LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - IV liga
Piłka ręczna IV liga Wrocław, 2021/2022
Kolejka 9
Wolsztyniak Wolsztyn - Orlik Brzeg
40-33
Kolejka 10
Śląsk II Wrocław - Polonia Środa Wlkp.
(sb) 13:30
Spartakus Buk - Lider Swarzędz
(sb) 17:00
Start Konin - SPR Oleśnica
(sb) 17:00
OSiR Komprachcice - Wolsztyniak Wolsztyn
(sb) 18:00
Żagiew Dzierżoniów - Gwardia II Opole
(sb) 19:00
Miedź II Legnica - Orlik Brzeg
(nd) 15:00

IV liga Wrocław
1.
>< Żagiew Dzierżoniów
9 16 287 - 232
2.
>< Wolsztyniak Wolsztyn
9 14 302 - 262
3.
>< OSiR Komprachcice
9 13 262 - 233
4.
>< Orlik Brzeg
9 12 304 - 284
5.
>< Spartakus Buk
9 11 265 - 250
6.
>< Śląsk II Wrocław
9 8 262 - 263
7.
>< Polonia Środa Wlkp.
9 8 253 - 268
8.
>< Gwardia II Opole
9 7 273 - 274
9.
>< Start Konin
9 6 255 - 296
10.
>< Miedź II Legnica
9 6 273 - 293
11.
>< SPR Oleśnica
9 6 211 - 236
12.
>< Lider Swarzędz
9 1 235 - 291
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna IV liga Katowice, 2021/2022
Kolejka 12
Buskowianka Kielce - Unia II Tarnów
(sb) 00:00
Górnik II Zabrze - Orzeł Przeworsk
(sb) 00:00
MKS Ustroń - Iskra II Kielce
(sb) 12:00
MOSIR Bochnia - Stal II Mielec
(sb) 19:00
AGH II Kraków - Jedynka Myślenice
(nd) 17:00
AZS Kielce - UKS Kielce
-

IV liga Katowice
1.
>< Orzeł Przeworsk
10 20 358 - 255
2.
>< AGH II Kraków
9 16 296 - 223
3.
>< Iskra II Kielce
9 16 267 - 236
4.
>< Unia II Tarnów
10 12 316 - 274
5.
>< SMS III Kielce
9 10 285 - 250
6.
>< Jedynka Myślenice
9 8 219 - 246
7.
>< Górnik II Zabrze
8 8 235 - 233
8.
>< MKS Ustroń
9 7 222 - 242
9.
>< MOSIR Bochnia
9 6 250 - 264
10.
>< AZS Kielce
9 5 253 - 285
11.
>< Stal II Mielec
10 2 254 - 328
12.
>< Buskowianka Kielce
0 0 0 - 0
13.
>< UKS Kielce
9 0 161 - 280
Terminarz i wyniki
FOOTER

Naprzód II Świbie - STS Żernica 3-7
The Best Bestwinka - Olimpijczyk Gilowice 6-4
Talent II Cieszyn - MKS IV Czechowice 2-8
Ruch Pniów - Wolej Ruda Śl. 2-8
Stal Mielec - Wisła Płock 2-1
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice 5-0
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 2-1
Lider Gaszowice - KS Bojanów 6-4
KS Gwoździany - Płomień Przystajń 2-1
Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-3
Victoria Chrościce - KTS II Gliwice 3-7
UKS Kąty Wrocławskie - ŚKPR Świdnica 37-23
Visła Bydgoszcz - AGH Kraków 3-2
Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 73-83
Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp. 77-88
AZS Częstochowa - MKS Siemianowice 9-1
Zgoda Byczyna - Ikar II Mierzęcice 6-4



Piłka ręczna - IV liga
czwartek, 02 grudnia 2021 07:35

WOLSZTYNIAK WOLSZTYN - ORLIK BRZEG 40-33 (21-19)

