Serwis Sportowy Liga Polska

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
2020-01-22
Koszykówka
II liga
WKK Wrocław - AZS Opole (18:00) 92-90
GKS Tychy - Pogoń Prudnik (19:00) 94-99
III liga gr. D
Basket Nysa - Sudety Jelenia Góra (18:30) 72-81
KKS Tarnowskie Góry - Obra Kościan (19:30) 89-70
Piłka ręczna
III liga Katowice B (gr. 4)
Iskra II Kielce - Górnik II Zabrze (19:00) 42-20
Siatkówka
I liga
Trefl Gdańsk - GKS Katowice (18:30) 2-3
ZAKSA Kędzierzyn - Jastrzębie (20:30) 2-3
2020-01-25
Koszykówka
II liga
Pogoń Prudnik - Czarni Słupsk (17:30) -
AZS Opole - Sokół Łańcut (17:30) -
Piłka ręczna
I liga kobiet
Piotrcowia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów (17:00) -
III liga Katowice B (gr. 4)
Górnik II Zabrze - Jedynka Myślenice (11:00) -
Iskra II Kielce - Viret Zawiercie (14:30) -
Siódemka Mysłowice - Zagłębie Sosnowiec (19:45) -
III liga Wrocław (gr. 1)
ŚKPR Świdnica - Orlik Brzeg (00:00) -
Siatkówka
I liga
Warta Zawiercie - ZAKSA Kędzierzyn (14:45) -
GKS Katowice - AZS Olsztyn (20:30) -
II liga
MCKiS Jaworzno - ZAKSA II Kędzierzyn (16:00) -
Chrobry Głogów - UKS Kluczbork (18:00) -
KPS Siedlce - Stal Nysa (18:00) -
II liga kobiet
Częstochowianka Częstochowa - AZS Gliwice (19:00) -
III liga gr. 5
BBTS II Bielsko-Biała - AZS Opole (17:00) -
MKS Będzin - TKS Tychy (17:00) -
Kęczanin Kęty - MKS Żory (18:00) -
III liga kobiet gr. 3
Polonia Świdnica - Jedynka Siewierz (15:00) -
Olimpia Jawor - Silesia Mysłowice (17:00) -
Tenis stołowy
II liga
KTS Gliwice - UKS Olesno (16:00) -
II liga kobiet
JKTS Jastrzębie - Gorce Nowy Targ (11:30) -
Cukrownik Chybie - Skarbek Tarnowskie Góry (13:00) -
AZS Rzeszów - AZS PWSZ Nysa (15:00) -
2020-01-26
Koszykówka
II liga
MOSiR Krosno - GKS Tychy (18:00) -
III liga gr. D
Polkąty Kąty Wrocławskie - Basket Nysa (17:00) -
Sudety Jelenia Góra - KKS Tarnowskie Góry (18:00) -
Piłka ręczna
III liga Katowice B (gr. 4)
Górnik II Zabrze - ASPR Zawadzkie (13:00) -
Siatkówka
I liga
AZS Warszawa - Jastrzębie (14:45) -
II liga kobiet
SMS Szczyrk - AZS Opole (17:00) -
2020-01-29
Siatkówka
I liga
Resovia Rzeszów - GKS Katowice (20:30) -
Serwis Sportowy Liga Polska
Piłka ręczna - III liga
czwartek, 23 stycznia 2020 14:35

ISKRA II KIELCE - GÓRNIK II ZABRZE 42-20 (23-6)

Iskra II Kielce: Filip Zdziech (10), Tomasz Kordos (8), Mateusz CzerwiŃski (6), Wiktor Radomski (5), Michał Murzec (4), Aleksander Pinda (3), Maciej SioŁek (3), Piotr RĘkas (2), Marcin GÓrski (1), Jakub Bandrowski, Paweł Cieszkowski, Maciej FĄfara, Mikołaj Pietrzyk, Miłosz WaŁach, Jakub Żmudzki, Jakub Kuczkowski
Górnik II Zabrze: Paweł Krawczyk (4), Mikołaj SzczĘsny (3), Karol Tadej (3), Tymoteusz Jakubowski (2), Michał Kupka (2), Wacław BiaŁas (1), Maksymilian Matuszewski (1), Wojciech Mrozek (1), Szymon Skutela (1), Marek Wasilewski (1), Wojciech WŁodarczyk (1), Krzysztof Dudek, Gabriel KaŁuŻa, Michał Macha, Dominik Mik
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 19 stycznia 2020 20:20

GÓRNIK II ZABRZE - VIRET ZAWIERCIE 22-32 (-)

Górnik II Zabrze: Wacław BiaŁas, Mateusz CieŚlar, Krzysztof Dudek, Krzysztof Grabowski, Tymoteusz Jakubowski, Gabriel KaŁuŻa, Dawid Lang, Maksymilian Matuszewski, Szymon Medwid, Dominik Mik, Wojciech Mrozek, Patryk OŚcik, Szymon Skutela, Dawid Szczelaszczyk, Karol Tadej, Wojciech WŁodarczyk
Viret Zawiercie: Bartosz Aronik, Michał Bednarczyk, Krzysztof Bednarz, Kasper Bomba, Mateusz Bugaj, Błażej BurdziŃski, Kacper CegŁowski, Mateusz Czapla, Karol Jagielak, Filip Jarosz, Damian Kapral, Marcin Kurzawa, Daniel Matysek, Michał NiedŹwiedzki, Jakub SzelĄg, Sergiusz ZagaŁa
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 19 stycznia 2020 20:20

JEDYNKA MYŚLENICE - GRUNWALD RUDA ŚL. 24-29 (13-13)

Jedynka Myślenice: Kacper BaŁa (6), Marcin SkaŁka (6), Patryk Dziatkowiec (4), Aleksander Łatas (3), Hubert PrzaŁa (2), Wiktor Wiechniak (2), Dominik Suder (1), Kamil DzieŻa, Jakub Koloch, Mateusz Kurowski, Rafał Piwowarczyk, Szymon RÓg, Patryk Bieniek, Bartosz Dyczkowski, Jakub Kromka, Adrian Kuc
Grunwald Ruda Śl.: Krzysztof KureŁek (8), Mateusz Hajda (5), Tymoteusz Milewski (5), Piotr Kowal (4), Denis Borok (2), Jan Pilarz (2), Tomasz Łukawski (1), Patryk Talaga (1), Piotr WiĘckiewicz (1), Robert Kurzawa, Jakub Mauer, Jakub SekuŁa, Mirosław Stogowski, Dawid Żurke, Konrad Suchy, Mateusz SzczĘsny
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 19 stycznia 2020 05:46

RUCH CHORZÓW - AZS KOSZALIN 21-26 (12-14)

Ruch Chorzów: Karolina Jasinowska (4), Agnieszka Piotrkowska (4), Natalia Stokowiec (4), Magdalena DraŻyk (3), Żaneta Lipok (3), Marcelina PolaŃska (3), Patrycja Chojnacka, Natalia Doktorczyk, Kaja Gryczewska, Aleksandra Jaroszewska, Karolina Kuszka, Katarzyna MasŁowska, Dominika Nimsz, Aleksandra SÓjka, Klaudia GrabiŃska, Michalina Gryczewska
AZS Koszalin: Paula Mazurek (8), Dominika Han (6), Iuliia Andriichuk (4), Natalia Volovnyk (3), Adrianna Nowicka (2), Lesia Smolinh (2), Hanna Rycharska (1), Martyna BorysŁawska, Natalia FiloŃczuk, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Marta Tomczyk, Paulina Tracz, Gabriela Urbaniak, Anna MĄczka
 
Piłka ręczna - III liga
sobota, 18 stycznia 2020 19:45

SIÓDEMKA MYSŁOWICE - SMS III KIELCE 25-35 (10-13)

Siódemka Mysłowice: Marek Trembaczowski (7), Dawid GÓrczyk (5), Szymon PaweŁek (4), Adam Kruczalok (3), Krzysztof Witkowicz (3), Tomasz Kowal (2), Filip Gnyp (1), Kamil Juranek, Mateusz RzoŃca, Paweł Solarski, Jakub Winczura, Dominik Jugowiec, Karol Żelezik
SMS III Kielce: Kacper KacprzyŃski (6), Jan Antolak (4), Jakub BĘdzikowski (4), Sebastian Świt (4), Mikołaj KotliŃski (3), Łukasz Majchrzak (3), Kacper RoŻnowski (3), Szymon Wiaderny (3), Jakub Grzybowski (2), Paweł Stempin (2), Jakub MakuŁa (1), Kornel PoŹniak, Bartosz Szczepanik
 
Piłka ręczna - III liga
piątek, 17 stycznia 2020 00:17

ASPR ZAWADZKIE - ISKRA II KIELCE 22-35 (-)

