LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Koszykówka - III liga
Koszykówka III liga gr. C, 2021/2022
Kolejka 4
AZS Częstochowa - MKKS Rybnik
69-68
Unia Tarnów - Polonia Bytom
47-105
Iskra Częstochowa - Wisła Kraków
68-93
Basket Hills Bielsko-Biała - MCKS Czeladź
95-64
Korona Kraków - AZS II Gliwice
82-101
KKS Tarnowskie Góry - KK Kraków
84-60
MKS II Dąbrowa Górnicza - AZS Katowice
67-71
Kolejka 5
KK Kraków - Korona Kraków
96-61
Niedźwiadki Przemyśl - Unia Tarnów
(śr) 18:00
Polonia Bytom - KKS Tarnowskie Góry
(śr) 18:00
MKS II Dąbrowa Górnicza - MCKS Czeladź
(śr) 18:30
AZS Katowice - MKKS Rybnik
(śr) 18:30
AZS II Gliwice - Basket Hills Bielsko-Biała
(śr) 19:00
AZS Częstochowa - Iskra Częstochowa
(śr) 19:00
Wisła Kraków - Cracovia Kraków
(śr) 20:00
Kolejka 6
AZS II Gliwice - MKS II Dąbrowa Górnicza
(sb) 13:00
Cracovia Kraków - Unia Tarnów
(sb) 15:30
MKKS Rybnik - MCKS Czeladź
(sb) 18:00
Basket Hills Bielsko-Biała - KK Kraków
(sb) 18:00
Wisła Kraków - AZS Częstochowa
(sb) 19:00
Iskra Częstochowa - AZS Katowice
(sb) 19:00

III liga gr. C
1.
>< KKS Tarnowskie Góry
4 8 337 - 257
2.
>< KK Kraków
5 8 389 - 367
3.
>< Polonia Bytom
4 7 362 - 256
4.
>< MKS II Dąbrowa Górnicza
4 7 331 - 289
5.
>< Basket Hills Bielsko-Biała
4 7 313 - 271
6.
>< Korona Kraków
5 6 402 - 466
7.
>< MCKS Czeladź
4 6 299 - 342
8.
>< AZS Częstochowa
4 6 311 - 341
9.
>< AZS Katowice
4 6 309 - 310
10.
>< Wisła Kraków
4 6 275 - 260
11.
>< Unia Tarnów
4 5 274 - 332
12.
>< AZS II Gliwice
4 5 297 - 327
13.
>< MKKS Rybnik
4 5 252 - 265
14.
>< Cracovia Kraków
2 4 137 - 134
15.
>< Niedźwiadki Przemyśl
3 4 207 - 239
16.
>< Iskra Częstochowa Sto
3 3 222 - 261
Terminarz i wyniki
Koszykówka III liga gr. D, 2021/2022
Kolejka 4
Zastal Zielona Góra - Obra Kościan
59-97
Nysa Kłodzko - Kosz Pleszew
63-86
Stal II Ostrów Wlkp. - Śląsk Wrocław
81-97
Rycerze Rydzyna - Gimbasket Wrocław
94-73
Sudety Jelenia Góra - Basket Nysa
80-96
WKK Wrocław - Pogoń Prudnik
81-94
Kolejka 5
Śląsk Wrocław - WKK Wrocław
(śr) 16:00
BC Żary - Zastal Zielona Góra
(śr) 18:00
Obra Kościan - Rycerze Rydzyna
(śr) 19:00
Basket Nysa - Nysa Kłodzko
(śr) 19:30
Kosz Pleszew - Stal II Ostrów Wlkp.
(śr) 19:45
Gimbasket Wrocław - KK Oleśnica
(śr) 20:00
KS Kąty Wrocławskie - Sudety Jelenia Góra
(śr) 20:00
Kolejka 6
Zastal Zielona Góra - Rycerze Rydzyna
(sb) 13:00
Sudety Jelenia Góra - Gimbasket Wrocław
(sb) 17:00
BC Żary - Pogoń Prudnik
(sb) 18:00
Nysa Kłodzko - KS Kąty Wrocławskie
(sb) 18:00

