LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Koszykówka - IV liga
Koszykówka IV liga Katowice, 2020/2021
Kolejka 14
MOSM Bytom - Pogoń Ruda Śl.
65-77
MCKS Czeladź - AZS Katowice
65-67
KKS Katowice - Basket Cieszyn
76-63

IV liga Katowice
1.
>< KKS Katowice
1 2 76 - 63
2.
>< Pogoń Ruda Śl.
1 2 77 - 65
3.
>< AZS Katowice
1 2 67 - 65
4.
>< MCKS Czeladź
1 1 65 - 67
5.
>< MOSM Bytom
1 1 65 - 77
6.
>< Basket Cieszyn
1 1 63 - 76
7.
>< GKS II Tychy
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Koszykówka IV liga - playoff, 2018/2019
Kolejka 2
PGKiM Ozimek - AZS Gliwice
50-83
MKS Strzelce Op. - MKKS Rybnik
44-112
Stal Brzeg - Ofensywa Racibórz
82-112

Koszykówka IV liga Katowice, 2018/2019
Kolejka 14
MKKS Rybnik - GTK Gliwice
103-58
AZS Gliwice - Ofensywa Racibórz
87-78
Żak Żory - MOSM Bytom
106-100
AZS Katowice - MCKS Czeladź
77-79

IV liga Katowice
1.
>< MKKS Rybnik
14 28 1330 - 836
2.
>< Ofensywa Racibórz
14 24 1212 - 1109
3.
>< GTK Gliwice
14 21 1023 - 980
4.
>< AZS Gliwice
14 21 988 - 1043
5.
>< MCKS Czeladź
14 20 994 - 1089
6.
>< MOSM Bytom
14 19 1067 - 1176
7.
>< AZS Katowice
14 18 1098 - 1212
8.
>< Żak Żory
14 17 1053 - 1320
Terminarz i wyniki
Koszykówka IV liga Opole, 2018/2019
Kolejka 10
AZS Opole - Smyk Prudnik
71-96
PGKiM Ozimek - Akademia Sportowa Lubliniec
92-67
MKS Strzelce Op. - Stal Brzeg
71-73

IV liga Opole
1.
>< PGKiM Ozimek
10 17 819 - 678
2.
>< Stal Brzeg
10 17 823 - 756
3.
>< Akademia Sportowa Lubliniec
9 15 837 - 747
4.
>< Smyk Prudnik
9 15 740 - 677
5.
>< MKS Strzelce Op.
10 13 755 - 781
6.
>< AZS Opole
10 10 612 - 947
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 19 marca 2018 17:55

AZS II KATOWICE - MKS ZABRZE 63-71 (16-7, 18-26, 13-21, 16-17)

Katowice II: Michał Paluch, Klaudiusz Borowski (2), Piotr Adamus (5), Łukasz Kłaczek (9), Paweł Christ (2), Filip Pawełka (16), Stanisław Heliński (15), Kacper Jarek, Karol Dudek, Jakub Siewniak (4), Tomasz Krzymiński (10), Kacper Roter
Zabrze: Szymon Tobiasz (5), Jacek Nowak, Mateusz Poloczek (12), Michał Spinczyk 6), Szymon Kusyk (3), Szymon Wąsik (31), Grzegorz Nowak, Michał Podulka (8), Jakub Skowroński (2), Michał Chudzik (4)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 18 marca 2018 12:20

ŻAK ŻORY - START DOBRODZIEŃ 68-110 (19-33, 18-37, 13-20, 18-20)

Żory: Kacper Wojciechowski (2), Kacper Czubak, Bartłomiej Szady (17), Kacper Walkowski (6), Paweł Sitek (2), Dawid Trela (2), Patryk Szołtysek (10), Daniel Sekuła (3), Piotr Golc, Paweł Makuła (2), Miłosz Żebrowski (24)
Start: Mariusz Kwasek (26), Michał Czekaj (4), Piotr Górnik (23), Adrian Płaczek (20), Mariusz Rybka (13), Tomasz Sikora (2), Michał Cieślak (4), Łukasz Bąk (13), Dominik Desczyk (3), Marek Nowak (2)

