LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Piłka ręczna - III liga kobiet
Piłka ręczna III liga kobiet, 2021/2022
Kolejka 2
Start Pietrowice - KS Bystra
-
Sośnica II Gliwice - AGH Kraków
-
Start Michałkowice - NC Zabrze
-

III liga kobiet
1.
>< NC Zabrze
1 3 42 - 28
2.
>< Sośnica II Gliwice
1 3 31 - 19
3.
>< AGH Kraków
0 0 0 - 0
>< Start Pietrowice
0 0 0 - 0
>< TOR Dobrzeń
0 0 0 - 0
6.
>< Start Michałkowice
1 0 19 - 31
7.
>< KS Bystra
1 0 28 - 42
Terminarz i wyniki
FOOTER

Budowlani Łódź - Legionowia Legionowo 3-0
Ślepsk Suwałki - AZS Olsztyn 0-3
Resovia Rzeszów - Czarni Radom 3-0
Trefl Gdańsk - Cuprum Lubin 3-0
LKS II Gardawice - UKS Warszowice 2-0
Start Nadarzyn - SKTS Sochaczew 3-2
Sokół Ostróda - Olimpia Grudziądz 3-1
Orlicz Suchedniów - PWSZ Zamość 3-1
AZS Gdańsk - Dojlidy Białystok 3-0
PKS Jarosław - Gwiazda Bydgoszcz 1-3
Tur Grodzisk Mazowiecki - KTS Toruń 3-1
KS Działdowo - Polonia Bytom 3-1
Piast Strzelce Op. - Małapanew Ozimek 3-4
Otmęt Krapkowice - Unia Tułowice 0-3 v.o.
Spartan Wójtowice - GLKS Kamiennik 6-1
Pogoń Ziemięcice - Kłodnica Gliwice 4-0
LZS Wichrów - LKS Przedmość 1-3



Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 11 października 2021 06:37

KS BYSTRA - NC ZABRZE 28-42 (11-20)

KS Bystra: Dominika Zubek (8), Klaudia Hutyra (4), Sandra Korusiewicz (4), Julia Talik (4), Karolina Theuer (3), Natalia Wrona (3), Magdalena Tran minh (2), Emilia KĄkol, Joanna Niewdana, Oliwia Ostrowska, Roksana Petryna, Zuzanna Gruca
NC Zabrze: Dominika Jakubiec (8), Martyna PiĄtek (8), Wiktoria Pietryga (6), Nikola Cygan (5), Kinga Grzegorzewska (3), Weronika Przybylska (3), Alicja Skotnicka (3), Katarzyna SzymaŃska (3), Martyna Hawryluk (2), Laura Pastuszka (1), Kamila Czapla, Eliza Przybylska, Maria SzlĘk, Kinga Jaszczuk
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 11 października 2021 06:37

SOŚNICA II GLIWICE - START MICHAŁKOWICE 31-19 (14-12)

Sośnica II Gliwice: Natalia KaliŃska (5), Karolina Kloczkowska (5), Klaudia Habla (4), Karolina Solecka (3), Magdalena Widuch (3), Julia WÓjcik (3), Martyna Kanteluk (2), Nikola OkuŃska (2), Oliwia Piernikarczyk (2), Natalia Wach (2), Oliwia Florek, Paulina Kogut, Karolina Korzec, Martyna Wawro, Martyna Wejknis, Oliwia Wolak
Start Michałkowice: Alicja Widera (8), Aleksandra WalentyŃska (4), Aleksandra Cypek (2), Daria Janik (2), Martyna GÓrnioczek (1), Katarzyna Kawa (1), Patrycja Kowal (1), Sandra Czaplicka, Joanna Hejdysz, Monika JerczyŃska, Urszula Kozielska, Angelika Kurasz, Natalia Nowak, Maria Schmidt, Julia Stolarczyk, Natalia Szczepaniak
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
poniedziałek, 08 marca 2021 01:06

HANDBALL RZESZÓW - TOR DOBRZEŃ 27-23 (14-17)

Handball Rzeszów: Jolanta PŁocica (6), Julia Jamrozik (4), Julia PŁocica (4), Julia Ginalska (3), Nikolina Samborska (3), Anita Ziajka (2), Paulina Lasek (1), Kinga OsĘkowska (1), Julia Tereszak (1), Wiktoria Wolak (1), Żaneta ZiĘba (1), Alicja Harpula, Patrycja Margiel, Martyna Nycz, Dominika Puchalska, Anna StapiŃska
TOR Dobrzeń: Joanna KapuŚcik (11), Paulina Marciniszyn (4), Julia Witola (3), Wiktoria Kokot (2), Karolina ZajĄczkowska (2), Sylwia Chochorowska (1), Patrycja Bucyk, Monika Caputa, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Daria Nadolna, Klaudia StĘpak, Amelia Szczepaniak, Natalia Wypych, Magdalena Zielonkowska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 07 marca 2021 01:42

NC ZABRZE - START MICHAŁKOWICE 30-22 (9-11)

NC Zabrze: Aleksandra CzerwiŃska, Natalia GabryŚ, Kinga Grzegorzewska, Martyna Hawryluk, Dominika Jakubiec, Oliwia Jakubowska, Martyna Mrozek, Laura Pastuszka, Natalia Piasecka, Martyna PiĄtek, Wiktoria Pietryga, Dominika Przewosnik, Oliwia Przystalska, Maria SzlĘk, Natalia ŻygliŃska
Start Michałkowice: Natalia Borowiecka, Martyna Czaniecka, Sabina Grzomba, Magdalena Grzymek, Zuzanna Haraf, Joanna Hejdysz, Daria Janik, Patrycja Kowal, Klaudia KrawczyŃska, Natalia Kudla, Julia PodsiadŁo, Maria Schmidt, Julia Stolarczyk, Aleksandra WalentyŃska, Marlena Wodarka, Weronika Zalewska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 07 marca 2021 01:42

KS BYSTRA - START PIETROWICE 31-29 (17-12)

KS Bystra: Klaudia Hutyra, Emilia KĄkol, Sandra Korusiewicz, Katarzyna Loranc, Joanna Niewdana, Oliwia Ostrowska, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Katarzyna Sofka, Julia Talik, Karolina Theuer, Magdalena Tran minh, Emilia WiĘckowska, Natalia Wrona, Dominika Zubek
Start Pietrowice: Weronika Chrobak, Julia Duc, Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Karolina Kawalec, Sandra Kowalewska, Oktawia Kowalska, Wiktoria Kuroczik, Julia PawŁowska, Karolina Plutka, Agata PodsiadŁo, Karolina Solecka, Laura Szczepanik, Oliwia Szewczyk, Weronika WesoŁowska, Agnieszka ZioŁa
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
piątek, 05 marca 2021 02:57

START PIETROWICE - NC ZABRZE 18-18 ► (7-8)

Karne: 4-5

Start Pietrowice: Laura Szczepanik (6), Agnieszka ZioŁa (4), Oliwia Szewczyk (3), Julia PawŁowska (2), Weronika WesoŁowska (2), Agata PodsiadŁo (1), Weronika Chrobak, Wiktoria Firecka, Karolina Kawalec, Oktawia Kowalska, Weronika Malinowska, Daria Chrzanowska, Julia Duc, Justyna Gontarek, Sandra Kowalewska, Karolina Solecka
NC Zabrze: Aleksandra CzerwiŃska (6), Natalia GabryŚ (3), Dominika Jakubiec (2), Natalia Piasecka (2), Oliwia Przystalska (2), Oliwia Jakubowska (1), Martyna Mrozek (1), Wiktoria Pietryga (1), Kamila Czapla, Kinga Grzegorzewska, Laura Pastuszka, Dominika Przewosnik, Maria SzlĘk, Martyna Hawryluk, Martyna PiĄtek
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 28 lutego 2021 17:47

START MICHAŁKOWICE - HANDBALL RZESZÓW 25-31 (14-14)

Start Michałkowice: Magdalena Bala, Martyna Czaniecka, Klaudia Drost, Sabina Grzomba, Magdalena Grzymek, Zuzanna Haraf, Joanna Hejdysz, Daria Janik, Patrycja Kowal, Urszula Kozielska, Klaudia KrawczyŃska, Natalia Surlas, Julia Umywalnik, Aleksandra WalentyŃska, Marlena Wodarka, Weronika Zalewska
Handball Rzeszów: Julia Ginalska, Alicja Harpula, Julia Jamrozik, Paulina Lasek, Patrycja Margiel, Martyna Nycz, Kinga OsĘkowska, Julia PŁocica, Jolanta PŁocica, Nikolina Samborska, Anna StapiŃska, Antonina SzczĘsna , Julia Tereszak, Wiktoria Wolak, Anita Ziajka, Żaneta ZiĘba
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
niedziela, 28 lutego 2021 17:47

TOR DOBRZEŃ - KS BYSTRA 27-21 (13-13)

