LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2022/2023
Kolejka 4
Ruch Chorzów - Piotrkowianin Piotrków Tryb.
(wt) 17:00
Gmina Kobierzyce - Zagłębie Lubin
-
Galychanka Lwów - MKS Gniezno
-
JKS Jarosław - Start Elbląg
-
Piłka Ręczna Koszalin - MKS Lublin
-

I liga kobiet
1.
>< Zagłębie Lubin
3 9 97 - 66
2.
>< MKS Lublin
3 9 89 - 71
3.
>< Gmina Kobierzyce
3 6 95 - 75
4.
>< Start Elbląg
2 6 65 - 48
5.
>< Galychanka Lwów (b)
3 3 82 - 101
6.
>< Piotrkowianin Piotrków Tryb.
2 3 56 - 61
7.
>< JKS Jarosław
3 3 74 - 80
8.
>< Piłka Ręczna Koszalin
3 3 79 - 83
9.
>< MKS Gniezno
3 0 76 - 97
10.
>< Ruch Chorzów
3 0 72 - 103
Terminarz i wyniki
FOOTER

Ruch Pniów - Polonia III Bytom 9-1
GUKS Piece - Tajfun Tychy 7-3
Olimpijczyk Gilowice - Jeleśnianka Jeleśna 9-1
Rzemiosło Dziewkowice - Stal Zawadzkie 0-15
Legia Warszawa - Śląsk Wrocław 0-0
Jedynka Łazy - Ruch Radzionków 1-5
Ruch Chorzów - UKS Chorzów 4-1
AGH Kraków - Norwid Częstochowa 3-2
Sośnica Gliwice - Czarni Pyskowice 2-0
KTS VII Gliwice - STS II Żernica 2-8
Swornica Czarnowąsy - Jedynka Niemodlin 3-3
Huragan II Sosnowiec - Huragan III Sosnowiec 9-1
MUKS Czerwionka - Tajfun II Kuźnia Raciborska 2-8
AP Namysłów - Unia Kolonowskie 3-0
LKS Pogórze - KS II Mysław 4-6
KTS II Gliwice - KS Mysław 4-6
Podzamcze Nysa - UKS Brzeg 3-0



Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 25 września 2022 06:48

MKS GNIEZNO - JKS JAROSŁAW 24-31 (13-18)

MKS Gniezno: Magdalena Nurska (8), Monika ŁĘgowska (7), Malwina Hartman (4), Agnieszka Siwka (2), Oliwia Kuriata (1), Martyna Matysek (1), Magdalena Widuch (1), Karolina Chojnacka, Marta GiszczyŃska, Sandra Guziewicz, Dominika Hoffmann, Milena Kaczmarek, Karolina Kasprowiak, Daria Konieczna, Agata Alwin, Maria TanaŚ
JKS Jarosław: Valiantsina Nestsiaruk (6), Aleksandra Zimny (6), Małgorzata TrawczyŃska (5), Lesia Smolinh (4), Wiktoria GliwiŃska (3), Natalia Volovnyk (3), Aleksandra Dorsz (2), Joanna Gadzina (2), Weronika Kordowiecka, Palina Kukharchyk, Sylwia Matuszczyk, Karolina Mokrzka, Kinga StrÓzik, Katarzyna Kozimur
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 25 września 2022 06:48

PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - RUCH CHORZÓW 25-23 (14-8)

Piłka Ręczna Koszalin: Aleksandra ZaleŚny (9), Żaneta Lipok (5), Kristina Kubisova (3), Gabriela Haric (2), Anna MĄczka (2), Hanna Rycharska (2), Emilia Kowalik (1), Magdalena Reichel (1), Barbara ChoromaŃska, Natalia FiloŃczuk, Aleksandra Nowicka, Gabriela Urbaniak, Katarzyna Zimny, Patrycja Jura
Ruch Chorzów: Natalia Kolonko (5), Karolina Jasinowska (4), Marcelina PolaŃska (3), Natalia Stokowiec (3), Natalia Doktorczyk (2), Michalina Gryczewska (2), Polina Masalova (2), Monika CiesiÓŁka (1), Iryna Morozenko (1), Anastasiia Bondarenko, Sandra Kiel, Dagmara Knapik, Paula Masiuda, Natalia Sytenka, Anastasiia Kalyhina, Sabina MiŁek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 23 września 2022 05:18

MKS LUBLIN - GMINA KOBIERZYCE 28-22 (13-13)

MKS Lublin: Katarzyna PortasiŃska (6), Oktawia PŁomiŃska (4), Joanna Andruszak (3), Michalina Pastuszka (3), Romana Roszak (3), Magda WiĘckowska (3), Marianna Rebicova (2), Dominika WiĘckowska (2), Kinga Achruk (1), Julia Pietras (1), Weronika Gawlik, Patrycja Noga, Karolina Sarnecka, Daria Szynkaruk, Andrijana Tatar, Paulina Wdowiak
Gmina Kobierzyce: Mariola Wiertelak (5), Natalia Janas (4), Małgorzata Buklarewicz (3), Vitoria Macedo (3), Karolina Wicik (3), Aleksandra Tomczyk (2), Alona Shupyk (1), Zuzanna WaŻna (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Cygan, Zorica Despodovska, Oliwia Domagalska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Aleksandra Olek, Andela IvanoviĆ
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 23 września 2022 05:18

