LigaNetPl

Back Home
Mieszkanie do wynajęcia, 46m2, parter Zawadzkie tel. 500 098 980
Piłka ręczna - II liga
Piłka ręczna II liga, 2021/2022
Kolejka 13
Śląsk Wrocław - Padwa Zamość
37-34
Ostrovia Ostrów - AZS Biała Podlaska
(pt) 18:30
Kolejka 14
Śląsk Wrocław - MKS Wieluń
(sb) 00:00
Padwa Zamość - Warmia Olsztyn
(sb) 00:00
KPR Legionowo - Stal Gorzów
(sb) 00:00
Nielba Wągrowiec - Miedź Legnica
(sb) 00:00
Ostrovia Ostrów - SRS Przemyśl
(sb) 00:00
MKS Grudziądz - AZS Biała Podlaska
(sb) 00:00
SPR Żukowo - Zagłębie Sosnowiec
(sb) 00:00

II liga
1.
>< Ostrovia Ostrów
12 35 360 - 290
2.
>< AZS Biała Podlaska
12 31 375 - 315
3.
>< Stal Gorzów
13 26 346 - 344
4.
>< SRS Przemyśl
13 25 378 - 362
5.
>< KPR Legionowo
13 24 387 - 361
6.
>< Śląsk Wrocław
13 21 380 - 402
7.
>< Nielba Wągrowiec
13 18 390 - 403
8.
>< SPR Żukowo
13 17 366 - 377
9.
>< Zagłębie Sosnowiec
13 16 402 - 417
10.
>< Padwa Zamość
13 14 350 - 377
11.
>< Miedź Legnica
13 12 346 - 365
12.
>< MKS Wieluń
13 11 366 - 381
13.
>< Warmia Olsztyn
13 10 350 - 363
14.
>< MKS Grudziądz
13 10 379 - 418
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - II liga
niedziela, 23 stycznia 2022 20:53

ŚLĄSK WROCŁAW - PADWA ZAMOŚĆ 37-34 (19-17)

Śląsk Wrocław: Konrad CegŁowski (8), Kacper Okapa (8), Michał WiewiÓrski (5), Bartłomiej Koprowski (3), Arkadiusz Michalak (3), Paweł Salacz (3), Marcin TÓrz (3), Adrian Turkowski (3), Łukasz Palica (1), Dominik Dziobek, Dawid Galle, Wojciech Granowski, Tomasz KoŁodziejczyk, Marcin MŁoczyŃski, Piotr ŚliwiŃski, Sebastian ZiemiŃski
Padwa Zamość: Łukasz SzymaŃski (9), Tomasz Fugiel (7), Kacper Adamczuk (6), Paweł Puszkarski (6), Gabriel Olichwiruk (4), Dawid Skiba (2), Jakub KŁoda, Paweł ProĆ, Tomasz SaŁach
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 22 stycznia 2022 21:30

KPR LEGIONOWO - MIEDŹ LEGNICA 33-26 (16-12)

KPR Legionowo: Mateusz Chabior (12), Krystian WoŁowiec (7), Tomasz Kasprzak (5), Jakub BrzeziŃski (3), Kamil Ciok (3), Maksymilian ŚliwiŃski (2), Marcin Kostro (1), Franci Brinovec, Adrian Brzozowski, Filip FĄfara, Adam Laskowski, Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Dawid ZadroŻny, Michał PrĄtnicki
Miedź Legnica: Kacper BogudziŃski (8), Marcin JaŚkowski (3), Michał Kowalik (3), Adam Skrabania (3), Michał Czarnecki (2), Hubert KuliŃski (2), Dominik Nowosielski (2), Wiktor PacuŁa (2), Korneliusz Wita (1), Michał Kapela, Michał Przybylak, Adrian Stachurski, Maciej StaŃko, Mateusz Wychowaniec
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 22 stycznia 2022 21:30

MKS WIELUŃ - SPR ŻUKOWO 26-29 (12-12)

MKS Wieluń: Arkadiusz Galewski (7), Krzysztof WĘcek (4), Jarosław Cepielik (3), Miłosz Hanas (3), Konrad KrzaczyŃski (3), Szymon Famulski (2), Błażej GolaŃski (2), Artur BoŻek (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Bartosz Bednarek, Jakub ChuĆ, Patryk JĘdrzejewski, Patryk Kolanek, Krystian Kowalik, Szymon Kucharski, Andrzej Waloch
SPR Żukowo: Grzegorz Dorsz (9), Rafał StĘpieŃ (6), Alan Benkowski (5), Szymon GajdziŃski (2), Krzysztof Jagielski (2), Maciej Papina (2), Bartosz Andrzejewski (1), Wiktor Brzozowiec (1), Szymon Scharmach (1), Błażej Dudziak, Mateusz Pograniczny, Bartłomiej Żurawski, Igor Benkowski, Filip Paszylk, Michał ŚciesiŃski
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 22 stycznia 2022 21:30

MKS GRUDZIĄDZ - ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC 31-40 (14-16)

