LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Koszykówka - III liga
Koszykówka III liga gr. C, 2020/2021
Kolejka 26
Polonia Bytom - Korona Kraków
75-61
Cracovia Kraków - AZS Częstochowa
74-60
Basket Hills Bielsko-Biała - AZS Jarosław
-
AZS Katowice - MKS II Dąbrowa Górnicza
-
MKKS Rybnik - GTK Gliwice
-
AZS Gliwice - KKS Tarnowskie Góry
-

III liga gr. C
1.
>< AZS Kraków
24 48 2479 - 1652
2.
>< Polonia Bytom
24 45 2154 - 1656
3.
>< AZS Katowice
23 39 2001 - 1822
4.
>< KKS Tarnowskie Góry
23 39 1907 - 1686
5.
>< Basket Hills Bielsko-Biała
23 36 1912 - 1863
6.
>< AZS Jarosław
23 36 1855 - 1742
7.
>< Korona Kraków
24 35 1755 - 1915
8.
>< MKS II Dąbrowa Górnicza
23 34 1787 - 1863
9.
>< AZS Częstochowa
24 32 1741 - 2040
10.
>< GTK Gliwice
23 32 1693 - 1923
11.
>< Cracovia Kraków
24 31 1842 - 2089
12.
>< MKKS Rybnik
23 25 1620 - 2033
13.
>< AZS Gliwice
23 24 1648 - 2110
Terminarz i wyniki
Koszykówka III liga gr. C, 2019/2020
Kolejka 26
Unia Tarnów - Polonia Bytom
-
Pogoń Ruda Śl. - JKS Jarosław
-
Wisła Kraków - MKKS Rybnik
-
AZS Częstochowa - AZS Katowice
-
AZS Kraków - MKS Dąbrowa Górnicza
-
Basket Hills Bielsko-Biała - MCKiS Jaworzno
-

III liga gr. C
1.
>< Wisła Kraków
23 44 2072 - 1588
2.
>< AZS Kraków
23 44 2250 - 1651
3.
>< AZS Katowice
22 39 2151 - 1765
4.
>< MKS Dąbrowa Górnicza
23 37 1974 - 1964
5.
>< Pogoń Ruda Śl.
23 36 2009 - 1928
6.
>< MCKiS Jaworzno
23 34 1688 - 1636
7.
>< JKS Jarosław
22 33 1659 - 1720
8.
>< AZS Częstochowa
23 33 1884 - 1911
9.
>< Basket Hills Bielsko-Biała
23 33 1763 - 1904
10.
>< KK Kraków
24 31 1822 - 2092
11.
>< MKKS Rybnik
23 30 1657 - 1846
12.
>< Polonia Bytom
23 30 1851 - 1981
13.
>< Unia Tarnów
23 23 1471 - 2265
Terminarz i wyniki
Koszykówka III liga gr. D, 2019/2020
Kolejka 26
Basket Nysa - Śląsk II Wrocław
-
KKS Tarnowskie Góry - Kosz Pleszew
-
Obra Kościan - Tarnovia Tarnowo Podgórne
-
Sudety Jelenia Góra - Chromik Żary
-
Polkąty Kąty Wrocławskie - Ogniwo Szczecin
-
Gimbasket Wrocław - Stal II Ostrów Wlkp.
-

III liga gr. D
1.
>< Śląsk II Wrocław
23 43 1900 - 1524
2.
>< Sudety Jelenia Góra
23 42 2045 - 1781
3.
>< Chromik Żary
22 39 1861 - 1676
4.
>< Polkąty Kąty Wrocławskie
23 38 1881 - 1805
5.
>< Tarnovia Tarnowo Podgórne
23 36 1922 - 1853
6.
>< Kosz Pleszew
22 35 1872 - 1840
7.
>< Obra Kościan
22 33 1854 - 1863
8.
>< Basketball Wrocław
24 32 1777 - 1898
9.
>< Basket Nysa
23 31 1760 - 1842
10.
>< KKS Tarnowskie Góry
23 30 1810 - 1916
11.
>< Stal II Ostrów Wlkp.
23 30 1887 - 2045
12.
>< Ogniwo Szczecin
22 29 1801 - 1983
13.
>< Gimbasket Wrocław
23 26 1519 - 1863
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - III liga
środa, 26 sierpnia 2020 20:28

Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2020-09-26
KKS Tarnowskie Góry - GTK Gliwice
MKKS Rybnik - AZS Częstochowa
Cracovia Kraków - AZS Kraków
pauza - MKS II Dąbrowa Górnicza
AZS Katowice - AZS Jarosław
Basket Hills Bielsko-Biała - Korona Kraków
Polonia Bytom - AZS Gliwice

Kolejka 2 - 2020-10-03
Polonia Bytom - Basket Hills Bielsko-Biała
Korona Kraków - AZS Katowice
AZS Jarosław - pauza
MKS II Dąbrowa Górnicza - Cracovia Kraków
AZS Kraków - MKKS Rybnik
AZS Częstochowa - KKS Tarnowskie Góry
AZS Gliwice - GTK Gliwice

