LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2020/2021
Kolejka 10
NC Zabrze - Start Michałkowice
30-22
KS Bystra - Start Pietrowice
31-29
Handball Rzeszów - TOR Dobrzeń
27-23

III liga kobiet
1.
>< Handball Rzeszów
9 21 252 - 229
2.
>< NC Zabrze
8 17 220 - 183
3.
>< Start Michałkowice
8 15 219 - 214
4.
>< Start Pietrowice
8 13 221 - 206
5.
>< TOR Dobrzeń
9 6 213 - 245
6.
>< KS Bystra
10 6 272 - 320
Terminarz i wyniki
FOOTER

LZS Krzywiczyny - Widawa Lubska 3-0 v.o.
MRKS II Czechowice - LKS Rudołtowice 3-1
KS Bestwinka - ZET Tychy 1-2
Pionier Pisarzowice - MRKS II Czechowice 1-3
Piast Bieruń Nowy - Stal Bielsko-Biała 3-1
Sokół Wola - LKS Wisła Wielka 0-2
Ogrodnik Cielmice - LKS Rudołtowice 3-3
LKS Wisła Wielka - Ogrodnik Cielmice 1-1
MRKS II Czechowice - Przełom Kaniów 3-1
Stal Bielsko-Biała - Pionier Pisarzowice 3-1
ZET Tychy - Piast Bieruń Nowy 4-2
LKS Rudołtowice - KS Bestwinka 0-1
KS Bestwinka - LKS Wisła Wielka 0-4
Sokół Wola - MRKS II Czechowice 2-5
Pionier Pisarzowice - ZET Tychy 1-0
Piast Bieruń Nowy - LKS Rudołtowice 1-0
Przełom Kaniów - Stal Bielsko-Biała 0-1



Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 08 marca 2021 01:06

HANDBALL RZESZÓW - TOR DOBRZEŃ 27-23 (14-17)

Handball Rzeszów: Jolanta PŁocica (6), Julia Jamrozik (4), Julia PŁocica (4), Julia Ginalska (3), Nikolina Samborska (3), Anita Ziajka (2), Paulina Lasek (1), Kinga OsĘkowska (1), Julia Tereszak (1), Wiktoria Wolak (1), Żaneta ZiĘba (1), Alicja Harpula, Patrycja Margiel, Martyna Nycz, Dominika Puchalska, Anna StapiŃska
TOR Dobrzeń: Joanna KapuŚcik (11), Paulina Marciniszyn (4), Julia Witola (3), Wiktoria Kokot (2), Karolina ZajĄczkowska (2), Sylwia Chochorowska (1), Patrycja Bucyk, Monika Caputa, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Daria Nadolna, Klaudia StĘpak, Amelia Szczepaniak, Natalia Wypych, Magdalena Zielonkowska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 07 marca 2021 01:42

NC ZABRZE - START MICHAŁKOWICE 30-22 (9-11)

NC Zabrze: Aleksandra CzerwiŃska, Natalia GabryŚ, Kinga Grzegorzewska, Martyna Hawryluk, Dominika Jakubiec, Oliwia Jakubowska, Martyna Mrozek, Laura Pastuszka, Natalia Piasecka, Martyna PiĄtek, Wiktoria Pietryga, Dominika Przewosnik, Oliwia Przystalska, Maria SzlĘk, Natalia ŻygliŃska
Start Michałkowice: Natalia Borowiecka, Martyna Czaniecka, Sabina Grzomba, Magdalena Grzymek, Zuzanna Haraf, Joanna Hejdysz, Daria Janik, Patrycja Kowal, Klaudia KrawczyŃska, Natalia Kudla, Julia PodsiadŁo, Maria Schmidt, Julia Stolarczyk, Aleksandra WalentyŃska, Marlena Wodarka, Weronika Zalewska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 07 marca 2021 01:42

KS BYSTRA - START PIETROWICE 31-29 (17-12)

KS Bystra: Klaudia Hutyra, Emilia KĄkol, Sandra Korusiewicz, Katarzyna Loranc, Joanna Niewdana, Oliwia Ostrowska, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Katarzyna Sofka, Julia Talik, Karolina Theuer, Magdalena Tran minh, Emilia WiĘckowska, Natalia Wrona, Dominika Zubek
Start Pietrowice: Weronika Chrobak, Julia Duc, Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Karolina Kawalec, Sandra Kowalewska, Oktawia Kowalska, Wiktoria Kuroczik, Julia PawŁowska, Karolina Plutka, Agata PodsiadŁo, Karolina Solecka, Laura Szczepanik, Oliwia Szewczyk, Weronika WesoŁowska, Agnieszka ZioŁa
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
piątek, 05 marca 2021 02:57