TOR Dobrzeń: Paulina KuchczyŃska (6), Paulina Marciniszyn (5), Weronika Gawlik (4), Karolina ZajĄczkowska (3), Patrycja Bucyk (2), Joanna KapuŚcik (2), Jolanta Polarczyk (2), Julia Witola (2), Wiktoria Kokot (1), Natalia Florianowicz, Daria Nadolna, Monika Caputa, Sylwia Chochorowska, Klaudia StĘpak, Amelia Szczepaniak, Natalia Wypych
KS Bystra: Emilia WiĘckowska (9), Dominika Zubek (5), Julia Talik (3), Katarzyna Loranc (2), Magdalena Tran minh (2), Klaudia Hutyra, Emilia KĄkol, Sandra Korusiewicz, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Karolina Theuer
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52

HANDBALL RZESZÓW - KS BYSTRA 33-23 (19-12)

Handball Rzeszów: Jolanta PŁocica (6), Julia Jamrozik (5), Paulina Lasek (5), Julia Ginalska (4), Dominika Puchalska (3), Antonina SzczĘsna (3), Alicja Harpula (2), Kinga OsĘkowska (1), Julia PŁocica (1), Nikolina Samborska (1), Julia Tereszak (1), Wiktoria Wolak (1), Patrycja Margiel, Martyna Nycz, Anna StapiŃska, Anita Ziajka
KS Bystra: Emilia WiĘckowska (7), Dominika Zubek (5), Katarzyna Loranc (3), Karolina Theuer (3), Oliwia Ostrowska (2), Magdalena Tran minh (2), Klaudia Hutyra (1), Wiktoria GŁowacz, Emilia KĄkol, Joanna Niewdana, Katarzyna Sofka
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52

NC ZABRZE - TOR DOBRZEŃ 35-21 (18-7)

NC Zabrze: Kamila Czapla, Aleksandra CzerwiŃska, Natalia GabryŚ, Kinga Grzegorzewska, Oliwia Jakubowska, Martyna Mrozek, Magdalena NasiŁowska, Natalia Piasecka, Martyna PiĄtek, Wiktoria Pietryga, Eliza Przybylska, Oliwia Przystalska, Natalia ŻygliŃska
TOR Dobrzeń: Patrycja Bucyk, Monika Caputa, Sylwia Chochorowska, Natalia Florianowicz, Weronika Gawlik, Joanna KapuŚcik, Wiktoria Kokot, Paulina KuchczyŃska, Paulina Marciniszyn, Daria Nadolna, Jolanta Polarczyk, Klaudia StĘpak, Amelia Szczepaniak, Julia Witola, Karolina ZajĄczkowska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
wtorek, 23 lutego 2021 10:52

START PIETROWICE - START MICHAŁKOWICE 30-31 (19-17)

Start Pietrowice: Karolina Kawalec (9), Weronika WesoŁowska (8), Weronika Chrobak (3), Laura Szczepanik (3), Agnieszka ZioŁa (3), Weronika Malinowska (2), Agata PodsiadŁo (2), Wiktoria Firecka, Justyna Gontarek, Oktawia Kowalska, Karolina Solecka, Oliwia Szewczyk, Daria Chrzanowska, Sandra Kowalewska, Julia PawŁowska, Karolina Plutka
Start Michałkowice: Aleksandra WalentyŃska (8), Weronika Zalewska (7), Klaudia Drost (4), Klaudia KrawczyŃska (3), Magdalena Bala (2), Marlena Wodarka (2), Sabina Grzomba (1), Zuzanna Haraf (1), Patrycja Kowal (1), Julia PodsiadŁo (1), Julia Umywalnik (1), Martyna Czaniecka, Magdalena Grzymek, Joanna Hejdysz, Natalia Surlas, Urszula Kozielska
 
Piłka ręczna - III liga kobiet
sobota, 05 grudnia 2020 20:10

KS BYSTRA - START MICHAŁKOWICE 31-35 (21-18)

KS Bystra: Ksenia GoŁuch, Klaudia Hutyra, Sandra Korusiewicz, Joanna Niewdana, Monika PawlusiŃska, Roksana Petryna, Julia Talik, Karolina Theuer, Magdalena Tran minh, Jagoda WaluŚ, Emilia WiĘckowska, Natalia Wrona
Start Michałkowice: Magdalena Bala, Martyna Czaniecka, Klaudia Drost, Sabina Grzomba, Joanna Hejdysz, Patrycja Kowal, Urszula Kozielska, Klaudia KrawczyŃska, Angelika Kurasz, Julia PodsiadŁo, Julia Stolarczyk, Natalia Surlas, Aleksandra WalentyŃska, Alicja Widera, Weronika Zalewska, Wiktoria Zuzel
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 10

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!