 
Koszykówka - III liga
wtorek, 03 września 2019 19:23
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2019-09-28
Stal II Ostrów Wlkp. - Ogniwo Szczecin
Chromik Żary - Polkąty Kąty Wrocławskie
Sudety Jelenia Góra - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Basketball Wrocław - Kosz Pleszew
KKS Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław
Basket Nysa - Gimbasket Wrocław

Kolejka 2 - 2019-10-05
Basket Nysa - KKS Tarnowskie Góry
Śląsk II Wrocław - Basketball Wrocław
Kosz Pleszew - Obra Kościan
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polkąty Kąty Wrocławskie
Chromik Żary - Stal II Ostrów Wlkp.
Gimbasket Wrocław - Ogniwo Szczecin

 
Koszykówka - III liga
wtorek, 03 września 2019 19:23

Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2019-09-28
KK Kraków - Polonia Bytom
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
Basket Hills Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Kraków - AZS Katowice
AZS Częstochowa - MKKS Rybnik
Wisła Kraków - JKS Jarosław

Kolejka 2 - 2019-10-05
Pogoń Ruda Śl. - Wisła Kraków
JKS Jarosław - AZS Częstochowa
MKKS Rybnik - AZS Kraków
AZS Katowice - Basket Hills Bielsko-Biała
MKS Dąbrowa Górnicza - Unia Tarnów
MCKiS Jaworzno - KK Kraków

 
Koszykówka - III liga
środa, 15 sierpnia 2018 18:26
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2018-09-29
Śląsk II Wrocław - Nysa Kłodzko
Obra Kościan - Polkąty Kąty Wrocławskie
Chromik Żary - Sudety Jelenia Góra
AZS Opole - Basket Nysa
Kosz Pleszew - Gimbasket Wrocław
Zastal II Zielona Góra - Stal Ostrów Wlkp.

Kolejka 2 - 2018-10-06
Rawia Rawicz - Kosz Pleszew
Gimbasket Wrocław - AZS Opole
Basket Nysa - Chromik Żary
Sudety Jelenia Góra - Obra Kościan
Polkąty Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław
Stal Ostrów Wlkp. - Nysa Kłodzko

 
Koszykówka - III liga
środa, 15 sierpnia 2018 18:25
Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2018-09-29
AZS UJK Kielce - MKS II Dąbrowa Górnicza
AZS Częstochowa - Pogoń Ruda Śl.
Basket Hills Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
AZS Katowice - Wisła Kraków
Niedźwiadki Przemyśl - KKS Tarnowskie Góry
Start Dobrodzień - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 2 - 2018-10-06
Start Dobrodzień - Niedźwiadki Przemyśl
KKS Tarnowskie Góry - AZS Katowice
Wisła Kraków - Unia Tarnów
MCKiS Jaworzno - Basket Hills Bielsko-Biała
Polonia Bytom - AZS Częstochowa
Pogoń Ruda Śl. - AZS UJK Kielce
Zagłębie Sosnowiec - MKS II Dąbrowa Górnicza

 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

POLKĄTY KĄTY WROCŁAWSKIE - RAWIA RAWICZ 62-55 (17-14, 12-16, 18-18, 15-7)

Polkąty Kąty Wrocławskie: ?
Rawia Rawicz: ?
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

SMK LUBIN - AZS OPOLE 60-116 (13-28, 12-35, 25-27, 10-26)

SMK Lubin: Miłosz Olejniczak (9), Jacek Iłowski (6), Wojciech Jaworski (10), Damian Dwornik, Mikołaj Wawrzyńczyk, Mateusz Turcza, Karol Wiśniewski (8), Damian Szablewski (19), Krzysztof Osuch, Łukasz Skibiński, Paweł Macowicz (8)
AZS Opole: Krzysztof Chmielarz (17), Jarosław Bartkowiak (8), Patryk Wilk (7), Michał Wierzbicki (5), Wojciech Leszczyński (9), Grzegorz Zadęcki (23), Kosma Kołcz (8), Piotr Suda (15), Damian Orębski (10), Radosław Basiński (14)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

GIMBASKET WROCŁAW - GÓRNIK WAŁBRZYCH 88-73 (21-18, 28-14, 19-24, 20-17)

Gimbasket Wrocław: Luka Małachow (9), Michał Kamberski (18), Michał Mańkiewicz (4), Maciej Kościuk (11), Jakub Kamberski (7), Rafał Chwastyk (6), Michał Pietrzak (24), Mateusz Rogoziński, Paweł Gałczyński (9)
Górnik Wałbrzych: Hubert Kruszczyński (19), Damian Durski (2), Łukasz Makarczuk (4), Marcin Jeziorowski (3), Krzysztof Spała (3), Michał Kaczuga (4), Tomasz Krzywdziński (14), Maciej Szymański (5), Bartłomiej Ratajczak (16)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