START PIETROWICE - NC ZABRZE 18-18 ► (7-8)

Karne: 4-5

Start Pietrowice: Laura Szczepanik (6), Agnieszka ZioŁa (4), Oliwia Szewczyk (3), Julia PawŁowska (2), Weronika WesoŁowska (2), Agata PodsiadŁo (1), Weronika Chrobak, Wiktoria Firecka, Karolina Kawalec, Oktawia Kowalska, Weronika Malinowska, Daria Chrzanowska, Julia Duc, Justyna Gontarek, Sandra Kowalewska, Karolina Solecka
NC Zabrze: Aleksandra CzerwiŃska (6), Natalia GabryŚ (3), Dominika Jakubiec (2), Natalia Piasecka (2), Oliwia Przystalska (2), Oliwia Jakubowska (1), Martyna Mrozek (1), Wiktoria Pietryga (1), Kamila Czapla, Kinga Grzegorzewska, Laura Pastuszka, Dominika Przewosnik, Maria SzlĘk, Martyna Hawryluk, Martyna PiĄtek
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 28 lutego 2021 17:47

START MICHAŁKOWICE - HANDBALL RZESZÓW 25-31 (14-14)

Start Michałkowice: Magdalena Bala, Martyna Czaniecka, Klaudia Drost, Sabina Grzomba, Magdalena Grzymek, Zuzanna Haraf, Joanna Hejdysz, Daria Janik, Patrycja Kowal, Urszula Kozielska, Klaudia KrawczyŃska, Natalia Surlas, Julia Umywalnik, Aleksandra WalentyŃska, Marlena Wodarka, Weronika Zalewska
Handball Rzeszów: Julia Ginalska, Alicja Harpula, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Patrycja Margiel, Martyna Nycz, Kinga OsĘkowska, Julia PŁocica, Jolanta PŁocica, Nikolina Samborska, Anna StapiŃska, Antonina SzczĘsna , Julia Tereszak, Wiktoria Wolak, Anita Ziajka, Żaneta ZiĘba
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 28 lutego 2021 17:47

TOR DOBRZEŃ - KS BYSTRA 27-21 (13-13)

TOR Dobrzeń: Paulina KuchczyŃska (6), Paulina Marciniszyn (5), Weronika Gawlik (4), Karolina ZajĄczkowska (3), Patrycja Bucyk (2), Joanna KapuŚcik (2), Jolanta Polarczyk (2), Julia Witola (2), Wiktoria Kokot (1), Natalia Florianowicz, Daria Nadolna, Monika Caputa, Sylwia Chochorowska, Klaudia StĘpak, Amelia Szczepaniak, Natalia Wypych
KS Bystra: Emilia WiĘckowska (9), Dominika Zubek (5), Julia Talik (3), Katarzyna Loranc (2), Magdalena Tran minh (2), Klaudia Hutyra, Emilia KĄkol, Sandra Korusiewicz, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Karolina Theuer
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52

HANDBALL RZESZÓW - KS BYSTRA 33-23 (19-12)

Handball Rzeszów: Jolanta PŁocica (6), Julia Jamrozik (5), Paulina Lasek (5), Julia Ginalska (4), Dominika Puchalska (3), Antonina SzczĘsna (3), Alicja Harpula (2), Kinga OsĘkowska (1), Julia PŁocica (1), Nikolina Samborska (1), Julia Tereszak (1), Wiktoria Wolak (1), Patrycja Margiel, Martyna Nycz, Anna StapiŃska, Anita Ziajka
KS Bystra: Emilia WiĘckowska (7), Dominika Zubek (5), Katarzyna Loranc (3), Karolina Theuer (3), Oliwia Ostrowska (2), Magdalena Tran minh (2), Klaudia Hutyra (1), Wiktoria GŁowacz, Emilia KĄkol, Joanna Niewdana, Katarzyna Sofka
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52

NC ZABRZE - TOR DOBRZEŃ 35-21 (18-7)

