Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2023/2024
Kolejka 13 | |
---|---|
28-27 |
|
35-35 ► |
|
23-36 |
|
Kolejka 14 | |
Gmina II Kobierzyce - Grunwald Ruda Śl. |
(sb) 11:00 |
Victoria Świebodzice - Śląsk Wrocław |
- |
Start Pietrowice - Zgoda Ruda Śl. |
- |
Kolejka 16 | |
31-23 |
III liga kobiet | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
SPR Olkusz
|
10 | 27 | 349 | - | 271 |
2. |
><
Zgoda Ruda Śl.
|
10 | 18 | 298 | - | 282 |
3. |
><
Start Pietrowice
|
10 | 18 | 278 | - | 258 |
4. |
><
Victoria Świebodzice
|
9 | 17 | 265 | - | 250 |
5. |
><
Śląsk Wrocław
|
9 | 12 | 256 | - | 261 |
6. |
><
Grunwald Ruda Śl.
|
10 | 10 | 303 | - | 302 |
7. |
><
Gmina II Kobierzyce
|
10 | 9 | 278 | - | 309 |
8. |
><
Otmęt Krapkowice
|
10 | 6 | 223 | - | 317 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER
Naprzód II Borucin - KS Bojanów | 8-2 |
Orzeł Kozy - AKS II Mikołów | 6-4 |
Młodzik Strzelce Op. - Włókniarz Kietrz | 1-2 |
UKS Głuchołazy - Football Academy Kędzierzyn | 10-4 |
Pomologia Pruszków - LZS Wrzoski | 4-3 |
LZS Racławiczki - GKS Komprachcice | 1-11 |
ULKS Chrościna - Spiders II Krapkowice | 2-4 |
Otmęt Krapkowice - Jedynka Niemodlin | 2-5 |
Dziesiątka II Opole - Orzeł Źlinice | 4-10 |
LZS Przywory - Unia Tułowice | 9-0 |
Polonia Pogórze - LZS Wawelno | 3-0 |
Start Namysłów - MKS Gogolin | 0-3 |
OKS Olesno - Polonia Nysa | 3-2 |
Spiders Krapkowice - Rodło Opole | 5-4 |
LZS Chrząstowice - Rodło II Opole | 6-0 |
Olimpia Lewin Brzeski - Budowlani Strojec | 2-2 |
Małapanew II Ozimek - Rzemiosło Dziewkowice | 3-1 |
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 17 marca 2024 01:36
GRUNWALD RUDA ŚL. - VICTORIA ŚWIEBODZICE 35-35 ► (12-15)
Karne: 3-5
Grunwald Ruda Śl.: Agnieszka Benducka, Weronika Chrobak, Julia Duc, Katarzyna Gryszka, Daria Justka, Sara Konieczny, Karolina Korzec, Anastasiia Luniaka, Paulina Łuczyk, Michalina Macha, Weronika Malinowska, Monika MigaŁa, Agnieszka Pawlak, Julia PawŁowska, Oliwia Piernikarczyk, Laura SzczepanikVictoria Świebodzice: Justyna Adamczewska, Patrycja Barna, Elżbieta Chlebowska, Lena Kalafut, Dagmara KoŁodziej, Gabriela LeŚniaŃska, Marta Lewalska, Natalia ŁasiŃska, Natalia Nowak, Hanna PaczyŃska, Martyna Szczepanik, Marika Szulc, Kinga Tkacz, Julia WlazŁo
Dodaj komentarz
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 17 marca 2024 01:36
OTMĘT KRAPKOWICE - SPR OLKUSZ 23-26 (11-25)
Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Monika Kurek, Paulina Matczak, Katarzyna Medwid, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina TiuchtiejSPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Patrycja CierpioŁ, Zofia Czarnota, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Agata Nowak, Aleksandra Rasiak, Nikola Sidor, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Natalia ŚlĘzak, Oliwia Woszczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 16 marca 2024 15:17
GMINA II KOBIERZYCE - ZGODA RUDA ŚL. 31-23 (15-15)
Gmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Grażyna Janczak, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Natalia MaĆkowiak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Kalina SmoleŃ, Jolanta Starczewska, Nikola WronkowskaZgoda Ruda Śl.: Justyna Boruta, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Martyna Krzysteczko, Dominika Krzysteczko, Dominika Madej, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Julia PodsiadŁo, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
sobota, 16 marca 2024 15:17
ŚLĄSK WROCŁAW - START PIETROWICE 28-27 (14-12)
Śląsk Wrocław: Yaroslava Afanasyeva, Agata Alwin, Helena DrochliŃska, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Zuzanna GoŁĘbiarz, Marika Klimaszewska, Klaudia Kruk, Karolina ŁuszczyŃska, Patrycja Margiel, Zuzanna Mogilska, Alicja Pytel, Agata Stokowiecka, Julia Szewczyk, Oliwia Toman, Anita ZiajkaStart Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Judyta OpiŁka, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Natalia WyŻga
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 10 marca 2024 08:07
START PIETROWICE - GRUNWALD RUDA ŚL. 32-22 (19-12)
Start Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Karolina Jaworska, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Judyta OpiŁka, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Ewelina Wojciechowska, Agnieszka ZioŁaGrunwald Ruda Śl.: Agnieszka Benducka, Weronika Chrobak, Julia Duc, Aleksandra Janysek, Daria Justka, Sara Konieczny, Karolina Korzec, Anastasiia Luniaka, Paulina Łuczyk, Weronika Malinowska, Monika MigaŁa, Agnieszka Pawlak, Julia PawŁowska, Oliwia Piernikarczyk, Zuzanna RÓŻycka, Laura Szczepanik
