Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Tenis stołowy - IV Katowice
Tenis stołowy IV liga Katowice 1, 2019/2020
Kolejka 7
Orzeł Kozy - ULKTS Pszczyna
4-6
JKTS Jastrzębie - Cukrownik Chybie
5-5
Lesznianka II Leszna Góra - MKS II Czechowice
3-7
LKS Pogórze - Talent Cieszyn
8-2
LITS II Żywiec - KTS Lędziny
5-5

IV liga Katowice 1
1.
>< LKS Pogórze
7 11 48 - 22
2.
>< KTS Lędziny
7 10 39 - 31
3.
>< ULKTS Pszczyna
7 10 43 - 27
4.
>< MKS II Czechowice
7 9 44 - 26
5.
>< Talent Cieszyn
7 8 35 - 35
6.
>< LITS II Żywiec
7 7 35 - 35
7.
>< Orzeł Kozy
7 6 30 - 40
8.
>< Cukrownik Chybie
7 4 25 - 45
9.
>< Lesznianka II Leszna Góra
7 3 28 - 42
10.
>< JKTS Jastrzębie
7 2 23 - 47
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 2, 2019/2020
Kolejka 7
Gwarek Ornontowice - Relaks Wodzisław Śl.
3-7
Tajfun Kuźnia Raciborska - Rój Żory
5-5
Sokół II Orzesze - Gwiazda Skrzyszów
4-6
KS Bojanów - Ogniwo Żory
4-6
Kuźnia II Rybnik - Wilki Wilcza
(cz) 18:00
Kolejka 8
Gwiazda Skrzyszów - Gwarek Ornontowice
(śr) 18:00

IV liga Katowice 2
1.
>< Gwiazda Skrzyszów
7 14 56 - 14
2.
>< Sokół II Orzesze
8 14 58 - 22
3.
>< Ogniwo Żory
8 12 50 - 30
4.
>< Kuźnia II Rybnik
6 8 34 - 26
5.
>< KS Bojanów
7 6 35 - 35
6.
>< Relaks Wodzisław Śl.
7 6 30 - 40
7.
>< Wilki Wilcza
6 4 27 - 33
8.
>< Gwarek Ornontowice
7 4 24 - 46
9.
>< Rój Żory
7 1 23 - 47
10.
>< Tajfun Kuźnia Raciborska
7 1 13 - 57
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 3, 2019/2020
Kolejka 7
MCKS Czeladź - AZS Katowice
4-6
Skarbek III Tarnowskie Góry - Grom Poczesna
6-4
Waluś Konopiska - Milenium Myszków
4-6
Viret II Zawiercie - Unia Kalety
-
Ikar Mierzęcice - Skarbek II Tarnowskie Góry
1-9

IV liga Katowice 3
1.
>< Skarbek II Tarnowskie Góry
7 14 59 - 11
2.
>< Skarbek III Tarnowskie Góry
7 10 38 - 32
3.
>< Grom Poczesna
7 10 50 - 20
4.
>< MCKS Czeladź
7 8 42 - 28
5.
>< Viret II Zawiercie
6 8 35 - 25
6.
>< Unia Kalety
6 7 35 - 25
7.
>< AZS Katowice
7 6 32 - 38
8.
>< Milenium Myszków
7 3 20 - 50
9.
>< Ikar Mierzęcice
7 2 18 - 52
10.
>< Waluś Konopiska
7 0 11 - 59
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 4, 2019/2020
Kolejka 5
Młodość Rudno - KTS IV Gliwice
(śr) 18:00
Kolejka 7
Tajfun Ligota Łabędzka - Quo Vadis Makoszowy
-
Młodość Rudno - Feniks Pyskowice
9-1
Strażak Mikołów - KTS III Gliwice
4-6
Naprzód Świbie - KTS IV Gliwice
0-10
STS Żernica - Wolej Ruda Śl.
(śr) 17:30

IV liga Katowice 4
1.
>< KTS III Gliwice
7 13 52 - 18
2.
>< KTS IV Gliwice
6 11 47 - 13
3.
>< Młodość Rudno
6 10 40 - 20
4.
>< Strażak Mikołów
7 8 40 - 30
5.
>< Quo Vadis Makoszowy
6 7 34 - 26
6.
>< Wolej Ruda Śl.
6 6 30 - 30
7.
>< Feniks Pyskowice
7 4 26 - 44
8.
>< Tajfun Ligota Łabędzka
6 2 21 - 39
9.
>< Naprzód Świbie
7 2 15 - 55
10.
>< STS Żernica
6 1 15 - 45
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 10:52
Terminarz - IV liga Katowice 1

Kolejka 1 - 2018-09-19
ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków
Liswarta Lisów - Wilki Wilcza
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy
KS Częstochowa - AZS Katowice
AZS Gliwice - Unia Kalety
Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice
KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice

Kolejka 2 - 2018-09-26
Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka
Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów
Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry
AZS Katowice - Strażak Mikołów
Unia Kalety - KS Częstochowa
Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice
Feniks Pyskowice - Grom Poczesna
Milenium Myszków - KTS II Gliwice

 
Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 10:52

Terminarz - IV liga Katowice 2

Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory

Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice

 


© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!