LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2021/2022
Kolejka 26
SRS Przemyśl - Nielba Wągrowiec
33-31
Stal Gorzów - Warmia Olsztyn
27-27 ►
Padwa Zamość - Śląsk Wrocław
27-23
Zagłębie Sosnowiec - MKS Grudziądz
36-27
AZS Biała Podlaska - Ostrovia Ostrów
31-28
Miedź Legnica - KPR Legionowo
27-32
SPR Żukowo - MKS Wieluń
25-25 ►

II liga
1.
>< Ostrovia Ostrów
26 68 803 - 662
2.
>< KPR Legionowo
26 55 760 - 668
3.
>< AZS Biała Podlaska
26 53 774 - 692
4.
>< Stal Gorzów
26 48 703 - 697
5.
>< SRS Przemyśl
26 44 790 - 786
6.
>< SPR Żukowo
26 40 785 - 789
7.
>< Padwa Zamość
26 38 731 - 726
8.
>< Śląsk Wrocław
26 36 726 - 784
9.
>< MKS Wieluń
26 34 704 - 734
10.
>< Zagłębie Sosnowiec
26 34 780 - 808
11.
>< Warmia Olsztyn
26 33 718 - 723
12.
>< Nielba Wągrowiec
26 29 770 - 801
13.
>< Miedź Legnica
26 18 714 - 777
14.
>< MKS Grudziądz
26 16 720 - 831
Terminarz i wyniki
FOOTER


User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 maja 2022 05:04

SPR ŻUKOWO - MKS WIELUŃ 25-25 ► (14-13)

Karne: 3-4

SPR Żukowo: Grzegorz Dorsz (11), Alan Benkowski (4), Maciej Papina (4), Krzysztof Jagielski (3), Wiktor Brzozowiec (1), Mateusz PorĘbski (1), Rafał StĘpieŃ (1), Bartosz Andrzejewski, Jakub Dobrakowski, Błażej Dudziak, Szymon GajdziŃski, Maciej MaĆkowiak, Szymon Scharmach, Michał ŚciesiŃski, Bartłomiej Żurawski, Adam Zakrzewski
MKS Wieluń: Błażej GolaŃski (5), Artur BoŻek (3), Jarosław Cepielik (3), Miłosz Hanas (3), Patryk Staniek (3), Krzysztof WĘcek (3), Adam BernaŚ (2), Krystian Kowalik (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Konrad KrzaczyŃski (1), Bartosz Bednarek, Jakub ChuĆ, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Szymon Kucharski, Arkadiusz Galewski
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 maja 2022 05:04

SRS PRZEMYŚL - NIELBA WĄGROWIEC 33-31 (21-14)

SRS Przemyśl: Mateusz Kroczek (10), Dzianis Krytski (4), Paweł StoŁowski (4), Patryk Walczyk (4), Tomasz Biernat (3), Kamil Guzdek (3), Szymon ŚwiatŁowski (3), Michał Kipp (2), Grzegorz BarnaŚ, Adam Iwasieczko, Paweł Sar, Maciej Kubisztal, Tomasz Kulka, Tomasz Mochocki
Nielba Wągrowiec: Karol PrzychodzeŃ (7), Igor Drzazgowski (6), Andrzej DuszyŃski (6), Daniel Kelm (5), Dariusz WidziŃski (3), Patryk Marcinkowski (1), Rafał Szmania (1), Dawid Tepper (1), Kacper Wachowiak (1), Hubert Chomko, Amadeusz DĄbrowicz, Filip Jankowski, Patryk Skrzypczak, Artur Gawlik, Bartosz Świerad
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 maja 2022 05:04

STAL GORZÓW - WARMIA OLSZTYN 27-27 ► (11-16)

Karne: 2-4

Stal Gorzów: Mateusz StupiŃski (8), Mariusz KŁak (3), Michał Lemaniak (3), Dawid Pietrzkiewicz (3), Rafał Renicki (3), Wiktor Bronowski (2), Tomasz Gintowt (2), Bartosz StarzyŃski (2), Dominik DroŹdzik (1), Patryk JaŚko, Cezary Marciniak, Michał Nieradko, Krzysztof Nowicki, Kacper Kiersnowski, Dawid Malarek, Mateusz SulmiŃski
Warmia Olsztyn: Adrian CheŁmiŃski (9), Marcin Malewski (4), Adrian GruszczyŃski (3), Michał Klapka (3), Damian Didyk (2), Mateusz KopyciŃski (2), Dawid Reichel (2), Adam Konkel (1), Michał Sikorski (1), Jakub KozŁowski, Marcin Laskowski, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Dominik StĘpieŃ, Michał Safiejko, Jakub ZemeŁka
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 maja 2022 05:04

PADWA ZAMOŚĆ - ŚLĄSK WROCŁAW 27-23 (15-12)

Padwa Zamość: Łukasz SzymaŃski (7), Ali Mehdizadeh (5), Kacper Adamczuk (3), Kacper Mchawrab (3), Łukasz Orlich (3), Paweł Puszkarski (3), Karol MaŁecki (2), Szymon Fugiel (1), Adrian Adamczuk, Konrad Bajwoluk, Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Hubert ObydŹ, Gabriel Olichwiruk, Radosław Pomiankiewicz
Śląsk Wrocław: Sebastian ZiemiŃski (6), Filip Mistak (4), Marcin TÓrz (4), Wojciech Granowski (3), Łukasz Palica (2), Mateusz BoboŃski (1), Bartłomiej Koprowski (1), Marcin MŁoczyŃski (1), Adrian Turkowski (1), Dominik Dziobek, Dominik Halla, Piotr Kowalczyk, Paweł Salacz, Maciej Skrzypek, Tomasz Tomkowicz, Łukasz WrÓbel
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 maja 2022 05:04

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - MKS GRUDZIĄDZ 36-27 (16-15)

Zagłębie Sosnowiec: Łukasz PŁonka (9), Daniel Goliszewski (6), Adrian Danysz (5), Sebastian Danysz (4), Kacper Kolano (4), Dawid MiĘsopust (3), Marceli MigaŁa (2), Łukasz WŁoka (2), Arkadiusz Kowalski (1), Damian Biernacki, Marcin GŁuszczenko, Gracjan Nowak, Dawid PiĄtek, Łukasz Popczyk, Rafał Ratuszniak, Mateusz Żaczek
MKS Grudziądz: Sebastian Rumniak (7), Paweł Kruszewski (6), Artur Sadowski (6), Paweł Malinski (3), Maksymilian ChyŁa (2), Michał Bednarek (1), Damian Nowak (1), Adrian SkÓra (1), Łukasz Janicki, Marcin MiedziŃski, Dawid WodziŃski, Mateusz Knopik, Kamil Mokrzki, Aleksander Piernicki, Maciej ZiÓŁkowski
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 maja 2022 05:04

AZS BIAŁA PODLASKA - OSTROVIA OSTRÓW 31-28 (13-16)

AZS Biała Podlaska: Dominik Antoniak (5), Marcin Stefaniec (5), Patryk Niedzielenko (4), Bartosz ZiÓŁkowski (4), Kacper Baranowski (3), Leon Łazarczyk (3), Przemysław Urbaniak (3), Łukasz Kandora (1), Kamil Kozycz (1), Norbert Maksymczuk (1), Bartłomiej Mazur (1), Łukasz Adamiuk, Krzysztof Ostrowski, Emil Wiejak, Wiktor WÓjcik, Jakub Tarasiuk
Ostrovia Ostrów: Patryk Marciniak (7), Kamil Adamski (6), Bartosz SmoliŃski (6), Mateusz Wojciechowski (4), Ksawery Gajek (2), Mikołaj Szych (2), Jakub Przybylski (1), Dawid Balcerek, Patryk Foluszny, Damian Pawelec, Mikołaj Przybylski, Jakub Zimny, Michał BaŁwas, Mikołaj Bestian, Kacper Krawczyk, Damian Krzywda
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 22 maja 2022 05:04

MIEDŹ LEGNICA - KPR LEGIONOWO 27-32 (13-16)

Miedź Legnica: Michał Czarnecki (10), Dominik Nowosielski (5), Kacper BogudziŃski (3), Paulo Grozdek (2), Marcin JaŚkowski (2), Kacper Łukawski (2), Michał Kowalik (1), Hubert KuliŃski (1), Sebastian WŁoskiewicz (1), Michał Kapela, Wiktor Kochlewski, Wiktor PacuŁa, Michał Przybylak, Adrian Stachurski, Szymon Pacek, Mateusz Wychowaniec
KPR Legionowo: Filip FĄfara (9), Tomasz Kasprzak (7), Jakub BrzeziŃski (4), Maksymilian ŚliwiŃski (4), Kamil Ciok (3), Adam Laskowski (3), Michał PrĄtnicki (2), Mateusz Chabior, Sławomir Lewandowski, Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Franci Brinovec, Adrian Brzozowski, Maciej Filipowicz, Marcin Kostro
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 15 maja 2022 09:32

OSTROVIA OSTRÓW - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 37-26 (15-12)