III liga gr. D
1.
>< Kosz Pleszew
4 8 346 - 283
2.
>< Pogoń Prudnik
4 8 350 - 302
3.
>< KS Kąty Wrocławskie
4 7 338 - 292
4.
>< Rycerze Rydzyna
4 7 355 - 314
5.
>< Obra Kościan
4 7 303 - 291
6.
>< Śląsk Wrocław
3 6 260 - 218
7.
>< Basket Nysa
4 6 300 - 301
8.
>< BC Żary
3 5 281 - 190
9.
>< Zastal Zielona Góra
3 4 213 - 277
10.
>< WKK Wrocław
3 4 237 - 264
11.
>< Gimbasket Wrocław
4 4 277 - 330
12.
>< Stal II Ostrów Wlkp.
3 4 257 - 290
13.
>< KK Oleśnica
4 4 275 - 312
14.
>< Sudety Jelenia Góra
4 4 290 - 355
15.
>< Nysa Kłodzko
3 3 185 - 248
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - III liga
środa, 26 sierpnia 2020 20:28

Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2020-09-26
KKS Tarnowskie Góry - GTK Gliwice
MKKS Rybnik - AZS Częstochowa
Cracovia Kraków - AZS Kraków
pauza - MKS II Dąbrowa Górnicza
AZS Katowice - AZS Jarosław
Basket Hills Bielsko-Biała - Korona Kraków
Polonia Bytom - AZS Gliwice

Kolejka 2 - 2020-10-03
Polonia Bytom - Basket Hills Bielsko-Biała
Korona Kraków - AZS Katowice
AZS Jarosław - pauza
MKS II Dąbrowa Górnicza - Cracovia Kraków
AZS Kraków - MKKS Rybnik
AZS Częstochowa - KKS Tarnowskie Góry
AZS Gliwice - GTK Gliwice

 
Koszykówka - III liga
wtorek, 03 września 2019 19:23
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2019-09-28
Stal II Ostrów Wlkp. - Ogniwo Szczecin
Chromik Żary - Polkąty Kąty Wrocławskie
Sudety Jelenia Góra - Tarnovia Tarnowo Podgórne
Basketball Wrocław - Kosz Pleszew
KKS Tarnowskie Góry - Śląsk II Wrocław
Basket Nysa - Gimbasket Wrocław

Kolejka 2 - 2019-10-05
Basket Nysa - KKS Tarnowskie Góry
Śląsk II Wrocław - Basketball Wrocław
Kosz Pleszew - Obra Kościan
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Polkąty Kąty Wrocławskie
Chromik Żary - Stal II Ostrów Wlkp.
Gimbasket Wrocław - Ogniwo Szczecin

 
Koszykówka - III liga
wtorek, 03 września 2019 19:23

Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2019-09-28
KK Kraków - Polonia Bytom
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
Basket Hills Bielsko-Biała - MKS Dąbrowa Górnicza
AZS Kraków - AZS Katowice
AZS Częstochowa - MKKS Rybnik
Wisła Kraków - JKS Jarosław

Kolejka 2 - 2019-10-05
Pogoń Ruda Śl. - Wisła Kraków
JKS Jarosław - AZS Częstochowa
MKKS Rybnik - AZS Kraków
AZS Katowice - Basket Hills Bielsko-Biała
MKS Dąbrowa Górnicza - Unia Tarnów
MCKiS Jaworzno - KK Kraków

 
Koszykówka - III liga
środa, 15 sierpnia 2018 18:26
Terminarz - III liga gr. D

Kolejka 1 - 2018-09-29
Śląsk II Wrocław - Nysa Kłodzko
Obra Kościan - Polkąty Kąty Wrocławskie
Chromik Żary - Sudety Jelenia Góra
AZS Opole - Basket Nysa
Kosz Pleszew - Gimbasket Wrocław
Zastal II Zielona Góra - Stal Ostrów Wlkp.

