LigaNetPl

Back Home
Liga Ekspertów - regulamin
User Rating: / 5
PoorBest 
Piłka nożna - Liga Ekspertów
piątek, 22 lipca 2011 09:40

Regulamin Ligi Ekspertów
 1. Liga Ekspertów prowadzona jest w cyklu tygodniowym. W wyjątkowych przypadkach może ona być prowadzona w innych cyklach. W interesie uczestnika jest bieżące śledzenie przebiegu konkursu, by np. nie przeoczyć meczu rozgrywanego w środku tygodnia
 2. Jeden cykl konkursu to jedna kolejka. Każda kolejka to kilka meczów, dla których należy wytypować wyniki (bramkowe). Data i godzina, do której można typować mecze, podana jest przy każdym meczu.
 3. Za każdy obstawiony mecz uzyskać od 0 do 10 pkt., przy czym 10 pkt. tylko za dokładne (co do bramki) podanie wyniku.
 4. Punkty zdobyte w poszczególnych kolejkach są sumowane przez cały czas trwania konkursu.
 5. W rankingu uwzględniane są w kolejności:
  • suma punktów w danej kolejce
  • większa ilość bezbłędnych trafień w danej kolejce
  • większa ilość punktów w całym konkursie
  • większa ilość bezbłędnych trafień w całym konkursie
 6. W przypadku nieodbycia się któregoś z obstawianych meczów lub oddania meczu przez którąś z drużyn walkowerem, wszyscy obstawiający ten mecz otrzymają 3 pkt. Punktacji tej nie zmieni ewentualne rozegranie tego meczu w terminie późniejszym.
 7. W przypadku weryfikacji wyniku meczu przez OZPN/PZPN do rankingu będzie liczony wynik uzyskany na boisku.
 8. Jeżeli mecz zostanie przerwany przed regulaminowym czasem, do rankingu zostanie zaliczony wynik w momencie przerwania meczu, jeśli przerwanie nastąpiło w drugiej połowie, lub mecz będzie potraktowany jako nierozegrany, jeśli przerwanie nastąpiło w pierwszej połowie. Jeżeli pierwsza połowa została rozegrana w całości, a druga połowa się nie rozpocznie, mecz będzie potraktowany jako rozegrany.
 9. Jeżeli obstawiany mecz kończy się dogrywką lub karnymi, do konkursu uwzględniany jest wynik po 90-ciu minutach (bez dogrywki i karnych).
 10. W sytuacjach nieobjętych niniejszym regulaminem rozstrzyga redakcja serwisu. Rozstrzygnięcia te są ostateczne i niepodważalne.

 

© 2023 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!