Kolejka 2 | |
---|---|
Motor Praszka - LZS Żytniów |
9-0 |
Hetman Byczyna - LZS Bogacica |
2-1 |
LZS Kuniów - Budowlani Strojec |
4-2 |
LZS Ligota Oleska - Jakub Proślice |
8-3 |
AP Namysłów - LZS Kujakowice |
15-0 |
MKS II Kluczbork - LZS Chocianowice |
5-2 |
Kolejka 3 | |
LZS Chocianowice - LZS Ligota Oleska |
(sb) 10:00 |
Jakub Proślice - LZS Kuniów |
(sb) 10:00 |
Budowlani Strojec - Hetman Byczyna |
(sb) 10:00 |
LZS Bogacica - Motor Praszka |
(sb) 10:00 |
LZS Żytniów - AP Namysłów |
(sb) 10:00 |
LZS Kujakowice - MKS II Kluczbork |
(sb) 14:00 |
Trampkarze IV liga 1 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
MKS II Kluczbork
|
2 | 6 | 19 | - | 4 |
2. |
><
Motor Praszka
|
2 | 6 | 15 | - | 3 |
3. |
><
Hetman Byczyna
|
2 | 6 | 7 | - | 1 |
4. |
><
LZS Kuniów
|
2 | 6 | 7 | - | 3 |
5. |
><
LZS Ligota Oleska
|
2 | 4 | 11 | - | 6 |
6. |
><
AP Namysłów
|
2 | 3 | 18 | - | 6 |
7. |
><
LZS Chocianowice
|
2 | 3 | 7 | - | 6 |
8. |
><
Budowlani Strojec
|
2 | 1 | 5 | - | 7 |
9. |
><
LZS Bogacica
|
2 | 0 | 2 | - | 5 |
10. |
><
LZS Żytniów
|
2 | 0 | 0 | - | 14 |
11. |
><
Jakub Proślice
|
2 | 0 | 5 | - | 22 |
12. |
><
LZS Kujakowice
|
2 | 0 | 1 | - | 20 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 | |
---|---|
LZS Starowice - Czarni Otmuchów |
11-3 |
Jedynka Niemodlin - Podzamcze Nysa |
5-2 |
LZS Domaszkowice - SKS Grodków |
1-3 |
Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska |
1-6 |
Kolejka 2 | |
LKS Goświnowice - Atom Grądy |
(sb) 11:00 |
LZS Ścinawa Nyska - LZS Domaszkowice |
(sb) 11:00 |
SKS Grodków - Jedynka Niemodlin |
(sb) 11:00 |
Podzamcze Nysa - LZS Starowice |
(sb) 11:00 |
Trampkarze IV liga 2 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
LZS Starowice
|
1 | 3 | 11 | - | 3 |
2. |
><
LZS Ścinawa Nyska
|
1 | 3 | 6 | - | 1 |
3. |
><
Jedynka Niemodlin
|
1 | 3 | 5 | - | 2 |
4. |
><
SKS Grodków
|
1 | 3 | 3 | - | 1 |
5. |
><
LKS Goświnowice
|
0 | 0 | 0 | - | 0 |
6. |
><
LZS Domaszkowice
|
1 | 0 | 1 | - | 3 |
7. |
><
Podzamcze Nysa
|
1 | 0 | 2 | - | 5 |
8. |
><
Atom Grądy
|
1 | 0 | 1 | - | 6 |
9. |
><
Czarni Otmuchów
|
1 | 0 | 3 | - | 11 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 | |
---|---|
UKS AP Eight Opole - TOR Dobrzeń |
0-8 |
Olimpia Lewin Brzeski - Pogoń Łosiów |
3-3 |
ULKS Chrościna - LZS Grudzice |
2-1 |
Orzeł Olszanka - UKS Opole |
2-6 |
UKS Brzeg - GKS Komprachcice |
10-0 |
Kolejka 2 | |
Orzeł Olszanka - ULKS Chrościna |
(sb) 10:00 |
LZS Grudzice - UKS Brzeg |
(sb) 10:00 |
GKS Komprachcice - Olimpia Lewin Brzeski |
(sb) 10:00 |
Pogoń Łosiów - UKS AP Eight Opole |
(sb) 10:00 |
UKS Opole - TOR Dobrzeń |
(sb) 11:00 |
Trampkarze IV liga 3 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
UKS Brzeg
|
1 | 3 | 10 | - | 0 |
2. |
><
TOR Dobrzeń
|
1 | 3 | 8 | - | 0 |
3. |
><
UKS Opole
|
1 | 3 | 6 | - | 2 |
4. |
><
ULKS Chrościna
|
1 | 3 | 2 | - | 1 |
5. |
><
Olimpia Lewin Brzeski
|
1 | 1 | 3 | - | 3 |
><
Pogoń Łosiów
|