MKS Grudziądz: Paweł Kruszewski (13), Paweł Malinski (5), Damian Nowak (4), Sebastian Rumniak (3), Dawid Lemanowicz (2), Aleksander Piernicki (2), Artur Sadowski (2), Maksymilian ChyŁa, Mateusz Knopik, Adrian SkÓra, Dawid WodziŃski, Dawid Gesek, Szymon Ludwiczak, Marcin MiedziŃski, Kamil Mokrzki, Mateusz OrŁowski
Zagłębie Sosnowiec: Kacper Kolano (8), Daniel Goliszewski (6), Dawid MiĘsopust (6), Łukasz PŁonka (6), Adrian Danysz (5), Sebastian Danysz (3), Marcin GŁuszczenko (2), Dawid PiĄtek (2), Tomasz Postawa (1), Rafał Ratuszniak (1), Michał Mentel, Marceli MigaŁa, Michał Ferczykowski, Gracjan Nowak, Oskar Solecki
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 22 stycznia 2022 21:30

WARMIA OLSZTYN - STAL GORZÓW 25-30 (11-15)

Warmia Olsztyn: Marcin Malewski (7), Michał Klapka (5), Dawid Reichel (4), Jakub ZemeŁka (4), Damian Didyk (2), Adam Konkel (2), Michał Sikorski (1), Adrian CheŁmiŃski, Adrian GruszczyŃski, Cezary Kaczmarczyk, Mateusz KopyciŃski, Marcin Laskowski, Daniel Makowski, Dominik StĘpieŃ, Jakub KozŁowski, Michał Safiejko
Stal Gorzów: Michał Lemaniak (6), Tomasz Gintowt (5), Bartosz StarzyŃski (5), Michał Nieradko (4), Wiktor Bronowski (3), Dawid Pietrzkiewicz (3), Mateusz StupiŃski (3), Mariusz KŁak (1), Dominik DroŹdzik, Cezary Marciniak, Krzysztof Nowicki, Rafał Renicki, Patryk JaŚko, Kacper Kiersnowski, Aleksander KryszeŃ, Oskar Serpina
 
Piłka ręczna - II liga
sobota, 22 stycznia 2022 21:30

NIELBA WĄGROWIEC - SRS PRZEMYŚL 27-28 (7-12)

Nielba Wągrowiec: Paweł Gregor (9), Karol PrzychodzeŃ (8), Igor Drzazgowski (6), Daniel Kelm (2), Dariusz WidziŃski (2), Andrzej DuszyŃski, Artur Gawlik, Filip Jankowski, Patryk Marcinkowski, Patryk Skrzypczak, Marek Boneczko, Hubert Chomko, Amadeusz DĄbrowicz, Kamil MaŁecki, Bartosz Świerad
SRS Przemyśl: Paweł StoŁowski (8), Szymon ŚwiatŁowski (7), Tomasz Kulka (6), Tomasz Biernat (4), Mateusz Kroczek (1), Maciej Kubisztal (1), Tomasz Mochocki (1), Grzegorz BarnaŚ, Dzianis Krytski, Paweł Sar, Patryk Walczyk, Krzysztof BŁaŻkowski
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 17 stycznia 2022 01:18

ŚLĄSK WROCŁAW - MKS GRUDZIĄDZ 34-28 (18-12)

Śląsk Wrocław: Kacper Okapa (8), Michał WiewiÓrski (7), Konrad CegŁowski (6), Arkadiusz Michalak (3), Adrian Turkowski (3), Sebastian ZiemiŃski (2), Wojciech Granowski (1), Tomasz KoŁodziejczyk (1), Bartłomiej Koprowski (1), Łukasz Palica (1), Marcin TÓrz (1), Dominik Dziobek, Dawid Galle, Filip Mistak, Marcin MŁoczyŃski, Piotr ŚliwiŃski
MKS Grudziądz: Artur Sadowski (10), Szymon Ludwiczak (5), Damian Nowak (4), Kamil Mokrzki (3), Maksymilian ChyŁa (2), Paweł Kruszewski (2), Aleksander Piernicki (1), Adrian SkÓra (1), Mateusz Knopik, Dawid Lemanowicz, Paweł Malinski, Marcin MiedziŃski, Sebastian Rumniak, Dawid WodziŃski
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 13 grudnia 2021 00:04

SRS PRZEMYŚL - KPR LEGIONOWO 33-28 (18-11)

SRS Przemyśl: Paweł StoŁowski (10), Szymon ŚwiatŁowski (6), Tomasz Kulka (5), Dzianis Krytski (3), Kamil Guzdek (2), Maciej Kubisztal (2), Tomasz Mochocki (2), Patryk Walczyk (2), Daniel Dutka (1), Grzegorz BarnaŚ, Adam Iwasieczko, Kacper Kielar, Mateusz Kroczek, Karol Kroczek, Paweł Sar, Michał Kipp
KPR Legionowo: Michał PrĄtnicki (7), Krystian WoŁowiec (7), Mateusz Chabior (4), Filip FĄfara (2), Tomasz Kasprzak (2), Maksymilian ŚliwiŃski (2), Franci Brinovec (1), Jakub BrzeziŃski (1), Maciej Filipowicz (1), Marcin Kostro (1), Tomasz SzaŁkucki, Krzysztof Tylutki, Kacper Zacharski, Adrian Brzozowski, Adam Laskowski, Sławomir Lewandowski
 
