LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2021/2022
Kolejka 9
KS Bystra - Start Pietrowice
29-27
NC Zabrze - Start Michałkowice
18-19
AGH Kraków - Sośnica II Gliwice
21-35

III liga kobiet
1.
>< Start Pietrowice
9 24 317 - 215
2.
>< Sośnica II Gliwice
8 20 238 - 188
3.
>< KS Bystra
9 15 275 - 305
4.
>< NC Zabrze
9 9 250 - 269
5.
>< Start Michałkowice
9 7 202 - 254
6.
>< AGH Kraków
10 6 243 - 294
Terminarz i wyniki
FOOTER

AZS II Częstochowa - JKTS III Jastrzębie 10-0
Polonia II Prószków - LZS Obrowiec 2-0
UKS Turawa - Hetman Byczyna 2-3
Odrzanka Dziergowice - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice 6-4
Odrzanka Dziergowice - Odra Koźle 2-9
Polonia Gościęcin - LKS Babice 1-13
LZS Gierałtowice - Polonia Głubczyce 3-9
Chemik II Kędzierzyn - KS Cisowa 1-5
Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Błękitni Jaryszów 8-3
LZS Raszowa - LZS Walce 5-7
SAP Kędzierzyn - Piast Strzelce Op. 1-3
Football Academy Kędzierzyn - LZS Ujazd 4-2
Atom Grądy - Polonia III Nysa 1-3
LZS Ścinawa Nyska - LZS Lubrza 6-0
Podzamcze Nysa - Czarni Otmuchów 1-7
Orlik Prudnik - LZS Domaszkowice 10-0
LZS Goświnowice - Sparta Paczków 1-15



Piłka ręczna - III liga kobiet
czwartek, 31 marca 2022 15:25

START PIETROWICE - NC ZABRZE 46-25 (20-11)

Start Pietrowice: Agnieszka ZioŁa (7), Karolina Kawalec (6), Weronika Chrobak (5), Weronika Malinowska (5), Laura Szczepanik (5), Julia PawŁowska (4), Sandra Kowalewska (3), Wiktoria Kuroczik (3), Julia PodsiadŁo (2), Agata PodsiadŁo (2), Karolina Bugdoll (1), Julia Duc (1), Wiktoria Firecka (1), Aleksandra Rygiel (1), Adrianna Mazurczyk, Ewelina Wojciechowska
NC Zabrze: Alicja Skotnicka (6), Julia Kurasz (4), Nikola Cygan (3), Kinga Grzegorzewska (3), Julia Copik (2), Dominika Jakubiec (2), Martyna PiĄtek (2), Wiktoria Pietryga (1), Weronika Przybylska (1), Karolina SzczygieŁ (1), Martyna Borkowska, Kamila Czapla, Martyna Hawryluk, Eliza Przybylska, Alicja Warzecha
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
czwartek, 24 marca 2022 08:10

AGH KRAKÓW - START PIETROWICE 18-34 (9-14)

AGH Kraków: Katarzyna Kuranda (5), Agnieszka Knapik (3), Magdalena Sykta (3), Karolina DziurzyŃska (2), Justyna FijaŁkowska (2), Judyta Gacur (1), Monika Marczyk (1), Zofia Owsiak (1), Kinga Baziak, Patrycja JagŁa, Katarzyna Kucajda, Kinga Malendowicz, Wiktoria Robak, Aleksandra WcisŁo, Gabriela ZiĘba, Kinga GarboŚ
Start Pietrowice: Laura Szczepanik (8), Julia PawŁowska (5), Karolina Bugdoll (4), Agnieszka ZioŁa (4), Weronika Chrobak (3), Karolina Kawalec (3), Weronika Malinowska (2), Julia Duc (1), Adrianna Mazurczyk (1), Julia PodsiadŁo (1), Karolina Pytlos (1), Aleksandra Rygiel (1), Wiktoria Firecka, Sandra Kowalewska, Wiktoria Kuroczik, Agata PodsiadŁo
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 20 marca 2022 22:25

START MICHAŁKOWICE - KS BYSTRA 29-31 (15-13)

Start Michałkowice: Aleksandra WalentyŃska (9), Julia Stolarczyk (6), Aleksandra Cypek (5), Wiktoria Herrmann (3), Klaudia Kulik (2), Angelika Kurasz (2), Martyna GÓrnioczek (1), Natalia Nowak (1), Sandra Czaplicka, Weronika GuŚtak, Joanna Hejdysz, Daria Janik, Monika JerczyŃska, Justyna Kita, Natalia LiwiŃska, Maria Schmidt
KS Bystra: Emilia WiĘckowska (9), Julia Talik (7), Dominika Zubek (5), Aneta Pawelec (4), Natalia Wrona (3), Sandra Korusiewicz (2), Zuzanna Gruca (1), Klaudia Hutyra, Emilia KĄkol, Oliwia Ostrowska, Marta Redlecka, Katarzyna Sofka, Karolina Theuer, Magdalena Tran minh
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
czwartek, 17 marca 2022 00:57

