LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - II liga kobiet
Piłka ręczna II liga kobiet gr. B, 2021/2022
Kolejka 9
Dziewiątka Legnica - AZS Wrocław
(sb) 17:00
SPR Olkusz - MTS Żory
(sb) 17:00
Sośnica Gliwice - Zgoda Ruda Śl.
(sb) 17:30
Otmęt Krapkowice - Ruch Chorzów
(sb) 18:00
Cracovia Kraków - ChKS Łódź
(nd) 17:00

II liga kobiet gr. B
1.
>< Ruch Chorzów
6 18 226 - 122
2.
>< MTS Żory
7 18 232 - 162
3.
>< Karkonosze Jelenia Góra
7 18 242 - 192
4.
>< Dziewiątka Legnica
7 15 208 - 190
5.
>< Otmęt Krapkowice
8 14 184 - 219
6.
>< Zgoda Ruda Śl.
9 11 219 - 272
7.
>< SPR Olkusz
6 8 159 - 158
8.
>< Sośnica Gliwice
7 6 195 - 213
9.
>< Cracovia Kraków
7 4 164 - 201
10.
>< AZS Wrocław
6 4 167 - 210
11.
>< ChKS Łódź
8 1 186 - 243
Terminarz i wyniki
FOOTER

Naprzód II Świbie - STS Żernica 3-7
The Best Bestwinka - Olimpijczyk Gilowice 6-4
Talent II Cieszyn - MKS IV Czechowice 2-8
Ruch Pniów - Wolej Ruda Śl. 2-8
Stal Mielec - Wisła Płock 2-1
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Polkowice 5-0
Raków Częstochowa - Jagiellonia Białystok 2-1
Lider Gaszowice - KS Bojanów 6-4
KS Gwoździany - Płomień Przystajń 2-1
Widzew Łódź - Wisła Kraków 1-3
Victoria Chrościce - KTS II Gliwice 3-7
UKS Kąty Wrocławskie - ŚKPR Świdnica 37-23
Visła Bydgoszcz - AGH Kraków 3-2
Arka Gdynia - Zastal Zielona Góra 73-83
Start Lublin - Stal Ostrów Wlkp. 77-88
AZS Częstochowa - MKS Siemianowice 9-1
Zgoda Byczyna - Ikar II Mierzęcice 6-4



Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 28 listopada 2021 21:29

CHKS ŁÓDŹ - ZGODA RUDA ŚL. 20-21 (12-13)

ChKS Łódź: Zuzanna GaŁas, Marlena Gitzel, Agnieszka Hase, Natalia Kowalska, Aleksandra Kutnik, Marcelina Lis, Aleksandra Micota, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Magdalena PiĄtczak, Barbara Sibelska, Natalia Szmigielska, Wiktoria Szymczak, Milena Walicka
Zgoda Ruda Śl.: Małgorzata ChruŚciŃska, Aleksandra CieŚlik, Justyna Gontarek, Joanna Kania, Natalia Kita, Oliwia Korbel, Dominika Krzysteczko, Martyna Krzysteczko, Daria Nawrocka, Jessica Prokop, Oliwia Szewczyk, Natalia SzydeŁko, Weronika Zalewska, Kinga Zawada, Agnieszka Zimowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
sobota, 27 listopada 2021 22:08

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - SOŚNICA GLIWICE 36-35 (18-11)

Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Natalia GabryŚ, Sabina GaŁuszka, Nikola Jarosz, Sabina Kobzar, Agnieszka Kowalska, Dominika KuŚnierz, Marta Mazurkiewicz, Karolina Muras, Izabela Prudzienica, Oliwia Przystalska, Martyna Wierzbicka, Joanna ZaŁoga
Sośnica Gliwice: Klaudia Habla, Paulina Kostrzewska, Paulina Kulik, Aleksandra Markiewicz, Dominika Nimsz, Magdalena Reichel, Hanna Smodis, Paulina Walus, Paula Wasak, Marta Wroniewicz, Katarzyna Wyrzychowska, Klaudia Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 21 listopada 2021 02:33

CHKS ŁÓDŹ - DZIEWIĄTKA LEGNICA 22-29 (11-14)

ChKS Łódź: Martyna Agata, Zuzanna GaŁas, Marlena Gitzel, Agnieszka Hase, Natalia Kowalska, Martyna Krysiak, Aleksandra Kutnik, Marcelina Lis, Aleksandra Micota, Karolina NiedbaŁa, Dominika Nyga, Magdalena PiĄtczak, Barbara Sibelska, Natalia Szmigielska, Milena Walicka
Dziewiątka Legnica: Oliwia Doroba, Katarzyna Drzemicka, Wanessa Gajos, Wiktoria Jaroniewska, Wiktoria KociŃska, Elżbieta Lange, Paulina Lange, Oliwia SoŚnicka, Dominika SwĘdrak, Jolanta Trojanowska, Nikola Wojciechowska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 21 listopada 2021 02:33

