Kolejka 16 | |
---|---|
Orzeł Kozy - AKS II Mikołów |
- |
ULKTS II Pszczyna - Talent Cieszyn |
(śr) 18:30 |
MKS III Czechowice - LKS Pogórze |
(śr) 18:30 |
Lesznianka II Leszna Góra - KS II Mysław |
(cz) 18:00 |
Lesznianka Leszna Góra - LITS II Żywiec |
(cz) 18:00 |
IV liga Katowice 1 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Talent Cieszyn
|
15 | 30 | 128 | - | 22 |
2. |
><
LKS Pogórze
|
15 | 25 | 93 | - | 57 |
3. |
><
MKS III Czechowice
|
15 | 22 | 100 | - | 50 |
4. |
><
ULKTS II Pszczyna
|
15 | 17 | 83 | - | 67 |
5. |
><
KS II Mysław
|
14 | 14 | 65 | - | 75 |
6. |
><
Orzeł Kozy
|
15 | 12 | 61 | - | 89 |
7. |
><
Lesznianka Leszna Góra
|
14 | 10 | 68 | - | 72 |
8. |
><
AKS II Mikołów
|
14 | 9 | 55 | - | 85 |
9. |
><
LITS II Żywiec
|
14 | 5 | 38 | - | 102 |
10. |
><
Lesznianka II Leszna Góra
|
15 | 2 | 39 | - | 111 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 15 | |
---|---|
Naprzód II Borucin - KS Bojanów |
- |
Kolejka 16 | |
Wilki Wilcza - Ogniwo Żory |
18:00 |
KS Bojanów - Gwarek Ornontowice |
(śr) 18:00 |
Naprzód II Borucin - Sokół II Orzesze |
(pt) 18:00 |
Relaks Wodzisław Śl. - Rój Żory |
(pt) 18:00 |
JKTS Jastrzębie - STS Żernica |
- |
IV liga Katowice 2 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Naprzód II Borucin
|
14 | 28 | 111 | - | 29 |
2. |
><
Wilki Wilcza
|
15 | 25 | 98 | - | 52 |
3. |
><
Ogniwo Żory
|
15 | 24 | 95 | - | 55 |
4. |
><
Sokół II Orzesze
|
15 | 14 | 74 | - | 76 |
5. |
><
KS Bojanów
|
14 | 14 | 73 | - | 67 |
6. |
><
Rój Żory
|
15 | 12 | 64 | - | 86 |
7. |
><
JKTS Jastrzębie
|
15 | 11 | 64 | - | 86 |
8. |
><
Relaks Wodzisław Śl.
|
15 | 10 | 67 | - | 83 |
9. |
><
Gwarek Ornontowice
|
15 | 9 | 64 | - | 86 |
10. |
><
STS Żernica
|
15 | 1 | 30 | - | 120 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 16 | |
---|---|
Huragan Sosnowiec - Ikar Mierzęcice |
- |
AZS Częstochowa - AZS Katowice |
(cz) 18:00 |
MKS Siemianowice - UKS II Siewierz |
(cz) 18:30 |
Unia Kalety - Skarbek II Tarnowskie Góry |
(cz) 19:00 |
Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź |
(pt) 18:00 |
IV liga Katowice 3 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Skarbek II Tarnowskie Góry
|
15 | 30 | 124 | - | 26 |
2. |
><
AZS Katowice
|
15 | 27 | 99 | - | 51 |
3. |
><
AZS Częstochowa
|
15 | 23 | 102 | - | 48 |
4. |
><
Huragan Sosnowiec
|
15 | 16 | 83 | - | 67 |
5. |
><
Unia Kalety
|
15 | 15 | 84 | - | 66 |
6. |
><
MCKS Czeladź
|
15 | 12 | 73 | - | 77 |
7. |
><
MKS Siemianowice
|
15 | 11 | 68 | - | 82 |
8. |
><
Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
|
15 | 10 | 54 | - | 96 |
9. |
><
Ikar Mierzęcice
|
15 | 5 | 49 | - | 101 |
10. |
><
UKS II Siewierz
|
15 | 1 | 14 | - | 136 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 16 | |
---|---|
Tajfun Ligota Łabędzka - KTS VI Gliwice |
- |
Quo Vadis Makoszowy - Wolej Ruda Śl. |
6-4 |
Młodość Rudno - Polonia II Bytom |
(śr) 18:30 |
Ruch Pniów - Feniks II Pyskowice |
(śr) 19:00 |
KTS V Gliwice - Strażak Mikołów |
(pt) 19:00 |
IV liga Katowice 4 | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Strażak Mikołów
|
15 | 29 | 130 | - | 20 |
2. |
><
Wolej Ruda Śl.
|
16 | 26 | 117 | - | 43 |
3. |
><
Quo Vadis Makoszowy
|
16 | 22 | 100 | - | 60 |
4. |
><
KTS V Gliwice
|
15 | 19 | 88 | - | 62 |
5. |
><
Polonia II Bytom
|
15 | 15 | 66 | - | 84 |
6. |
><
Tajfun Ligota Łabędzka
|
15 | 12 | 60 | - | 90 |
7. |
><
KTS VI Gliwice
|
14 | 9 | 53 | - | 87 |
8. |
><
Młodość Rudno
|
14 | 9 | 51 | - | 89 |
9. |
><
Feniks II Pyskowice
|
15 | 6 | 44 | - | 106 |
10. |
><
Ruch Pniów
|
15 | 3 | 41 | - | 109 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 - 2018-09-19
ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków
Liswarta Lisów - Wilki Wilcza
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy
KS Częstochowa - AZS Katowice
AZS Gliwice - Unia Kalety
Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice
KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice
Kolejka 2 - 2018-09-26
Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka
Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów
Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry
AZS Katowice - Strażak Mikołów
Unia Kalety - KS Częstochowa
Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice
Feniks Pyskowice - Grom Poczesna
Milenium Myszków - KTS II Gliwice
Terminarz - IV liga Katowice 2
Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory
Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice