Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Koszykówka - IV liga
Koszykówka IV liga - playoff, 2018/2019
Kolejka 2
PGKiM Ozimek - AZS Gliwice
50-83
MKS Strzelce Op. - MKKS Rybnik
44-112
Stal Brzeg - Ofensywa Racibórz
82-112

Koszykówka IV liga Katowice, 2018/2019
Kolejka 14
MKKS Rybnik - GTK Gliwice
103-58
AZS Gliwice - Ofensywa Racibórz
87-78
Żak Żory - MOSM Bytom
106-100
AZS Katowice - MCKS Czeladź
77-79

IV liga Katowice
1.
>< MKKS Rybnik
14 28 1330 - 836
2.
>< Ofensywa Racibórz
14 24 1212 - 1109
3.
>< GTK Gliwice
14 21 1023 - 980
4.
>< AZS Gliwice
14 21 988 - 1043
5.
>< MCKS Czeladź
14 20 994 - 1089
6.
>< MOSM Bytom
14 19 1067 - 1176
7.
>< AZS Katowice
14 18 1098 - 1212
8.
>< Żak Żory
14 17 1053 - 1320
Terminarz i wyniki
Koszykówka IV liga Opole, 2018/2019
Kolejka 10
AZS Opole - Smyk Prudnik
71-96
PGKiM Ozimek - Akademia Sportowa Lubliniec
92-67
MKS Strzelce Op. - Stal Brzeg
71-73

IV liga Opole
1.
>< PGKiM Ozimek
10 17 819 - 678
2.
>< Stal Brzeg
10 17 823 - 756
3.
>< Akademia Sportowa Lubliniec
9 15 837 - 747
4.
>< Smyk Prudnik
9 15 740 - 677
5.
>< MKS Strzelce Op.
10 13 755 - 781
6.
>< AZS Opole
10 10 612 - 947
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - IV liga
środa, 06 marca 2019 12:41

W pierwszej fazie play-off, w której zmierzyły się najlepsze drużyny grupy opolskiej i katowickiej o prawo gry w półfinałach zdecydowaną dominacją wykazały się zespoły z grupy katowickiej. Wywalczyły awans w dwóch meczach, nie było więc konieczności rozgrywania trzeciego, dodatkowego meczu.

 
Koszykówka - IV liga
środa, 20 lutego 2019 13:59

Dobiegły końca rozgrywki rundy zasadniczej w IV lidze koszykówki.  Drużyny grały w dwóch grupach: opolskiej i katowickiej. W grupie opolskiej gościnnie grała drużyna z Lublińca, ale bez prawa awansu i choć po rundzie zasadniczej zajęła trzecie miejsce, to do barażu nie awansowała.

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 17 września 2018 18:07

Terminarz - IV liga Katowice

Kolejka 1 - 2018-10-13
MOSM Bytom - Ofensywa Racibórz
AZS Gliwice - GTK Gliwice
MKKS Rybnik - AZS Katowice
MCKS Czeladź - Żak Żory

Kolejka 2 - 2018-10-20
MCKS Czeladź - MKKS Rybnik
AZS Katowice - AZS Gliwice
GTK Gliwice - MOSM Bytom
Żak Żory - Ofensywa Racibórz

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 17 września 2018 18:01

Rozgrywki w IV lidze męskiej w sezonie 2018/2019 odbywać się będą w pierwszym etapie oddzielnie w woj. opolskim i śląskim (katowickim). W województwie śląskim do rozgrywek zgłosiło się osiem zespołów: KŚ AZS Gliwice, GTK Gliwice, MMKS Rybnik,  KŚ AZS Katowice, UKS MOSM Bytom, ŻAK Żory, MCKS Czeladź i Ofendywa Racibórz. Z województwa opolskiego mamy dwie drużyny: Stal Brzeg i MKS Strzelce Op.

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 26 marca 2018 07:58

OFENSYWA RACIBÓRZ - MKKS II RYBNIK 117-74 (35-19, 24-17, 29-18, 29-20)

Ofensywa: Emil Szwed (12), Dawid Kampka (4), Kamil Janko, Adam Zwierzyna (15), Oskar Szkurłat (14), Daniel Atłachowicz (14), Roman Jędrzejczak (2), Przemysław Bednarek (16), Marek Szalc (14), Damian Półtorak (3), Paweł Barski (2), Patryk Szklarz (21)
Rybnik II: Krzysztof Kubina (6), Rafał Koczy (7), Błażej Sładek (20), Kacper Margiciok (5), Adam Kuśka (20), Jakub Sikora (6), Mateusz Rakszawa (10)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 26 marca 2018 07:55

MKS ZABRZE - AKS KATOWICE 64-69 (20-20, 14-14, 22-15, 8-20)

Zabrze: Szymon Tobiasz (7), Jacek Nowak, Mateusz Poloczek (5), Jacek Ciężki (4), Michał Spinczyk (7), Szymon Wąsik (31), Grzegorz Nowak, Michał Podulka (2), Jakub Skowroński, Michał Chudzik (8)
Katowice: Daniel Makowski (8), Patryk Rozynek (9), Jakub Stróżczyk (22), Jakub Maroń (14), Szymon Kukuczka (16)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 25 marca 2018 11:19

