Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Tenis stołowy - IV liga Katowice
Tenis stołowy IV liga Katowice 1, 2019/2020
Kolejka 17
Cukrownik Chybie - Talent Cieszyn
-
Kolejka 18
KTS Lędziny - Lesznianka II Leszna Góra
(pn) 17:30
Talent Cieszyn - JKTS Jastrzębie
(śr) 19:00
MKS II Czechowice - Cukrownik Chybie
(śr) 19:00
ULKTS Pszczyna - LKS Pogórze
(cz) 18:00
LITS II Żywiec - Orzeł Kozy
-

IV liga Katowice 1
1.
>< LKS Pogórze
14 23 97 - 43
2.
>< MKS II Czechowice
14 20 91 - 49
3.
>< ULKTS Pszczyna
14 18 81 - 59
4.
>< Talent Cieszyn
13 16 71 - 59
5.
>< Orzeł Kozy
13 15 66 - 64
6.
>< KTS Lędziny
14 14 64 - 76
7.
>< Cukrownik Chybie
14 13 62 - 78
8.
>< LITS II Żywiec
14 12 65 - 75
9.
>< JKTS Jastrzębie
14 4 47 - 93
10.
>< Lesznianka II Leszna Góra
14 3 46 - 94
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 2, 2019/2020
Kolejka 17
Tajfun Kuźnia Raciborska - KS Bojanów
-
Kuźnia II Rybnik - Relaks Wodzisław Śl.
-
Sokół II Orzesze - Ogniwo Żory
-
Kolejka 18
Wilki Wilcza - Tajfun Kuźnia Raciborska
(wt) 18:00
Relaks Wodzisław Śl. - Rój Żory
(śr) 18:00
Gwiazda Skrzyszów - Kuźnia II Rybnik
(śr) 18:00
Ogniwo Żory - Gwarek Ornontowice
(śr) 18:00
KS Bojanów - Sokół II Orzesze
-

IV liga Katowice 2
1.
>< Gwiazda Skrzyszów
15 30 124 - 26
2.
>< Sokół II Orzesze
14 26 99 - 41
3.
>< KS Bojanów
15 18 93 - 57
4.
>< Ogniwo Żory
14 17 78 - 62
>< Kuźnia II Rybnik
14 17 78 - 62
6.
>< Wilki Wilcza
14 13 67 - 73
7.
>< Relaks Wodzisław Śl.
14 11 59 - 81
8.
>< Gwarek Ornontowice
14 6 44 - 96
9.
>< Rój Żory
14 3 41 - 99
10.
>< Tajfun Kuźnia Raciborska
14 1 27 - 113
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 3, 2019/2020
Kolejka 17
Milenium Myszków - Grom Poczesna
-
Waluś Konopiska - Skarbek III Tarnowskie Góry
-
Viret II Zawiercie - Ikar Mierzęcice
-
Kolejka 18
AZS Katowice - Waluś Konopiska
(śr) 18:00
Skarbek II Tarnowskie Góry - Viret II Zawiercie
(śr) 18:00
Grom Poczesna - MCKS Czeladź
(śr) 18:30
Unia Kalety - Milenium Myszków
(cz) 19:00
Ikar Mierzęcice - Skarbek III Tarnowskie Góry
-

IV liga Katowice 3
1.
>< Skarbek II Tarnowskie Góry
14 23 94 - 46
2.
>< Grom Poczesna
14 20 99 - 41
3.
>< Unia Kalety
13 19 84 - 46
4.
>< Skarbek III Tarnowskie Góry
15 18 80 - 70
5.
>< MCKS Czeladź
14 17 83 - 57
6.
>< AZS Katowice
14 16 68 - 72
7.
>< Viret II Zawiercie
14 14 73 - 67
8.
>< Ikar Mierzęcice
14 8 54 - 86
9.
>< Milenium Myszków
14 5 39 - 101
10.
>< Waluś Konopiska
14 0 26 - 114
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 4, 2019/2020
Kolejka 17
Naprzód Świbie - Tajfun Ligota Łabędzka
-
Kolejka 18
Tajfun Ligota Łabędzka - Strażak Mikołów
(pn) 18:00
Feniks Pyskowice - KTS IV Gliwice
(śr) 18:00
Quo Vadis Makoszowy - Młodość Rudno
(śr) 18:00
Wolej Ruda Śl. - Naprzód Świbie
(śr) 19:00
KTS III Gliwice - STS Żernica
(śr) 19:00

IV liga Katowice 4
1.
>< KTS IV Gliwice
13 25 100 - 30
2.
>< KTS III Gliwice
13 24 91 - 39
3.
>< Młodość Rudno
14 19 85 - 55
4.
>< Quo Vadis Makoszowy
13 14 73 - 57
5.
>< Strażak Mikołów
13 14 69 - 61
6.
>< Wolej Ruda Śl.
12 13 63 - 57
7.
>< Feniks Pyskowice
14 10 61 - 79
8.
>< Tajfun Ligota Łabędzka
14 9 58 - 82
9.
>< Naprzód Świbie
14 3 38 - 102
10.
>< STS Żernica
14 3 32 - 108
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 11:52
Terminarz - IV liga Katowice 1

Kolejka 1 - 2018-09-19
ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków
Liswarta Lisów - Wilki Wilcza
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy
KS Częstochowa - AZS Katowice
AZS Gliwice - Unia Kalety
Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice
KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice

Kolejka 2 - 2018-09-26
Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka
Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów
Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry
AZS Katowice - Strażak Mikołów
Unia Kalety - KS Częstochowa
Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice
Feniks Pyskowice - Grom Poczesna
Milenium Myszków - KTS II Gliwice

 
Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 11:52

Terminarz - IV liga Katowice 2

Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory

Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice

 


© 2020 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!