Ostrovia Ostrów: Damian Pawelec (7), Ksawery Gajek (6), Kamil Adamski (5), Patryk Marciniak (4), Mikołaj Bestian (3), Jakub Przybylski (3), Mikołaj Przybylski (2), Bartosz SmoliŃski (2), Mateusz Wojciechowski (2), Michał BaŁwas (1), Damian Krzywda (1), Mikołaj Szych (1), Dawid Balcerek, Patryk Foluszny, Kacper Krawczyk, Jakub Zimny
Zagłębie Sosnowiec: Dawid MiĘsopust (5), Łukasz PŁonka (5), Kacper Kolano (4), Adrian Danysz (3), Daniel Goliszewski (3), Mateusz Żaczek (2), Damian Biernacki (1), Marceli MigaŁa (1), Dawid PiĄtek (1), Łukasz WŁoka (1), Sebastian Danysz, Marcin GŁuszczenko, Michał Mentel, Rafał Ratuszniak, Gracjan Nowak
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 15 maja 2022 09:32

WARMIA OLSZTYN - MIEDŹ LEGNICA 26-22 (14-12)

Warmia Olsztyn: Damian Didyk (6), Adrian CheŁmiŃski (5), Adrian GruszczyŃski (4), Mateusz KopyciŃski (4), Marcin Malewski (2), Michał Klapka (1), Jakub KozŁowski (1), Marcin Laskowski (1), Michał Safiejko (1), Dominik StĘpieŃ (1), Cezary Kaczmarczyk, Adam Konkel, Daniel Makowski, Krystian Matusiak, Dawid Reichel, Michał Sikorski
Miedź Legnica: Michał Czarnecki (6), Kacper BogudziŃski (4), Paulo Grozdek (4), Michał Kowalik (3), Wiktor PacuŁa (2), Hubert KuliŃski (1), Michał Przybylak (1), Sebastian WŁoskiewicz (1), Michał Kapela, Dominik Nowosielski, Szymon Pacek, Wiktor Socha, Łukasz Szporko, Marcin JaŚkowski, Mateusz Wychowaniec
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 15 maja 2022 09:32

KPR LEGIONOWO - SRS PRZEMYŚL 35-28 (15-13)

KPR Legionowo: Krystian WoŁowiec (9), Kamil Ciok (7), Tomasz Kasprzak (6), Jakub BrzeziŃski (4), Marcin Kostro (3), Michał PrĄtnicki (3), Adam Laskowski (2), Maksymilian ŚliwiŃski (1), Franci Brinovec, Adrian Brzozowski, Filip FĄfara, Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Mateusz Chabior, Maciej Filipowicz
SRS Przemyśl: Dzianis Krytski (9), Tomasz Biernat (7), Kamil Guzdek (3), Paweł StoŁowski (3), Szymon ŚwiatŁowski (3), Patryk Walczyk (2), Mateusz Kroczek (1), Grzegorz BarnaŚ, Adam Iwasieczko, Paweł Sar, Michał Kipp, Tomasz Mochocki
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 15 maja 2022 09:32

MKS WIELUŃ - PADWA ZAMOŚĆ 21-30 (11-19)

MKS Wieluń: Adam BernaŚ (5), Miłosz Hanas (5), Krzysztof WĘcek (5), Konrad KrzaczyŃski (3), Błażej GolaŃski (2), Szymon Famulski (1), Bartosz Bednarek, Jarosław Cepielik, Jakub ChuĆ, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Krystian Kowalik, Łukasz KrÓlikowski, Szymon Kucharski, Patryk Piwnicki
Padwa Zamość: Łukasz SzymaŃski (6), Gabriel Olichwiruk (5), Paweł Puszkarski (5), Kacper Adamczuk (4), Karol MaŁecki (3), Kacper Mchawrab (2), Hubert ObydŹ (2), Adrian Adamczuk (1), Ali Mehdizadeh (1), Radosław Pomiankiewicz (1), Szymon Fugiel, Mateusz GawryŚ, Krzysztof KozŁowski, Łukasz Orlich, Tomasz SaŁach, Konrad Bajwoluk
 
User Rating: / 1
PoorBest 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 15 maja 2022 09:32

NIELBA WĄGROWIEC - AZS BIAŁA PODLASKA 20-24 (13-9)

Nielba Wągrowiec: Dariusz WidziŃski (6), Igor Drzazgowski (4), Patryk Skrzypczak (4), Daniel Kelm (3), Karol PrzychodzeŃ (3), Andrzej DuszyŃski, Artur Gawlik, Patryk Marcinkowski, Dawid Tepper, Hubert Chomko, Amadeusz DĄbrowicz, Filip Jankowski, Rafał Szmania, Bartosz Świerad, Kacper Wachowiak
AZS Biała Podlaska: Leon Łazarczyk (6), Patryk Niedzielenko (5), Kacper Baranowski (4), Bartłomiej Mazur (3), Kamil Kozycz (2), Bartosz ZiÓŁkowski (2), Marcin Stefaniec (1), Przemysław Urbaniak (1), Łukasz Adamiuk, Dominik Antoniak, Norbert Maksymczuk, Jakub Tarasiuk, Emil Wiejak, Wiktor WÓjcik, Łukasz Kandora, Krzysztof Ostrowski
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 103

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!