START PIETROWICE - SOŚNICA II GLIWICE 26-19 (15-8)

Start Pietrowice: Karolina Kawalec (9), Julia Duc (5), Julia PawŁowska (4), Weronika Chrobak (3), Laura Szczepanik (2), Wiktoria Kuroczik (1), Agata PodsiadŁo (1), Agnieszka ZioŁa (1), Karolina Bugdoll, Wiktoria Firecka, Sandra Kowalewska, Weronika Malinowska, Adrianna Mazurczyk, Julia PodsiadŁo, Ewelina Wojciechowska, Karolina Pytlos
Sośnica II Gliwice: Natalia Korbanek (4), Julia WÓjcik (4), Natalia Wach (3), Patrycja Ledniowska (2), Wiktoria Tomecka (2), Weronika DurŁak (1), Wiktoria Piwczyk (1), Martyna PoŁednik (1), Karolina Solecka (1), Aleksandra Gregorczyk, Jagoda Kaczor, Karolina Kloczkowska, Karolina Korzec, Nikola Lessner, Aleksandra Surlas, Martyna Wawro
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 14 marca 2022 02:49

KS BYSTRA - SOŚNICA II GLIWICE 31-35 (17-19)

KS Bystra: Emilia WiĘckowska (12), Aneta Pawelec (5), Dominika Zubek (5), Julia Talik (4), Natalia Wrona (3), Magdalena Tran minh (2), Zuzanna Gruca, Klaudia Hutyra, Emilia KĄkol, Sandra Korusiewicz, Oliwia Ostrowska, Katarzyna Sofka, Karolina Theuer, Marta Redlecka
Sośnica II Gliwice: Natalia KaliŃska (8), Julia WÓjcik (8), Karolina Solecka (5), Aleksandra Gregorczyk (4), Jagoda Kaczor (3), Patrycja Ledniowska (3), Weronika DurŁak (2), Martyna Kanteluk (1), Martyna Wejknis (1), Natalia GrochoŁa, Paulina Kogut, Oliwia Piernikarczyk, Wiktoria Piwczyk, Martyna PoŁednik, Aleksandra Surlas, Oliwia Wolak
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
sobota, 12 marca 2022 15:46

NC ZABRZE - AGH KRAKÓW 27-26 (11-13)

NC Zabrze: Wiktoria Pietryga (11), Katarzyna SzymaŃska (5), Martyna PiĄtek (3), Kinga Grzegorzewska (2), Julia Kurasz (2), Julia Copik (1), Eliza Przybylska (1), Alicja Skotnicka (1), Alicja Warzecha (1), Martyna Borkowska, Kamila Czapla, Martyna Hawryluk, Weronika Przybylska
AGH Kraków: Kinga Baziak (11), Patrycja JagŁa (4), Karolina DziurzyŃska (3), Katarzyna Kuranda (3), Monika Marczyk (2), Zofia Owsiak (2), Justyna FijaŁkowska (1), Kaja DĄbrowska, Ilona Jadach, Kinga Malendowicz, Wiktoria Robak, Magdalena Sykta, Gabriela ZiĘba, Judyta Gacur, Kinga GarboŚ, Aleksandra WcisŁo
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
wtorek, 08 marca 2022 18:17

SOŚNICA II GLIWICE - NC ZABRZE 25-23 (13-10)

Sośnica II Gliwice: Weronika DurŁak (5), Martyna Hajda (4), Jagoda Kaczor (3), Aleksandra Surlas (3), Julia WÓjcik (3), Aleksandra Gregorczyk (2), Karolina Kloczkowska (2), Nikola Lessner (1), Martyna PoŁednik (1), Martyna Wawro (1), Oliwia Florek, Natalia Korbanek, Nikola OkuŃska, Wiktoria Piwczyk, Karolina Solecka, Oliwia Wolak
NC Zabrze: Kinga Grzegorzewska (5), Karolina SzczygieŁ (5), Martyna PiĄtek (4), Nikola Cygan (3), Martyna Hawryluk (3), Wiktoria Marcinek (1), Wiktoria Pietryga (1), Alicja Skotnicka (1), Kinga Bochaczyk, Julia Copik, Kamila Czapla, Aleksandra Dubiniak, Julia Kurasz, Oliwia Ostenda, Eliza Przybylska, Alicja Warzecha
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 07 marca 2022 07:14

AGH KRAKÓW - KS BYSTRA 28-36 (10-17)

