LigaNetPl

Back Home
Tenis stołowy - III liga
Tenis stołowy III liga gr. 1, 2022/2023
Kolejka 1
KTS II Gliwice - Gwiazda Skrzyszów
19:00
Kolejka 3
LITS Żywiec - Naprzód Borucin
6-4
KTS II Gliwice - KS Mysław
4-6
Jedynka Pszów - Viret Zawiercie
17:30
LZS Kujakowice - Skarbek Tarnowskie Góry
18:00
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - KS Częstochowa
18:00
MKS Czechowice - Sokół Orzesze
18:30

III liga gr. 1
1.
>< LITS Żywiec
3 4 20 - 10
2.
>< MKS Czechowice
2 3 12 - 8
3.
>< KS Mysław
2 3 11 - 9
4.
>< Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
1 2 9 - 1
5.
>< KTS II Gliwice
2 2 13 - 7
6.
>< Skarbek Tarnowskie Góry
1 2 6 - 4
>< Viret Zawiercie
1 2 6 - 4
8.
>< Jedynka Pszów
0 0 0 - 0
>< LZS Kujakowice
0 0 0 - 0
10.
>< Naprzód Borucin
2 0 8 - 12
11.
>< Gwiazda Skrzyszów
1 0 1 - 9
12.
>< Sokół Orzesze
1 0 0 - 10
13.
>< KS Częstochowa
2 0 4 - 16
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy III liga gr. 2, 2022/2023
Kolejka 3
MOSIR Łaziska Górne - KTS IV Gliwice
(wt) 18:00
Odra Kąty Opolskie - AKS Mikołów
-
ULKTS Pszczyna - Feniks Pyskowice
-
KTS III Gliwice - LUKS Węgierska Górka
-
LZS Żywocice - MKS II Czechowice
-
LZS Zakrzów - GUKS Byczyna
-

III liga gr. 2
1.
>< LUKS Węgierska Górka
2 4 15 - 5
>< ULKTS Pszczyna
2 4 15 - 5
3.
>< Feniks Pyskowice
2 3 11 - 9
4.
>< GUKS Byczyna
2 2 8 - 12
5.
>< AKS Mikołów
2 2 12 - 8
>< Odra Kąty Opolskie
2 2 12 - 8
7.
>< MOSIR Łaziska Górne
2 2 10 - 10
8.
>< LZS Żywocice
2 2 12 - 8
9.
>< MKS II Czechowice
2 1 8 - 12
10.
>< KTS III Gliwice
1 0 2 - 8
>< KTS IV Gliwice
1 0 2 - 8
12.
>< LZS Zakrzów
2 0 3 - 17
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - III liga
piątek, 07 września 2018 13:14

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice

Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza

 
Tenis stołowy - III liga
czwartek, 07 września 2017 18:01

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2017-09-15
AKS Mikołów - Sokół II Orzesze
Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza - LZS Żywocice
Naprzód Borucin - Spartakus Gliwice
Odra Kąty Opolskie - ATS Ligota Łabędzka
Jedynka Pszów - MKS Czechowice
Viret Zawiercie - Liswarta Lisów
LZS Kujakowice - Huragan Sosnowiec
LITS Żywiec - Skarbek Tarnowskie Góry

Kolejka 2 - 2017-09-22
LITS Żywiec - AKS Mikołów
Spartakus Gliwice - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza
Odra Kąty Opolskie - Naprzód Borucin
ATS Ligota Łabędzka - Jedynka Pszów
Liswarta Lisów - MKS Czechowice
Huragan Sosnowiec - Viret Zawiercie
Skarbek Tarnowskie Góry - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół II Orzesze

 
Tenis stołowy - III liga
niedziela, 19 lutego 2012 12:04

III ligaRozpoczęła się druga runda rozgrywek III ligi tenisa stołowego. Zespoły zostały podzielone na dwie grupy, mistrzowską i spadkową. Grupa mistrzowska gra o wyłonienie zwycięzcy ligi, który awansuje do II ligi, zaś drużyny grupy spadkowej grają o utrzymanie w lidze.

 


© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!