LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2022/2023
Kolejka 9
Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec
30-30 ►
Kolejka 10
SRS Przemyśl - Warmia Olsztyn
(sb) 00:00
Stal Gorzów - SPR Żukowo
(sb) 17:00
Olimpia Piekary - Nielba Wągrowiec
(sb) 17:00
AZS Biała Podlaska - Padwa Zamość
(sb) 18:00
Anilana Łódź - MKS Wieluń
(sb) 18:00
Stal Mielec - Zagłębie Sosnowiec
(sb) 18:30
KPR Legionowo - Śląsk Wrocław
(sb) 19:00

II liga
1.
>< KPR Legionowo
9 26 299 - 213
2.
>< AZS Biała Podlaska
9 21 278 - 244
3.
>< Stal Mielec (s)
8 20 235 - 210
4.
>< Śląsk Wrocław
9 17 277 - 258
5.
>< MKS Wieluń
9 15 251 - 257
6.
>< Stal Gorzów
9 14 230 - 217
7.
>< Olimpia Piekary (b)
9 13 254 - 249
8.
>< SPR Żukowo
9 12 260 - 270
9.
>< Zagłębie Sosnowiec
9 11 256 - 278
10.
>< Padwa Zamość
9 9 208 - 231
11.
>< Nielba Wągrowiec
9 8 234 - 278
12.
>< SRS Przemyśl
9 7 258 - 284
13.
>< Warmia Olsztyn
7 6 192 - 209
14.
>< Anilana Łódź (b)
8 4 205 - 239
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 28 listopada 2022 07:25

ŚLĄSK WROCŁAW - NIELBA WĄGROWIEC 30-30 ► (13-14)

Karne: 1-3

Śląsk Wrocław: Konrad CegŁowski (7), Sebastian ZiemiŃski (5), Krzysztof GĄdek (4), Jarosław Cepielik (3), Bartosz Markiewicz (3), Kacper Okapa (3), Marcin TÓrz (2), Adrian Turkowski (2), Szymon Famulski (1), Marcin Dytko, Tomasz KoŁodziejczyk, Bartłomiej Koprowski, Marcin MŁoczyŃski, Piotr ŚliwiŃski, Michał WiewiÓrski, Łukasz Palica
Nielba Wągrowiec: Karol PrzychodzeŃ (8), Igor Drzazgowski (7), Patryk Skrzypczak (5), Paweł GĄsiorek (3), Łukasz Hoffmann (2), Daniel Kelm (2), Jakub ŚwiĄtkiewicz (2), Andrzej DuszyŃski (1), Filip Drobik, Artur Gawlik, Filip Jankowski, Amadeusz DĄbrowicz, Rafał Szmania, Kacper Wachowiak
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 27 listopada 2022 10:54

SPR ŻUKOWO - SRS PRZEMYŚL 34-31 (14-14)

SPR Żukowo: Grzegorz Dorsz (14), Alan Benkowski (8), Artur Sadowski (5), Kacper Saraczyn (3), Szymon GajdziŃski (2), Krzysztof Jagielski (1), Tymon Ponto (1), Wiktor Brzozowiec, Mateusz Peret, Kacper Sparzak, Adam Witkowski, Bartłomiej Żurawski, Jakub Dobrakowski, Mateusz PorĘbski, Szymon Scharmach, Michał ŚciesiŃski
SRS Przemyśl: Szymon ŚwiatŁowski (7), Janusz Wandzel (6), Stanisław Makowiejew (5), Tomasz Biernat (4), Tomasz Kulka (4), Sebastian Świt (3), Dzianis Krytski (1), Jakub MakuŁa (1), Kacper Kielar, Maciej Kubisztal, Gracjan Nowak, Paweł Sar, Patryk Walczyk
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 27 listopada 2022 10:54

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - KPR LEGIONOWO 23-39 (11-15)

Zagłębie Sosnowiec: Arkadiusz Miszka (6), Marcin GŁuszczenko (4), Marcin Kurzawa (4), Michał Adamuszek (2), Sebastian Danysz (2), Dawid MiĘsopust (2), Łukasz PŁonka (2), Dawid PiĄtek (1), Kacper Kolano, Michał Mentel, Łukasz Popczyk, Rafał Ratuszniak, Mateusz Żaczek, Michał Ferczykowski, Marceli MigaŁa, Łukasz WŁoka
KPR Legionowo: Filip FĄfara (10), Mateusz Chabior (6), Marcin Kostro (5), Kamil Ciok (4), Tomasz Kasprzak (4), Franci Brinovec (2), Michał Klapka (2), Ali Mehdizadeh (2), Krystian WoŁowiec (2), Wiktor JĘdrzejewski (1), Maksymilian ŚliwiŃski (1), Sławomir Lewandowski, Tomasz SzaŁkucki, Kacper Zacharski, Jakub BrzeziŃski, Michał PrĄtnicki
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 27 listopada 2022 10:54

MKS WIELUŃ - STAL MIELEC 25-30 (10-14)

MKS Wieluń: Artur BoŻek (8), Łukasz KrÓlikowski (5), Adam BernaŚ (4), Konrad KrzaczyŃski (4), Błażej GolaŃski (1), Miłosz Hanas (1), Kamil Rogaczewski (1), Krzysztof WĘcek (1), Bartosz Bednarek, Jakub ChuĆ, Dawid Galle, Krystian Kowalik, Andrzej Waloch, Mikołaj ŻÓŁtaszek
Stal Mielec: Paweł NapieraŁa (9), Adam Babicz (6), Igor Graczyk (3), Dawid Ruhnke (3), Damian Krzysztofik (2), Filip Stefani (2), Paweł Wilk (2), Mikołaj KotliŃski (1), Bartosz SmoliŃski (1), Dzianis Valyntsau (1), Daniel Goliszewski, Tomasz WiŚniewski, Sebastian WŁoskiewicz, Wojciech CzerwiŃski, Mateusz KaŹmierczak, Daniel Osmola
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 27 listopada 2022 10:54

PADWA ZAMOŚĆ - STAL GORZÓW 21-18 (10-7)

Padwa Zamość: Tomasz Fugiel (5), Paweł Puszkarski (5), Gabriel Olichwiruk (3), Kacper Adamczuk (2), Miłosz BĄczek (2), Jakub KŁoda (1), Kacper Mchawrab (1), Hubert ObydŹ (1), Radosław Pomiankiewicz (1), Konrad Bajwoluk, Szymon Fugiel, Mateusz GawryŚ, Krzysztof KozŁowski, Łukasz Orlich, Dawid Skiba, Łukasz SzymaŃski
Stal Gorzów: Mateusz StupiŃski (7), Wojciech GumiŃski (3), Michał Nieradko (2), Dawid Pietrzkiewicz (2), Rafał Renicki (2), Mariusz KŁak (1), Michał Lemaniak (1), Wiktor Bronowski, Dominik DroŹdzik, Kacper Jaszkiewicz, Krzysztof Nowicki, Mateusz SulmiŃski, Mateusz Wychowaniec, Kamil KozŁowski, Cezary Marciniak, Mateusz Ripa
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 27 listopada 2022 10:54

AZS BIAŁA PODLASKA - OLIMPIA PIEKARY 25-24 (12-13)

AZS Biała Podlaska: Marcin Stefaniec (6), Patryk Niedzielenko (5), Kamil Kozycz (4), Dominik Antoniak (3), Norbert Maksymczuk (2), Bartłomiej Mazur (2), Daniel Szendzielorz (2), Kacper Baranowski (1), Łukasz Kandora, Wiktor Kwiatkowski, Filip Lewalski, Jakub Tarasiuk, Emil Wiejak, Olaf Wojnecki, Łukasz Adamiuk
Olimpia Piekary: Mateusz Czapla (7), Maciej Chromy (4), Piotr Kowal (4), Wojciech Parzonka (3), Szymon Kotalczyk (2), Patryk MiŁek (2), Dawid Ludyga (1), Szymon Pluczyk (1), Michał RosÓŁ, Piotr WiĘckiewicz, Paweł WÓjcik, Sebastian Zapora, Bartosz Aronik, Dorian BudziaŁowski, Tymoteusz Jakubowski, Jakub SzymaŃski
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 20 listopada 2022 07:06

ANILANA ŁÓDŹ - SPR ŻUKOWO 25-27 (12-10)

Anilana Łódź: Dawid Jakubiec (4), Dawid Trzeciak (4), Damian Wawrzyniak (4), Bartosz Pawlak (3), Marcel KamiŃski (2), Kamil Katusza (2), Jakub Winiarski (2), Patryk Bara (1), Konrad Czech (1), Szymon Krajewski (1), Adrian Kucharski (1), Miłosz Bielecki, Igor Helwak, Bartosz Marciniak, Eryk Pisarkiewicz, Kacper Palutkiewicz
SPR Żukowo: Grzegorz Dorsz (8), Alan Benkowski (5), Wiktor Brzozowiec (3), Artur Sadowski (3), Kacper Saraczyn (3), Szymon GajdziŃski (2), Jakub Dobrakowski (1), Mateusz Peret (1), Tymon Ponto (1), Krzysztof Jagielski, Kacper Sparzak, Michał ŚciesiŃski, Adam Witkowski, Bartłomiej Żurawski, Mateusz PorĘbski, Szymon Scharmach
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 20 listopada 2022 07:06

KPR LEGIONOWO - MKS WIELUŃ 36-26 (16-13)

