Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Koszykówka - II liga
Koszykówka II liga, 2019/2020
Kolejka 30
MOSiR Krosno - Pogoń Prudnik
-
AZS Opole - Kotwica Kołobrzeg
-
WKK Wrocław - Księżak Łowicz
-
Sokół Łańcut - Basket Poznań
-
GKS Tychy - Nysa Kłodzko
-
Górnik Wałbrzych - Znicz Pruszków
-

II liga
1.
>< Górnik Wałbrzych
23 41 1886 - 1752
2.
>< Czarni Słupsk
24 40 2012 - 1882
3.
>< WKK Wrocław
23 39 1983 - 1877
4.
>< Sokół Łańcut
24 39 2075 - 1962
5.
>< Księżak Łowicz
23 36 2053 - 2055
6.
>< Znicz Pruszków
24 35 1862 - 1945
7.
>< MOSiR Krosno
23 35 1843 - 1777
8.
>< GKS Tychy
24 35 1983 - 2002
9.
>< Pogoń Prudnik
24 35 2003 - 2018
10.
>< Polonia Leszno
24 34 1976 - 2015
11.
>< Basket Poznań
23 32 1817 - 1851
12.
>< Nysa Kłodzko
23 31 1788 - 1931
13.
>< AZS Opole
23 30 1958 - 2066
14.
>< Kotwica Kołobrzeg
23 30 1871 - 1977
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - II liga
wtorek, 03 września 2019 19:23
Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2019-09-28
Polonia Leszno - Górnik Wałbrzych
Znicz Pruszków - SKK Kutno
Czarni Słupsk - Nysa Kłodzko
GKS Tychy - Basket Poznań
Księżak Łowicz - Sokół Łańcut
WKK Wrocław - Kotwica Kołobrzeg
AZS Opole - Pogoń Prudnik

Kolejka 2 - 2019-10-05
MOSiR Krosno - AZS Opole
Pogoń Prudnik - WKK Wrocław
Kotwica Kołobrzeg - Księżak Łowicz
Sokół Łańcut - GKS Tychy
Basket Poznań - Czarni Słupsk
Nysa Kłodzko - Znicz Pruszków
SKK Kutno - Polonia Leszno

 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 13 sierpnia 2018 09:41

Terminarz - II liga

Kolejka 1 - 2018-09-29
Basket Poznań - Kotwica Kołobrzeg
Górnik Wałbrzych - Pogoń Prudnik
AGH Kraków - Czarni Słupsk
Księżak Łowicz - Astoria Bydgoszcz
SKK Siedlce - WKK Wrocław
GKS Tychy - Sokół Łańcut
Śląsk Wrocław - SKK Kutno
Polonia Leszno - Znicz Pruszków

Kolejka 2 - 2018-10-06
Znicz Pruszków - Śląsk Wrocław
SKK Kutno - GKS Tychy
Sokół Łańcut - SKK Siedlce
WKK Wrocław - Księżak Łowicz
Astoria Bydgoszcz - AGH Kraków
Czarni Słupsk - Górnik Wałbrzych
Pogoń Prudnik - Basket Poznań
Kotwica Kołobrzeg - Polonia Leszno

 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

NYSA KŁODZKO - AZS KRAKÓW 92-90 (19-16, 23-24, 23-17, 14-22, d- 13-11)

Nysa Kłodzko: Michał Lipiński (3), Marcin Kowalski (15), Dominik Rutkowski (12), Marc-Oscar Sanny (4), Mateusz Kasiński (4), Tomasz Stępień (24), Rafał Wojciechowski (6), Marcel Kliniewski, Michał Jodłowski (11), Maksym Kulon (10), Przemysław Malona (3)
AZS Kraków: Piotr Renkiel (2), Michael Hicks (16), Jakub Załucki (8), Michał Baran (14), Marcin Malczyk (13), Jakub Dłuski (5), Aleksander Załucki (9), Patryk Pełka (23), Kacper Stalicki
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

KK WARSZAWA - ZNICZ PRUSZKÓW 63-75 (17-17, 18-28, 15-19, 13-11)

KK Warszawa: Patryk Jankowski, Marek Iwanowicz, Tomasz Jaremkiewicz (11), Paweł Hybiak (5), Michał Wojtyński (24), Tomasz Rudko (8), Dariusz Sarnacki, Damian Zapert (4), Krystian Koźluk (9), Mikołaj Motel (2)
Znicz Pruszków: Adrian Kordalski (15), Mikołaj Stopierzyński (14), Bartłomiej Ornoch (4), Tomasz Madziar (11), Wojciech Hałas (3), Robert Cetnar (6), Daniel Olszewski, Damian Cechniak (10), Andrzej Paszkiewicz (12)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

SPÓJNIA STARGARD SZCZECIŃSKI - POLONIA LESZNO 78-85 (15-26, 24-30, 25-12, 14-17)

Spójnia Stargard Szczeciński: Dawid Bręk (13), Konrad Koziorowicz (2), Wojciech Fraś (8), Alan Czujkowski (8), Karol Pytyś (4), Maciej Raczyński (4), Marcin Dymała (18), Marcel Wilczek (4), Hubert Pabian (17)
Polonia Leszno: Jakub Kobel (11), Radosław Trubacz (11), Kacper Kurkowiak, Stanferd Sanny (6), Kamil Chanas (32), Przemysław Wrona (5), Szymon Milczyński (4), Maciej Rostalski (10), Nikodem Sirijatowicz (6)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

NOTEĆ INOWROCŁAW - GKS TYCHY 72-78 (22-26, 12-24, 20-20, 18-8)

