LigaNetPl

Back Home
Koszykówka - II liga
Koszykówka II liga, 2022/2023
Kolejka 12
Jedynka Pelplin - Czarni Radom
76-81
WKK Wrocław - Turów Zgorzelec
72-55
Żak Koszalin - Górnik Wałbrzych
96-94
GKS Tychy - Basket Poznań
102-94
AZS Opole - Start II Lublin
128-73
SKS Starogard Gdański - Polonia Bytom
-
Śląsk II Wrocław - Kotwica Kołobrzeg
-
MOSiR Krosno - Dziki Warszawa
-
Polonia Warszawa - AGH Kraków
18:00

II liga
1.
>< Czarni Radom
12 23 1035 - 932
2.
>< GKS Tychy
13 22 1074 - 980
3.
>< Górnik Wałbrzych
12 20 1002 - 894
4.
>< SKS Starogard Gdański
11 19 869 - 835
5.
>< Kotwica Kołobrzeg
11 19 945 - 787
6.
>< Żak Koszalin
12 19 1086 - 1063
7.
>< Basket Poznań
12 18 1020 - 919
8.
>< Dziki Warszawa
10 18 767 - 697
9.
>< AZS Opole
12 18 925 - 895
10.
>< Śląsk II Wrocław
11 17 852 - 768
11.
>< WKK Wrocław
12 17 897 - 882
12.
>< Polonia Warszawa
12 16 846 - 907
13.
>< MOSiR Krosno
11 16 877 - 882
14.
>< AGH Kraków
11 15 810 - 887
15.
>< Turów Zgorzelec
12 15 894 - 1000
16.
>< Jedynka Pelplin
11 14 808 - 845
17.
>< Polonia Bytom
11 13 870 - 940
18.
>< Start II Lublin
12 13 815 - 1279
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga
piątek, 14 sierpnia 2020 12:23

Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2020-09-26
GKS Tychy - AZS Opole
Nysa Kłodzko - Sokół Łańcut
Śląsk II Wrocław - Księżak Łowicz
Znicz Pruszków - Pogoń Prudnik
MOSiR Krosno - Czarni Słupsk
Jedynka Pelplin - WKK Wrocław
Dziki Warszawa - Wisła Kraków
Kotwica Kołobrzeg - Górnik Wałbrzych

Kolejka 2 - 2020-10-03
Wisła Kraków - Kotwica Kołobrzeg
WKK Wrocław - Dziki Warszawa
Czarni Słupsk - Jedynka Pelplin
Znicz Pruszków - MOSiR Krosno
Księżak Łowicz - Pogoń Prudnik
Śląsk II Wrocław - Sokół Łańcut
AZS Opole - Górnik Wałbrzych
GKS Tychy - Nysa Kłodzko

 
Koszykówka - II liga
wtorek, 03 września 2019 18:23
Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2019-09-28
Polonia Leszno - Górnik Wałbrzych
Znicz Pruszków - SKK Kutno
Czarni Słupsk - Nysa Kłodzko
GKS Tychy - Basket Poznań
Księżak Łowicz - Sokół Łańcut
WKK Wrocław - Kotwica Kołobrzeg
AZS Opole - Pogoń Prudnik

Kolejka 2 - 2019-10-05
MOSiR Krosno - AZS Opole
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław
Kotwica Kołobrzeg - Księżak Łowicz
Sokół Łańcut - GKS Tychy
Basket Poznań - Czarni Słupsk
Nysa Kłodzko - Znicz Pruszków
SKK Kutno - Polonia Leszno

 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 08:41

Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2018-09-29
Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Wałbrzych - Pogoń Prudnik
AGH Kraków - Czarni Słupsk
Księżak Łowicz - Astoria Bydgoszcz
SKK Siedlce - WKK Wrocław
GKS Tychy - Sokół Łańcut
Śląsk Wrocław - SKK Kutno
Polonia Leszno - Znicz Pruszków