ŚLĄSK WROCŁAW - MKS OTMUCHÓW 88-60 (19-19, 26-16, 11-14, 32-11)

Śląsk Wrocław: Wołodymir Kwaszczuk, Tomasz Żeleźniak (21), Igor Kozłowski (6), Mateusz Czempiel (13), Aleks Żmijak (8), Michał Sasik (4), Szymon Tomczak (5), Dominik Wilczek (15), Maksymilian Zagórski (6), Jan Malesa (2), Sebastian Bożenko (8)
MKS Otmuchów: Krzysztof Wilk (13), Patryk Garwol (9), Michał Krawiec (9), Łukasz Frącz, Mirosław Chorostecki (2), Dawid Braszka, Daniel Szal, Wojciech Kostek (13), Paweł Kołtuniuk, Michał Zygadło (14)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

KS PLESZEW - AZS CZĘSTOCHOWA 89-78 (14-18, 23-29, 32-16, 20-15)

KS Pleszew: Paweł Mowlik (15), Mikołaj Serbakowski (7), Dominik Walczak, Rafał Urbaniak (4), Przemysław Galewski (7), Rafał Kikowski (2), Mateusz Zimny (1), Alan Urbaniak (9), Artur Mrówczyński (26), Paweł Lasota (18)
AZS Częstochowa: Mateusz Gos, Nikodem Kowalski (19), Przemysław Łaszewski (11), Dawid Szulc (1), Marcin Majcherek (6), Michał Orlikowski (2), Tomasz Nogalski (19), Jarosław Fomiczow (18), Maciej Koćma (2)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

MUSZKIETEROWIE NOWA SÓL - SUDETY JELENIA GÓRA 61-59 (25-11, 13-10, 14-26, 9-12)

Muszkieterowie Nowa Sól: Adrian Łopiński (2), Artur Cielma (8), Aleksander Sulikowski, Kacper Traczyk (24), Adrian Polewiak (3), Zyndram Mehmeti (2), Dominik Grudziński (2), Sławomir Poźniak (4), Michał Busz (2), Jakub Der (14)
Sudety Jelenia Góra: Michał Kozak (14), Rafał Niesobski (11), Aleksander Raczek (10), Mateusz Kleinowski, Bartosz Jyż, Paweł Minciel (15), Bartosz Taraszkiewicz, Jarosław Wilusz (7), Karol Wojciul (2)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

WKK WROCŁAW - STAL OSTRÓW WLKP. 49-75 (12-22, 17-17, 8-20, 12-16)

WKK Wrocław: Łukasz Uberna (4), Aleksander Lentka (5), Tomasz Madejski (7), Damian Ostrowski, Łukasz Piotrowski (2), Michał Kroczak (6), Kamil Fiedukiewicz (11), Kacper Grzelak (4), Fryderyk Matusiak (8), Szymon Eitelthaler (2)
Stal Ostrów Wlkp.: Szymon Rosik (15), Tomasz Radzik (4), Rafał Jezierski (2), Piotr Zaworski, Łukasz Olejnik (6), Rafał Woźnicki, Piotr Ziółkowski (9), Łukasz Wojciechowski (3), Mikołaj Spała (14), Patryk Marek (9), Konrad Glapa (13)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

SSK RZESZÓW - MCKIS JAWORZNO 79-82 (22-25, 20-19, 28-19, 9-19)

SSK Rzeszów: Krzysztof Banyś (31), Jakub Krupa (2), Szymon Woźnik, Jacek Łopatowski, Mateusz Szalka (16), Maciej Żmudka (7), Mikołaj Sowa (10), Jakub Szubart (5), Konrad Strzępek (8)
MCKiS Jaworzno: Wojciech Zub (8), Sebastian Dąbek (4), Radosław Lemański (11), Przemysław Gworek (5), Daniel Goldammer (8), Emil Podkowiński (12), Dawid Grochowski (4), Michał Roszkowski, Kamil Michalski (4), Maciej Maj (14), Dawid Weiss (12)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

CRACOVIA KRAKÓW - WISŁA KRAKÓW 97-91 (25-27, 25-25, 24-16, 23-23)

Cracovia Kraków: Radosław Skubiński (14), Patryk Pachołek (9), Kacper Nowak (26), Mateusz Nowacki (3), Cezary Karpik (2), Tomasz Wójcicki (2), Mario Ristić (3), Karol Sasnal (27), Tomasz Bryzek (11)
Wisła Kraków: Maciej Gębala (2), Olaf Bloda (3), Kamil Czajkowski (18), Jakub Wojciechowski (9), Jakub Żaczek (15), Alexander Rumian, Michał Chrabota (14), Jan Rerak (7), Marcin Siwak (4), Jakub Natkaniec (16), Dawid Cepuchowicz (3)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 56

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!