NC Zabrze: Kamila Czapla, Aleksandra CzerwiŃska, Natalia GabryŚ, Kinga Grzegorzewska, Oliwia Jakubowska, Martyna Mrozek, Magdalena NasiŁowska, Natalia Piasecka, Martyna PiĄtek, Wiktoria Pietryga, Eliza Przybylska, Oliwia Przystalska, Natalia ŻygliŃska
TOR Dobrzeń: Patrycja Bucyk, Monika Caputa, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Paulina KuchczyŃska, Paulina Marciniszyn, Daria Nadolna, Jolanta Polarczyk, Klaudia StĘpak, Amelia Szczepaniak, Julia Witola, Karolina ZajĄczkowska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52

START PIETROWICE - START MICHAŁKOWICE 30-31 (19-17)

Start Pietrowice: Karolina Kawalec (9), Weronika WesoŁowska (8), Weronika Chrobak (3), Laura Szczepanik (3), Agnieszka ZioŁa (3), Weronika Malinowska (2), Agata PodsiadŁo (2), Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Oktawia Kowalska, Karolina Solecka, Oliwia Szewczyk, Daria Chrzanowska, Sandra Kowalewska, Julia PawŁowska, Karolina Plutka
Start Michałkowice: Aleksandra WalentyŃska (8), Weronika Zalewska (7), Klaudia Drost (4), Klaudia KrawczyŃska (3), Magdalena Bala (2), Marlena Wodarka (2), Sabina Grzomba (1), Zuzanna Haraf (1), Patrycja Kowal (1), Julia PodsiadŁo (1), Julia Umywalnik (1), Martyna Czaniecka, Magdalena Grzymek, Joanna Hejdysz, Natalia Surlas, Urszula Kozielska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
sobota, 05 grudnia 2020 20:10

KS BYSTRA - START MICHAŁKOWICE 31-35 (21-18)

KS Bystra: Ksenia GoŁuch, Klaudia Hutyra, Sandra Korusiewicz, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Julia Talik, Karolina Theuer, Magdalena Tran minh, Jagoda WaluŚ, Emilia WiĘckowska, Natalia Wrona
Start Michałkowice: Magdalena Bala, Martyna Czaniecka, Klaudia Drost, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Patrycja Kowal, Urszula Kozielska, Klaudia KrawczyŃska, Angelika Kurasz, Julia PodsiadŁo, Julia Stolarczyk, Natalia Surlas, Aleksandra WalentyŃska, Alicja Widera, Weronika Zalewska, Wiktoria Zuzel
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 30 listopada 2020 19:11

START PIETROWICE - HANDBALL RZESZÓW 23-24 (10-11)

Start Pietrowice: Oktawia Kowalska (7), Laura Szczepanik (4), Weronika Malinowska (3), Karolina Bugdoll (2), Agata PodsiadŁo (2), Weronika WesoŁowska (2), Weronika Chrobak (1), Sandra Kowalewska (1), Julia PawŁowska (1), Wiktoria Firecka, Daria Chrzanowska, Justyna Gontarek, Wiktoria Kuroczik, Roksana Wolny, Oliwia Wolny
Handball Rzeszów: Paulina Lasek (5), Anna Tomaszewska (4), Anita Ziajka (4), Jolanta PŁocica (3), Antonina SzczĘsna (3), Julia Jamrozik (2), Dominika Puchalska (2), Julia PŁocica (1), Julia Ginalska, Alicja Harpula, Patrycja Margiel, Anna StapiŃska, Julia Tereszak, Kinga OsĘkowska, Martyna Szklarz, Wiktoria Wolak
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 29 listopada 2020 19:50

TOR DOBRZEŃ - START MICHAŁKOWICE 23-22 (11-11)

TOR Dobrzeń: Paulina KuchczyŃska (11), Weronika Gawlik (3), Paulina Marciniszyn (3), Sylwia Chochorowska (2), Joanna KapuŚcik (2), Wiktoria Kokot (1), Karolina ZajĄczkowska (1), Patrycja Bucyk, Małgorzata Bucyk, Natalia Florianowicz, Daria Nadolna, Amelia Szczepaniak, Natalia Wypych, Natalia Śmiarowska
Start Michałkowice: Weronika Zalewska (8), Marlena Wodarka (4), Aleksandra WalentyŃska (3), Klaudia KrawczyŃska (2), Magdalena Bala (1), Klaudia Drost (1), Julia Umywalnik (1), Alicja Widera (1), Wiktoria Zuzel (1), Martyna Czaniecka, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Angelika Kurasz, Julia PodsiadŁo, Julia Stolarczyk, Natalia Surlas
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna ostatnia

Strona 1 z 9

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!