KPR Legionowo: Mateusz Chabior (11), Tomasz Kasprzak (4), Maksymilian ŚliwiŃski (4), Franci Brinovec (3), Filip FĄfara (3), Wiktor JĘdrzejewski (3), Michał Klapka (3), Marcin Kostro (2), Krystian WoŁowiec (2), Kamil Ciok (1), Adrian Brzozowski, Sławomir Lewandowski, Ali Mehdizadeh, Michał PrĄtnicki, Tomasz SzaŁkucki, Kacper Zacharski
MKS Wieluń: Artur BoŻek (5), Arkadiusz Galewski (4), Miłosz Hanas (4), Kamil Rogaczewski (4), Konrad KrzaczyŃski (3), Błażej GolaŃski (2), Krzysztof WĘcek (2), Adam BernaŚ (1), Krystian Kowalik (1), Bartosz Bednarek, Jakub ChuĆ, Dawid Galle, Łukasz KrÓlikowski, Andrzej Waloch, Mikołaj ŻÓŁtaszek
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 20 listopada 2022 07:06

SRS PRZEMYŚL - PADWA ZAMOŚĆ 23-25 (13-12)

SRS Przemyśl: Tomasz Kulka (5), Jakub ĆwiĘka (4), Kamil Guzdek (3), Mateusz Kroczek (3), Dzianis Krytski (3), Stanisław Makowiejew (2), Szymon ŚwiatŁowski (1), Patryk Walczyk (1), Janusz Wandzel (1), Tomasz Biernat, Gracjan Nowak, Paweł Sar, Karol Kroczek, Maciej Kubisztal, Jakub MakuŁa, Sebastian Świt
Padwa Zamość: Tomasz Fugiel (5), Kacper Mchawrab (4), Łukasz Orlich (3), Łukasz SzymaŃski (3), Szymon Fugiel (2), Radosław Pomiankiewicz (2), Kacper Adamczuk (1), Miłosz BĄczek (1), Karol MaŁecki (1), Hubert ObydŹ (1), Gabriel Olichwiruk (1), Paweł Puszkarski (1), Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Konrad Bajwoluk
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 20 listopada 2022 07:06

STAL GORZÓW - AZS BIAŁA PODLASKA ◄ 26-26 (16-14)

Karne: 3-1

Stal Gorzów: Wojciech GumiŃski (6), Kacper Jaszkiewicz (6), Michał Nieradko (4), Michał Lemaniak (3), Dawid Pietrzkiewicz (3), Rafał Renicki (3), Wiktor Bronowski (1), Dominik DroŹdzik, Mariusz KŁak, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Mateusz StupiŃski, Mateusz Wychowaniec, Kamil KozŁowski, Mateusz Ripa, Mateusz SulmiŃski
AZS Biała Podlaska: Patryk Niedzielenko (9), Norbert Maksymczuk (8), Daniel Szendzielorz (2), Olaf Wojnecki (2), Dominik Antoniak (1), Łukasz Kandora (1), Kamil Kozycz (1), Filip Lewalski (1), Bartłomiej Mazur (1), Łukasz Adamiuk, Kacper Baranowski, Wiktor Kwiatkowski, Leon Łazarczyk, Marcin Stefaniec, Jakub Tarasiuk, Emil Wiejak
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 20 listopada 2022 07:06

OLIMPIA PIEKARY - ŚLĄSK WROCŁAW 19-30 (8-14)

Olimpia Piekary: Maciej Chromy (4), Mateusz Czapla (4), Szymon Pluczyk (3), Tymoteusz Jakubowski (2), Piotr Kowal (2), Szymon Kotalczyk (1), Dawid Ludyga (1), Wojciech Parzonka (1), Sebastian Zapora (1), Bartosz Aronik, Patryk MiŁek, Michał RosÓŁ, Jakub SzymaŃski, Piotr WiĘckiewicz, Paweł WÓjcik, Dorian BudziaŁowski
Śląsk Wrocław: Konrad CegŁowski (10), Adrian Turkowski (5), Szymon Famulski (3), Kacper Okapa (3), Marcin TÓrz (3), Krzysztof GĄdek (2), Jarosław Cepielik (1), Tomasz KoŁodziejczyk (1), Bartosz Markiewicz (1), Sebastian ZiemiŃski (1), Bartłomiej Koprowski, Marcin MŁoczyŃski, Piotr ŚliwiŃski, Kacper BogudziŃski, Marcin Dytko
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 13 listopada 2022 15:04

NIELBA WĄGROWIEC - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 29-37 (15-19)

Nielba Wągrowiec: Filip Drobik (5), Igor Drzazgowski (5), Patryk Skrzypczak (4), Dariusz WidziŃski (4), Andrzej DuszyŃski (3), Łukasz Hoffmann (3), Karol PrzychodzeŃ (3), Jakub ŚwiĄtkiewicz (2), Adam Andrzejewski, Artur Gawlik, Filip Jankowski, Daniel Kelm, Kacper Wachowiak, Paweł GĄsiorek, Rafał Szmania
Zagłębie Sosnowiec: Arkadiusz Miszka (9), Arkadiusz Kowalski (7), Łukasz PŁonka (6), Adrian Danysz (4), Sebastian Danysz (4), Dawid MiĘsopust (3), Dawid PiĄtek (3), Michał Adamuszek (1), Michał Ferczykowski, Kacper Kolano, Michał Mentel, Łukasz Popczyk, Rafał Ratuszniak, Mateusz Żaczek, Marcin Kurzawa
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 108

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!