LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Tenis stołowy - IV Katowice
Tenis stołowy IV liga Katowice 1, 2020/2021
Kolejka 8
Orzeł Kozy - ULKTS II Pszczyna
9-1
Olimpijczyk Gilowice - MKS II Czechowice
(śr) 18:00
ULKTS Pszczyna - Lesznianka Leszna Góra
(cz) 18:30
Talent Cieszyn - JKTS Jastrzębie
(cz) 19:00
Cukrownik Chybie - LITS II Żywiec
(pt) 18:00

IV liga Katowice 1
1.
>< ULKTS Pszczyna
6 12 44 - 16
2.
>< Orzeł Kozy
8 11 51 - 29
3.
>< Cukrownik Chybie
7 10 45 - 25
4.
>< MKS II Czechowice
6 8 42 - 18
5.
>< Talent Cieszyn
4 5 22 - 18
6.
>< JKTS Jastrzębie
7 5 27 - 43
7.
>< Lesznianka Leszna Góra
5 4 23 - 27
8.
>< LITS II Żywiec
6 4 23 - 37
9.
>< Olimpijczyk Gilowice
7 4 27 - 43
10.
>< ULKTS II Pszczyna
8 1 16 - 64
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 2, 2020/2021
Kolejka 8
Wilki Wilcza - Rój Żory
18:00
Ogniwo Żory - Sokół II Orzesze
(śr) 18:00
Lider Gaszowice - KS II Bojanów
(śr) 18:00
Relaks Wodzisław Śl. - Gwarek Ornontowice
(śr) 18:00
MOSIR Łaziska Górne - KS Bojanów
(cz) 18:00

IV liga Katowice 2
1.
>< KS Bojanów
7 12 48 - 22
2.
>< MOSIR Łaziska Górne
6 10 42 - 18
3.
>< Ogniwo Żory
7 9 43 - 27
4.
>< Sokół II Orzesze
3 6 23 - 7
5.
>< Wilki Wilcza
7 6 32 - 38
6.
>< Relaks Wodzisław Śl.
5 6 27 - 23
7.
>< Gwarek Ornontowice
7 4 22 - 48
8.
>< Rój Żory
5 4 24 - 26
9.
>< Lider Gaszowice
7 3 22 - 48
10.
>< KS II Bojanów
6 0 17 - 43
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 3, 2020/2021
Kolejka 7
Grom Poczesna - Skarbek III Tarnowskie Góry
(cz) 18:30
Kolejka 8
KTS Lędziny - Viret II Zawiercie
-
UKS Siewierz - Grom Poczesna
(śr) 17:30
Skarbek III Tarnowskie Góry - Unia Kalety
(śr) 18:00
AZS Katowice - KTS II Lędziny
(śr) 18:00
Ikar Mierzęcice - MCKS Czeladź
(pt) 17:30
Kolejka 9
Ikar Mierzęcice - Skarbek III Tarnowskie Góry
17:30

IV liga Katowice 3
1.
>< MCKS Czeladź
7 10 41 - 29
2.
>< UKS Siewierz
6 8 34 - 26
3.
>< Grom Poczesna
5 7 29 - 21
4.
>< AZS Katowice
6 7 32 - 28
5.
>< Skarbek III Tarnowskie Góry
5 7 29 - 21
6.
>< Unia Kalety
7 6 32 - 38
7.
>< KTS Lędziny
6 5 31 - 29
8.
>< Viret II Zawiercie
5 5 26 - 24
9.
>< KTS II Lędziny
6 3 24 - 36
10.
>< Ikar Mierzęcice
7 2 22 - 48
Terminarz i wyniki
Tenis stołowy IV liga Katowice 4, 2020/2021
Kolejka 8
Młodość Rudno - AZS Gliwice
(śr) 17:30
Quo Vadis Makoszowy - Naprzód Świbie
(śr) 17:30
ULKS Pławniowice - KTS IV Gliwice
(śr) 18:00
Strażak Mikołów - Tajfun Ligota Łabędzka
(śr) 18:00
Wolej Ruda Śl. - Feniks Pyskowice
(śr) 19:00

IV liga Katowice 4
1.
>< KTS IV Gliwice
7 13 52 - 18
2.
>< Feniks Pyskowice
7 10 46 - 24
3.
>< Quo Vadis Makoszowy
6 9 36 - 24
4.
>< Strażak Mikołów
5 6 31 - 19
5.
>< Młodość Rudno
4 5 26 - 14
6.
>< Wolej Ruda Śl.
5 5 28 - 22
7.
>< Naprzód Świbie
4 4 17 - 23
8.
>< Tajfun Ligota Łabędzka
6 4 23 - 37
9.
>< ULKS Pławniowice
7 2 19 - 51
10.
>< AZS Gliwice
7 0 12 - 58
Terminarz i wyniki
FOOTER


Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 10:52
Terminarz - IV liga Katowice 1

Kolejka 1 - 2018-09-19
ATS Ligota Łabędzka - Milenium Myszków
Liswarta Lisów - Wilki Wilcza
Skarbek II Tarnowskie Góry - Skarbek III Tarnowskie Góry
Strażak Mikołów - Quo Vadis Makoszowy
KS Częstochowa - AZS Katowice
AZS Gliwice - Unia Kalety
Grom Poczesna - Ikar Mierzęcice
KTS II Gliwice - Feniks Pyskowice

Kolejka 2 - 2018-09-26
Wilki Wilcza - ATS Ligota Łabędzka
Skarbek III Tarnowskie Góry - Liswarta Lisów
Quo Vadis Makoszowy - Skarbek II Tarnowskie Góry
AZS Katowice - Strażak Mikołów
Unia Kalety - KS Częstochowa
Ikar Mierzęcice - AZS Gliwice
Feniks Pyskowice - Grom Poczesna
Milenium Myszków - KTS II Gliwice

 
Tenis stołowy - IV liga Katowice
wtorek, 11 września 2018 10:52

Terminarz - IV liga Katowice 2

Kolejka 1 - 2018-09-19
Sokół III Orzesze - Relaks Wodzisław Śl.
KS Bojanów - LITS II Żywiec
Talent Cieszyn - Lesznianka Leszna Góra
LUKS Węgierska Górka - Olimpijczyk Gilowice
Gwiazda Skrzyszów - ULKTS Pszczyna
KTS Lędziny - AKS II Mikołów
Orzeł Kozy - Ogniwo Żory
MKS II Czechowice - Rój Żory

Kolejka 2 - 2018-09-26
LITS II Żywiec - Sokół III Orzesze
Lesznianka Leszna Góra - KS Bojanów
Olimpijczyk Gilowice - Talent Cieszyn
ULKTS Pszczyna - LUKS Węgierska Górka
AKS II Mikołów - Gwiazda Skrzyszów
Ogniwo Żory - KTS Lędziny
Rój Żory - Orzeł Kozy
Relaks Wodzisław Śl. - MKS II Czechowice

 


© 2020 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!