ASPR Zawadzkie: Łukasz CaŁujek, Patryk CaŁujek, Mateusz Damas, Piotr Damas, Artur DŁugoszewski, Grzegorz Hentschel, Mateusz Kaczka, Sławomir KozŁowski, Michał Krygowski, Kewin Kubillas, Przemysław MaŃko, Adrian Przybysz, Łukasz Smyk, Adam WacŁawczyk, Bartosz Witkowski, Paweł ZagÓrowicz
Iskra II Kielce: Jakub Balawejder, Jakub Bandrowski, Paweł Cieszkowski, Mateusz CzerwiŃski, Maciej FĄfara, Tomasz Kordos, Jakub Kuczkowski, Michał Murzec, Wiktor Radomski, Piotr RĘkas, Maciej SioŁek, Miłosz WaŁach, Wiktor WÓjcik, Filip Zdziech, Jakub Żmudzki
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 12 stycznia 2020 23:22

GRUNWALD RUDA ŚL. - VIRET ZAWIERCIE 22-32 (7-13)

Grunwald Ruda Śl.: Krzysztof KureŁek (4), Mateusz Hajda (3), Piotr Kowal (3), Piotr WiĘckiewicz (3), Bartosz HorodyŃski (2), Tomasz Łukawski (2), Michał Walczak (2), Jakub Mauer (1), Jan Pilarz (1), Patryk Talaga (1), Denis Borok, Michał JaŁowiecki, Robert Kurzawa, Jakub SekuŁa, Konrad Suchy, Mateusz SzczĘsny
Viret Zawiercie: Kacper CegŁowski (7), Igor ZagaŁa (6), Mateusz Bugaj (5), Damian Kapral (3), Kasper Bomba (2), Mateusz Czapla (2), Marcin Kurzawa (2), Michał NiedŹwiedzki (2), Jakub SzelĄg (2), Daniel Matysek (1), Bartosz Aronik, Michał Bednarczyk, Filip Jarosz, Patryk Merta, Daniel Pawlik, Artur Makaruk
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 11 stycznia 2020 20:37

ZAGŁĘBIE LUBIN - RUCH CHORZÓW 30-29 (18-12)

Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (7), Kinga Grzyb (6), Małgorzata MĄczka (5), Emilia GaliŃska (3), Zuzanna WaŻna (3), Viktoria Belmas (2), Patricia Machado matieli (1), Małgorzata TrawczyŃska (1), Agata Wasiak (1), Daria Zawistowska (1), Małgorzata Buklarewicz, Malwina Hartman, Marketa Hurychova, Monika Maliczkiewicz, Monika WĄŻ, Kinga StanisŁawczyk
Ruch Chorzów: Magdalena DraŻyk (8), Natalia Doktorczyk (5), Agnieszka Piotrkowska (5), Katarzyna MasŁowska (4), Marcelina PolaŃska (3), Joanna Rodak (2), Karolina Jasinowska (1), Natalia Stokowiec (1), Patrycja Chojnacka, Kaja Gryczewska, Dominika Nimsz, Aleksandra SÓjka, Klaudia Cygan, Klaudia GrabiŃska, Michalina Gryczewska, Aleksandra Jaroszewska
 
Piłka nożna - I liga
niedziela, 22 grudnia 2019 11:12

GÓRNIK ZABRZE - JAGIELLONIA BIAŁYSTOK 3-0 (2-0)

1-0 nunezmin. Jesus Jimenez
2-0 4min. Igor Angulo
3-0 86min. Igor Angulo

Górnik Zabrze: Filip Bainović (56 Daniel Ściślak) - Erik Janza, Paweł Bochniewicz, Przemysław Wiśniewski, Igor Angulo, Martin Chudy, Jesus Jimenez, Boris Sekulić, Szymon Matuszek, Łukasz Wolsztyński (70 Mateusz Matras), Kamil Zapolnik (79 Alasana Manneh)
Jagiellonia Białystok: Bartosz Bida - Zoran Arsenić, Juan del, Guilherme Haubert, Jesus Imaz, Andrej Kadlec, Bartosz Kwiecień (46 Ivan Runje), Martin Pospisil, Tomas Prikryl (71 Mile Savković), Taras Romanczuk, Grzegorz Sandomierski
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
niedziela, 22 grudnia 2019 08:18

MKS GNIEZNO - MTS ŻORY 28-27 (13-16)