ZAGŁĘBIE LUBIN - GALYCHANKA LWÓW 41-27 (20-15)

Zagłębie Lubin: Karolina Kochaniak-sala (10), Adrianna GÓrna (7), Emilia GaliŃska (5), Aneta Łabuda (4), Daria Michalak (4), Karin Bujnochova (3), Patricia Machado matieli (3), Joanna Drabik (2), Monika Maliczkiewicz (1), Jovana MilojeviĆ (1), Jana Sustkova (1), Wiktoria KociŃska, Natalia Pankowska, Monika WĄŻ, Barbara Zima
Galychanka Lwów: Diana Dmytryshyn (6), Mariana Markevych (6), Maryna Konovalova (5), Sofiia Holinska (3), Anastasiya Melekestseva (2), Iryna Prokopiak (2), Olesia Diachenko (1), Liudmyla Martyniuk (1), Kristina Sorokina (1), Kateryna Kozak, Mariia Poliak, Viktoriia Saltaniuk, Anastasiia Tkach, Maryna Valiieva
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
poniedziałek, 19 września 2022 10:08

RUCH CHORZÓW - START ELBLĄG 27-33 (16-17)

Ruch Chorzów: Marcelina PolaŃska (7), Karolina Jasinowska (6), Natalia Kolonko (4), Polina Masalova (4), Anastasiia Bondarenko (3), Natalia Stokowiec (3), Monika CiesiÓŁka, Natalia Doktorczyk, Michalina Gryczewska, Sandra Kiel, Paula Masiuda, Maryna Shalimova, Natalia Sytenka, Klaudia GrabiŃska, Aneta Kavalova, Dagmara Knapik
Start Elbląg: Juliane Costa pereira (6), Marta GĘga (5), Weronika Weber (5), Iga Dworniczuk (4), Nikolina Knezevic (3), Wiktoria Tarczyluk (3), Nikola GŁĘbocka (2), Paulina Stapurewicz (2), Aleksandra Zabielny (2), Nikola Owczarek (1), Aleksandra Hypka, Julia Żarnoch, Zuzanna StefaŃska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 18 września 2022 04:52

PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYB. - MKS GNIEZNO 34-31 (18-19)

Piotrkowianin Piotrków Tryb.: Aleksandra Oreszczuk (7), Tauani Martins schneider (5), Patrycja KrÓlikowska (4), Sylvie Polaskova (4), Joanna Waga (4), Lucyna Sobecka (3), Magdalena DraŻyk (2), Justyna Świerczek (2), Daria Grobelna (1), Sylwia Radushko (1), Tatjana Trbovic (1), Daria Opelt, Żaneta Senderkiewicz, Oliwia Suliga, Julia JasiŃska
MKS Gniezno: Monika ŁĘgowska (8), Magdalena Nurska (7), Marta GiszczyŃska (4), Karolina Kasprowiak (4), Martyna Matysek (4), Magdalena Widuch (3), Malwina Hartman (1), Sandra Guziewicz, Dominika Hoffmann, Milena Kaczmarek, Daria Konieczna, Oliwia Kuriata, Agata Alwin, Karolina Chojnacka, Agnieszka Siwka, Maria TanaŚ
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 17 września 2022 09:23

GMINA KOBIERZYCE - PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN 28-25 (13-14)

Gmina Kobierzyce: Aleksandra Tomczyk (6), Vitoria Macedo (5), Natalia Janas (3), Patrycja KozioŁ (3), Zuzanna WaŻna (3), Karolina Wicik (3), Małgorzata Buklarewicz (2), Mariola Wiertelak (2), Aleksandra Olek (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Cygan, Zorica Despodovska, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska, Alona Shupyk, Oliwia Domagalska
Piłka Ręczna Koszalin: Kristina Kubisova (8), Anna MĄczka (7), Aleksandra ZaleŚny (5), Hanna Rycharska (2), Adriana Kurdzielewicz (1), Żaneta Lipok (1), Gabriela Urbaniak (1), Barbara ChoromaŃska, Natalia FiloŃczuk, Patrycja Jura, Magdalena Reichel, Katarzyna Zimny, Aleksandra Nowicka
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 16 września 2022 12:27

JKS JAROSŁAW - ZAGŁĘBIE LUBIN 17-26 (7-9)

