LigaNetPl

Back Home
Tenis stołowy - Klasa W Katowice
Tenis stołowy V liga Katowice 1, 2022/2023
Kolejka 1
Wiślańskie Orły Wisła - MKS IV Czechowice
7-3
LITS III Żywiec - LUKS II Węgierska Górka
5-5
Talent III Cieszyn - Talent II Cieszyn
-
Olimpijczyk Gilowice - Jeleśnianka Jeleśna
9-1
Lesznianka II Leszna Góra - Lesznianka III Leszna Góra
-

V liga Katowice 1
1.
>< Olimpijczyk Gilowice
1 2 9 - 1
2.
>< Wiślańskie Orły Wisła
1 2 7 - 3
3.
>< LITS III Żywiec
1 1 5 - 5
>< LUKS II Węgierska Górka
1 1 5 - 5
5.
>< Lesznianka II Leszna Góra
0 0 0 - 0
>< Lesznianka III Leszna Góra
0 0 0 - 0
>< Talent II Cieszyn
0 0 0 - 0
>< Talent III Cieszyn
0 0 0 - 0
>< ULKTS III Pszczyna
0 0 0 - 0
10.
>< MKS IV Czechowice
1 0 3 - 7
11.
>< Jeleśnianka Jeleśna
1 0 1 - 9
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Katowice 2, 2022/2023
Kolejka 1
AKS II Mikołów - Wilki II Wilcza
10-0
GUKS Piece - Tajfun Tychy
7-3
MUKS Czerwionka - Tajfun II Kuźnia Raciborska
2-8
Relaks Wodzisław Śl. - Gwarek II Ornontowice
18:00
Strażak II Mikołów - Strażak III Mikołów
(pn) 17:30

V liga Katowice 2
1.
>< AKS II Mikołów
1 2 10 - 0
2.
>< Tajfun II Kuźnia Raciborska
1 2 8 - 2
3.
>< GUKS Piece
1 2 7 - 3
4.
>< Gwarek II Ornontowice
0 0 0 - 0
>< Relaks Wodzisław Śl.
0 0 0 - 0
>< Strażak II Mikołów
0 0 0 - 0
>< Strażak III Mikołów
0 0 0 - 0
8.
>< Tajfun Tychy
1 0 3 - 7
9.
>< MUKS Czerwionka
1 0 2 - 8
10.
>< Wilki II Wilcza
1 0 0 - 10
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Katowice 3, 2022/2023
Kolejka 1
LOT Konopiska - Sportowiec Częstochowa
9-1
Huragan II Sosnowiec - Huragan III Sosnowiec
9-1
MKS Siemianowice - Unia II Kalety
-
Ikar II Mierzęcice - Spin II Częstochowa
17:30
Zgoda Jaworzno - UKS II Siewierz
-

V liga Katowice 3
1.
>< Huragan II Sosnowiec
1 2 9 - 1
>< LOT Konopiska
1 2 9 - 1
3.
>< Ikar II Mierzęcice
0 0 0 - 0
>< MKS Siemianowice
0 0 0 - 0
>< Spin II Częstochowa
0 0 0 - 0
>< UKS II Siewierz
0 0 0 - 0
>< Unia II Kalety
0 0 0 - 0
>< Zgoda Jaworzno
0 0 0 - 0
9.
>< Huragan III Sosnowiec
1 0 1 - 9
>< Sportowiec Częstochowa
1 0 1 - 9
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Katowice 4, 2022/2023
Kolejka 1
KTS VII Gliwice - STS II Żernica
2-8
Ruch Pniów - Polonia III Bytom
9-1
Feniks II Pyskowice - ULKS Pławniowice
18:00
ATS Ligota Łabędzka - Naprzód II Świbie
19:00

V liga Katowice 4
1.
>< Ruch Pniów
1 2 9 - 1
2.
>< STS II Żernica
1 2 8 - 2
3.
>< ATS Ligota Łabędzka
0 0 0 - 0
>< Feniks II Pyskowice
0 0 0 - 0
>< Naprzód II Świbie
0 0 0 - 0
>< ULKS Pławniowice
0 0 0 - 0
7.
>< KTS VII Gliwice
1 0 2 - 8
8.
>< Polonia III Bytom
1 0 1 - 9
Terminarz i wyniki
FOOTER




© 2022 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!