Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Siatkówka - II liga
Siatkówka II liga, 2019/2020
Kolejka 14
Norwid Częstochowa - AZS Kraków
(cz) 17:30
Victoria Września - AZS Lublin
(sb) 17:00
Lechia Tomaszów Maz. - ZAKSA II Kędzierzyn
(sb) 17:00
SMS Spała - Stal Nysa
(sb) 18:00
KPS Siedlce - Chrobry Głogów
(sb) 18:00
BBTS Bielsko-Biała - UKS Kluczbork
(nd) 17:00
Gwardia Wrocław - MCKiS Jaworzno
(nd) 18:00

II liga
1.
>< Stal Nysa
13 38 39 - 6
2.
>< AZS Lublin
13 26 31 - 22
3.
>< MCKiS Jaworzno
13 23 30 - 22
4.
>< Victoria Września
13 22 28 - 22
5.
>< Lechia Tomaszów Maz.
13 22 29 - 24
6.
>< BBTS Bielsko-Biała
13 22 27 - 23
7.
>< Gwardia Wrocław
13 22 27 - 24
8.
>< UKS Kluczbork
13 22 24 - 22
9.
>< ZAKSA II Kędzierzyn
13 21 27 - 22
10.
>< AZS Kraków
13 18 24 - 27
11.
>< Norwid Częstochowa
13 12 17 - 32
12.
>< Chrobry Głogów
13 11 17 - 34
13.
>< KPS Siedlce
13 10 15 - 31
14.
>< SMS Spała
13 4 14 - 38
Terminarz i wyniki
FOOTER


Siatkówka - II liga
sobota, 31 sierpnia 2019 11:10

Terminarz - II liga siatkówki

Kolejka 1 - 2019-09-14
Stal Nysa - SMS Spała
AZS Lublin - Victoria Września
ZAKSA II Kędzierzyn - Lechia Tomaszów Maz.
UKS Kluczbork - BBTS Bielsko-Biała
AZS Kraków - Norwid Częstochowa
AZS Częstochowa - KPS Siedlce
MCKiS Jaworzno - Gwardia Wrocław

Kolejka 2 - 2019-09-21
Gwardia Wrocław - SMS Spała
KPS Siedlce - MCKiS Jaworzno
AZS Częstochowa - Norwid Częstochowa
AZS Kraków - BBTS Bielsko-Biała
Lechia Tomaszów Maz. - UKS Kluczbork
ZAKSA II Kędzierzyn - Victoria Września
Stal Nysa - AZS Lublin

 
Siatkówka - II liga
środa, 25 lipca 2018 10:47

Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2018-09-29
Stal Nysa - Ślepsk Suwałki
AGH Kraków - Norwid Częstochowa
Victoria Września - KPS Siedlce
Lechia Tomaszów Maz. - Olimpia Sulęcin
AZS Częstochowa - UKS Kluczbork
BBTS Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno
Świętokrzyska Siatkówka - Gwardia Wrocław

Kolejka 2 - 2018-10-06
Świętokrzyska Siatkówka - BBTS Bielsko-Biała
MCKiS Jaworzno - AZS Częstochowa
UKS Kluczbork - Lechia Tomaszów Maz.
Olimpia Sulęcin - Victoria Września
KPS Siedlce - AGH Kraków
Norwid Częstochowa - Stal Nysa
Gwardia Wrocław - Ślepsk Suwałki

 
Siatkówka - II liga
piątek, 21 lipca 2017 06:05

Terminarz - II liga siatkówki mężczyzn

Kolejka 1 - 2017-09-30
SKS Hajnówka - AGH Kraków
TSV Sanok - Victoria Września
Stal Nysa - Norwid Częstochowa
KPS Siedlce - Lechia Tomaszów Maz.
Ślepsk Suwałki - Olimpia Sulęcin
AZS Częstochowa - SMS Spała

Kolejka 2 - 2017-10-07
AZS Częstochowa - Ślepsk Suwałki
Olimpia Sulęcin - KPS Siedlce
Lechia Tomaszów Maz. - Stal Nysa
Norwid Częstochowa - TSV Sanok
Victoria Września - SKS Hajnówka
SMS Spała - AGH Kraków

 
Siatkówka - II liga
niedziela, 19 lutego 2017 12:19

II liga STAL NYSA - KPS SIEDLCE 2-3 (-20, -20, 29, 19, -12)

Stal: Woroniecki, D. Bułkowski, Nożewski, Łuka, Olczyk, Owczarz, Bonisławski, Makowski, Szymeczko, Goss, Kwiecień
Siedlce: Zrajkowski, Łukasik, M’Baye, Błasiak, Polański, Bucki, Januszewski, Gibek, Szaniawski, Zemlik, Ogrodniczak

 
Siatkówka - II liga
niedziela, 12 lutego 2017 12:17

II liga AGH KRAKÓW - STAL NYSA 2-3 (-20, -19, 23, 25, -12)

Kraków: Nowosielski, Żakieta, Surma, Dudziński, Fornal, Mordyl, Wroniecki, Kania, Maruszczyk, Adamski
Stal: Woroniecki, D. Bułkowski, Łuka, Owczarz, Olczyk, Nożewski, Bonisławski, Goss, Makowski

 
Siatkówka - II liga
niedziela, 05 lutego 2017 17:41

II liga STAL NYSA - WARTA ZAWIERCIE 3-2 (-22, 23, 27, -22, 13)

Stal: Woroniecki, D. Bułkowski, Olczyk, Łuka, Nożewski, Owczarz, Bonisławski, Makowski, Szymeczko, Goss
Warta: Macionczyk, Długosz, Swodczyk, Żuk, Lewandowski, Kaczorowski, Ogórek, Popik, Sobolewski, Warda, Gutkowski, Filipowicz

 
Siatkówka - II liga
niedziela, 30 października 2016 11:02

II liga ŚLEPSK SUWAŁKI - STAL NYSA 0-3 (-19, -25, -9)

Ślepsk: Hunek, Rudzewicz, Lipiński, Winnik, Skrzypkowski, Rawiak, Andrzejewski, Lesiuk, Linda, Michel, Szaniawski, Tomczak
Stal: Owczarz, Olczyk, Bułkowski, Łuka, Lubaczewski, Woroniecki, Dzikowicz, Goss, Nożewski, Kwiecień, Makowski

 
Siatkówka - II liga
niedziela, 02 października 2016 18:59

II liga STAL NYSA - VICTORIA WAŁBRZYCH 3-2 (20, -21, -15, 20, 19)

Stal: Woroniecki, Goss, Bułkowski, Olczyk, Łuka, Nożewski, Dzikowicz, Owczarz, Makowski, Kwiecień, Lubaczewski, Szymeczko
Victoria: Magnuszewski, Frąc, Pietkiewicz, Borris, Plizga, Schamlewski, Obrębski, Durski, Zieliński, Szydłowski, Napiórkowski

 
Siatkówka - II liga
piątek, 02 września 2016 10:27

II liga

Terminarz II ligi siatkówki

Kolejka 1 - 1 X
Stal Nysa - Victoria Wałbrzych
KPS Siedlce - Norwid Częstochowa
AGH Kraków - Kęczanin Kęty
Warta Zawiercie - TSV Sanok
Victoria Września - SKS Hajnówka
Ślepsk Suwałki - SMS Spała

Kolejka 2 - 8 X
SMS Spała - Victoria Wałbrzych
Norwid Częstochowa - Stal Nysa
Kęczanin Kęty - KPS Siedlce
TSV Sanok - AGH Kraków
SKS Hajnówka - Warta Zawiercie
Ślepsk Suwałki - Victoria Września

 
Siatkówka - II liga
poniedziałek, 21 marca 2016 11:26

II liga STAL NYSA - CZARNI KATOWICE 1-3 (-16, 23, -19, -23)

Stal: Biernat, Nożewski, D. Bułkowski, Goss, Macyra, Łuka, Dzikowicz, Kusaj, Napiórkowski, Lubaczewski
Czarni: Fijałek, Król, Błoński, Kalembka, Pietraszko, Sobański, Mariański, Butryn

 
Siatkówka - II liga
niedziela, 06 marca 2016 19:16

II liga STAL NYSA - KĘCZANIN KĘTY 3-0 (16, 18,26)

Stal: Biernat, D. Bułkowski, Nożewski, Łuka, Goss, Maziarz, Dzikowicz, Lubaczewski, Napiórkowski
Kęczanin: Tomczak, Mateusz Błasiak, Zygmunt, Czubiński, Biegun , Bogus, Toczko, Ledwoń, Szpyrka, Chmielewski, Kluth, Lewandowski

 
Siatkówka - II liga
czwartek, 18 lutego 2016 08:34

II liga MORZE BAŁTYK SZCZECIN - STAL NYSA 3-0 (20, 19, 20)

Morze: Sladecek, Wołosz, Pietruczuk, Cedzyński, Gałązka, Leandrao, Tołoczko, Zemlik, Pietrzak, Orłowski, Guz
Stal: Biernat, D. Bułkowski, Macyra, Łuka, Goss, Nożewski, Dzikowicz, Kusaj, Napiórkowski, Lubaczewski, Rajski

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 następna ostatnia

Strona 1 z 6

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!