 
Koszykówka - IV liga
piątek, 16 marca 2018 19:23

START DOBRODZIEŃ - AZS II GLIWICE 121-75 (25-13, 34-27, 32-14, 30-21)

Start: Mariusz Kwasek (7), Rafał Desczyk (8), Michał Czekaj (10), Piotr Górnik (6), Wojciech Kotlewski (22), Adrian Płaczek (32), Mariusz Rybka (6), Tomasz Sikora (4), Michał Cieślak, Łukasz Bąk (22), Michał Cieśla, Dominik Desczyk (4)
Gliwice: Sebastian Dukland (5), Jakub Wania (17), Adrian Chrószcz (6), Wiktor Kaniewski (15), Bartosz Matysiak (8), Wojciech Wąsowicz (9), Wojciech Kuśmierz (10), Mateusz Tobiasz, Jakub Złotoś (5)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 04 marca 2018 13:27

ŻAK ŻORY - MKS ZABRZE 63-75 (16-18, 19-20, 9-25, 19-12)

Żory: Kacper Wojciechowski (6), Patryk Szołtysek (3), Kacper Walkowski (5), Paweł Sitek (9), Daniel Sekuła (2), Piotr Golc (2), Paweł Makuła (2), Jakub Pietrzak (15), Miłosz Żebrowski (19), Sebastian Michalczuk
Zabrze: Szymon Tobiasz (2), Jacek Nowak, Karol Korczyk, Jacek Ciężki (6), Michał Spinczyk (4), Szymon Kusyk (4), Szymon Wąsik (25), Grzegorz Nowak, Michał Podulka (13), Jakub Skowroński, Michał Chudzik (21)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 25 lutego 2018 11:56

AZS II KATOWICE - MKKS II RYBNIK 85-75 (24-26, 17-20, 25-15, 19-14)

Katowice II: Michał Paluch (5), Klaudiusz Borowski (7), Piotr Adamus (9), Łukasz Kłaczek (16), Paweł Christ (5), Filip Pawełka (5), Stanisław Heliński (26), Kacper Jarek (2), Karol Dudek (3), Tomasz Krzymiński (7), Kacper Roter
Rybnik II: Krzysztof Kubina (29), Mateusz Rakszawa (3), Błażej Sładek (15), Kacper Majewski (17), Kacper Margiciok (2), Bartosz Karpowicz (4), Paweł Grabowski (5)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 25 lutego 2018 11:53

START DOBRODZIEŃ - MUSTAW BLACHOWNIA 118-80 (27-23, 21-25, 34-13, 36-19)

Start: Mariusz Kwasek (5), Rafał Desczyk (12), Michał Czekaj (8), Piotr Górnik (8), Wojciech Kotlewski (33), Adrian Płaczek (18), Mariusz Rybka (9), Michał Cieślak (4), Łukasz Bąk (10), Michał Cieśla (11), Dominik Desczyk, Marek Nowak
Mustaf: Adrian Łęgowik (7), Mateusz Kowalski (4), Jakub Król (4), Dawid Raszewski (19), Jakub Chorążak (7), Radosław Tomzik (3), Paweł Gałka (4), Szymon Rynkiewicz (24), Michał Kuboszek (8), Mateusz Ordon, Daniel Włudzik

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 10:15

START DOBRODZIEŃ - KKS TARNOWSKIE GÓRY 105-72 (28-22, 26-15, 29-15, 22-20)

Start: Mariusz Kwasek (4), Rafał Desczyk (8), Michał Czekaj (5), Piotr Górnik (10), Wojciech Kotlewski (16), Adrian Płaczek (19), Mariusz Rybka (5), Michał Cieślak (2), Łukasz Bąk (23), Michał Cieśla (8), Dominik Desczyk (5), Marek Nowak
Tarnowskie Góry: Kamil Kołodziejczak (2), Łukasz Czompelik, Tomasz Gołuchowski, Szymon Stolarski (2), Cyprian Błaszczyk (14), Szymon Podgórski (20), Andrzej Pisarek, Michał Nikiel (11), Artur Sapiński (11), Filip Kobek (12)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 10:11