Noteć Inowrocław: Kamil Michalski (14), Dawid Adamczewski, Łukasz Paul (10), Grzegorz Małecki (8), Seweryn Sroczyński (2), Adam Lisewski (2), Mateusz Marciniak (5), Wojciech Żurawski (12), Marcin Rzosiński, Kamil Maciejewski (2), Damian Szczepanik (12), Aleksander Filipiak (5)
GKS Tychy: Damian Szymczak (10), Filip Małgorzaciak (18), Piotr Hałas, Michał Jankowski (10), Norbert Kulon (9), Marcin Kowalewski (11), Dawid Słupiński (6), Tomasz Deja (5), Jakub Fenrych (5), Kacper Majka (4)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

SIARKA TARNOBRZEG - SKK SIEDLCE 81-95 (15-14, 21-25, 20-32, 25-24)

Siarka Tarnobrzeg: Wiktor Sewioł (13), Jakub Stanios (18), Mateusz Gazarkiewicz (5), Filip Czyżnielewski (24), Artur Pabianek (17), Dawid Rypiński (4), Paweł Nowicki
SKK Siedlce: Karol Obarek (7), Marcin Nędzi (4), Mateusz Migała (5), Rafał Król (10), Dawid Kołodziński, Rafał Sobiło (9), Kamil Czosnowski (15), Paweł Lewandowski (8), Rafał Stefanik (10), Bartosz Wróbel (22), Rafał Rajewicz (5)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

POGOŃ PRUDNIK - BASKET POZNAŃ 93-97 (26-22, 26-23, 20-32, 21-20)

Pogoń Prudnik: Jakub Krawczyk (6), Paweł Bogdanowicz (20), Rafał Malitka (4), Grzegorz Mordzak (12), Patryk Garwol (11), Tomasz Nowakowski (5), Wiktor Czyżewski (4), Tomasz Prostak (18), Patryk Nowerski (11), Maciej Strzelecki (2)
Basket Poznań: Mariusz Konopatzki (8), Michał Samsonowicz (1), Jakub Fiszer (10), Dawid Gruszczyński, Filip Struski (34), Tomasz Smorawiński (2), Adam Metelski (6), Mikołaj Czyż (4), Mikołaj Kurpisz (18), Piotr Wieloch (14)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

ASTORIA BYDGOSZCZ - ŚLĄSK WROCŁAW 73-71 (22-17, 13-19, 16-19, 22-16)

Astoria Bydgoszcz: Patryk Gospodarek (7), Jakub Kondraciuk (2), Bogdan Kornijec (3), Dorian Szyttenholm (5), Michał Aleksandrowicz (11), Mateusz Fatz (6), Paweł Śpica (27), Łukasz Frąckiewicz (12)
Śląsk Wrocław: Karol Kutta (3), Tomasz Żeleźniak (3), Jakub Musiał (15), Aleksander Dziewa (18), Adrian Mroczek-Truskowski, Mikołaj Ratajczak (2), Mateusz Stawiak (1), Karol Michałek (7), Jan Grzeliński (22)
 
Koszykówka - II liga
poniedziałek, 09 kwietnia 2018 00:00

SKK KUTNO - SOKÓŁ ŁAŃCUT 58-78 (14-21, 16-17, 14-29, 14-11)

SKK Kutno: Michał Marek (15), Mateusz Zębski (5), January Sobczak (2), Szymon Pawlak, Arkadiusz Kobus (4), Przemysław Tradecki, Tomasz Wojdyła (10), Mateusz Ćwirko-Godycki (2), Damian Antczak (2), Mateusz Szwed (5), Damian Janiak (8), Bartosz Majewski (5)
Sokół Łańcut: Adrian Inglot (3), Rafał Kulikowski (16), Kamil Zywert (6), Bartłomiej Karolak, Adrian Warszawski (7), Szymon Dziedzic, Maciej Klima (6), Marek Zywert (24), Maciej Parszewski (4), Artur Włodarczyk (12)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 01 kwietnia 2018 02:52

BASKET POZNAŃ - SIARKA TARNOBRZEG 84-71 (25-19, 13-14, 24-25, 22-13)

Basket Poznań: Mariusz Konopatzki (2), Michał Samsonowicz, Marcin Tomaszewski, Jakub Fiszer (8), Dawid Gruszczyński, Filip Struski (16), Tomasz Smorawiński, Adam Metelski (17), Mikołaj Czyż (6), Mikołaj Kurpisz (24), Piotr Wieloch (11)
Siarka Tarnobrzeg: Wiktor Sewioł (10), Jakub Stanios (17), Mateusz Gazarkiewicz (8), Filip Czyżnielewski (11), Artur Pabianek (12), Dawid Rypiński (3), Paweł Nowicki (10)
 
Koszykówka - II liga
niedziela, 01 kwietnia 2018 02:52

POLONIA LESZNO - KK WARSZAWA 96-65 (24-16, 26-20, 23-9, 23-20)

Polonia Leszno: Jakub Kobel (17), Radosław Trubacz (10), Kacper Kurkowiak (7), Stanferd Sanny (16), Kamil Chanas (11), Przemysław Wrona (5), Szymon Milczyński (4), Maciej Rostalski (16), Nikodem Sirijatowicz (10), Adam Krajewski
KK Warszawa: Patryk Jankowski, Marek Iwanowicz (14), Tomasz Jaremkiewicz (7), Michał Wojtyński (6), Tomasz Rudko (2), Jakub Pietkiewicz, Dariusz Sarnacki, Kirył Dziatczuk, Damian Zapert (9), Krystian Koźluk (17), Mikołaj Motel (10)
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 46

© 2020 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!