Kolejka 2 - 2018-10-06
Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław
SKK Kutno - GKS Tychy
Sokół Łańcut - SKK Siedlce
WKK Wrocław - Księżak Łowicz
Astoria Bydgoszcz - AGH Kraków
Czarni Słupsk - Górnik Wałbrzych
Pogoń Prudnik - Basket Poznań
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Leszno

 
Koszykówka - II liga
niedziela, 08 kwietnia 2018 23:00

NYSA KŁODZKO - AZS KRAKÓW 92-90 (19-16, 23-24, 23-17, 14-22, d- 13-11)

Nysa Kłodzko: Michał Lipiński (3), Marcin Kowalski (15), Dominik Rutkowski (12), Marc-Oscar Sanny (4), Mateusz Kasiński (4), Tomasz Stępień (24), Rafał Wojciechowski (6), Marcel Kliniewski, Michał Jodłowski (11), Maksym Kulon (10), Przemysław Malona (3)
AZS Kraków: Piotr Renkiel (2), Michael Hicks (16), Jakub Załucki (8), Michał Baran (14), Marcin Malczyk (13), Jakub Dłuski (5), Aleksander Załucki (9), Patryk Pełka (23), Kacper Stalicki
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 08 kwietnia 2018 23:00

KK WARSZAWA - ZNICZ PRUSZKÓW 63-75 (17-17, 18-28, 15-19, 13-11)

KK Warszawa: Patryk Jankowski, Marek Iwanowicz, Tomasz Jaremkiewicz (11), Paweł Hybiak (5), Michał Wojtyński (24), Tomasz Rudko (8), Dariusz Sarnacki, Damian Zapert (4), Krystian Koźluk (9), Mikołaj Motel (2)
Znicz Pruszków: Adrian Kordalski (15), Mikołaj Stopierzyński (14), Bartłomiej Ornoch (4), Tomasz Madziar (11), Wojciech Hałas (3), Robert Cetnar (6), Daniel Olszewski, Damian Cechniak (10), Andrzej Paszkiewicz (12)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 08 kwietnia 2018 23:00

SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI - POLONIA LESZNO 78-85 (15-26, 24-30, 25-12, 14-17)

Spójnia Stargard Szczeciński: Dawid Bręk (13), Konrad Koziorowicz (2), Wojciech Fraś (8), Alan Czujkowski (8), Karol Pytyś (4), Maciej Raczyński (4), Marcin Dymała (18), Marcel Wilczek (4), Hubert Pabian (17)
Polonia Leszno: Jakub Kobel (11), Radosław Trubacz (11), Kacper Kurkowiak, Stanferd Sanny (6), Kamil Chanas (32), Przemysław Wrona (5), Szymon Milczyński (4), Maciej Rostalski (10), Nikodem Sirijatowicz (6)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 08 kwietnia 2018 23:00

NOTEĆ INOWROCŁAW - GKS TYCHY 72-78 (22-26, 12-24, 20-20, 18-8)

Noteć Inowrocław: Kamil Michalski (14), Dawid Adamczewski, Łukasz Paul (10), Grzegorz Małecki (8), Seweryn Sroczyński (2), Adam Lisewski (2), Mateusz Marciniak (5), Wojciech Żurawski (12), Marcin Rzosiński, Kamil Maciejewski (2), Damian Szczepanik (12), Aleksander Filipiak (5)
GKS Tychy: Damian Szymczak (10), Filip Małgorzaciak (18), Piotr Hałas, Michał Jankowski (10), Norbert Kulon (9), Marcin Kowalewski (11), Dawid Słupiński (6), Tomasz Deja (5), Jakub Fenrych (5), Kacper Majka (4)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 08 kwietnia 2018 23:00

SIARKA TARNOBRZEG - SKK SIEDLCE 81-95 (15-14, 21-25, 20-32, 25-24)