AZS II GLIWICE - MKKS II RYBNIK 96-74 (19-21, 24-10, 37-13, 16-30)

Gliwice II: Tomasz Ciba, Sebastian Dukland (12), Jakub Wania (22), Adrian Chrószcz (9), Wiktor Kaniewski (4), Mateusz Łukaszczykiewicz (7), Bartosz Matysiak (5), Łukasz Piwowarczyk (29), Wojciech Wąsowicz (8)
Rybnik II: Maciej Kosiorowski (3), Mateusz Rakszawa (3), Łukasz Wojaczek (2), Rafał Koczy (9), Błażej Sładek (11), Rafał Królikowski (11), Dawid Cieślik, Adam Kuśka (22), Jakub Sikora (11), Paweł Grabowski (2)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 10:04

MKS STRZELCE OP. - OFENSYWA RACIBÓRZ 86-94 (19-17, 24-35, 22-21, 21-21)

Strzelce Op.: Tomasz Bartczak (20), Mariusz Brachaczek (9), Dominik Wieczorek (27), Piotr Kutek, Wiktor Damaszek (13), Maciej Konior (2), Krzysztof Kuzio (15)
Ofensywa: Emil Szwed (18), Adam Zwierzyna (3), Daniel Atłachowicz (6), Roman Jędrzejczak, Przemysław Bednarek (29), Marek Szalc (12), Maciej Brudziana (5), Damian Półtorak, Paweł Barski, Patryk Szklarz (21)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 12 lutego 2018 10:00

ŻAK ŻORY - MUSTAW BLACHOWNIA 90-119 (17-32, 13-22, 34-28, 26-37)

Żory: Kacper Wojciechowski (13), Dominik Pastuszka (3), Kacper Czubak (2), Bartłomiej Szady (7), Paweł Sitek (13), Dawid Trela (6), Patryk Szołtysek (6), Piotr Golc (18), Paweł Makuła (10), Jakub Pietrzak (2), Miłosz Żebrowski (10), Sebastian Michalczuk
Mustaf: Mateusz Kowalski (12), Dawid Raszewski (23), Jakub Chorążak (25), Radosław Tomzik (16), Paweł Gałka (20), Michał Kuboszek (21), Daniel Włudzik (2)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 28 stycznia 2018 21:40

ŻAK ŻORY - KKS TARNOWSKIE GÓRY 42-128 (11-39, 13-26, 12-29, 6-34)

Żory: Kacper Wojciechowski (5), Dominik Pastuszka, Kacper Czubak (3), Iwo Rybiński, Paweł Sitek (4), Dawid Trela (2), Patryk Szołtysek, Daniel Sekuła (2), Piotr Golc (19), Paweł Makuła (2), Miłosz Żebrowski (5), Sebastian Michalczuk
Tarnowskie Góry: Kamil Kołodziejczak (10), Łukasz Czompelik (13), Tomasz Gołuchowski (4), Szymon Stolarski (5), Cyprian Błaszczyk (16), Szymon Podgórski (8), Dawid Gambusz (13), Andrzej Pisarek (2), Michał Nikiel (31), Artur Sapiński (9), Filip Kobek (5), Adam Wilkin (12)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 28 stycznia 2018 21:36

MKKS II RYBNIK - MUSTAW BLACHOWNIA 80-104 (23-28, 24-22, 22-29, 11-25)

Rybnik II: Igor Lewandowski (2), Mateusz Rakszawa (9), Łukasz Wojaczek (2), Rafał Królikowski (19), Kacper Majewski (9), Dawid Cieślik, Adam Kuśka (31), Jakub Sikora (6), Paweł Grabowski (2)
Mustaf: Mateusz Kowalski (14), Jakub Król, Dawid Raszewski (11), Jakub Chorążak (15), Radosław Tomzik (10), Szymon Rynkiewicz (36), Michał Kuboszek (11), Mateusz Bajor (3), Mateusz Ordon (2), Daniel Włudzik (2)

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna ostatnia

Strona 2 z 7

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!