1 | 1 | 3 | - | 3 | |
7. |
><
LZS Grudzice
|
1 | 0 | 1 | - | 2 |
8. |
><
Orzeł Olszanka
|
1 | 0 | 2 | - | 6 |
9. |
><
UKS AP Eight Opole
|
1 | 0 | 0 | - | 8 |
10. |
><
GKS Komprachcice
|
1 | 0 | 0 | - | 10 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 | |
---|---|
Młodzik Strzelce Op. - UKS Turawa |
1-4 |
Pogoń Pludry - LZS Chrząstowice |
0-11 |
Stal Zawadzkie - Start Dobrodzień |
9-0 |
Źródło Krośnica - Jedność Rozmierka |
2-2 |
Kolejka 2 | |
Źródło Krośnica - Stal Zawadzkie |
(sb) 10:00 |
LZS Kadłub - Pogoń Pludry |
(sb) 10:00 |
LZS Chrząstowice - Młodzik Strzelce Op. |
(sb) 10:00 |
Jedność Rozmierka - UKS Turawa |
(sb) 10:00 |
Trampkarze IV liga 4 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
LZS Chrząstowice
|
1 | 3 | 11 | - | 0 |
2. |
><
Stal Zawadzkie
|
1 | 3 | 9 | - | 0 |
3. |
><
UKS Turawa
|
1 | 3 | 4 | - | 1 |
4. |
><
Jedność Rozmierka
|
1 | 1 | 2 | - | 2 |
><
Źródło Krośnica
|
1 | 1 | 2 | - | 2 | |
6. |
><
LZS Kadłub
|
0 | 0 | 0 | - | 0 |
7. |
><
Młodzik Strzelce Op.
|
1 | 0 | 1 | - | 4 |
8. |
><
Start Dobrodzień
|
1 | 0 | 0 | - | 9 |
9. |
><
Pogoń Pludry
|
1 | 0 | 0 | - | 11 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 | |
---|---|
Fortuna Głogówek - LZS Racławiczki |
9-0 |
MKS II Gogolin - Unia Krapkowice |
- |
LZS Przywory - LZS Raszowa |
5-0 |
Unia II Krapkowice - Orzeł Źlinice |
- |
Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - LZS Walce |
3-0 |
Kolejka 2 | |
Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Unia II Krapkowice |
(sb) 10:00 |
Orzeł Źlinice - LZS Przywory |
(sb) 10:00 |
Unia Krapkowice - Fortuna Głogówek |
(sb) 10:00 |
LZS Walce - LZS Racławiczki |
- |
LZS Raszowa - MKS II Gogolin |
- |
Trampkarze IV liga 5 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Fortuna Głogówek
|
1 | 3 | 9 | - | 0 |
2. |
><
LZS Przywory
|
1 | 3 | 5 | - | 0 |
3. |
><
Koksownik (Ruch) Zdzieszowice
|
1 | 3 | 3 | - | 0 |
4. |
><
MKS II Gogolin
|
0 | 0 | 0 | - | 0 |
><
Orzeł Źlinice
|
0 | 0 | 0 | - | 0 | |
><
Unia II Krapkowice
|
0 | 0 | 0 | - | 0 | |
><
Unia Krapkowice
|
0 | 0 | 0 | - | 0 | |
8. |
><
LZS Walce
|
1 | 0 | 0 | - | 3 |
9. |
><
LZS Raszowa
|
1 | 0 | 0 | - | 5 |
10. |
><
LZS Racławiczki
|
1 | 0 | 0 | - | 9 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 | |
---|---|
AP Kędzierzyn - Odra Koźle |
1-3 |
Włókniarz Kietrz - Football Academy Kędzierzyn |
1-4 |
Cukrownik Baborów - LZS Lisięcice |
23-0 |
Polonia Głubczyce - LUKS SP Ujazd |
2-3 |
LZS Ujazd - Śląsk Reńska Wieś |
2-6 |
Kolejka 2 | |
Włókniarz Kietrz - Polonia Głubczyce |
(sb) 10:00 |
LUKS SP Ujazd - Cukrownik Baborów |
(sb) 10:00 |
LZS Lisięcice - LZS Ujazd |
(sb) 10:00 |
Śląsk Reńska Wieś - AP Kędzierzyn |
(sb) 10:00 |
Football Academy Kędzierzyn - Odra Koźle |
(sb) 10:00 |
Trampkarze IV liga 6 wiosna | ||||||
---|---|---|---|---|---|---|
1. |
><
Cukrownik Baborów
|
1 | 3 | 23 | - | 0 |
2. |
><
Śląsk Reńska Wieś
|
1 | 3 | 6 | - | 2 |
3. |
><
Football Academy Kędzierzyn
