Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Tenis stołowy - IV Katowice
Tenis stołowy IV liga Katowice 1, 2018/2019
Kolejka 22
Skarbek II Tarnowskie Góry - Grom Poczesna
10-0
KTS II Gliwice - KS Częstochowa
6-4
Wilki Wilcza - Milenium Myszków
10-0
Quo Vadis Makoszowy - AZS Gliwice
2-8
Liswarta Lisów - Strażak Mikołów
3-7
AZS Katowice - Feniks Pyskowice
8-2
ATS Ligota Łabędzka - Unia Kalety
7-3
Ikar Mierzęcice - Skarbek III Tarnowskie Góry
6-4

IV liga Katowice 1
1.
>< KTS II Gliwice
22 42 187 - 33
2.
>< KS Częstochowa
22 31 122 - 98
3.
>< Strażak Mikołów
22 29 122 - 98
4.
>< Liswarta Lisów
22 27 118 - 102
5.
>< ATS Ligota Łabędzka
22 27 119 - 101
6.
>< Skarbek II Tarnowskie Góry
22 26 130 - 90
7.
>< AZS Gliwice
22 25 115 - 105
8.
>< Skarbek III Tarnowskie Góry
22 23 109 - 111
9.
>< Quo Vadis Makoszowy
22 22 120 - 100
10.
>< Ikar Mierzęcice
22 20 108 - 112
11.
>< Grom Poczesna
22 19 105 - 115
12.
>< AZS Katowice
22 19 108 - 112
13.
>< Wilki Wilcza
22 16 97 - 123
14.
>< Unia Kalety
22 16 95 - 125
15.
>< Milenium Myszków
22 9 59 - 161
16.
>< Feniks Pyskowice
22 1 46 - 174
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 2, 2018/2019
Kolejka 22
LITS II Żywiec - KS Bojanów
1-9
Gwiazda Skrzyszów - MKS II Czechowice
4-6
LUKS Węgierska Górka - Lesznianka Leszna Góra
9-1
KTS Lędziny - Ogniwo Żory
6-4
AKS II Mikołów - ULKTS Pszczyna
3-7
Talent Cieszyn - Rój Żory
5-5
Sokół II Orzesze - Orzeł Kozy
6-4

IV liga Katowice 2
1.
>< LUKS Węgierska Górka
21 39 175 - 35
2.
>< Lesznianka Leszna Góra
21 36 140 - 70
3.
>< Sokół II Orzesze
21 31 129 - 81
4.
>< Orzeł Kozy
21 29 131 - 79
5.
>< KS Bojanów
21 25 118 - 92
6.
>< Ogniwo Żory
21 20 96 - 114
7.
>< ULKTS Pszczyna
20 19 95 - 105
8.
>< LITS II Żywiec
21 19 101 - 109
9.
>< Gwiazda Skrzyszów
20 19 105 - 95
10.
>< MKS II Czechowice
20 18 96 - 104
11.
>< KTS Lędziny
21 16 91 - 119
12.
>< Relaks Wodzisław Śl.
20 12 76 - 124
13.
>< AKS II Mikołów
20 11 77 - 123
14.
>< Talent Cieszyn
20 9 53 - 147
15.
>< Rój Żory
20 5 57 - 143
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 11:52
Terminarz - IV liga Katowice 1

Kolejka 1 - 2018-09-19
ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków
Liswarta Lisów - Wilki Wilcza
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy
KS Częstochowa - AZS Katowice
AZS Gliwice - Unia Kalety
Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice
KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice

Kolejka 2 - 2018-09-26
Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka
Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów
Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry
AZS Katowice - Strażak Mikołów
Unia Kalety - KS Częstochowa
Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice
Feniks Pyskowice - Grom Poczesna
Milenium Myszków - KTS II Gliwice

 
Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 11:52

Terminarz - IV liga Katowice 2

Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory

Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice

 


© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!