LigaNetPl

Back Home
Piłka ręczna - III liga
Piłka ręczna III liga gr. B, 2022/2023
Kolejka 9
MKS Leszno - Tęcza Kościan
31-27
Kolejka 10
Bór Oborniki Śl. - Zew Świebodzin
(sb) 00:00
Dziewiątka Legnica - Miedź Legnica
(sb) 15:00
AZS Zielona Góra - Olimp Grodków
(sb) 17:00
Wolsztyniak Wolsztyn - MKS Leszno
(sb) 17:00
UKS Kąty Wrocławskie - UKS Nowa Sól
(sb) 19:00
Tęcza Kościan - ŚKPR Świdnica
(sb) 19:00
Grunwald Poznań - Szczypiorniak Gorzyce
(nd) 15:30

III liga gr. B
1.
>< UKS Kąty Wrocławskie
9 24 290 - 208
2.
>< Miedź Legnica (s)
9 24 308 - 243
3.
>< Bór Oborniki Śl.
9 20 259 - 256
4.
>< Grunwald Poznań
9 15 259 - 230
5.
>< UKS Nowa Sól
9 15 264 - 251
6.
>< AZS Zielona Góra
9 15 255 - 244
7.
>< ŚKPR Świdnica
9 14 307 - 291
8.
>< Zew Świebodzin
8 12 266 - 238
9.
>< Olimp Grodków
9 11 263 - 293
10.
>< MKS Leszno
9 11 251 - 263
11.
>< Wolsztyniak Wolsztyn (b)
9 11 226 - 239
12.
>< Tęcza Kościan
10 9 260 - 279
13.
>< Dziewiątka Legnica
9 8 241 - 255
14.
>< Szczypiorniak Gorzyce
9 0 194 - 353
Terminarz i wyniki
Piłka ręczna III liga gr. D, 2022/2023
Kolejka 1
AZS Kraków - Viret Zawiercie
(sb) 17:00
Kolejka 8
KSZO Ostrowiec - AZS Lublin
36-34
MTS Chrzanów - Orzeł Przeworsk
-
SMS II Kielce - Viret Zawiercie
30-29
KS Końskie - AZS Kraków
24-25
Wisła Sandomierz - SMS Kielce
32-36
Kolejka 9
Orzeł Przeworsk - SMS II Kielce
18:00

III liga gr. D
1.
>< AZS Kraków (b)
7 15 212 - 194
2.
>< KSZO Ostrowiec
7 15 234 - 215
3.
>< SMS II Kielce
7 14 227 - 218
4.
>< SMS Kielce
7 13 248 - 233
5.
>< Orzeł Przeworsk (b)
5 12 162 - 139
6.
>< KS Końskie
7 10 210 - 196
7.
>< MTS Chrzanów
5 8 153 - 150
8.
>< Viret Zawiercie
5 6 157 - 154
9.
>< Wisła Sandomierz
7 6 214 - 234
10.
>< ASPR Zawadzkie
8 5 230 - 287
11.
>< AZS Lublin (b)
7 4 215 - 242
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka ręczna - III liga
poniedziałek, 28 listopada 2022 05:51

MKS LESZNO - TĘCZA KOŚCIAN 31-27 (12-13)

MKS Leszno: Michał Frieske, Marcin JaŚkowski, Jędrzej KrÓlikowski, Jakub Kruk, Marcel KuŚnierek, Piotr Łuczak, Marcin MikoŁajczak, Kamil Napierkowski, Kacper PawŁowski, Krystian Piekarski, Mateusz PŁaczek, Jakub SkorupiŃski, Kacper Skrzypczak, Illia Spieshylov, Kacper Szocik, Kevin Wydmuch
Tęcza Kościan: Dawid Graf, Maksym Kaczmarek, Damian Krystkowiak, Krzysztof Meissner, Borys Naglik, Eryk Napieralski, Adam Noskowiak, Mateusz Nowak, Daniel Olejnik, Amirjan Omar, Tomasz PiĄtek, Michał Przekwas, Dawid WesoŁek, Wojciech Zaremba
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 27 listopada 2022 09:53

ŚKPR ŚWIDNICA - MIEDŹ LEGNICA 32-30 (17-12)

ŚKPR Świdnica: Norbert Bal, Adam Chmiel, Marcel DobrzaŃski, Olgierd Etel, Bartosz Galik, Aleksander Ingram, Norbert Mirga, Dawid PĘczar, Jakub Pierzak, Mateusz Redko, Volodymyr Shupyk , Mateusz SiwiŃski, Rafał Wiszniowski, Michał Wojtala, Miłosz WoŁodkiewicz, Aleksander Zelek
Miedź Legnica: Michał Czarnecki, Paulo Grozdek, Michał Klimaszewski, Wiktor Kochlewski, Filip Kruszelnicki, Hubert KuliŃski, Kacper Łukawski, Łukasz Mazur, Dominik Nowosielski, Szymon Pacek, Wiktor PacuŁa, Michał Przybylak, Mateusz SŁowikowski, Wiktor Socha, Adrian Stachurski, Łukasz Szporko
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 27 listopada 2022 07:34

