LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Tenis stołowy - Klasa W Katowice
Tenis stołowy Klasa W Katowice 1, 2020/2021
Kolejka 7
Wiślańskie Orły Wisła - Lesznianka II Leszna Góra
0-10
LITS III Żywiec - Talent II Cieszyn
2-8
MKS IV Czechowice - Lesznianka III Leszna Góra
10-0
MKS III Czechowice - The Best Bestwinka
7-3

Klasa W Katowice 1
1.
>< MKS III Czechowice
7 14 63 - 7
2.
>< MKS IV Czechowice
7 12 55 - 15
3.
>< Lesznianka II Leszna Góra
7 10 50 - 20
4.
>< Talent II Cieszyn
7 7 35 - 35
5.
>< The Best Bestwinka
7 6 26 - 44
6.
>< Wiślańskie Orły Wisła
7 5 27 - 43
7.
>< LITS III Żywiec
7 2 16 - 54
8.
>< Lesznianka III Leszna Góra
7 0 8 - 62
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy Klasa W Katowice 2, 2020/2021
Kolejka 9
Sokół III Orzesze - Naprzód II Borucin
4-6
MUKS Czerwionka - Jedynka II Pszów
1-9
Tajfun Kuźnia Raciborska - Gwarek II Ornontowice
8-2
Strażak III Mikołów - AKS II Mikołów
5-5
Wilki II Wilcza - Strażak II Mikołów
3-7

Klasa W Katowice 2
1.
>< Jedynka II Pszów
9 18 71 - 19
2.
>< Naprzód II Borucin
9 16 65 - 25
3.
>< Sokół III Orzesze
9 12 54 - 36
4.
>< Tajfun Kuźnia Raciborska
9 12 52 - 38
5.
>< MUKS Czerwionka
9 11 48 - 42
6.
>< Gwarek II Ornontowice
9 7 38 - 52
7.
>< Strażak II Mikołów
9 6 36 - 54
8.
>< AKS II Mikołów
9 4 34 - 56
9.
>< Wilki II Wilcza
9 3 27 - 63
10.
>< Strażak III Mikołów
9 1 25 - 65
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy Klasa W Katowice 3, 2020/2021
Kolejka 9
AZS Częstochowa - LOT Konopiska
6-4
Huragan II Sosnowiec - Ikar II Mierzęcice
9-1
Zgoda Byczyna - Skarbek IV Tarnowskie Góry
6-4
MKS Siemianowice - Polonia III Bytom
3-7

Klasa W Katowice 3
1.
>< Polonia III Bytom
8 16 61 - 19
2.
>< LOT Konopiska
8 12 58 - 22
3.
>< Zgoda Byczyna
8 12 59 - 21
4.
>< Skarbek IV Tarnowskie Góry
8 10 50 - 30
5.
>< AZS Częstochowa
8 10 53 - 27
6.
>< MKS Siemianowice
8 5 31 - 49
7.
>< Huragan II Sosnowiec
8 4 28 - 52
8.
>< Ikar II Mierzęcice
8 3 15 - 65
9.
>< Polonia IV Bytom
8 0 5 - 75
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy Klasa W Katowice 1, 2019/2020
Kolejka 18
LITS III Żywiec - The Best Bestwinka
-
Talent II Cieszyn - MKS III Czechowice
-
ULKTS II Pszczyna - Sportowa Jedynka Skoczów
-
Olimpijczyk Gilowice - LITS IV Żywiec
-
Wisła Wiślanie - Lesznianka III Leszna Góra
-

Klasa W Katowice 1
1.
>< Olimpijczyk Gilowice
14 26 107 - 33
2.
>< ULKTS II Pszczyna
13 22 92 - 38
3.
>< MKS III Czechowice
13 19 82 - 48
4.
>< Lesznianka III Leszna Góra
13 18 94 - 36
5.
>< Sportowa Jedynka Skoczów
14 13 78 - 62
6.
>< Wisła Wiślanie
14 12 60 - 80
7.
>< The Best Bestwinka
14 10 57 - 83
8.
>< LITS III Żywiec
13 7 40 - 90
9.
>< LITS IV Żywiec
14 5 36 - 104
10.
>< Talent II Cieszyn
14 4 34 - 106
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy Klasa W Katowice 4, 2020/2021
Kolejka 9
AZS II Gliwice - STS Żernica
3-7
Feniks II Pyskowice - STS II Żernica
4-6
KTS V Gliwice - Młodość II Rudno
10-0 v.o.
Naprzód II Świbie - ATS Ligota Łabędzka
5-5

