LigaNetPl

Back Home

LigaNetPl

Koszykówka - IV liga
Koszykówka IV liga Katowice, 2020/2021
Kolejka 14
MOSM Bytom - Pogoń Ruda Śl.
65-77
MCKS Czeladź - AZS Katowice
65-67
KKS Katowice - Basket Cieszyn
76-63

IV liga Katowice
1.
>< KKS Katowice
1 2 76 - 63
2.
>< Pogoń Ruda Śl.
1 2 77 - 65
3.
>< AZS Katowice
1 2 67 - 65
4.
>< MCKS Czeladź
1 1 65 - 67
5.
>< MOSM Bytom
1 1 65 - 77
6.
>< Basket Cieszyn
1 1 63 - 76
7.
>< GKS II Tychy
0 0 0 - 0
Terminarz i wyniki
Koszykówka IV liga - playoff, 2018/2019
Kolejka 2
PGKiM Ozimek - AZS Gliwice
50-83
MKS Strzelce Op. - MKKS Rybnik
44-112
Stal Brzeg - Ofensywa Racibórz
82-112

Koszykówka IV liga Katowice, 2018/2019
Kolejka 14
MKKS Rybnik - GTK Gliwice
103-58
AZS Gliwice - Ofensywa Racibórz
87-78
Żak Żory - MOSM Bytom
106-100
AZS Katowice - MCKS Czeladź
77-79

IV liga Katowice
1.
>< MKKS Rybnik
14 28 1330 - 836
2.
>< Ofensywa Racibórz
14 24 1212 - 1109
3.
>< GTK Gliwice
14 21 1023 - 980
4.
>< AZS Gliwice
14 21 988 - 1043
5.
>< MCKS Czeladź
14 20 994 - 1089
6.
>< MOSM Bytom
14 19 1067 - 1176
7.
>< AZS Katowice
14 18 1098 - 1212
8.
>< Żak Żory
14 17 1053 - 1320
Terminarz i wyniki
Koszykówka IV liga Opole, 2018/2019
Kolejka 10
AZS Opole - Smyk Prudnik
71-96
PGKiM Ozimek - Akademia Sportowa Lubliniec
92-67
MKS Strzelce Op. - Stal Brzeg
71-73

IV liga Opole
1.
>< PGKiM Ozimek
10 17 819 - 678
2.
>< Stal Brzeg
10 17 823 - 756
3.
>< Akademia Sportowa Lubliniec
9 15 837 - 747
4.
>< Smyk Prudnik
9 15 740 - 677
5.
>< MKS Strzelce Op.
10 13 755 - 781
6.
>< AZS Opole
10 10 612 - 947
Terminarz i wyniki
FOOTER


Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 27 listopada 2017 11:42

MCKS CZELADŹ - AKS KATOWICE 65-100 (14-23, 21-30, 16-17, 14-30)

Czeladź: Adam Dziedzic, Jonatan Najman (25), Kamil Kruk, Łukasz Zarzycki, Michał Jasiówka (2), Jarosław Krawiec (17), Szymon Wojtyczka (1), Djamel Benlazereg (6), Damian Krawczyk (9), Mateusz Keler, Grzegorz Rosiński, Szymon Rosół (5)
Katowice: Jakub Nowak (16), Szymon Barteczko, Artur Donerstag (18), Jakub Stróżczyk (6), Jakub Maroń (8), Kacper Bielecki (9), Sebastian Wojciechowski (11), Szymon Kukuczka (9), Rafał Palacz (7), Miłosz Otrzonsek (9), Łukasz Lewiński (3), Mateusz Koch (4)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 27 listopada 2017 11:39

START DOBRODZIEŃ - MKKS II RYBNIK 87-76 (12-26, 20-13, 33-18, 22-19)