Wolsztyniak Wolsztyn: Artur Radny (10), Jakub Pietruszka (8), Bartosz FrĄckowiak (7), Kacper Siejek (6), Arkadiusz PiĄtkowski (3), Mariusz RogoziŃski (2), Kajetan Szrama (2), Mateusz Lewandowski (1), Marcin Pietruszka (1), Makary Kaczmarek, Jakub PiĄtkowski, Oskar Tajchert, Karol TrybuŚ, Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Rafał Kucza
Orlik Brzeg: Michał Piech (12), Maciej Kurus (7), Łukasz Ogorzelec (6), Kamil StypiŃski (3), Kacper Abrahamek (2), Waldemar Stanoszek (1), Łukasz Szczurkowski (1), Kacper Turyniewicz (1), Krzysztof Kania, Konrad Sobczyk, Przemysław Sobieraj, Grzegorz Wojcieszek, Piotr Sendra
 
Piłka ręczna - IV liga
wtorek, 30 listopada 2021 09:02

UKS KIELCE - AGH II KRAKÓW 18-34 (10-15)

UKS Kielce: Filip Piwowarczyk (6), Bartosz Chendoszko (4), Kacper Dziedzic (3), Bartłomiej Pawlikowski (2), Kamil AdaŚ (1), Jakub CichoŃ (1), Aleksander WÓjcik (1), Paweł Duda, Adrian PieŃkus, Michał Stec, Wiktor WotliŃski
AGH II Kraków: Michał Skwara (7), Andrzej Wicherek (6), Mikołaj WÓjcik (5), Konrad Kisiel (4), Krzysztof MiodoŃski (4), Patryk KwarciŃski (2), Grzegorz GĄdek (1), Jakub Janus (1), Mateusz Kowalski (1), Filip MĄdel (1), Piotr Prusak (1), Adrian Ziaja (1), Mateusz Bednarek, Krzysztof KoŚĆ
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 29 listopada 2021 09:40

UNIA II TARNÓW - ORZEŁ PRZEWORSK 24-34 (12-18)

Unia II Tarnów: Jakub Kociuba (5), Szymon Wajda (5), Kacper Bednarz (3), Sebastian Kula (3), Korneliusz MaŁek (2), Jakub Pogonowski (2), Jakub Sikora (2), Mateusz Hoim (1), Michał Mucha (1), Kacper BieŃ, Mateusz ChŁopek, Olaf Drajewicz, Dominik Jac, Igor TarczoŃ , Kacper Tuman, Kacper ZajĄc
Orzeł Przeworsk: Jakub Czapka (8), Paweł Kubik (8), Kacper Kornafel (6), Mateusz Świerk (4), Maciej Bakowski (2), Gabriel KozdroŃ (2), Rafał StyczeŃ (2), Wojciech Gancarz (1), Artur Thomas (1), Patryk Andrusiewicz, Piotr Karabanowski, Jarosław Leja, Michał Maj, Adrian Szczepaniec, Franciszek WlazŁo, Samuel KĘdzior
 
Piłka ręczna - IV liga
poniedziałek, 29 listopada 2021 09:40

JEDYNKA MYŚLENICE - MKS USTROŃ 22-22 (8-9)

Karne: 3-1

Jedynka Myślenice: Patryk Dziatkowiec (6), Krystian Pacyga (5), Marcin SkaŁka (5), Aleksander Łatas (3), Hubert PrzaŁa (2), Wiktor Wiechniak (1), Jakub Ajchler , Patryk Bieniek, Antoni Kopera, Adrian Kuc, Szymon RÓg, Szymon Turbasa, Jakub Koloch, Mateusz Kurowski, Paweł Ulman
MKS Ustroń: Michał Jopek (7), Szymon GogÓŁka (6), Mateusz TuroŃ (3), Mateusz CieŚlar (2), Artur Kwolek (2), Marcin BiaŁkowski (1), Krzysztof Bielesz (1), Bartosz Aronik, Jan CieŚlar, Dawid Jenkner, Piotr Szturc, Piotr Browarczyk, Arkadiusz Czapek, Piotr Gawlas, Przemysław Polok
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 21:46

GWARDIA II OPOLE - OSIR KOMPRACHCICE 29-30 (14-14)

Gwardia II Opole: Michał ScisŁowicz (6), Miłosz BĄczek (5), Daniel Jendryca (5), Aleksei Solovev (5), Fabian Sosna (3), Janusz Wandzel (3), Adam BidziŃski (1), Filip Stefani (1), Xawier Drojma, Maciej JeŻewski, Mateusz Lellek, Szymon Chmielewski, Błażej Frydel, Adam Janikowski, Filip Rawecki, Marcin WisŁa
OSiR Komprachcice: Daniel Łacny (9), Michał Niewiadomski (7), Maciej Ścigaj (5), Tomasz Marcyniuk (3), Kamil Kawulok (2), Łukasz Piechota (2), Waldemar CichoŃ (1), Filip WrzesiŃski (1), Kacper Bendych, Jarosław Dziurgot, Tomasz Jarosz, Tomasz Juros, Tomasz Oleksyn, Marek Sitarski, Damian WĘgrzynowicz, Denis Gotwald
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 10:05

LIDER SWARZĘDZ - ŚLĄSK II WROCŁAW 28-37 (14-17)

Lider Swarzędz: Patryk MaĆkowiak (7), Krzysztof Szorcz (7), Igor Cichy (4), Maciej Majchrzak (3), Mariusz Kosturski (2), Paweł SzymaŃski (2), Jan Wichniarek (2), Marcin Radniecki (1), Mateusz Dryjer, Bartosz KuraŚ, Tomasz Walkowiak, Dariusz Zarzycki, Robert Rosochowicz
Śląsk II Wrocław: Dominik Halla (11), Krzysztof Griman (7), Mateusz BoboŃski (5), Łukasz WrÓbel (5), Piotr Kowalczyk (3), Jan Gass (2), Dominik Dziobek (1), Szymon Kacprzak (1), Łukasz MoŚcian (1), Tomasz Tomkowicz (1), Tomasz Antosik, Vladyslav Fediuk, Maciej Skrzypek
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 10:05

SPARTAKUS BUK - MIEDŹ II LEGNICA 36-24 (16-12)

Spartakus Buk: Kacper NapieraŁa (9), Hubert NapieraŁa (6), Paweł ŁubiŃski (4), Adam KrÓlikowski (2), Bartosz Kujawa (2), Karol Lulkiewicz (2), Patryk Pawlak (2), Piotr Popowicz (2), Patryk Sztoban (2), Dawid Wojtczak (2), Łukasz Chmielnik (1), Jakub Hemmerling (1), Kacper KrzemiŃski (1), Łukasz Hemmerling, Krzysztof MaŃczak, Bartosz Berdychowski
Miedź II Legnica: Maciej StaŃko (7), Mateusz Krukiewicz (6), Wiktor Kochlewski (4), Szymon Pacek (4), Maciej Grynienko (1), Krzysztof Kosiorowski (1), Błażej MatwiejkÓw (1), Piotr Dec, Wiktor Socha, Łukasz Szporko, Jakub ŚliwiŃski, Jakub Turkiewicz
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 10:05

SPR OLEŚNICA - ŻAGIEW DZIERŻONIÓW 18-26 (6-13)

SPR Oleśnica: Damian GoŁĄb (6), Mateusz MĄkosza (4), Marcel DobrzaŃski (2), Krystian Kulak (2), Jakub Lisowski (2), Jakub PiĘta (2), Mikołaj Butra, Krzysztof Grela, Rafał Kowalski, Jakub Krawczykowski, Michał Letki, Jakub MusiaŁ, Michał Niczypor, Mikołaj Pietras, Daniel PiŁat, Łukasz Kumejko
Żagiew Dzierżoniów: Patryk Petyn (7), Jakub Adamek (6), Mateusz BŁaŻkiewicz (4), Tomasz KurasiŃski (3), Tomasz TomkÓw (3), Borys Kurlenda (2), Tomasz WĄsiŃski (1), Oskar Czarnecki, Marcin Lebiedziejewski, Stanisław Madziara, Paweł Matuszewski, Kacper Matyja, Igor Michalski, Błażej Potocki, Adam ZieliŃski, Kamil ŻyŁa
 