Klasa W Katowice 4
1.
>< KTS V Gliwice
8 14 61 - 19
2.
>< Ruch Pniów
7 12 47 - 23
3.
>< STS II Żernica
7 11 46 - 24
4.
>< Feniks II Pyskowice
7 8 44 - 26
5.
>< Naprzód II Świbie
8 7 39 - 41
6.
>< ATS Ligota Łabędzka
7 6 36 - 34
7.
>< STS Żernica
8 5 30 - 50
8.
>< AZS II Gliwice
7 3 27 - 43
9.
>< Młodość II Rudno
7 0 0 - 70
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy Klasa W Katowice 2, 2019/2020
Kolejka 22
Strażak III Mikołów - MUKS Czerwionka
-
Sokół III Orzesze - MOSIR Łaziska Górne
-
Jedynka II Pszów - Kuźnia III Rybnik
-
Wilki II Wilcza - Gwarek II Ornontowice
-
AKS II Mikołów - Naprzód II Borucin
-
Strażak II Mikołów - KS II Bojanów
-

Klasa W Katowice 2
1.
>< KS II Bojanów
16 30 126 - 34
2.
>< MOSIR Łaziska Górne
16 29 120 - 40
3.
>< Kuźnia III Rybnik
16 22 94 - 66
4.
>< Strażak II Mikołów
16 21 87 - 73
5.
>< AKS II Mikołów
16 19 88 - 72
6.
>< Jedynka II Pszów
16 16 79 - 81
7.
>< Naprzód II Borucin
15 14 73 - 77
8.
>< MUKS Czerwionka
16 13 78 - 82
9.
>< Sokół III Orzesze
15 12 71 - 79
10.
>< Wilki II Wilcza
16 9 46 - 114
11.
>< Gwarek II Ornontowice
16 4 53 - 107
12.
>< Strażak III Mikołów
16 1 35 - 125
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy Klasa W Katowice 3, 2019/2020
Kolejka 18
Polonia IV Bytom - Huragan II Sosnowiec
-
Polonia III Bytom - MKS Siemianowice
-
Skarbek IV Tarnowskie Góry - Zgoda Byczyna
-
Ikar II Mierzęcice - UKS Siewierz
-
Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza - KTS II Lędziny
-

Klasa W Katowice 3
1.
>< KTS II Lędziny
14 28 111 - 29
2.
>< UKS Siewierz
14 22 102 - 38
3.
>< Zgoda Byczyna
14 21 103 - 37
4.
>< Dąbrowiak II Dąbrowa Górnicza
14 21 99 - 41
5.
>< Polonia III Bytom
14 16 81 - 59
6.
>< MKS Siemianowice
14 12 56 - 84
7.
>< Huragan II Sosnowiec
14 8 39 - 101
8.
>< Skarbek IV Tarnowskie Góry
14 6 54 - 86
9.
>< Polonia IV Bytom
14 6 41 - 99
10.
>< Ikar II Mierzęcice
14 0 14 - 126
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy Klasa W Katowice 4, 2019/2020
Kolejka 20
Ruch II Pniów - Młodość II Rudno
-
AZS II Gliwice - KTS V Gliwice
-
ULKS Pławniowice - Feniks II Pyskowice
-
Quo Vadis II Makoszowy - STS II Żernica
-
ATS Ligota Łabędzka - Ruch Pniów
-
Naprzód II Świbie - AZS III Gliwice
-

Klasa W Katowice 4
1.
>< AZS II Gliwice
16 31 128 - 32
2.
>< ULKS Pławniowice
16 25 105 - 55
3.
>< Ruch Pniów
16 24 107 - 53
4.
>< Młodość II Rudno
16 23 107 - 53
5.
>< ATS Ligota Łabędzka
16 23 94 - 66
6.
>< Feniks II Pyskowice
16 18 94 - 66
7.
>< KTS V Gliwice
16 15 81 - 79
8.
>< AZS III Gliwice
16 12 65 - 95
9.
>< STS II Żernica
16 11 66 - 94
10.
>< Quo Vadis II Makoszowy
16 5 51 - 109
11.
>< Naprzód II Świbie
16 5 47 - 113
12.
>< Ruch II Pniów
16 0 15 - 145
Terminarz i wyniki
FOOTER




© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!