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 10 marca 2024 08:07
ZGODA RUDA ŚL. - ŚLĄSK WROCŁAW 32-27 (14-8)
Zgoda Ruda Śl.: Justyna Boruta, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kondas, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Dominika Madej, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Julia PodsiadŁo, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Agnieszka ZimowskaŚląsk Wrocław: Agata Alwin, Magdalena FryŚna, Dominika Glabik, Marika Klimaszewska, Klaudia Kruk, Karolina ŁuszczyŃska, Patrycja Margiel, Martyna Michalak, Zuzanna Mogilska, Weronika PrzewdziĘk, Alicja Pytel, Agata Stokowiecka, Anita Ziajka
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 10 marca 2024 08:07
GMINA II KOBIERZYCE - OTMĘT KRAPKOWICE 35-21 (19-9)
Gmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Grażyna Janczak, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Kalina SmoleŃ, Jolanta Starczewska, Nikola WronkowskaOtmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Katarzyna Medwid, Monika Pisarzak, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina Tiuchtiej
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
środa, 06 marca 2024 06:32
START PIETROWICE - SPR OLKUSZ 26-27 (14-13)
Start Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Karolina Jaworska, Wiktoria Marcinek, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Natalia WyŻga, Agnieszka ZioŁaSPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Patrycja CierpioŁ, Zofia Czarnota, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Agata Nowak, Kinga Petlic, Aleksandra Rasiak, Nikola Sidor, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Natalia ŚlĘzak, Oliwia Woszczek
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 03 marca 2024 07:02
GMINA II KOBIERZYCE - START PIETROWICE 25-29 (13-14)
Gmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Grażyna Janczak, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Natalia MaĆkowiak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Kalina SmoleŃ, Jolanta Starczewska, Nikola WronkowskaStart Pietrowice: Nikola Cygan, Kamila Czapla, Joanna Danysz, Karolina Jaworska, Wiktoria Marcinek, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Magda StĘpieŃ, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Natalia WyŻga, Agnieszka ZioŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
poniedziałek, 26 lutego 2024 09:37
GRUNWALD RUDA ŚL. - ZGODA RUDA ŚL. 37-26 (18-13)
Grunwald Ruda Śl.: Agnieszka Benducka, Weronika Chrobak, Julia Duc, Aleksandra Janysek, Daria Justka, Sara Konieczny, Karolina Korzec, Anastasiia Luniaka, Paulina Łuczyk, Weronika Malinowska, Monika MigaŁa, Agnieszka Pawlak, Julia PawŁowska, Oliwia Piernikarczyk, Zuzanna RÓŻycka, Laura SzczepanikZgoda Ruda Śl.: Justyna Boruta, Oliwia Dera, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kondas, Martyna Krzysteczko, Dominika Krzysteczko, Dominika Madej, Karolina MaŁek, Daria Nawrocka, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Maja Tukaj, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 25 lutego 2024 04:11
SPR OLKUSZ - GMINA II KOBIERZYCE 41-26 (20-8)
SPR Olkusz: Magdalena Barczyk, Patrycja CierpioŁ, Zofia Czarnota, Wiktoria Kozyra, Aleksandra KuŹnik, Paula Masiuda, Julia Mrozowska, Agata Nowak, Kinga Petlic, Aleksandra Rasiak, Nikola Sidor, Wiktoria SioŁa, Oliwia SoŁoŚciuk, Natalia ŚlĘzak, Oliwia WoszczekGmina II Kobierzyce: Marlena Bej, Zofia Brzoza, Grażyna Janczak, Karolina Janecka, Natalia Kiepura, Oliwia Kluj, Magdalena LeŚniak, Natalia MaĆkowiak, Justyna PaweŁek, Agnieszka SiekaŃska, Nikola Wronkowska
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Piłka ręczna -
III liga kobiet
niedziela, 18 lutego 2024 04:46
OTMĘT KRAPKOWICE - START PIETROWICE 22-24 (10-10)
Otmęt Krapkowice: Agnieszka Blozik, Karolina Bugdoll, Jad De sena pereira, Karolina Golec, Monika Kurek, Paulina Matczak, Maria Matuszek, Monika Pisarzak, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Paulina TiuchtiejStart Pietrowice: Martyna Borkowska, Nikola Cygan, Kamila Czapla, Karolina Jaworska, Wiktoria Marcinek, Zuzanna Mikosz, Magdalena Mynarek, Judyta OpiŁka, Martyna PiĄtek, Agata PodsiadŁo, Martyna PoŁednik, Alicja Skotnicka, Emilia SzymaŃska, Weronika WesoŁowska, Natalia WyŻga, Agnieszka ZioŁa
Piszą inni ...
Nie ma linków - możesz dodać pierwszy
Strona 1 z 15