|
1 | 3 | 4 | - | 1 |
4. |
><
Odra Koźle
|
1 | 3 | 3 | - | 1 |
5. |
><
LUKS SP Ujazd
|
1 | 3 | 3 | - | 2 |
6. |
><
Polonia Głubczyce
|
1 | 0 | 2 | - | 3 |
7. |
><
AP Kędzierzyn
|
1 | 0 | 1 | - | 3 |
8. |
><
Włókniarz Kietrz
|
1 | 0 | 1 | - | 4 |
9. |
><
LZS Ujazd
|
1 | 0 | 2 | - | 6 |
10. |
><
LZS Lisięcice
|
1 | 0 | 0 | - | 23 |
Terminarz i wyniki |
Kolejka 1 - 2023-09-09
AP Namysłów - Motor Praszka
Hetman Byczyna - LZS Żytniów
LZS Kuniów - LZS Bogacica
LZS Ligota Oleska - Budowlani Strojec
LZS Chocianowice - Start II Namysłów
Kolejka 2 - 2023-09-16
LZS Chocianowice - LZS Ligota Oleska
Budowlani Strojec - LZS Kuniów
LZS Bogacica - Hetman Byczyna
LZS Żytniów - AP Namysłów
Start II Namysłów - Motor Praszka
Kolejka 1 - 2023-09-09
LZS Walce - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice
Orzeł Źlinice - LZS Leśnica
LZS Raszowa - LZS Przywory
Unia Krapkowice - MKS II Gogolin
LZS Racławiczki - Fortuna Głogówek
Kolejka 2 - 2023-09-16
LZS Racławiczki - Unia Krapkowice
MKS II Gogolin - LZS Raszowa
LZS Przywory - Orzeł Źlinice
LZS Leśnica - LZS Walce
Fortuna Głogówek - Koksownik (Ruch) Zdzieszowice
Kolejka 1 - 2023-09-02
Jedność Rozmierka - Źródło Krośnica
Start Dobrodzień - Stal Zawadzkie
pauza - LZS Kotórz
LZS Kadłub - Unia Kolonowskie
Piast II Strzelce Op. - Pogoń Pludry
UKS Turawa - Młodzik Strzelce Op.
Kolejka 2 - 2023-09-09
UKS Turawa - Piast II Strzelce Op.
Pogoń Pludry - LZS Kadłub
Unia Kolonowskie - pauza
LZS Kotórz - Start Dobrodzień
Stal Zawadzkie - Jedność Rozmierka
Młodzik Strzelce Op. - Źródło Krośnica
Kolejka 1 - 2023-09-02
pauza - Orzeł Olszanka
LZS Grudzice - ULKS Chrościna
LZS Żłobizna - UKS Brzeg
GKS Komprachcice - Jedynka Niemodlin
Pogoń Łosiów - Olimpia Lewin Brzeski
TOR Dobrzeń - UKS Opole
Kolejka 2 - 2023-09-09
TOR Dobrzeń - Pogoń Łosiów
Olimpia Lewin Brzeski - GKS Komprachcice
Jedynka Niemodlin - LZS Żłobizna
UKS Brzeg - LZS Grudzice
ULKS Chrościna - pauza
UKS Opole - Orzeł Olszanka
Kolejka 1 - 2023-09-09
Orlik Prudnik - LKS Goświnowice
LZS Ścinawa Nyska - Atom Grądy
SKS Grodków - LZS Domaszkowice
Podzamcze Nysa - Polonia Pogórze
Sparta Paczków - LZS Starowice
Kolejka 2 - 2023-09-16
Sparta Paczków - Podzamcze Nysa
Polonia Pogórze - SKS Grodków
LZS Domaszkowice - LZS Ścinawa Nyska
Atom Grądy - Orlik Prudnik
LZS Starowice - LKS Goświnowice
- LZS Kotórz - LZS Bogacica 11-3
- MKS II Gogolin - LZS Wrzoski 3-2
- Śląsk II Łubniany - Hetman Byczyna 8-1
- Football Academy Kędzierzyn - Orlik Prudnik 3-0
- Koksownik (Ruch) Zdzieszowice - Victoria Żyrowa 1-2
- Atom Grądy - LZS Ścinawa Nyska 5-11
- LZS Ligota Oleska - LZS Rudniki 0-4
- Chemik II Kędzierzyn - LZS Ujazd 1-0
- Podzamcze Nysa - LZS Czarnolas 13-0
- UKS Brzeg - Sparta Paczków 2-9
- Metalowiec Łambinowice - SKS Grodków 7-6
- Ogrodnik Chrościna Nyska - LZS Wawelno 15-1
- Źródło Krośnica - LZS Racławiczki 4-6
- Naprzód Jemielnica - Jedność Rozmierka 3-1
- MKS II Kluczbork - Stal Zawadzkie 6-4