ZGODA RUDA ŚL. - CRACOVIA KRAKÓW ◄ 24-24 (13-12)

Karne: 4-3

Zgoda Ruda Śl.: Joanna Kania (7), Daria Nawrocka (4), Oliwia Korbel (3), Martyna Krzysteczko (3), Małgorzata ChruŚciŃska (2), Aleksandra CieŚlik (2), Natalia Kita (2), Dominika Krzysteczko (1), Justyna Gontarek, Jessica Prokop, Paulina Wieczorek, Kinga Zawada, Oliwia Zawada, Natalia SzydeŁko, Weronika Zalewska
Cracovia Kraków: Patrycja JaŁowicka (10), Justyna StaroŃ (6), Kamila Dzidek (5), Milena Herman (1), Katarzyna KamusiŃska (1), Natalia Wojas (1), Tatiana Barnowska, Natalia Hensoldt, Katarzyna Podzielinska, Paulina Reichel, Gabriela Stachowicz, Irena Szwonka, Aleksandra Wajda, Oliwia WÓjcik-zgud
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 21 listopada 2021 02:33

MTS ŻORY - OTMĘT KRAPKOWICE 41-18 (25-10)

MTS Żory: Iga Barska, Gabriela Biernacka, Olesia Donets , Karolina Jaworska, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Zuzanna Mikosz, Karolina OkrĘglak, Klaudia Pielesz, Laura Skrzypek, Aleksandra SÓjka, Magda StĘpieŃ, Patrycja WiŚniewska, Marta WoŁczyk
Otmęt Krapkowice: Kamila Banasiak, Agnieszka Blozik, Nicole Chmielewska, Patrycja CierpioŁ, Agnieszka GoŁĄbek, Emilia Juzkiewicz, Karolina Korzec, Bożena KuŹmik, Aleksandra KuŹnik, Marcelina MigoŃ, Nina NastaŁek, Maja StaŃczyk, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 15 listopada 2021 06:18

SPR OLKUSZ - CHKS ŁÓDŹ ◄ 30-30 (15-13)

Karne: 5-4

SPR Olkusz: Magdalena Barczyk (7), Nikola SoŁoŚciuk (5), Oliwia SoŁoŚciuk (5), Julia Mrozowska (4), Aleksandra Zub (4), Anna Andrzejczyk (1), Wiktoria Kozyra (1), Vanessa Nowak (1), Aleksandra Nowicka (1), Wiktoria SioŁa (1), Emilia Januszek, Kamila Pietruszka, Oliwia Bartusik, Oliwia BŁaszczykiewicz, Julia Polakowska, Natalia Stach
ChKS Łódź: Milena Walicka (7), Marlena Gitzel (6), Karolina NiedbaŁa (6), Martyna Agata (3), Natalia Szmigielska (3), Barbara Sibelska (2), Zuzanna GaŁas (1), Aleksandra Kutnik (1), Magdalena PiĄtczak (1), Agnieszka Hase, Natalia Kowalska, Marcelina Lis, Dominika Nyga, Wiktoria Szymczak
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 15 listopada 2021 06:18

OTMĘT KRAPKOWICE - AZS WROCŁAW ◄ 34-34 (15-13)

Karne: 3-2

Otmęt Krapkowice: Natalia Staszkiewicz (10), Agnieszka GoŁĄbek (6), Agnieszka Blozik (4), Aleksandra KuŹnik (3), Marcelina MigoŃ (3), Nina NastaŁek (2), Małgorzata Olfans (2), Aleksandra Stopa (2), Nicole Chmielewska (1), Katarzyna Czapracka (1), Patrycja CierpioŁ, Emilia Juzkiewicz, Maja StaŃczyk, Aleksandra Szwajkiewicz, Natalia SzymaŃska, Bożena KuŹmik
AZS Wrocław: Karolina Szajek (9), Mariola WaŁowska (8), Karolina ŁuszczyŃska (6), Magdalena Maziarz (5), Magdalena FryŚna (4), Klaudia Kruk (2), Dominika Glabik, Weronika GoŁĄb, Zuzanna Haraf, Aleksandra Kazimierz, Wiktoria Lipiec, Karolina MatczyŃska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
poniedziałek, 15 listopada 2021 06:18

DZIEWIĄTKA LEGNICA - ZGODA RUDA ŚL. 28-26 (13-14)

Dziewiątka Legnica: Katarzyna Kozak (10), Wiktoria KociŃska (9), Oliwia Doroba (4), Wiktoria Drozdowska (3), Nikola Wojciechowska (2), Katarzyna Drzemicka, Wanessa Gajos, Wiktoria Jaroniewska, Elżbieta Lange, Paulina Lange, Oliwia SoŚnicka, Dominika SwĘdrak, Jolanta Trojanowska
Zgoda Ruda Śl.: Joanna Kania (10), Martyna Krzysteczko (5), Natalia Kita (3), Oliwia Korbel (3), Daria Nawrocka (2), Aleksandra CieŚlik (1), Dominika Krzysteczko (1), Kinga Zawada (1), Małgorzata ChruŚciŃska, Oliwia Szewczyk, Paulina Wieczorek, Weronika Zalewska, Oliwia Zawada, Agnieszka Zimowska, Jessica Prokop, Natalia SzydeŁko
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 14 listopada 2021 06:56

CRACOVIA KRAKÓW - SOŚNICA GLIWICE 25-32 (10-14)

Cracovia Kraków: Tatiana Barnowska, Amelia ChrzeŚcijaŃska, Kamila Dzidek, Natalia Hensoldt, Milena Herman, Patrycja JaŁowicka, Katarzyna KamusiŃska, Katarzyna Podzielinska, Paulina Reichel, Gabriela Stachowicz, Justyna StaroŃ, Irena Szwonka, Aleksandra Wajda, Natalia Wojas, Oliwia WÓjcik-zgud
Sośnica Gliwice: Paulina Kostrzewska, Paulina Kulik, Aleksandra Markiewicz, Dominika Nimsz, Weronika Podzimowska, Magdalena Reichel, Aleksandra Salisz, Hanna Smodis, Paulina Walus, Paula Wasak, Marta Wroniewicz, Katarzyna Wyrzychowska, Klaudia Zub
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 14 listopada 2021 06:56

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - MTS ŻORY 27-29 (15-15)

Karkonosze Jelenia Góra: Oktawia Bielecka, Natalia GabryŚ, Sabina GaŁuszka, Sylwia JasiŃska, Zuzanna Jesionek-wrÓblewska, Sabina Kobzar, Agnieszka Kowalska, Marta Mazurkiewicz, Karolina Muras, Izabela Prudzienica, Oliwia Przystalska, Martyna Wierzbicka, Joanna ZaŁoga
MTS Żory: Iga Barska, Gabriela Biernacka, Olesia Donets , Karolina Jaworska, Karolina Kanicka, Wiktoria Kosmowska, Zuzanna Mikosz, Karolina OkrĘglak, Klaudia Pielesz, Laura Skrzypek, Aleksandra SÓjka, Magda StĘpieŃ, Patrycja WiŚniewska, Marta WoŁczyk
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 07 listopada 2021 23:03

CHKS ŁÓDŹ - OTMĘT KRAPKOWICE 20-21 (10-9)

ChKS Łódź: Natalia Kowalska (5), Natalia Szmigielska (5), Karolina NiedbaŁa (3), Aleksandra Kutnik (2), Milena Walicka (2), Martyna Agata (1), Magdalena PiĄtczak (1), Barbara Sibelska (1), Zuzanna GaŁas, Marlena Gitzel, Agnieszka Hase, Marcelina Lis, Wiktoria Szymczak, Weronika Janik, Aleksandra Micota, Dominika Nyga
Otmęt Krapkowice: Aleksandra KuŹnik (6), Agnieszka Blozik (5), Agnieszka GoŁĄbek (4), Katarzyna Czapracka (3), Nicole Chmielewska (2), Nina NastaŁek (1), Patrycja CierpioŁ, Karolina Korzec, Małgorzata Olfans, Aleksandra Stopa, Aleksandra Szwajkiewicz, Kamila Banasiak, Emilia Juzkiewicz, Bożena KuŹmik, Maja StaŃczyk, Natalia SzymaŃska
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 07 listopada 2021 23:03

MTS ŻORY - RUCH CHORZÓW 28-30 (12-12)

MTS Żory: Klaudia Pielesz (6), Karolina Kanicka (5), Iga Barska (4), Zuzanna Mikosz (4), Olesia Donets (3), Aleksandra SÓjka (3), Patrycja WiŚniewska (2), Gabriela Biernacka (1), Wiktoria Kosmowska, Karolina OkrĘglak, Laura Skrzypek, Karolina Jaworska, Magda StĘpieŃ, Marta WoŁczyk
Ruch Chorzów: Natalia Kolonko (9), Natalia Stokowiec (8), Polina Masalova (3), Paula Masiuda (3), Natalia Doktorczyk (2), Marcelina PolaŃska (2), Klaudia GrabiŃska (1), Sandra Kiel (1), Katarzyna Wilczek (1), Monika CiesiÓŁka, Agnieszka Iwanowicz, Sabina Radlak, Kaja Gryczewska, Viktoria Tyszczak
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 31

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!