AGH Kraków: Justyna FijaŁkowska (10), Zofia Owsiak (3), Wiktoria Robak (3), Magdalena Sykta (3), Karolina DziurzyŃska (2), Patrycja JagŁa (2), Agnieszka Knapik (2), Monika Marczyk (2), Kinga Baziak (1), Kaja DĄbrowska, Ilona Jadach, Katarzyna Kuranda, Aleksandra WcisŁo, Gabriela ZiĘba, Judyta Gacur, Kinga Malendowicz
KS Bystra: Emilia WiĘckowska (10), Julia Talik (8), Dominika Zubek (5), Zuzanna Gruca (3), Oliwia Ostrowska (3), Klaudia Hutyra (2), Aneta Pawelec (2), Natalia Wrona (2), Karolina Theuer (1), Emilia KĄkol, Sandra Korusiewicz, Marta Redlecka, Katarzyna Sofka, Magdalena Tran minh
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 06 marca 2022 19:33

START MICHAŁKOWICE - AGH KRAKÓW 24-20 (11-11)

Start Michałkowice: Aleksandra Cypek, Sandra Czaplicka, Martyna GÓrnioczek, Weronika GuŚtak, Joanna Hejdysz, Wiktoria Herrmann, Daria Janik, Monika JerczyŃska, Natalia Kasznia, Klaudia Kulik, Angelika Kurasz, Natalia Nowak, Paulina RzemiŃska, Julia Stolarczyk, Natalia Szczepaniak, Aleksandra WalentyŃska
AGH Kraków: Karolina DziurzyŃska, Karolina FĄfera, Justyna FijaŁkowska, Judyta Gacur, Kinga GarboŚ, Patrycja JagŁa, Agnieszka Knapik, Katarzyna Kuranda, Kinga Malendowicz, Monika Marczyk, Zofia Owsiak, Wiktoria Robak, Magdalena Sykta, Gabriela ZiĘba
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 06 marca 2022 19:33

START PIETROWICE - START MICHAŁKOWICE 41-22 (19-12)

Start Pietrowice: Karolina Bugdoll, Weronika Chrobak, Julia Duc, Wiktoria Firecka, Karolina Kawalec, Sandra Kowalewska, Oktawia Kowalska, Wiktoria Kuroczik, Weronika Malinowska, Adrianna Mazurczyk, Julia PawŁowska, Agata PodsiadŁo, Julia PodsiadŁo, Aleksandra Rygiel, Laura Szczepanik, Agnieszka ZioŁa
Start Michałkowice: Aleksandra Cypek, Sandra Czaplicka, Weronika GuŚtak, Joanna Hejdysz, Wiktoria Herrmann, Daria Janik, Monika JerczyŃska, Klaudia Kulik, Angelika Kurasz, Natalia LiwiŃska, Natalia Nowak, Paulina RzemiŃska, Maria Schmidt, Emilia Szczepaniak, Natalia Szczepaniak, Aleksandra WalentyŃska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 07 lutego 2022 13:12

NC ZABRZE - START MICHAŁKOWICE 18-19 (7-6)

NC Zabrze: Wiktoria Pietryga (7), Joanna Bednarczyk (3), Nikola Cygan (2), Martyna Hawryluk (2), Julia Kurasz (1), Martyna PiĄtek (1), Weronika Przybylska (1), Karolina SzczygieŁ (1), Julia Copik, Kamila Czapla, Alicja Warzecha, Wiktoria Kciuk
Start Michałkowice: Paulina RzemiŃska (4), Aleksandra WalentyŃska (4), Wiktoria Herrmann (3), Daria Janik (3), Natalia Borowiecka (1), Aleksandra Cypek (1), Martyna GÓrnioczek (1), Weronika GuŚtak (1), Julia Stolarczyk (1), Joanna Hejdysz, Monika JerczyŃska, Angelika Kurasz, Natalia Nowak, Aleksandra Olszowy, Maria Schmidt, Natalia Szczepaniak
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 07 lutego 2022 13:12

AGH KRAKÓW - SOŚNICA II GLIWICE 21-35 (9-16)

AGH Kraków: Kinga Baziak (4), Patrycja JagŁa (4), Zofia Owsiak (4), Justyna FijaŁkowska (3), Katarzyna Kuranda (3), Katarzyna Kucajda (1), Monika Marczyk (1), Magdalena Sykta (1), Kaja DĄbrowska, Karolina DziurzyŃska, Ilona Jadach, Wiktoria Robak, Gabriela ZiĘba, Judyta Gacur, Kinga GarboŚ
Sośnica II Gliwice: Patrycja Ledniowska (6), Magdalena Widuch (6), Nikola OkuŃska (4), Natalia Wach (4), Julia WÓjcik (4), Aleksandra Gregorczyk (3), Martyna Hajda (3), Natalia KaliŃska (2), Oliwia Piernikarczyk (1), Martyna PoŁednik (1), Elżbieta Szala (1), Weronika DurŁak, Martyna Kanteluk, Paula Wasak, Martyna Wejknis, Oliwia Wolak
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 12

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!