowski, Patryk Walczyk
SMS Kielce: Jakub BĘdzikowski, Igor Bykowski, Damian DomagaŁa, Marcin GŁuszczenko, Igor Graczyk, Marcel JastrzĘbski, Eliasz Kapela, Kasper Kosiba, Wiktor PacuŁa, Kornel PoŹniak, Filip Rosowski, Dawid Ruhnke, Jakub Smulski, Filip WĘgielewski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 21 listopada 2020 19:38

MTS CHRZANÓW - PADWA ZAMOŚĆ 24-22 (14-10)

MTS Chrzanów: Marcin Skoczylas (7), Kacper WĘgrzyn (4), Bartosz Hardzina (3), Filip Wadowski (3), Patryk Madeja (2), Dawid Skoczylas (2), Michał Olszewik (1), Jan Orlicki (1), Patryk Rola (1), Marcin GÓrkowski, Patryk Plaszczak, Przemysław Wierzbic, Tomasz Kowal, Grzegorz MaŁodobry, Maksymilian Pasierb, Paweł StroŃski
Padwa Zamość: Tomasz Fugiel (6), Kacper Mchawrab (4), Bartosz Skiba (3), Karol MaŁecki (2), Hubert ObydŹ (2), Łukasz SzymaŃski (2), Adrian Adamczuk (1), Konrad Bajwoluk (1), Paweł Puszkarski (1), Szymon Fugiel, Jakub KŁoda, Damian Procho, Wojciech Wnuk, Radosław Pomiankiewicz, Paweł ProĆ
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 21 listopada 2020 19:38

MIEDŹ LEGNICA - STAL GORZÓW 28-34 (13-12)

Miedź Legnica: Wojciech Styrcz (9), Marcin JaŚkowski (4), Karol Siwak (4), Mateusz Wychowaniec (3), Michał Czarnecki (2), Michał Kowalik (2), Paweł Paterek (2), Kacper PawŁowski (2), Kacper BogudziŃski, Dawid Dekarz, Łukasz Mazur, Michał Przybylak, Filip Kruszelnicki, Dominik Nowosielski, Kornel Szczepanek
Stal Gorzów: Krzysztof Nowicki, Wiktor Bronowski, Kyrylo Bystrov, Jakub DzieciĄtkowski, Marcin GaŁat, Tomasz Gintowt, Mariusz KŁak, Aleksander KryszeŃ, Dawid Malarek, Cezary Marciniak, Paweł Pedryc, Dawid Pietrzkiewicz, Rafał Renicki, Oskar Serpina, Bartosz StarzyŃski, Mateusz StupiŃski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 21 listopada 2020 19:38

MKS LESZNO - OLIMP GRODKÓW 23-24 (9-14)

MKS Leszno: Kacper Jaszkiewicz, Piotr Kowalczewski, Jędrzej KrÓlikowski, Jakub Kruk, Piotr Łuczak, Dawid Łuczak, Michał Maleszka, Krzysztof Meissner, Kamil Napierkowski, Mateusz Nowak, Mateusz PŁaczek, Paweł RadoŁa, Jakub SkorupiŃski, Krzysztof SzarzyŃski, Kacper Szocik, Jakub Wierucki
Olimp Grodków: Marcin Dytko, Denis Hertel, Krzysztof Juros, Sebastian Kolanko, Maciej Maciejewski, Grzegorz Nowak, Paweł Prokop, Patryk Rogaczewski, Kamil Rogaczewski, Filip Stefani, Miłosz StĘpieŃ, Łukasz Szulc, Janusz Wandzel, Mateusz WiŚniowiecki, Damian ZajĄc
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 21 listopada 2020 19:38

UKS KĄTY WROCŁAWSKIE - AZS ZIELONA GÓRA 18-22 (10-10)

UKS Kąty Wrocławskie: Konrad Andrzejewski, Maciej Batura, Marcin Jaworski, Adrian Kazimierczak, Jędrzej Kurzawa, Maciej KuŹbiŃski, Piotr Massopust, Sebastian OstrÓwka, Bartosz Pasieczny, Julien Philippe, Adam PodniŻny, Jakub Ryba, Tomasz Wasilewicz, Michał Wysocki, Mateusz ZiemiŃski, Bartosz Żubrowski
AZS Zielona Góra: Tyberiusz ChaŁupka, Samuel Chomenko, Adrian Franaszek, Szymon GoŁĘbiowski, Robert GÓral, Jakub Jaszczuk, Hubert KamiŃski, Kacper Kiersnowski, Cyprian Kociszewski, Hubert KuliŃski, Maciej NaleŻyty, Jakub Paklerski, Jakub Siedlecki, Karol SkawiŃski, Bartosz WiĘdŁocha, Krystian WiĘdŁocha
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 15 listopada 2020 19:51

SMS KIELCE - OLIMPIA PIEKARY 31-35 (12-18)

SMS Kielce: Jakub BĘdzikowski (12), Marcin GŁuszczenko (4), Kasper Kosiba (4), Dawid Ruhnke (4), Jan Antolak (2), Eliasz Kapela (2), Jakub Smulski (2), Damian DomagaŁa (1), Jakub AŁaj, Igor Bykowski, Wiktor PacuŁa, Kornel PoŹniak, Filip Rosowski, Filip WĘgielewski
Olimpia Piekary: Dawid Ludyga (10), Łukasz CaŁujek (9), Wojciech Parzonka (7), Szymon Kotalczyk (3), Patryk MiŁek (3), Michał RosÓŁ (2), Mateusz CieŚlik (1), Kamil Cieniek, Mateusz Czapla, Fabian Langos, Szymon Pluczyk, Jan Widera, Piotr WiĘckiewicz, Sebastian Zapora, Andrzej Beczek
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 77

© 2020 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!