Piłka ręczna - II liga
poniedziałek, 13 grudnia 2021 00:04

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - OSTROVIA OSTRÓW 33-39 (16-19)

Zagłębie Sosnowiec: Łukasz PŁonka (8), Adrian Danysz (7), Kacper Kolano (6), Marcin GŁuszczenko (5), Daniel Goliszewski (2), Dawid MiĘsopust (2), Łukasz WŁoka (2), Marceli MigaŁa (1), Michał Mentel, Gracjan Nowak, Rafał Ratuszniak, Damian Biernacki, Sebastian Danysz, Michał Ferczykowski, Dawid PiĄtek, Łukasz Popczyk
Ostrovia Ostrów: Ksawery Gajek (9), Patryk Marciniak (5), Mikołaj Przybylski (5), Mateusz Wojciechowski (5), Filip Wadowski (4), Kamil Adamski (3), Artur Klopsteg (3), Damian Pawelec (3), Bartosz SmoliŃski (2), Dawid Balcerek, Michał BaŁwas, Mikołaj Bestian, Jakub Przybylski, Patryk Foluszny, Damian Krzywda, Jakub Zimny
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 12 grudnia 2021 00:42

STAL GORZÓW - ŚLĄSK WROCŁAW 28-30 (15-14)

Stal Gorzów: Aleksander KryszeŃ (7), Mateusz StupiŃski (6), Mariusz KŁak (4), Rafał Renicki (4), Bartosz StarzyŃski (3), Wiktor Bronowski (2), Michał Lemaniak (1), Dawid Pietrzkiewicz (1), Dominik DroŹdzik, Patryk JaŚko, Cezary Marciniak, Michał Nieradko, Krzysztof Nowicki, Tomasz Gintowt, Kacper Kiersnowski, Oskar Serpina
Śląsk Wrocław: Konrad CegŁowski (5), Łukasz Palica (5), Marcin TÓrz (5), Paweł Salacz (4), Adrian Turkowski (4), Sebastian ZiemiŃski (3), Filip Mistak (2), Arkadiusz Michalak (1), Kacper Okapa (1), Dawid Galle, Tomasz KoŁodziejczyk, Bartłomiej Koprowski, Piotr ŚliwiŃski, Michał WiewiÓrski, Wojciech Granowski, Marcin MŁoczyŃski
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 12 grudnia 2021 00:42

PADWA ZAMOŚĆ - MKS WIELUŃ 28-26 (19-15)

Padwa Zamość: Hubert ObydŹ (7), Karol MaŁecki (6), Konrad Bajwoluk (5), Łukasz SzymaŃski (3), Ali Mehdizadeh (2), Paweł Puszkarski (2), Adrian Adamczuk (1), Gabriel Olichwiruk (1), Łukasz Orlich (1), Tomasz Fugiel, Szymon Fugiel, Mateusz GawryŚ, Jakub KŁoda, Krzysztof KozŁowski, Kacper Mchawrab, Tomasz SaŁach
MKS Wieluń: Konrad KrzaczyŃski (9), Jarosław Cepielik (6), Krzysztof WĘcek (4), Błażej GolaŃski (3), Miłosz Hanas (2), Szymon Famulski (1), Łukasz KrÓlikowski (1), Bartosz Bednarek, Jakub ChuĆ, Patryk JĘdrzejewski, Szymon Kucharski, Patryk Piwnicki, Patryk Staniek, Miłosz Wolny, Patryk Kolanek, Andrzej Waloch
 
Piłka ręczna - II liga
niedziela, 12 grudnia 2021 00:42

MIEDŹ LEGNICA - WARMIA OLSZTYN 24-23 (8-12)

Miedź Legnica: Michał Czarnecki (7), Hubert KuliŃski (4), Kacper BogudziŃski (3), Adam Skrabania (3), Marcin JaŚkowski (2), Michał Przybylak (2), Mateusz Wychowaniec (2), Kacper PawŁowski (1), Michał Kapela, Michał Kowalik, Filip Kruszelnicki, Dominik Nowosielski, Wiktor PacuŁa, Adrian Stachurski, Maciej StaŃko, Korneliusz Wita
Warmia Olsztyn: Dawid Reichel (8), Adrian GruszczyŃski (5), Mateusz KopyciŃski (3), Damian Didyk (2), Michał Sikorski (2), Marcin Malewski (1), Dominik StĘpieŃ (1), Jakub ZemeŁka (1), Jakub KozŁowski, Marcin Laskowski, Daniel Makowski, Adrian CheŁmiŃski, Cezary Kaczmarczyk, Michał Klapka, Adam Konkel, Michał Safiejko
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 97

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!