Kolejka 2 - 2018-10-06
Rawia Rawicz - Kosz Pleszew
Gimbasket Wrocław - AZS Opole
Basket Nysa - Chromik Żary
Sudety Jelenia Góra - Obra Kościan
Polkąty Kąty Wrocławskie - Śląsk II Wrocław
Stal Ostrów Wlkp. - Nysa Kłodzko

 
Koszykówka - III liga
środa, 15 sierpnia 2018 18:25
Terminarz - III liga gr. C

Kolejka 1 - 2018-09-29
AZS UJK Kielce - MKS II Dąbrowa Górnicza
AZS Częstochowa - Pogoń Ruda Śl.
Basket Hills Bielsko-Biała - Polonia Bytom
Unia Tarnów - MCKiS Jaworzno
AZS Katowice - Wisła Kraków
Niedźwiadki Przemyśl - KKS Tarnowskie Góry
Start Dobrodzień - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 2 - 2018-10-06
Start Dobrodzień - Niedźwiadki Przemyśl
KKS Tarnowskie Góry - AZS Katowice
Wisła Kraków - Unia Tarnów
MCKiS Jaworzno - Basket Hills Bielsko-Biała
Polonia Bytom - AZS Częstochowa
Pogoń Ruda Śl. - AZS UJK Kielce
Zagłębie Sosnowiec - MKS II Dąbrowa Górnicza

 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

POLKĄTY KĄTY WROCŁAWSKIE - RAWIA RAWICZ 62-55 (17-14, 12-16, 18-18, 15-7)

Polkąty Kąty Wrocławskie: ?
Rawia Rawicz: ?
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

SMK LUBIN - AZS OPOLE 60-116 (13-28, 12-35, 25-27, 10-26)

SMK Lubin: Miłosz Olejniczak (9), Jacek Iłowski (6), Wojciech Jaworski (10), Damian Dwornik, Mikołaj Wawrzyńczyk, Mateusz Turcza, Karol Wiśniewski (8), Damian Szablewski (19), Krzysztof Osuch, Łukasz Skibiński, Paweł Macowicz (8)
AZS Opole: Krzysztof Chmielarz (17), Jarosław Bartkowiak (8), Patryk Wilk (7), Michał Wierzbicki (5), Wojciech Leszczyński (9), Grzegorz Zadęcki (23), Kosma Kołcz (8), Piotr Suda (15), Damian Orębski (10), Radosław Basiński (14)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

GIMBASKET WROCŁAW - GÓRNIK WAŁBRZYCH 88-73 (21-18, 28-14, 19-24, 20-17)

Gimbasket Wrocław: Luka Małachow (9), Michał Kamberski (18), Michał Mańkiewicz (4), Maciej Kościuk (11), Jakub Kamberski (7), Rafał Chwastyk (6), Michał Pietrzak (24), Mateusz Rogoziński, Paweł Gałczyński (9)
Górnik Wałbrzych: Hubert Kruszczyński (19), Damian Durski (2), Łukasz Makarczuk (4), Marcin Jeziorowski (3), Krzysztof Spała (3), Michał Kaczuga (4), Tomasz Krzywdziński (14), Maciej Szymański (5), Bartłomiej Ratajczak (16)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

ŚLĄSK WROCŁAW - MKS OTMUCHÓW 88-60 (19-19, 26-16, 11-14, 32-11)

Śląsk Wrocław: Wołodymir Kwaszczuk, Tomasz Żeleźniak (21), Igor Kozłowski (6), Mateusz Czempiel (13), Aleks Żmijak (8), Michał Sasik (4), Szymon Tomczak (5), Dominik Wilczek (15), Maksymilian Zagórski (6), Jan Malesa (2), Sebastian Bożenko (8)
MKS Otmuchów: Krzysztof Wilk (13), Patryk Garwol (9), Michał Krawiec (9), Łukasz Frącz, Mirosław Chorostecki (2), Dawid Braszka, Daniel Szal, Wojciech Kostek (13), Paweł Kołtuniuk, Michał Zygadło (14)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

