LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Siatkówka


piątek, 11 września 2020 16:26
Terminarz - III liga kobiet gr. 3

Kolejka 1 - 2020-09-26
Volley Świdnica - Volley Wrocław
MKS Dąbrowa Górnicza - Sokół 43 Katowice
MKS Oława - NTSK Nysa
Chełmiec Wałbrzych - Libero Aleksandrów Łódzki
MKS II Kalisz - Łaskovia Łask
Jedynka Siewierz - pauza

Kolejka 2 - 2020-10-03
Jedynka Siewierz - MKS II Kalisz
Łaskovia Łask - Chełmiec Wałbrzych
Libero Aleksandrów Łódzki - MKS Oława
NTSK Nysa - MKS Dąbrowa Górnicza
Sokół 43 Katowice - Volley Świdnica
pauza - Volley Wrocław

 
piątek, 11 września 2020 15:52
Terminarz - III liga gr. 5

Kolejka 1 - 2020-09-26
Jastrzębie II - AZS Częstochowa
Volley Rybnik - AZS Opole
Kęczanin Kęty - MKS II Będzin
MKS Andrychów - Start Namysłów
TKS Tychy - Volley Miasteczko Śląskie

Kolejka 2 - 2020-10-03
TKS Tychy - MKS Andrychów
Start Namysłów - Kęczanin Kęty
MKS II Będzin - Volley Rybnik
AZS Opole - Jastrzębie II
Volley Miasteczko Śląskie - AZS Częstochowa

 
piątek, 11 września 2020 15:09
Terminarz - II liga kobiet

Kolejka 1 - 2020-09-26
Stal Mielec - PWSZ Tarnów
AZS Gliwice - Karpaty Krosno
Solna Wieliczka - Częstochowianka Częstochowa
San Jarosław - Świt Nowy Dwór Maz.
Energetyk Poznań - Płomień Sosnowiec
AZS Opole - Olimpia Jawor
SMS Szczyrk - pauza

Kolejka 2 - 2020-10-03
SMS Szczyrk - AZS Opole
Olimpia Jawor - Energetyk Poznań
Płomień Sosnowiec - San Jarosław
Świt Nowy Dwór Maz. - Solna Wieliczka
Częstochowianka Częstochowa - AZS Gliwice
Karpaty Krosno - Stal Mielec
pauza - PWSZ Tarnów

 
piątek, 11 września 2020 08:16
Terminarz - I liga

Kolejka 1 - 2020-09-12
Ślepsk Suwałki - GKS Katowice
Czarni Radom - AZS Olsztyn
Resovia Rzeszów - Trefl Gdańsk
Warta Zawiercie - Jastrzębie
Cuprum Lubin - Skra Bełchatów
MKS Będzin - AZS Warszawa
Stal Nysa - ZAKSA Kędzierzyn

Kolejka 2 - 2020-09-19
ZAKSA Kędzierzyn - MKS Będzin
Cuprum Lubin - AZS Warszawa
Skra Bełchatów - Warta Zawiercie
Jastrzębie - Resovia Rzeszów
Czarni Radom - Trefl Gdańsk
AZS Olsztyn - Ślepsk Suwałki
GKS Katowice - Stal Nysa

 
sobota, 31 sierpnia 2019 11:10

Terminarz - II liga siatkówki

Kolejka 1 - 2019-09-14
Stal Nysa - SMS Spała
AZS Lublin - Victoria Września
ZAKSA II Kędzierzyn - Lechia Tomaszów Maz.
UKS Kluczbork - BBTS Bielsko-Biała
AZS Kraków - Norwid Częstochowa
AZS Częstochowa - KPS Siedlce
MCKiS Jaworzno - Gwardia Wrocław

Kolejka 2 - 2019-09-21
Gwardia Wrocław - SMS Spała
KPS Siedlce - MCKiS Jaworzno
AZS Częstochowa - Norwid Częstochowa
AZS Kraków - BBTS Bielsko-Biała
Lechia Tomaszów Maz. - UKS Kluczbork
ZAKSA II Kędzierzyn - Victoria Września
Stal Nysa - AZS Lublin

 
niedziela, 12 sierpnia 2018 10:55

Terminarz - III liga gr. 5

Kolejka 1 - 2018-09-29
SMS Spała - MKS Będzin
Volley Rybnik - Jastrzębie
ZAKSA II Kędzierzyn - AZS Opole
TKS Tychy - BBTS II Bielsko-Biała
MKS Andrychów - Kęczanin Kęty

Kolejka 2 - 2018-10-06
MKS Będzin - Kęczanin Kęty
BBTS II Bielsko-Biała - MKS Andrychów
AZS Opole - TKS Tychy
Jastrzębie - ZAKSA II Kędzierzyn
SMS Spała - Volley Rybnik

 
niedziela, 12 sierpnia 2018 10:55

Terminarz - III liga gr. 4

Kolejka 1 - 2018-09-29
Bielawianka Bielawa - MKS Oława
WKS Żagań - BTS Bolesławiec
Astra Nowa Sól - Juvenia Głuchołazy
Chrobry Głogów - Ziemia Milicka Milicz
MKS Wałbrzych - Ikar Legnica

Kolejka 2 - 2018-10-06
MKS Wałbrzych - Chrobry Głogów
Ziemia Milicka Milicz - Astra Nowa Sól
Juvenia Głuchołazy - WKS Żagań
BTS Bolesławiec - Bielawianka Bielawa
Ikar Legnica - MKS Oława

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 22

© 2020 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!