MKS STRZELCE OP. - ŻAK ŻORY 91-75 (25-11, 21-16, 17-19, 28-29)

Strzelce: Tomasz Bartczak (11), Mariusz Brachaczek (5), Dominik Wieczorek (17), Alan Szafer (14), Piotr Kutek (5), Wiktor Damaszek (15), Krzysztof Kuzio (15), Piotr Cebula (2), Wojciech Smoliński (7)
Żory: Kacper Czubak, Bartłomiej Szady (23), Kacper Walkowski (6), Paweł Sitek (8), Iwo Rybiński (4), Patryk Szołtysek, Piotr Golc (6), Paweł Makuła, Miłosz Żebrowski (13), Sebastian Michalczuk (9), Piotr Palczewski (6)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 25 marca 2018 11:16

START DOBRODZIEŃ - AZS II KATOWICE 116-87 (30-24, 31-19, 34-20, 21-24)

Start: Mariusz Kwasek (13), Michał Czekaj (14), Piotr Górnik (8), Wojciech Kotlewski, Adrian Płaczek (23), Mariusz Rybka (6), Tomasz Sikora (6), Michał Cieślak (10), Łukasz Bąk (18), Michał Cieśla (15), Dominik Desczyk, Marek Nowak (3)
Katowice II: Kamil Kłoszewski (8), Kacper Kłaczek (19), Klaudiusz Borowski (2), Łukasz Kłaczek (16), Filip Pawełka (8), Stanisław Heliński (24), Kacper Jarek (2), Karol Dudek, Tomasz Krzymiński (4), Kacper Roter, Piotr Adamus (4)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 25 marca 2018 11:09

MUSTAW BLACHOWNIA - KKS TARNOWSKIE GÓRY 72-76 (18-24, 13-22, 17-13, 24-17)

Mustaf: Adrian Łęgowik, Mateusz Kowalski (6), Nikodem Kowalski (25), Jakub Król (2), Dawid Raszewski, Jakub Chorążak (14), Radosław Tomzik, Szymon Rynkiewicz (20), Michał Kuboszek (4), Mateusz Bajor (1), Daniel Włudzik
Tarnowskie Góry: Kamil Kołodziejczak (9), Łukasz Czompelik (2), Tomasz Gołuchowski, Szymon Stolarski, Cyprian Błaszczyk (7), Szymon Podgórski (16), Daniel Krasoń, Michał Nikiel (24), Artur Sapiński (4), Filip Kobek (8), Adam Wilkin (6)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 19 marca 2018 17:00

AZS GLIWICE - MKS STRZELCE OP. 86-75 (18-22, 26-19, 18-18, 24-16)

Gliwice: Marek Grzegorzewski (20), Sebastian Dukland (9), Jakub Wania (6), Wiktor Kaniewski (18), Mateusz Łukaszczykiewicz (9), Bartosz Matysiak (10), Łukasz Piwowarczyk (6), Wojciech Wąsowicz, Wojciech Kuśmierz (8), Mateusz Tobiasz, Jakub Złotoś
Strzelce: Tomasz Bartczak (5), Mariusz Brachaczek (2), Dominik Wieczorek (6), Alan Szafer (18), Piotr Kutek (6), Wiktor Damaszek (11), Krzysztof Kuzio (17), Maciej Konior, Wojciech Smoliński (10)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 19 marca 2018 16:55

AZS II KATOWICE - MKS ZABRZE 63-71 (16-7, 18-26, 13-21, 16-17)

Katowice II: Michał Paluch, Klaudiusz Borowski (2), Piotr Adamus (5), Łukasz Kłaczek (9), Paweł Christ (2), Filip Pawełka (16), Stanisław Heliński (15), Kacper Jarek, Karol Dudek, Jakub Siewniak (4), Tomasz Krzymiński (10), Kacper Roter
Zabrze: Szymon Tobiasz (5), Jacek Nowak, Mateusz Poloczek (12), Michał Spinczyk 6), Szymon Kusyk (3), Szymon Wąsik (31), Grzegorz Nowak, Michał Podulka (8), Jakub Skowroński (2), Michał Chudzik (4)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 18 marca 2018 11:20

ŻAK ŻORY - START DOBRODZIEŃ 68-110 (19-33, 18-37, 13-20, 18-20)

Żory: Kacper Wojciechowski (2), Kacper Czubak, Bartłomiej Szady (17), Kacper Walkowski (6), Paweł Sitek (2), Dawid Trela (2), Patryk Szołtysek (10), Daniel Sekuła (3), Piotr Golc, Paweł Makuła (2), Miłosz Żebrowski (24)
Start: Mariusz Kwasek (26), Michał Czekaj (4), Piotr Górnik (23), Adrian Płaczek (20), Mariusz Rybka (13), Tomasz Sikora (2), Michał Cieślak (4), Łukasz Bąk (13), Dominik Desczyk (3), Marek Nowak (2)

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna ostatnia

Strona 1 z 7

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!