LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Tenis stołowy - Klasa W Katowice
Tenis stołowy V liga Katowice 1, 2021/2022
Kolejka 3
Jedynka Skoczów - LUKS II Węgierska Górka
(śr) 17:45
Talent II Cieszyn - The Best Bestwinka
(cz) 17:00
Olimpijczyk Gilowice - Lesznianka III Leszna Góra
(cz) 18:00
Lesznianka II Leszna Góra - Wiślańskie Orły Wisła
(cz) 18:00
MKS IV Czechowice - LITS III Żywiec
(cz) 18:30

V liga Katowice 1
1.
>< Lesznianka II Leszna Góra
2 4 17 - 3
>< MKS IV Czechowice
2 4 17 - 3
>< Olimpijczyk Gilowice
2 4 17 - 3
4.
>< The Best Bestwinka
2 3 15 - 5
5.
>< Wiślańskie Orły Wisła
2 3 11 - 9
6.
>< Talent II Cieszyn
2 2 11 - 9
7.
>< LITS III Żywiec
2 0 4 - 16
>< Lesznianka III Leszna Góra
2 0 4 - 16
9.
>< Jedynka Skoczów
2 0 3 - 17
10.
>< LUKS II Węgierska Górka
2 0 1 - 19
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Katowice 2, 2021/2022
Kolejka 3
MUKS Czerwionka - AKS II Mikołów
3-7
KS II Bojanów - MUKS II Czerwionka
(śr) 18:00
Tajfun Kuźnia Raciborska - Strażak III Mikołów
(cz) 18:00
Strażak II Mikołów - Gwarek II Ornontowice
(cz) 18:00

V liga Katowice 2
1.
>< Strażak II Mikołów
2 3 14 - 6
2.
>< AKS II Mikołów
2 3 12 - 8
3.
>< Tajfun Kuźnia Raciborska
1 2 9 - 1
4.
>< MUKS Czerwionka
2 2 13 - 7
5.
>< Gwarek II Ornontowice
0 0 0 - 0
>< KS II Bojanów
0 0 0 - 0
>< Wilki II Wilcza
0 0 0 - 0
8.
>< MUKS II Czerwionka
1 0 1 - 9
9.
>< Strażak III Mikołów
2 0 1 - 19
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Katowice 3, 2021/2022
Kolejka 3
LOT Konopiska - AZS Częstochowa
(cz) 18:00
Zgoda Byczyna - Skarbek IV Tarnowskie Góry
(cz) 18:00
Ikar II Mierzęcice - MKS Siemianowice
(pt) 17:30

V liga Katowice 3
1.
>< AZS Częstochowa
2 4 13 - 7
2.
>< LOT Konopiska
1 2 10 - 0
3.
>< Zgoda Byczyna
2 2 10 - 10
4.
>< Ikar II Mierzęcice
1 1 5 - 5
5.
>< Huragan II Sosnowiec
2 1 5 - 15
6.
>< Skarbek IV Tarnowskie Góry
1 0 4 - 6
7.
>< MKS Siemianowice
1 0 3 - 7
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy V liga Katowice 4, 2021/2022
Kolejka 2
STS Żernica - ULKS Pławniowice
7-3
Polonia IV Bytom - STS II Żernica
4-6
Naprzód II Świbie - KTS VI Gliwice
4-6
ATS Ligota Łabędzka - Feniks II Pyskowice
6-4
Kolejka 3
STS II Żernica - ATS Ligota Łabędzka
(śr) 17:30
ULKS Pławniowice - Polonia IV Bytom
(śr) 18:00
Feniks II Pyskowice - Naprzód II Świbie
(pt) 18:00
KTS VI Gliwice - STS Żernica
(pt) 19:00

V liga Katowice 4
1.
>< ATS Ligota Łabędzka
2 4 14 - 6
2.
>< STS Żernica
2 4 13 - 7
3.
>< ULKS Pławniowice
2 2 9 - 11
4.
>< Feniks II Pyskowice
2 2 14 - 6
5.
>< STS II Żernica
2 2 10 - 10
>< KTS VI Gliwice
2 2 10 - 10
7.
>< Naprzód II Świbie
2 0 6 - 14
8.
>< Polonia IV Bytom
2 0 4 - 16
Terminarz i wyniki
FOOTER




© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!