Tenis stołowy - Klasa W Katowice
Tenis stołowy V liga Katowice 1, 2023/2024
Kolejka 16 | |
---|---|
Jedynka Wisła - Lesznianka III Leszna Góra |
(śr) 17:00 |
Siła Ustroń - Olimpijczyk Gilowice |
(śr) 18:15 |
LITS III Żywiec - LUKS II Węgierska Górka |
(śr) 18:30 |
Gronicek Jeleśnia - ULKTS III Pszczyna |
(pt) 18:00 |
Gronicek II Jeleśnia - Talent II Cieszyn |
(pt) 18:00 |
V liga Katowice 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
ULKTS III Pszczyna
|
15 | 30 | 133 | - | 17 |
2. |
><
Siła Ustroń
|
15 | 28 | 123 | - | 27 |
3. |
><
Talent II Cieszyn
|
15 | 21 | 94 | - | 56 |
4. |
><
Gronicek Jeleśnia
|
15 | 20 | 97 | - | 53 |
5. |
><
Olimpijczyk Gilowice
|
15 | 18 | 97 | - | 53 |
6. |
><
Jedynka Wisła
|
15 | 9 | 56 | - | 94 |
7. |
><
LITS III Żywiec
|
15 | 9 | 55 | - | 95 |
8. |
><
LUKS II Węgierska Górka
|
15 | 9 | 48 | - | 102 |
9. |
><
Gronicek II Jeleśnia
|
15 | 6 | 39 | - | 111 |
10. |
><
Lesznianka III Leszna Góra
|
15 | 0 | 8 | - | 142 |
Terminarz i wyniki |
Tenis stołowy V liga Katowice 2, 2023/2024
Kolejka 16 | |
---|---|
GUKS Piece - MUKS Czerwionka |
(śr) 18:00 |
Tajfun Tychy - Relaks II Wodzisław Śl. |
(cz) 19:00 |
Ogniwo II Rogoźna - Tajfun II Kuźnia Raciborska |
(pt) 17:30 |
STS II Żernica - Gwarek II Ornontowice |
(pt) 18:00 |
V liga Katowice 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Tajfun II Kuźnia Raciborska
|
14 | 26 | 103 | - | 37 |
2. |
><
GUKS Piece
|
13 | 24 | 100 | - | 30 |
3. |
><
Ogniwo II Rogoźna
|
13 | 22 | 97 | - | 33 |
4. |
><
MUKS Czerwionka
|
13 | 16 | 72 | - | 58 |
5. |
><
Gwarek II Ornontowice
|
13 | 9 | 60 | - | 70 |
6. |
><
Tajfun Tychy
|
13 | 8 | 52 | - | 78 |
7. |
><
Wilki II Wilcza
|
14 | 7 | 46 | - | 94 |
8. |
><
Relaks II Wodzisław Śl.
|
12 | 4 | 28 | - | 92 |
9. |
><
STS II Żernica
|
13 | 2 | 32 | - | 98 |
Terminarz i wyniki |
Tenis stołowy V liga Katowice 3, 2023/2024
Kolejka 14 | |
---|---|
Zgoda Jaworzno - AZS II Częstochowa |
0-10 |
Ciężkowianka Jaworzno - LOT Konopiska |
2-8 |
Huragan II Sosnowiec - Ikar II Mierzęcice |
10-0 |
Unia II Kalety - Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza |
10-0 |
V liga Katowice 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
LOT Konopiska
|
14 | 28 | 132 | - | 8 |
2. |
><
Ciężkowianka Jaworzno
|
14 | 24 | 108 | - | 32 |
3. |
><
AZS II Częstochowa
|
14 | 20 | 89 | - | 51 |
4. |
><
Unia II Kalety
|
14 | 15 | 79 | - | 61 |
5. |
><
Huragan II Sosnowiec
|
14 | 11 | 63 | - | 77 |
6. |
><
Zgoda Jaworzno
|
14 | 6 | 34 | - | 106 |
7. |
><
Dąbrowiak III Dąbrowa Górnicza
|
14 | 4 | 28 | - | 112 |
8. |
><
Ikar II Mierzęcice
|
14 | 4 | 27 | - | 113 |
Terminarz i wyniki |
Tenis stołowy V liga Katowice 4, 2023/2024
Kolejka 14 | |
---|---|
Strażak II Mikołów - Naprzód Świbie |
6-4 |
ULKS Pławniowice - KTS VIII Gliwice |
9-1 |
Strażak III Mikołów - Quo Vadis II Makoszowy |
7-3 |
KTS VII Gliwice - ATS Ligota Łabędzka |
- |
V liga Katowice 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Strażak II Mikołów
|
14 | 28 | 122 | - | 18 |
2. |
><
Naprzód Świbie
|
14 | 24 | 110 | - | 30 |
3. |
><
ULKS Pławniowice
|
14 | 19 | 77 | - | 63 |
4. |
><
Strażak III Mikołów
|
14 | 16 | 77 | - | 63 |
5. |
><
ATS Ligota Łabędzka
|
13 | 11 | 50 | - | 80 |
6. |
><
Quo Vadis II Makoszowy
|
14 | 8 | 57 | - | 83 |
7. |
><
KTS VII Gliwice
|
13 | 2 | 28 | - | 102 |
8. |
><
KTS VIII Gliwice
|
14 | 2 | 29 | - | 111 |
Terminarz i wyniki |
FOOTER