LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Tenis stołowy


piątek, 25 września 2020 08:55
Terminarz - IV liga Opole

Kolejka 1 - 2020-09-22
UKS Turawa - Odra II Kąty
OKS Olesno - MGOK Gorzów Śląski
GUKS Byczyna - LZS III Żywocice
LZS Mańkowice - STS Gmina Strzelce Op.
MKS Wołczyn - LZS II Żywocice
Grom Szybowice - LZS Bodzanów
LUKS Nysa - MOKSiR Zawadzkie
MGOKSiR Korfantów - AZS PWSZ Nysa

Kolejka 2 - 2020-09-30
Odra II Kąty - OKS Olesno
MGOK Gorzów Śląski - LZS III Żywocice
GUKS Byczyna - LZS Mańkowice
STS Gmina Strzelce Op. - MKS Wołczyn
LZS II Żywocice - Grom Szybowice
LZS Bodzanów - LUKS Nysa
MOKSiR Zawadzkie - MGOKSiR Korfantów
AZS PWSZ Nysa - UKS Turawa

 
piątek, 25 września 2020 08:55
Terminarz - V liga Opole

Kolejka 1 - 2020-09-24
Lew Głubczyce - LZS Zakrzów
LZS II Bodzanów - DOKiS Dobrodzień
Sokolik Niemodlin - Lotnik Olesno
MGOK II Gorzów Śl. - Odra III Kąty Op.

Kolejka 2 - 2020-10-01
Orzeł Branice - Lew Głubczyce
LZS Zakrzów - LZS II Bodzanów
DOKiS Dobrodzień - Sokolik Niemodlin
Lotnik Olesno - MGOK II Gorzów Śl.

 
wtorek, 11 września 2018 10:52
Terminarz - IV liga Katowice 1

Kolejka 1 - 2018-09-19
ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków
Liswarta Lisów - Wilki Wilcza
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy
KS Częstochowa - AZS Katowice
AZS Gliwice - Unia Kalety
Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice
KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice

Kolejka 2 - 2018-09-26
Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka
Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów
Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry
AZS Katowice - Strażak Mikołów
Unia Kalety - KS Częstochowa
Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice
Feniks Pyskowice - Grom Poczesna
Milenium Myszków - KTS II Gliwice

 
wtorek, 11 września 2018 10:52

Terminarz - IV liga Katowice 2

Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory

Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice

 
piątek, 07 września 2018 14:16

Terminarz - III liga kobiet

Kolejka 1 - 2018-10-12
AZS II Częstochowa - AZS III Częstochowa
JKTS Jastrzębie - JKTS II Jastrzębie
Huragan Sosnowiec - Sokół Orzesze
Ruch Pniów - KTS Gliwice

Kolejka 2 - 2018-10-19
Ruch Pniów - Sokół Orzesze
KTS Gliwice - AZS II Częstochowa
Skarbek II Tarnowskie Góry - JKTS Jastrzębie
JKTS II Jastrzębie - Huragan Sosnowiec

 
piątek, 07 września 2018 12:14

Terminarz - III liga

Kolejka 1 - 2018-09-07
Naprzód Borucin - Kadra Juniorów
Polonia II Bytom - Kuźnia Rybnik
Skarbek Tarnowskie Góry - Odra Kąty Opolskie
Sokół Orzesze - Sokół II Orzesze
LZS Kujakowice - LITS Żywiec
Huragan Sosnowiec - Jedynka Pszów
AKS Mikołów - KTS Gliwice
KS Mysław - MKS Czechowice

Kolejka 2 - 2018-09-14
MKS Czechowice - AKS Mikołów
KTS Gliwice - Huragan Sosnowiec
Jedynka Pszów - LZS Kujakowice
LITS Żywiec - Sokół Orzesze
Sokół II Orzesze - Skarbek Tarnowskie Góry
Odra Kąty Opolskie - Polonia II Bytom
Kuźnia Rybnik - Naprzód Borucin
Kadra Juniorów - Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza

 
wtorek, 28 sierpnia 2018 16:11
Terminarz - IV liga

Kolejka 1 - 2018-09-21
MGOKSiR Korfantów - MGOK Gorzów Śląski
AZS PWSZ Nysa - MOKSiR Zawadzkie
LUKS Nysa - Lew Głubczyce
OKS Olesno - KTS Kłodnica
MLUKS Bodzanów - Odra II Kąty
GUKS Byczyna - LZS Żywocice

Kolejka 2 - 2018-09-28
LZS Żywocice - MLUKS Bodzanów
Odra II Kąty - OKS Olesno
KTS Kłodnica - LUKS Nysa
Lew Głubczyce - AZS PWSZ Nysa
MOKSiR Zawadzkie - MGOKSiR Korfantów
MGOK Gorzów Śląski - GUKS Byczyna

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 następna ostatnia

Strona 1 z 4

© 2020 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!