LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Trampkarze - IV liga
Piłka nożna Trampkarze IV liga 1 wiosna, 2023/2024
Kolejka 1
LZS Chocianowice - LZS Kujakowice
-
Jakub Proślice - MKS II Kluczbork
-
Budowlani Strojec - LZS Ligota Oleska
-
LZS Bogacica - LZS Kuniów
-
LZS Żytniów - Hetman Byczyna
-
Motor Praszka - AP Namysłów
-

Trampkarze IV liga 1 wiosna
1.
>< AP Namysłów
0 0 0 - 0
>< Budowlani Strojec
0 0 0 - 0
>< Hetman Byczyna
0 0 0 - 0
>< Jakub Proślice
0 0 0 - 0
>< LZS Bogacica
0 0 0 - 0
>< LZS Chocianowice
0 0 0 - 0
>< LZS Kujakowice
0 0 0 - 0
>< LZS Kuniów
0 0 0 - 0
>< LZS Ligota Oleska
0 0 0 - 0
>< LZS Żytniów
0 0 0 - 0
>< MKS II Kluczbork
0 0 0 - 0
>< Motor Praszka
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze IV liga 2 wiosna, 2023/2024
Kolejka 1
LZS Starowice - Czarni Otmuchów
-
Jedynka Niemodlin - Podzamcze Nysa
-
LZS Domaszkowice - SKS Grodków
-
Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska
-

Trampkarze IV liga 2 wiosna
1.
>< Atom Grądy
0 0 0 - 0
>< Czarni Otmuchów
0 0 0 - 0
>< Jedynka Niemodlin
0 0 0 - 0
>< LKS Goświnowice
0 0 0 - 0
>< LZS Domaszkowice
0 0 0 - 0
>< LZS Starowice
0 0 0 - 0
>< LZS Ścinawa Nyska
0 0 0 - 0
>< Podzamcze Nysa
0 0 0 - 0
>< SKS Grodków
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze IV liga 3 wiosna, 2023/2024
Kolejka 1
UKS AP Eight Opole - TOR Dobrzeń
-
Olimpia Lewin Brzeski - Pogoń Łosiów
-
ULKS Chrościna - LZS Grudzice
-
Orzeł Olszanka - UKS Opole
-
UKS Brzeg - GKS Komprachcice
-

Trampkarze IV liga 3 wiosna
1.
>< GKS Komprachcice
0 0 0 - 0
>< LZS Grudzice
0 0 0 - 0
>< Olimpia Lewin Brzeski
0 0 0 - 0
>< Orzeł Olszanka
0 0 0 - 0
>< Pogoń Łosiów
0 0 0 - 0
>< TOR Dobrzeń
0 0 0 - 0
>< UKS AP Eight Opole
0 0 0 - 0
>< UKS Brzeg
0 0 0 - 0
>< UKS Opole
0 0 0 - 0
>< ULKS Chrościna
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze IV liga 4 wiosna, 2023/2024
Kolejka 1
Młodzik Strzelce Op. - UKS Turawa
-
Pogoń Pludry - LZS Chrząstowice
-
Stal Zawadzkie - Start Dobrodzień
-
Źródło Krośnica - Jedność Rozmierka
-

Trampkarze IV liga 4 wiosna
1.
>< Jedność Rozmierka
0 0 0 - 0
>< LZS Chrząstowice
0 0 0 - 0
>< LZS Kadłub
0 0 0 - 0
>< Młodzik Strzelce Op.
0 0 0 - 0
>< Pogoń Pludry
0 0 0 - 0
>< Stal Zawadzkie
0 0 0 - 0
>< Start Dobrodzień
0 0 0 - 0
>< UKS Turawa
0 0 0 - 0
>< Źródło Krośnica
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze IV liga 5 wiosna, 2023/2024
Kolejka 1
Fortuna Głogówek - LZS Racławiczki
-
MKS II Gogolin - Unia Krapkowice
-
LZS Przywory - LZS Raszowa
-
Unia II Krapkowice - Orzeł Źlinice
-
Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Walce
-

Trampkarze IV liga 5 wiosna
1.
>< Fortuna Głogówek
0 0 0 - 0
>< Koksownik (Ruch) Zdzieszowice
0 0 0 - 0
>< LZS Przywory
0 0 0 - 0
>< LZS Racławiczki
0 0 0 - 0
>< LZS Raszowa
0 0 0 - 0
>< LZS Walce
0 0 0 - 0
>< MKS II Gogolin
0 0 0 - 0
>< Orzeł Źlinice
0 0 0 - 0
>< Unia II Krapkowice
0 0 0 - 0
>< Unia Krapkowice
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Piłka nożna Trampkarze IV liga 6 wiosna, 2023/2024
Kolejka 1
AP Kędzierzyn - Odra Koźle
-
LZS Ujazd - Śląsk Reńska Wieś
-
Cukrownik Baborów - LZS Lisięcice
-
Polonia Głubczyce - LUKS SP Ujazd
-
Włókniarz Kietrz - Football Academy Kędzierzyn
-