KS KOŃSKIE - AZS KRAKÓW 24-25 (12-8)

KS Końskie: Mikołaj Baran, Wiktor Ciszek, Damian Falasa, Jakub Janus, Tomasz Kordos, Krzysztof Markowski, Przemysław Matyjasik, Kacper RoŻnowski, Wiktor SĘkowski, Bartosz SĘkowski, Łukasz SĘkowski, Krzysztof SŁonicki, Wiktor Witkowski, Michał WŁodarski, Bartosz WoŚ
AZS Kraków: Mateusz Bujak, Mikołaj Burlyta, Wiktor DĘbski, Michał Gasin, Jakub Grzybowski, Konrad Kisiel, Krzysztof KoŚĆ, Konrad ŁuczyŃski, Adrian Najuch, Piotr OrŁowski, Jakub Romian, Piotr SĄdowicz, Michał Skwara, Kacper SzydŁo, Konrad Szymczak, Mateusz WĘgliŃski
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 27 listopada 2022 07:34

WISŁA SANDOMIERZ - SMS KIELCE 32-36 (17-19)

Wisła Sandomierz: Michał BiaŁkowski, Paweł CiepliŃski, Piotr GrzĄdkowski, Adam Malinowski, Maximilian Moga, Hubert Nowak, Grzegorz Pawelczyk, Aleksy RadwaŃski, Filip Rosowski, Karol Sapielak, Daniel Skowron, Paweł Stypa, Michał Szklarski, Sebastian Werstler, Mateusz WiĄcek
SMS Kielce: Tymoteusz Bojarczuk, Daniel DroŻdŻ, Krystian Jurasik, Piotr Mielczarski, Filip Rybarczyk, Bartosz Sarnowski, Patryk Siekierka, Patryk Wasiak, Jakub Welcz, Kuba Wleklak, Filip Wrona, Jakub Wysocki, Antoni ZajĄc
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 27 listopada 2022 00:10

UKS NOWA SÓL - WOLSZTYNIAK WOLSZTYN 28-15 (14-9)

UKS Nowa Sól: Patryk Bortnowski, Hubert Brychcy, Hubert Ceglarz, Samuel Chomenko, Artur Dymkowski, Jakub Florczak, Marcin Hajnysz, Jakub JaskÓŁka, Maurycy Karp, Kamil Kowalski, Szymon Lisiewicz, Grzegorz Lisiewicz, Maciej OrliŃski, Jarosław Paszkiewicz, Michał Pawlisz, Grzegorz Stelmasik
Wolsztyniak Wolsztyn: Bartosz FrĄckowiak, Igor Horowski, Wojciech HruŚwicki, Mateusz Kaczorowski, Rafał Kucza, Mateusz Lewandowski, Maciej MaŁy, Jakub PiĄtkowski, Jakub Pietruszka, Marcin Pietruszka, Artur Radny, Mariusz RogoziŃski, Patryk Sudak, Filip Tomiak, Karol TrybuŚ, Wojciech Weiss
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 27 listopada 2022 00:10

AZS ZIELONA GÓRA - DZIEWIĄTKA LEGNICA 29-24 (8-13)

AZS Zielona Góra: Tyberiusz ChaŁupka, Szymon GoŁĘbiowski, Jakub Jaszczuk, Hubert KamiŃski, Kacper Kiersnowski, Cyprian Kociszewski, Alan MŁynkowiak, Maciej NaleŻyty, Aleksander Osajda, Julian ReszczyŃski, Artur Ryniec, Jakub Siedlecki, Adam StĘpieŃ, Kacper Zyber
Dziewiątka Legnica: Igor Buko, Dominik Dziobek, Piotr Kaczmarek, Bartosz KrÓl, Mateusz Krukiewicz, Sebastian Mierzejewski, Filip Mistak, Dawid Pawlak, Paweł Pedryc, Adam PodniŻny, Patryk Szydziak, Dawid Świekatowski, Marcin Teterycz, Konrad Turalik, Łukasz WrÓbel
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 27 listopada 2022 00:10

ZEW ŚWIEBODZIN - GRUNWALD POZNAŃ 30-27 (16-13)

Zew Świebodzin: Arkadiusz Bosy, Przemysław Bryza, Jakub Cenin, Maciej Cenin, Jędrzej JasiŃski, Szymon Kobeszko, Marcin KozŁowski, Marek Kwiatkowski, Daniel Mieszkian, Kamil Nogajewski, Marcin Nowicki, Mikołaj Pielichowski, Jakub PiwoŃski, Maksymilian Rudnicki, Tomasz ŚwiĘs, Patryk WoŁk
Grunwald Poznań: Damian Bajka, Eryk Bernacik, Jakub Bujnowski, Kacper Janczyk, Michał Jaskowski, Dawid Krzywicki, Mateusz Liske, Patryk Marcinkowski, Piotr Nowicki, Bartosz Paw, Patryk Piechowiak, Mikołaj PŁoski, Kacper Siejek, Filip Tarko, Piotr Wenta, Viggo WiŚniewski
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 27 listopada 2022 00:10