Piłka ręczna - IV liga
niedziela, 28 listopada 2021 10:05

POLONIA ŚRODA WLKP. - START KONIN 28-25 (15-13)

Polonia Środa Wlkp.: Roger Nowacki (7), Bartosz Glinkowski (6), Michał Melewski (4), Tomasz WieliŃski (3), Mateusz Lubiewski (2), Hubert Przybylski (2), Dominik Hellwing (1), Filip Kubiak (1), Bartosz MaŁecki (1), Damian Potocki (1), Łukasz CieŚla, Jakub JastrzĄb, Michał Kaszuba, Jakub WietrzyŃski, Kamil JaŃczak, Rafał Nejman
Start Konin: Piotr KoŁtunowicz (5), Adrian Grzelka (4), Marek Salzman (4), Marcel UrbaŃski (4), Janusz Kostrzewa (3), Zbigniew Jarecki (2), Jakub KujawiŃski (2), Tomasz Lorencki (1), Paweł Dobry, Tomasz Garbarczyk, Przemysław Hejna
 
Piłka ręczna - IV liga
sobota, 27 listopada 2021 22:37

AZS KIELCE - GÓRNIK II ZABRZE 26-32 (14-17)

AZS Kielce: Łukasz Telka (7), Filip GrdeŃ (5), Krystian Wojciechowski (5), Patryk Mazur (4), Jakub PajĄczkowski (2), Jakub JamioŁ (1), Patryk Kurek (1), Kacper Nawara (1), Jakub BadoŃ, Paweł Kotowski, Wiktor Rogowski, Szymon Żaba-ŻabiŃski
Górnik II Zabrze: Kamil SzelĄg (11), Jakub Kohrs (7), Jakub Sladkowski (7), Jakub Szabat (4), Adam Ziemba (2), Mateusz Żaczek (1), Michał Czapla, Jakub Kwiatkowski, Dawid Szczelaszczyk, Jakub Wilk, Grzegorz WlezieŃ, Piotr GawryŚ, Kacper MrugaŁa, Jakub Witek
 
Piłka ręczna - IV liga
sobota, 27 listopada 2021 22:37

SMS III KIELCE - MOSIR BOCHNIA 25-26 (16-16)

SMS III Kielce: Mikołaj Rodak (8), Marcin PepliŃski (4), Kacper Aksamit (2), Filip BurzyŃski (2), Jakub Luksa (2), Kacper Olczyk (2), Dawid Bujok (1), Dawid Cacak (1), Maciej Markowski (1), Łukasz Pilz (1), Szymon Wywrot (1), Adrian CichoŃ, Daniel DroŻdŻ, Piotr Mielczarski, Maksym Popielecki, Fabian Sowiak
MOSIR Bochnia: Iwo StopczyŃski (9), Bartosz Szpisak (8), Maciej Grech (4), Bartosz Batko (2), Marcel Makuch (2), Konrad Trojan (1), Mateusz BŁoniarczyk, Marcin Jakubowski, Piotr Kalinka, Kamil Mrozik, Michał Puchalski, Patryk Rolewicz, Michał Rogusz
 
Piłka ręczna - IV liga
czwartek, 25 listopada 2021 00:30

GÓRNIK II ZABRZE - AGH II KRAKÓW 28-40 (14-19)

Górnik II Zabrze: Igor Bykowski, Michał Czapla, Piotr GawryŚ, Jakub Kwiatkowski, Jakub Sladkowski, Jakub Szabat, Kamil SzelĄg, Mateusz Szendzielorz, Marek Wasilewski, Jakub Wilk, Grzegorz WlezieŃ, Adam Ziemba, Mateusz Żaczek
AGH II Kraków: Mateusz Bednarek, Mikołaj Burlyta, Wiktor DĘbski, Grzegorz GĄdek, Jakub Janus, Konrad Kisiel, Oskar KlamrzyŃski, Kasper Kosiba, Krzysztof KoŚĆ, Patryk KwarciŃski, Krzysztof MiodoŃski, Piotr Prusak, Michał Skwara, Kacper SzydŁo, Mikołaj WÓjcik, Adrian Ziaja
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 10

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!