Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Trampkarze - III liga
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 1, 2019/2020
Kolejka 1
Motor Praszka - Unia Kolonowskie
-
LZS Rudniki - Naprzód Jemielnica
-
Stal Zawadzkie - Start Dobrodzień
-
LZS Grodziec - Hetman Byczyna
-

Trampkarze III liga gr. 1
1.
>< Hetman Byczyna
0 0 0 - 0
>< LZS Grodziec
0 0 0 - 0
>< LZS Rudniki
0 0 0 - 0
>< Motor Praszka
0 0 0 - 0
>< Naprzód Jemielnica
0 0 0 - 0
>< Stal Zawadzkie
0 0 0 - 0
>< Start Dobrodzień
0 0 0 - 0
>< Unia Kolonowskie
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 2, 2019/2020
Kolejka 1
GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski
-
Victoria Dobrzyń - Pogoń Łosiów
-
LZS Skorogoszcz - Stal II Brzeg
-
Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń
-

Trampkarze III liga gr. 2
1.
>< GKS Starościn
0 0 0 - 0
>< LZS Skorogoszcz
0 0 0 - 0
>< Olimpia Lewin Brzeski
0 0 0 - 0
>< Pogoń Łosiów
0 0 0 - 0
>< Skalnik Gracze
0 0 0 - 0
>< Stal II Brzeg
0 0 0 - 0
>< TOR Dobrzeń
0 0 0 - 0
>< Victoria Dobrzyń
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 3, 2019/2020
Kolejka 1
LZS Pakosławice - LZS Domaszkowice
-
Sokół Niemodlin - Polonia II Nysa
-
Atom Grądy - Sparta Paczków
-
LZS Lubrza - Polonia Pogórze
-

Trampkarze III liga gr. 3
1.
>< Atom Grądy
0 0 0 - 0
>< LZS Domaszkowice
0 0 0 - 0
>< LZS Lubrza
0 0 0 - 0
>< LZS Pakosławice
0 0 0 - 0
>< Polonia II Nysa
0 0 0 - 0
>< Polonia Pogórze
0 0 0 - 0
>< Sokół Niemodlin
0 0 0 - 0
>< Sparta Paczków
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 4, 2019/2020
Kolejka 1
LZS Walce - Orzeł Branice
-
Włókniarz Kietrz - Cukrownik Baborów
-
Rolnik Biedrzychowice - Victoria Łany
-
Śląsk Reńska Wieś - KS Cisowa
-

Trampkarze III liga gr. 4
1.
>< Cukrownik Baborów
0 0 0 - 0
>< KS Cisowa
0 0 0 - 0
>< LZS Walce
0 0 0 - 0
>< Orzeł Branice
0 0 0 - 0
>< Rolnik Biedrzychowice
0 0 0 - 0
>< Victoria Łany
0 0 0 - 0
>< Włókniarz Kietrz
0 0 0 - 0
>< Śląsk Reńska Wieś
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 5, 2019/2020
Kolejka 1
LZS Mechnice - Unia Krapkowice
-
LZS Racławiczki - LZS Przywory
-
Unia Opole - Victoria Żyrowa
-
Korona Krępna - Odra III Opole
-

Trampkarze III liga gr. 5
1.
>< Korona Krępna
0 0 0 - 0
>< LZS Mechnice
0 0 0 - 0
>< LZS Przywory
0 0 0 - 0
>< LZS Racławiczki
0 0 0 - 0
>< Odra III Opole
0 0 0 - 0
>< Pomologia Prószków
0 0 0 - 0
>< Unia Krapkowice
0 0 0 - 0
>< Unia Opole
0 0 0 - 0
>< Victoria Żyrowa
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 1, 2018/2019
Kolejka 20
Motor Praszka - LZS Chocianowice
4-4
MKS Wołczyn - Piast Gorzów Śl.
6-0
MKS II Kluczbork - Hetman Byczyna
16-0

Trampkarze III liga gr. 1
1.
>< MKS II Kluczbork
20 54 101 - 14
2.
>< LZS Chocianowice
20 46 94 - 35
3.
>< Motor Praszka
20 43 110 - 47
4.
>< MKS Wołczyn
20 19 54 - 58
5.
>< Piast Gorzów Śl.
20 10 30 - 82
6.
>< Hetman Byczyna
20 6 16 - 169
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 2, 2018/2019
Kolejka 14
KS Dąbrowa - LZS Mechnice
3-2
GKS Starościn - LZS Skorogoszcz
2-2
Pogoń Łosiów - Stal II Brzeg
8-3

Trampkarze III liga gr. 2
1.
>< GKS Starościn
12 34 92 - 12
2.
>< Rodło Opole
12 25 67 - 24
3.
>< Stal II Brzeg
12 18 58 - 53
4.
>< LZS Skorogoszcz
12 17 39 - 38
5.
>< Pogoń Łosiów
12 15 52 - 52
6.
>< LZS Mechnice
12 9 23 - 85
7.
>< KS Dąbrowa
12 6 25 - 92
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 3, 2018/2019
Kolejka 14
Skalnik Gracze - Sparta Paczków
0-5
Atom Grądy - LZS Grodków
3-15
LZS Ścinawa Nyska - Polonia Pogórze
21-0

Trampkarze III liga gr. 3
1.
>< LZS Ścinawa Nyska
12 34 123 - 16
2.
>< LZS Grodków
12 27 94 - 33
3.
>< Atom Grądy
12 24 72 - 49
4.
>< Sparta Paczków
12 19 76 - 33
5.
>< Skalnik Gracze
12 13 46 - 66
6.
>< LZS Rudziczka
12 7 34 - 70
7.
>< Polonia Pogórze
12 0 5 - 183
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 4, 2018/2019
Kolejka 14
Orzeł Branice - LZS Obrowiec
4-2
Victoria Łany - Rolnik Biedrzychowice
2-13
LZS St. Koźle - Victoria Żyrowa
0-18
Włókniarz Kietrz - Cukrownik Baborów
6-0 v.o.

Trampkarze III liga gr. 4
1.
>< Orzeł Branice
14 33 132 - 44
2.
>< Victoria Żyrowa
14 31 112 - 33
3.
>< Włókniarz Kietrz
14 29 77 - 25
4.
>< LZS Obrowiec
14 27 79 - 22
5.
>< Cukrownik Baborów
14 22 57 - 52
6.
>< Rolnik Biedrzychowice
14 17 61 - 47
7.
>< Victoria Łany
14 6 16 - 169
8.
>< LZS St. Koźle
14 0 1 - 143
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze III liga gr. 5, 2018/2019
Kolejka 18
MKS Gogolin - Unia Krapkowice
1-0
LZS Chrząstowice - LZS Ujazd
2-8
Unia Kolonowskie - LZS Przywory
3-1
UKS Turawa - Naprzód Jemielnica
6-3
Piast II Strzelce Op. - Orzeł Źlinice
0-4

Trampkarze III liga gr. 5
1.
>< Orzeł Źlinice
18 49 100 - 11
2.
>< LZS Ujazd
18 48 101 - 24
3.
>< LZS Chrząstowice
18 36 77 - 52
4.
>< Unia Krapkowice
18 34 79 - 38
5.
>< MKS Gogolin
18 28 65 - 47
6.
>< Unia Kolonowskie
18 26 46 - 56
7.
>< LZS Przywory
18 21 48 - 65
8.
>< UKS Turawa
18 13 44 - 114
9.
>< Piast II Strzelce Op.
18 12 48 - 93
10.
>< Naprzód Jemielnica
18 0 14 - 122
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka nożna - Trampkarze - III liga
czwartek, 08 sierpnia 2019 18:49

Terminarz - Trampkarze III liga gr. 1

Kolejka 1 - 2019-09-07
Motor Praszka - Unia Kolonowskie
LZS Rudniki - Naprzód Jemielnica
Stal Zawadzkie - Start Dobrodzień
LZS Grodziec - Hetman Byczyna

Kolejka 2 - 2019-09-14
LZS Grodziec - Stal Zawadzkie
Start Dobrodzień - LZS Rudniki
Naprzód Jemielnica - Motor Praszka
Hetman Byczyna - Unia Kolonowskie

 
Piłka nożna - Trampkarze - III liga
czwartek, 08 sierpnia 2019 18:49

Terminarz - Trampkarze III liga gr. 2

Kolejka 1 - 2019-09-07
GKS Starościn - Olimpia Lewin Brzeski
Victoria Dobrzyń - Pogoń Łosiów
LZS Skorogoszcz - Stal II Brzeg
Skalnik Gracze - TOR Dobrzeń

Kolejka 2 - 2019-09-14
Skalnik Gracze - LZS Skorogoszcz
Stal II Brzeg - Victoria Dobrzyń
Pogoń Łosiów - GKS Starościn
TOR Dobrzeń - Olimpia Lewin Brzeski

 
Piłka nożna - Trampkarze - III liga
czwartek, 08 sierpnia 2019 18:49

Terminarz - Trampkarze III liga gr. 3

Kolejka 1 - 2019-09-07
LZS Pakosławice - LZS Domaszkowice
Sokół Niemodlin - Polonia II Nysa
Atom Grądy - Sparta Paczków
LZS Lubrza - Polonia Pogórze

Kolejka 2 - 2019-09-14
LZS Lubrza - Atom Grądy
Sparta Paczków - Sokół Niemodlin
Polonia II Nysa - LZS Pakosławice
Polonia Pogórze - LZS Domaszkowice

 
Piłka nożna - Trampkarze - III liga
czwartek, 08 sierpnia 2019 18:49

Terminarz - Trampkarze III liga gr. 4

Kolejka 1 - 2019-09-07
Śląsk Reńska Wieś - KS Cisowa
LZS Walce - Orzeł Branice
Włókniarz Kietrz - Cukrownik Baborów
Rolnik Biedrzychowice - Victoria Łany

Kolejka 2 - 2019-09-14
Rolnik Biedrzychowice - Włókniarz Kietrz
Cukrownik Baborów - LZS Walce
Orzeł Branice - Śląsk Reńska Wieś
Victoria Łany - KS Cisowa

 
Piłka nożna - Trampkarze - III liga
czwartek, 08 sierpnia 2019 18:49

Terminarz - Trampkarze III liga gr. 5

Kolejka 1 - 2019-08-31
LZS Racławiczki - LZS Przywory
Unia Opole - Victoria Żyrowa
Korona Krępna - Odra III Opole
LZS Mechnice - Unia Krapkowice

Kolejka 2 - 2019-09-07
LZS Mechnice - Korona Krępna
Odra III Opole - Pomologia Prószków
Victoria Żyrowa - LZS Racławiczki
Unia Krapkowice - LZS Przywory

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 216

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!