LigaNetPl

Back Home
Tenis stołowy - Klasa W Katowice
Tenis stołowy V liga Katowice 1, 2021/2022
Kolejka 6
LUKS II Węgierska Górka - Lesznianka II Leszna Góra
0-10
Wiślańskie Orły Wisła - Jedynka Skoczów
7-3
LITS III Żywiec - Lesznianka III Leszna Góra
4-6
Talent II Cieszyn - MKS IV Czechowice
-
The Best Bestwinka - Olimpijczyk Gilowice
-
Kolejka 9
Jedynka Skoczów - Lesznianka II Leszna Góra
10-0
Wiślańskie Orły Wisła - LUKS II Węgierska Górka
10-0
LITS III Żywiec - The Best Bestwinka
4-6
Olimpijczyk Gilowice - MKS IV Czechowice
2-8
Lesznianka III Leszna Góra - Talent II Cieszyn
1-9

V liga Katowice 1
1.
>< Olimpijczyk Gilowice
6 10 46 - 14
2.
>< MKS IV Czechowice
6 9 36 - 24
3.
>< Wiślańskie Orły Wisła
7 9 40 - 30
4.
>< Jedynka Skoczów
7 8 36 - 34
5.
>< Talent II Cieszyn
6 8 40 - 20
6.
>< The Best Bestwinka
6 8 36 - 24
7.
>< Lesznianka II Leszna Góra
7 8 41 - 29
8.
>< Lesznianka III Leszna Góra
7 4 21 - 49
9.
>< LITS III Żywiec
7 2 25 - 45
10.
>< LUKS II Węgierska Górka
7 0 9 - 61
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Katowice 2, 2021/2022
Kolejka 6
Gwarek II Ornontowice - KS II Bojanów
1-9
AKS II Mikołów - Wilki II Wilcza
8-2
Strażak III Mikołów - MUKS II Czerwionka
(pn) 17:15
Kolejka 9
KS II Bojanów - Tajfun Kuźnia Raciborska
5-5
Wilki II Wilcza - MUKS Czerwionka
3-7
MUKS II Czerwionka - Strażak II Mikołów
0-10
Strażak III Mikołów - Gwarek II Ornontowice
1-9

V liga Katowice 2
1.
>< Tajfun Kuźnia Raciborska
5 9 39 - 11
2.
>< KS II Bojanów
6 9 40 - 20
3.
>< Strażak II Mikołów
5 8 37 - 13
4.
>< AKS II Mikołów
5 5 28 - 22
5.
>< MUKS Czerwionka
4 5 25 - 15
6.
>< Wilki II Wilcza
5 4 25 - 25
7.
>< Gwarek II Ornontowice
5 3 18 - 32
8.
>< Strażak III Mikołów
6 2 8 - 52
9.
>< MUKS II Czerwionka
5 1 10 - 40
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Katowice 3, 2021/2022
Kolejka 6
Skarbek IV Tarnowskie Góry - Huragan II Sosnowiec
6-4
Zgoda Byczyna - Ikar II Mierzęcice
6-4
AZS Częstochowa - MKS Siemianowice
9-1
Kolejka 7
Ikar II Mierzęcice - LOT Konopiska
(wt) 17:30

V liga Katowice 3
1.
>< AZS Częstochowa
6 12 48 - 12
2.
>< LOT Konopiska
5 7 33 - 17
3.
>< Zgoda Byczyna
5 6 25 - 25
4.
>< MKS Siemianowice
5 4 20 - 30
5.
>< Skarbek IV Tarnowskie Góry
5 3 21 - 29
6.
>< Ikar II Mierzęcice
5 2 19 - 31
7.
>< Huragan II Sosnowiec
5 2 14 - 36
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Katowice 4, 2021/2022
Kolejka 6
STS II Żernica - KTS VI Gliwice
5-5
Feniks II Pyskowice - ULKS Pławniowice
-
Naprzód II Świbie - STS Żernica
-
ATS Ligota Łabędzka - Polonia IV Bytom
-

V liga Katowice 4
1.
>< STS Żernica
5 10 34 - 16
2.
>< ATS Ligota Łabędzka
5 7 29 - 21
3.
>< Feniks II Pyskowice
5 7 35 - 15
4.
>< ULKS Pławniowice
5 6 28 - 22
5.
>< STS II Żernica
6 6 27 - 33
6.
>< KTS VI Gliwice
6 5 30 - 30
7.
>< Naprzód II Świbie
5 1 18 - 32
8.
>< Polonia IV Bytom
5 0 9 - 41
Terminarz i wyniki
FOOTER




© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!