JKS Jarosław: Wiktoria GliwiŃska (3), Sylwia Matuszczyk (3), Małgorzata TrawczyŃska (3), Karolina Mokrzka (2), Valiantsina Nestsiaruk (2), Aleksandra Zimny (2), Joanna Gadzina (1), Lesia Smolinh (1), Aleksandra Dorsz, Weronika Kordowiecka, Palina Kukharchyk, Kinga StrÓzik, Natalia Volovnyk, Katarzyna Kozimur
Zagłębie Lubin: Karolina Kochaniak-sala (7), Emilia GaliŃska (6), Kinga Grzyb (5), Aneta Łabuda (3), Karin Bujnochova (1), Joanna Drabik (1), Adrianna GÓrna (1), Patricia Machado matieli (1), Daria Michalak (1), Monika Maliczkiewicz, Jovana MilojeviĆ, Natalia Pankowska, Jana Sustkova, Monika WĄŻ, Barbara Zima
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
środa, 14 września 2022 21:11

MKS LUBLIN - GALYCHANKA LWÓW 31-23 (15-10)

MKS Lublin: Katarzyna PortasiŃska (9), Michalina Pastuszka (3), Romana Roszak (3), Dominika WiĘckowska (3), Joanna Andruszak (2), Patrycja Noga (2), Julia Pietras (2), Marianna Rebicova (2), Andrijana Tatar (2), Kinga Achruk (1), Edyta Byzdra (1), Oktawia PŁomiŃska (1), Weronika Gawlik, Karolina Sarnecka, Paulina Wdowiak, Magda WiĘckowska
Galychanka Lwów: Diana Dmytryshyn (10), Sofiia Holinska (5), Anastasiya Melekestseva (3), Kateryna Kozak (2), Olesia Diachenko (1), Maryna Konovalova (1), Liudmyla Martyniuk (1), Mariana Markevych, Iryna Prokopiak, Viktoriia Saltaniuk, Anastasiia Tkach, Maryna Valiieva, Mariia Poliak, Kristina Sorokina
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
środa, 14 września 2022 01:41

MKS GNIEZNO - START ELBLĄG 21-32 (8-14)

MKS Gniezno: Monika ŁĘgowska (7), Malwina Hartman (5), Magdalena Nurska (5), Magdalena Widuch (2), Karolina Kasprowiak (1), Oliwia Kuriata (1), Karolina Chojnacka, Marta GiszczyŃska, Sandra Guziewicz, Dominika Hoffmann, Milena Kaczmarek, Daria Konieczna, Martyna Matysek, Agnieszka Siwka, Agata Alwin, Maria TanaŚ
Start Elbląg: Weronika Weber (10), Marta GĘga (4), Nikola GŁĘbocka (4), Paulina Stapurewicz (4), Juliane Costa pereira (3), Iga Dworniczuk (3), Nikolina Knezevic (3), Aleksandra Zabielny (1), Aleksandra Hypka, Nikola Owczarek, Zuzanna StefaŃska, Julia Żarnoch, Małgorzata CiĄĆka
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 11 września 2022 12:36

PIŁKA RĘCZNA KOSZALIN - GALYCHANKA LWÓW 29-32 (16-16)

Piłka Ręczna Koszalin: Gabriela Urbaniak (9), Anna MĄczka (7), Kristina Kubisova (4), Aleksandra ZaleŚny (4), Hanna Rycharska (3), Barbara ChoromaŃska (1), Gabriela Haric (1), Natalia FiloŃczuk, Adriana Kurdzielewicz, Żaneta Lipok, Aleksandra Nowicka, Magdalena Reichel, Katarzyna Zimny, Patrycja Jura, Emilia Kowalik
Galychanka Lwów: Diana Dmytryshyn (12), Liudmyla Martyniuk (6), Maryna Konovalova (5), Mariana Markevych (4), Anastasiya Melekestseva (2), Sofiia Holinska (1), Kateryna Kozak (1), Iryna Prokopiak (1), Olesia Diachenko, Mariia Poliak, Viktoriia Saltaniuk, Maryna Valiieva, Kristina Sorokina, Anastasiia Tkach
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 09 września 2022 21:21

GMINA KOBIERZYCE - RUCH CHORZÓW 45-22 (24-11)

Gmina Kobierzyce: Natalia Janas (7), Mariola Wiertelak (5), Katarzyna Cygan (4), Patrycja KozioŁ (4), Aleksandra Olek (4), Karolina Wicik (4), Zorica Despodovska (3), Vitoria Macedo (3), Alona Shupyk (3), Zuzanna WaŻna (3), Małgorzata Buklarewicz (2), Oliwia Domagalska (2), Aleksandra Tomczyk (1), Patrycja Chojnacka, Beata Kowalczyk, Aleksandra Kucharska
Ruch Chorzów: Marcelina PolaŃska (5), Natalia Stokowiec (4), Karolina Jasinowska (3), Sabina MiŁek (3), Anastasiia Bondarenko (2), Natalia Kolonko (2), Michalina Gryczewska (1), Sandra Kiel (1), Natalia Sytenka (1), Monika CiesiÓŁka, Klaudia GrabiŃska, Aneta Kavalova, Polina Masalova , Paula Masiuda, Maryna Shalimova
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 39

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!