Siarka Tarnobrzeg: Wiktor Sewioł (13), Jakub Stanios (18), Mateusz Gazarkiewicz (5), Filip Czyżnielewski (24), Artur Pabianek (17), Dawid Rypiński (4), Paweł Nowicki
SKK Siedlce: Karol Obarek (7), Marcin Nędzi (4), Mateusz Migała (5), Rafał Król (10), Dawid Kołodziński, Rafał Sobiło (9), Kamil Czosnowski (15), Paweł Lewandowski (8), Rafał Stefanik (10), Bartosz Wróbel (22), Rafał Rajewicz (5)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 08 kwietnia 2018 23:00

POGOŃ PRUDNIK - BASKET POZNAŃ 93-97 (26-22, 26-23, 20-32, 21-20)

Pogoń Prudnik: Jakub Krawczyk (6), Paweł Bogdanowicz (20), Rafał Malitka (4), Grzegorz Mordzak (12), Patryk Garwol (11), Tomasz Nowakowski (5), Wiktor Czyżewski (4), Tomasz Prostak (18), Patryk Nowerski (11), Maciej Strzelecki (2)
Basket Poznań: Mariusz Konopatzki (8), Michał Samsonowicz (1), Jakub Fiszer (10), Dawid Gruszczyński, Filip Struski (34), Tomasz Smorawiński (2), Adam Metelski (6), Mikołaj Czyż (4), Mikołaj Kurpisz (18), Piotr Wieloch (14)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 08 kwietnia 2018 23:00

ASTORIA BYDGOSZCZ - ŚLĄSK WROCŁAW 73-71 (22-17, 13-19, 16-19, 22-16)

Astoria Bydgoszcz: Patryk Gospodarek (7), Jakub Kondraciuk (2), Bogdan Kornijec (3), Dorian Szyttenholm (5), Michał Aleksandrowicz (11), Mateusz Fatz (6), Paweł Śpica (27), Łukasz Frąckiewicz (12)
Śląsk Wrocław: Karol Kutta (3), Tomasz Żeleźniak (3), Jakub Musiał (15), Aleksander Dziewa (18), Adrian Mroczek-Truskowski, Mikołaj Ratajczak (2), Mateusz Stawiak (1), Karol Michałek (7), Jan Grzeliński (22)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 08 kwietnia 2018 23:00

SKK KUTNO - SOKÓŁ ŁAŃCUT 58-78 (14-21, 16-17, 14-29, 14-11)

SKK Kutno: Michał Marek (15), Mateusz Zębski (5), January Sobczak (2), Szymon Pawlak, Arkadiusz Kobus (4), Przemysław Tradecki, Tomasz Wojdyła (10), Mateusz Ćwirko-Godycki (2), Damian Antczak (2), Mateusz Szwed (5), Damian Janiak (8), Bartosz Majewski (5)
Sokół Łańcut: Adrian Inglot (3), Rafał Kulikowski (16), Kamil Zywert (6), Bartłomiej Karolak, Adrian Warszawski (7), Szymon Dziedzic, Maciej Klima (6), Marek Zywert (24), Maciej Parszewski (4), Artur Włodarczyk (12)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 01 kwietnia 2018 01:52

BASKET POZNAŃ - SIARKA TARNOBRZEG 84-71 (25-19, 13-14, 24-25, 22-13)

Basket Poznań: Mariusz Konopatzki (2), Michał Samsonowicz, Marcin Tomaszewski, Jakub Fiszer (8), Dawid Gruszczyński, Filip Struski (16), Tomasz Smorawiński, Adam Metelski (17), Mikołaj Czyż (6), Mikołaj Kurpisz (24), Piotr Wieloch (11)
Siarka Tarnobrzeg: Wiktor Sewioł (10), Jakub Stanios (17), Mateusz Gazarkiewicz (8), Filip Czyżnielewski (11), Artur Pabianek (12), Dawid Rypiński (3), Paweł Nowicki (10)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 46

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!