SZCZYPIORNIAK GORZYCE - UKS KĄTY WROCŁAWSKIE 18-44 (10-23)

Szczypiorniak Gorzyce: Saber Abdusalam, Michał BiegaŃski, Wojciech BŁaszczyk, Mateusz Dolata, Dionizy Galewski, Leon Grzegorczyk, Michał Kaniewski, Mateusz Kryszczak, Gracjan Kryszczak, Marcin Przyszlak, Piotr SkorzybÓt, Maciej SzabliŃski, Dawid Szymkowiak, Łukasz WoŁowicz
UKS Kąty Wrocławskie: Bartosz Andrzejewski, Konrad Andrzejewski, Maciej Batura, Paweł Furman, Kacper GoŁda, Oliwier Kalinowicz, Adrian Kazimierczak, Michał Kowalik, Dawid KrÓl, Piotr Massopust, Krzysztof Ostrowski, Sebastian OstrÓwka, Patryk Rogaczewski, Paweł Wojtusik, Bartosz WrÓblewski, Michał Wysocki
 
Piłka ręczna - III liga
niedziela, 27 listopada 2022 00:10

OLIMP GRODKÓW - BÓR OBORNIKI ŚL. 33-34 (20-19)

Olimp Grodków: Jan Braciszewicz, Xawier Drojma, Przemysław DyktyŃski, Łukasz Garncarz, Daniel Jendryca, Sebastian Kolanko, Rafał Kopaniecki, Kamil Kusek, Tomasz Lechowicz, Maciej Maciejewski, Maciej Majewski, Jakub MigoŃ, Michał Niewiadomski, Karol Sobstel, Marcel Ungier
Bór Oborniki Śl.: Marcin Borzymowski, Kamil Dekarz, Jan Feliszek, Dominik Halla, Borys HaŁka, Adrian KaŹmirski, Michał Krupiarz, Kacper Latko, Szymon Pedryc, Piotr PirÓg, Kamil RamiĄczek, Rafał Siemierz, Maciej Skrzypek, Artur Szabat, Patryk WiĄcek, Bartosz Żubrowski
 
Piłka ręczna - III liga
sobota, 26 listopada 2022 20:50

SMS II KIELCE - VIRET ZAWIERCIE 30-29 (15-12)

SMS II Kielce: Kacper Aksamit, Dawid Bujok, Filip BurzyŃski, Dawid Cacak, Jacek Fajfer, Andrzej Korus, Jakub Luksa, Maciej Markowski, Kacper Olczyk, Łukasz Pilz, Maksym Popielecki, Mikołaj Rodak, Fabian Sowiak
Viret Zawiercie: Krzysztof Bednarz, Mateusz Bugaj, Łukasz CaŁujek, Kacper CegŁowski, Oleksandr Dovbysh, Filip Jarosz, Hubert Lebiocki, Artur Makaruk, Daniel Matysek, Szymon Medwid, Dominik Sitkiewicz, Mykola Voinov, Marek Wasilewski, Przemysław Wierzbic, Igor ZagaŁa, Michał Żarnowski
 
Piłka ręczna - III liga
sobota, 26 listopada 2022 00:19

KSZO OSTROWIEC - AZS LUBLIN 36-34 (20-19)

KSZO Ostrowiec: Mateusz Bysiak, Karol Chudzik, Jakub DĄbrowski, Kacper Granat, Rafał JagieŁŁo, Kasper Kijewski, Bartosz Kogutowicz, Bartosz Konwicki, Łukasz Majchrzak, Michał PiĄtkowski, Hubert SkuciŃski, Jakub Smulski, Grzegorz Sobut, Mateusz Świstak, Adrian Wojkowski, Dawid ZadroŻny
AZS Lublin: Maciej Abramowicz, Jędrzej Batyra, Paweł Daniel, Miłosz Drozd, Michał Dziemiach, Mateusz Flont, Kacper Gajecki, Piotr GaŁaszkiewicz, Dominik Janicki, Krzysztof Janicki, Antoni MaciĄg, Mikołaj PergoŁ, Kamil PuchaŁa, Adam Pytka, Jakub Rycerz, Jacek Stachowicz
 
Piłka ręczna - III liga
czwartek, 24 listopada 2022 06:06

ASPR ZAWADZKIE - SMS II KIELCE 27-36 (16-17)

ASPR Zawadzkie: Mateusz Czaja, Piotr Damas, Adam Kaczka, Michał Krygowski, Przemysław MaŃko, Aleksy Pacut, Mikołaj Padus, Adrian Przybysz, Filip Rawecki, Adam WacŁawczyk, Wojciech WacŁawczyk, Jan Widera, Bartosz Witkowski, Paweł ZagÓrowicz
SMS II Kielce: Kacper Aksamit, Dawid Bujok, Dawid Cacak, Daniel DroŻdŻ, Jacek Fajfer, Andrzej Korus, Jakub Luksa, Piotr Mielczarski, Kacper Olczyk, Łukasz Pilz, Maksym Popielecki, Mikołaj Rodak, Patryk Siekierka, Fabian Sowiak
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 113

© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!