MKS Gniezno: Joanna Sawicka (11), Karolina Kasprowiak (7), Martyna Matysek (4), Monika ŁĘgowska (2), Agnieszka Siwka (2), Karolina Chojnacka (1), Alicja ŚlĘzak (1), Marta GiszczyŃska, Lidia KobyŁecka, Daria Konieczna, Martyna Rachela, Natalia RÓŻewska, Monika Walkowska, Martyna Bigoszewska-jackowiak, Martyna DolaciŃska, Maria Rybicka
MTS Żory: Daria Szynkaruk (8), Aleksandra Abramowicz (7), Oktawia PŁomiŃska (5), Sara Stankovski (5), Adriana Kurdzielewicz (1), Paulina Wdowiak (1), Patrycja Giera, Aleksandra Januchta, Marta WoŁczyk, Katarzyna Wyrzychowska
 
Piłka nożna - I liga
sobota, 21 grudnia 2019 21:11

WISŁA PŁOCK - PIAST GLIWICE 2-1 (1-1)

1-0 16min. Giorgi Merebashvili
1-1 35min. Gerard Badia
2-1 57min. Giorgi Merebashvili

Wisła Płock: Maciej Ambrosiewicz - Ricardo Cavalcante, Giorgi Merebashvili (90+2 Suad Sahiti), Piotr Tomasik, Damian Michalski, Thomas Dahne, Dominik Furman, Damian Rasak, Cezary Stefańczyk, Mateusz Szwoch, Alan Uryga
Piast Gliwice: Piotr Malarczyk - Mikkel kirkeskov, Gerard Badia (80 Bartosz Rymaniak), Thomas Hateley, Uros Korun, Jorge felix, Piotr Parzyszek (73 Patryk Tuszyński), Marcin Pietrowski, Frantisek Plach, Patryk Sokołowski (61 Tomasz Jodłowiec), Sebastian Milewski
 
Piłka ręczna - II liga kobiet
piątek, 20 grudnia 2019 19:32

SOŚNICA GLIWICE - KORONA KIELCE 21-33 (11-19)

Sośnica Gliwice: Paulina Kostrzewska (7), Paulina Łuczyk (2), Aleksandra Olejarczyk (2), Paulina Walus (2), Weronika Zalewska (2), Karolina Golec (1), Weronika Klich (1), Aleksandra Markiewicz (1), Karolina Pytlos (1), Magdalena Reichel (1), Hanna Smodis (1), Adrianna Mazurczyk, Ewelina Wojciechowska, Klaudia Zizulewska, Olga Zwolenik
Korona Kielce: Magda WiĘckowska (7), Magdalena KĘdzior (5), Honorata Syncerz (5), Wiktoria GliwiŃska (4), Sandra Zimnicka (4), Natalia Jach (3), Natalia Hensoldt (2), Agnieszka MŁynarska (1), Magdalena SkowroŃska (1), Zofia Staszewska (1), Marta Chodakowska, Małgorzata Hibner, Olesia Parandii , Martyna Szymanik
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 15 grudnia 2019 08:31

ORLIK BRZEG - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 28-30 (11-17)

Orlik Brzeg: Kamil Adwent, Michał BiaŁoŻyt, Jarosław Dziurgot, Tomasz Jarosz, Krzysztof Kania, Maciej Kurus, Tomasz Marcyniuk, Rafał MŁotkowski, Łukasz Ogorzelec, Tomasz Oleksyn, Michał Piech, Piotr Sendra, Konrad Sobczyk, Kamil StypiŃski, Grzegorz Wojcieszek
Wolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Kacper Gawron, Mateusz GÓrecki, Wojciech HruŚwicki, Mateusz Kaczorowski, Jarosław Kruk, Mateusz Lewandowski, Arkadiusz PiĄtkowski, Jakub PiĄtkowski, Marcin Pietruszka, Kacper Siejek, Karol TrybuŚ, Michał Wojtkowiak, Kacper Żok
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 15 grudnia 2019 08:30

VIRET ZAWIERCIE - SIÓDEMKA MYSŁOWICE 42-24 (16-10)

Viret Zawiercie: Bartosz Aronik, Michał Bednarczyk, Kasper Bomba, Mateusz Bugaj, Kacper CegŁowski, Filip Jarosz, Damian Kapral, Marcin Kurzawa, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Patryk Merta, Michał NiedŹwiedzki, Daniel Pawlik, Jakub SzelĄg, Igor ZagaŁa, Sergiusz ZagaŁa
Siódemka Mysłowice: Filip Gnyp, Dawid GÓrczyk, Dominik Jugowiec, Kamil Juranek, Tomasz Kowal, Adam Kruczalok, Szymon PaweŁek, Mateusz RzoŃca, Paweł Solarski, Marek Trembaczowski, Przemysław Wierzbic, Dawid Wilk, Jakub Winczura, Krzysztof Witkowicz, Karol Żelezik
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 329

© 2020 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!