Trampkarze IV liga 6 wiosna
1.
>< AP Kędzierzyn
0 0 0 - 0
>< Cukrownik Baborów
0 0 0 - 0
>< Football Academy Kędzierzyn
0 0 0 - 0
>< LUKS SP Ujazd
0 0 0 - 0
>< LZS Lisięcice
0 0 0 - 0
>< LZS Ujazd
0 0 0 - 0
>< Odra Koźle
0 0 0 - 0
>< Polonia Głubczyce
0 0 0 - 0
>< Włókniarz Kietrz
0 0 0 - 0
>< Śląsk Reńska Wieś
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
FOOTER


Piłka nożna - Trampkarze - IV liga
piątek, 28 lipca 2023 09:59
Terminarz - Trampkarze IV liga 1

Kolejka 1 - 2023-09-09
AP Namysłów - Motor Praszka
Hetman Byczyna - LZS Żytniów
LZS Kuniów - LZS Bogacica
LZS Ligota Oleska - Budowlani Strojec
LZS Chocianowice - Start II Namysłów

Kolejka 2 - 2023-09-16
LZS Chocianowice - LZS Ligota Oleska
Budowlani Strojec - LZS Kuniów
LZS Bogacica - Hetman Byczyna
LZS Żytniów - AP Namysłów
Start II Namysłów - Motor Praszka

 
Piłka nożna - Trampkarze - IV liga
piątek, 28 lipca 2023 09:30
Terminarz - Trampkarze IV liga 5

Kolejka 1 - 2023-09-09
LZS Walce - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice
Orzeł Źlinice - LZS Leśnica
LZS Raszowa - LZS Przywory
Unia Krapkowice - MKS II Gogolin
LZS Racławiczki - Fortuna Głogówek

Kolejka 2 - 2023-09-16
LZS Racławiczki - Unia Krapkowice
MKS II Gogolin - LZS Raszowa
LZS Przywory - Orzeł Źlinice
LZS Leśnica - LZS Walce
Fortuna Głogówek - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice

 
Piłka nożna - Trampkarze - IV liga
piątek, 28 lipca 2023 09:30
Terminarz - Trampkarze IV liga 4

Kolejka 1 - 2023-09-02
Jedność Rozmierka - Źródło Krośnica
Start Dobrodzień - Stal Zawadzkie
pauza - LZS Kotórz
LZS Kadłub - Unia Kolonowskie
Piast II Strzelce Op. - Pogoń Pludry
UKS Turawa - Młodzik Strzelce Op.

Kolejka 2 - 2023-09-09
UKS Turawa - Piast II Strzelce Op.
Pogoń Pludry - LZS Kadłub
Unia Kolonowskie - pauza
LZS Kotórz - Start Dobrodzień
Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka
Młodzik Strzelce Op. - Źródło Krośnica

 
Piłka nożna - Trampkarze - IV liga
piątek, 28 lipca 2023 09:30
Terminarz - Trampkarze IV liga 3

Kolejka 1 - 2023-09-02
pauza - Orzeł Olszanka
LZS Grudzice - ULKS Chrościna
LZS Żłobizna - UKS Brzeg
GKS Komprachcice - Jedynka Niemodlin
Pogoń Łosiów - Olimpia Lewin Brzeski
TOR Dobrzeń - UKS Opole

Kolejka 2 - 2023-09-09
TOR Dobrzeń - Pogoń Łosiów
Olimpia Lewin Brzeski - GKS Komprachcice
Jedynka Niemodlin - LZS Żłobizna
UKS Brzeg - LZS Grudzice
ULKS Chrościna - pauza
UKS Opole - Orzeł Olszanka

 
Piłka nożna - Trampkarze - IV liga
piątek, 28 lipca 2023 09:30
Terminarz - Trampkarze IV liga 2

Kolejka 1 - 2023-09-09
Orlik Prudnik - LKS Goświnowice
LZS Ścinawa Nyska - Atom Grądy
SKS Grodków - LZS Domaszkowice
Podzamcze Nysa - Polonia Pogórze
Sparta Paczków - LZS Starowice

Kolejka 2 - 2023-09-16
Sparta Paczków - Podzamcze Nysa
Polonia Pogórze - SKS Grodków
LZS Domaszkowice - LZS Ścinawa Nyska
Atom Grądy - Orlik Prudnik
LZS Starowice - LKS Goświnowice

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 35

© 2024 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!