LigaNetPl

Back Home
Tenis stołowy - IV liga Katowice
Tenis stołowy IV liga Katowice 1, 2022/2023
Kolejka 8
KTS Lędziny - ULKTS II Pszczyna
(wt) 18:00
LITS II Żywiec - LKS Pogórze
(śr) 18:30
MKS III Czechowice - Lesznianka Leszna Góra
(śr) 18:30
KTS II Lędziny - Orzeł Kozy
(cz) 18:00
Talent Cieszyn - KS II Mysław
(pt) 19:00

IV liga Katowice 1
1.
>< KTS Lędziny
7 13 51 - 19
2.
>< ULKTS II Pszczyna
7 12 46 - 24
3.
>< Talent Cieszyn
7 10 48 - 22
4.
>< MKS III Czechowice
7 10 44 - 26
5.
>< KS II Mysław
7 9 37 - 33
6.
>< LKS Pogórze
7 6 39 - 31
7.
>< Orzeł Kozy
7 5 37 - 33
8.
>< KTS II Lędziny
7 5 30 - 40
9.
>< LITS II Żywiec
7 0 11 - 59
10.
>< Lesznianka Leszna Góra
7 0 7 - 63
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 2, 2022/2023
Kolejka 7
Wilki Wilcza - Sokół II Orzesze
-
Naprzód II Borucin - Gwarek Ornontowice
-
Tajfun Kuźnia Raciborska - JKTS Jastrzębie
8-2
Rój Żory - Jedynka II Pszów
4-6
KS Bojanów - Ogniwo Żory
6-4
Kolejka 8
Wilki Wilcza - Gwarek Ornontowice
(śr) 17:30
Ogniwo Żory - Naprzód II Borucin
(śr) 18:00
Jedynka II Pszów - JKTS Jastrzębie
(cz) 17:30
KS Bojanów - Tajfun Kuźnia Raciborska
(pt) 18:00
Sokół II Orzesze - Rój Żory
(pt) 18:00

IV liga Katowice 2
1.
>< KS Bojanów
7 13 49 - 21
2.
>< Naprzód II Borucin
6 11 47 - 13
3.
>< Tajfun Kuźnia Raciborska
6 11 41 - 19
4.
>< Ogniwo Żory
7 10 48 - 22
5.
>< Jedynka II Pszów
5 4 25 - 25
6.
>< Rój Żory
7 4 24 - 46
7.
>< Sokół II Orzesze
4 2 13 - 27
8.
>< JKTS Jastrzębie
6 2 13 - 47
9.
>< Wilki Wilcza
4 1 14 - 26
10.
>< Gwarek Ornontowice
6 0 16 - 44
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 3, 2022/2023
Kolejka 8
MCKS Czeladź - AZS Katowice
(śr) 18:00
Skarbek II Tarnowskie Góry - Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
(śr) 18:30
Unia Kalety - Ikar Mierzęcice
(cz) 19:00
Grom Poczesna - AZS Częstochowa
(pt) 18:30
UKS Siewierz - Huragan Sosnowiec
-

IV liga Katowice 3
1.
>< Huragan Sosnowiec
7 14 50 - 19
2.
>< UKS Siewierz
7 14 47 - 23
3.
>< Grom Poczesna
7 10 39 - 31
4.
>< Skarbek II Tarnowskie Góry
7 10 44 - 26
5.
>< Ikar Mierzęcice
7 6 35 - 35
6.
>< AZS Częstochowa
7 6 30 - 40
7.
>< MCKS Czeladź
7 4 30 - 39
8.
>< AZS Katowice
7 4 28 - 42
9.
>< Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
7 2 24 - 46
10.
>< Unia Kalety
7 0 22 - 48
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 4, 2022/2023
Kolejka 8
Strażak Mikołów - KTS VI Gliwice
(śr) 17:30
Quo Vadis Makoszowy - STS Żernica
(śr) 18:00
Naprzód Świbie - Tajfun Ligota Łabędzka
(śr) 18:00
Wolej Ruda Śl. - Młodość Rudno
(śr) 19:00
KTS V Gliwice - Polonia II Bytom
(śr) 19:00

IV liga Katowice 4
1.
>< Wolej Ruda Śl.
6 12 52 - 8
2.
>< Strażak Mikołów
5 10 45 - 5
3.
>< Młodość Rudno
7 8 33 - 37
4.
>< Tajfun Ligota Łabędzka
6 7 29 - 31
5.
>< KTS VI Gliwice
5 6 26 - 24
6.
>< Naprzód Świbie
5 3 16 - 34
7.
>< Quo Vadis Makoszowy
7 3 29 - 41
8.
>< STS Żernica
1 2 8 - 2
9.
>< Polonia II Bytom
6 1 13 - 47
10.
>< KTS V Gliwice
4 0 9 - 31
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 10:52
Terminarz - IV liga Katowice 1

Kolejka 1 - 2018-09-19
ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków
Liswarta Lisów - Wilki Wilcza
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy
KS Częstochowa - AZS Katowice
AZS Gliwice - Unia Kalety
Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice
KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice

Kolejka 2 - 2018-09-26
Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka
Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów
Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry
AZS Katowice - Strażak Mikołów
Unia Kalety - KS Częstochowa
Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice
Feniks Pyskowice - Grom Poczesna
Milenium Myszków - KTS II Gliwice

 
Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 10:52

Terminarz - IV liga Katowice 2

Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory

Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice

 


© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!