KS PLESZEW - AZS CZĘSTOCHOWA 89-78 (14-18, 23-29, 32-16, 20-15)

KS Pleszew: Paweł Mowlik (15), Mikołaj Serbakowski (7), Dominik Walczak, Rafał Urbaniak (4), Przemysław Galewski (7), Rafał Kikowski (2), Mateusz Zimny (1), Alan Urbaniak (9), Artur Mrówczyński (26), Paweł Lasota (18)
AZS Częstochowa: Mateusz Gos, Nikodem Kowalski (19), Przemysław Łaszewski (11), Dawid Szulc (1), Marcin Majcherek (6), Michał Orlikowski (2), Tomasz Nogalski (19), Jarosław Fomiczow (18), Maciej Koćma (2)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

MUSZKIETEROWIE NOWA SÓL - SUDETY JELENIA GÓRA 61-59 (25-11, 13-10, 14-26, 9-12)

Muszkieterowie Nowa Sól: Adrian Łopiński (2), Artur Cielma (8), Aleksander Sulikowski, Kacper Traczyk (24), Adrian Polewiak (3), Zyndram Mehmeti (2), Dominik Grudziński (2), Sławomir Poźniak (4), Michał Busz (2), Jakub Der (14)
Sudety Jelenia Góra: Michał Kozak (14), Rafał Niesobski (11), Aleksander Raczek (10), Mateusz Kleinowski, Bartosz Jyż, Paweł Minciel (15), Bartosz Taraszkiewicz, Jarosław Wilusz (7), Karol Wojciul (2)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

WKK WROCŁAW - STAL OSTRÓW WLKP. 49-75 (12-22, 17-17, 8-20, 12-16)

WKK Wrocław: Łukasz Uberna (4), Aleksander Lentka (5), Tomasz Madejski (7), Damian Ostrowski, Łukasz Piotrowski (2), Michał Kroczak (6), Kamil Fiedukiewicz (11), Kacper Grzelak (4), Fryderyk Matusiak (8), Szymon Eitelthaler (2)
Stal Ostrów Wlkp.: Szymon Rosik (15), Tomasz Radzik (4), Rafał Jezierski (2), Piotr Zaworski, Łukasz Olejnik (6), Rafał Woźnicki, Piotr Ziółkowski (9), Łukasz Wojciechowski (3), Mikołaj Spała (14), Patryk Marek (9), Konrad Glapa (13)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

SSK RZESZÓW - MCKIS JAWORZNO 79-82 (22-25, 20-19, 28-19, 9-19)

SSK Rzeszów: Krzysztof Banyś (31), Jakub Krupa (2), Szymon Woźnik, Jacek Łopatowski, Mateusz Szalka (16), Maciej Żmudka (7), Mikołaj Sowa (10), Jakub Szubart (5), Konrad Strzępek (8)
MCKiS Jaworzno: Wojciech Zub (8), Sebastian Dąbek (4), Radosław Lemański (11), Przemysław Gworek (5), Daniel Goldammer (8), Emil Podkowiński (12), Dawid Grochowski (4), Michał Roszkowski, Kamil Michalski (4), Maciej Maj (14), Dawid Weiss (12)
 
Koszykówka - III liga
poniedziałek, 12 marca 2018 06:22

CRACOVIA KRAKÓW - WISŁA KRAKÓW 97-91 (25-27, 25-25, 24-16, 23-23)

Cracovia Kraków: Radosław Skubiński (14), Patryk Pachołek (9), Kacper Nowak (26), Mateusz Nowacki (3), Cezary Karpik (2), Tomasz Wójcicki (2), Mario Ristić (3), Karol Sasnal (27), Tomasz Bryzek (11)
Wisła Kraków: Maciej Gębala (2), Olaf Bloda (3), Kamil Czajkowski (18), Jakub Wojciechowski (9), Jakub Żaczek (15), Alexander Rumian, Michał Chrabota (14), Jan Rerak (7), Marcin Siwak (4), Jakub Natkaniec (16), Dawid Cepuchowicz (3)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 56

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!