Start: Rafał Desczyk (6), Piotr Górnik (11), Wojciech Kotlewski (26), Adrian Płaczek (8), Mariusz Rybka (11), Michał Cieślak (2), Łukasz Bąk, Michał Cieśla (23), Dominik Desczyk, Marek Nowak
Rybnik II: Jakub Twaróg (9), Marek Sidor (6), Adam Kuśka (8), Maciej Kosiorowski (12), Łukasz Wojaczek, Błażej Sładek (6), Edmund Tomko (6), Rafał Królikowski (20), Mateusz Rakszawa (3), Jakub Sikora (6)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 27 listopada 2017 11:36

MKS ZABRZE - ŻAK ŻORY 84-62 (18-15, 24-15, 25-19, 17-13)

Zabrze: Szymon Tobiasz, Jacek Nowak, Mateusz Poloczek (9), Bartosz Kowalczyk (13), Michał Spinczyk (14), Szymon Kusyk (5), Szymon Wąsik (18), Grzegorz Nowak, Michał Podulka (5), Jakub Skowroński (2), Mikołaj Adamczak, Michał Chudzik (18)
Żory: Kacper Wojciechowski, Dawid Trela (8), Bartłomiej Szady (12), Kacper Walkowski (13), Piotr Golc (2), Paweł Makuła (6), Jakub Pietrzak, Miłosz Żebrowski (11), Maciej Łatka (7), Piotr Palczewski (3)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 19 listopada 2017 12:46

MKKS II RYBNIK - AZS II KATOWICE 61-95 (16-21, 13-24, 17-31, 15-19)

Rybnik II: Igor Lewandowski (5), Łukasz Wojaczek (8), Adam Kuśka (6), Maciej Kosiorowski (2), Jakub Twaróg (4), Błażej Sładek (9), Kacper Majewski (6), Mateusz Rakszawa (3), Jakub Sikora (8), Paweł Grabowski (10)
Katowice II: Kacper Kłaczek (12), Michał Paluch (4), Klaudiusz Borowski (7), Łukasz Kłaczek (11), Paweł Christ (13), Stanisław Heliński (15), Kamil Augustynowicz (7), Kacper Jarek (6), Filip Stachura (7), Karol Dudek (3), Tomasz Krzymiński (10)

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 19 listopada 2017 12:42

AZS II GLIWICE - ŻAK ŻORY 77-57 (18-18, 26-15, 14-10, 19-14)

Gliwice II: Mateusz Pomaranik, Jakub Złotoś (2), Sebastian Dukland (13), Jakub Wania (5), Adrian Chrószcz, Wiktor Kaniewski (5), Mateusz Łukaszczykiewicz (19), Bartosz Matysiak (11), Łukasz Piwowarczyk (15), Wojciech Wąsowicz (3), Marek Grzegorzewski (4), Mateusz Tobiasz
ŻAK: Marek Bienioszek (7), Kacper Czubak, Kacper Walkowski (4), Paweł Sitek (8), Iwo Rybiński (16), Piotr Golc (6), Bartosz Klimek (8), Paweł Makuła (2), Jakub Pietrzak, Miłosz Żebrowski (4), Maciej Łatka (2), Piotr Palczewski

 
Koszykówka - IV liga
niedziela, 19 listopada 2017 12:39

AKS KATOWICE - MKS STRZELCE OP. 98-42 (34-15, 24-11, 18-11, 22-5)

Katowice: Jakub Nowak (7), Szymon Barteczko (2), Daniel Makowski (2), Artur Donerstag (22), Jakub Stróżczyk (12), Jakub Maroń (1), Miłosz Otrzonsek (15), Szymon Kukuczka (10), Rafał Palacz (16), Andrzej Mazur (9), Kacper Bielecki (2)
Strzelce: Tomasz Bartczak (5), Mariusz Brachaczek, Dominik Wieczorek (12), Piotr Kutek (5), Patryk Kacperak (2), Wojciech Binda, Krzysztof Kuzio (8), Piotr Cebula (4), Wojciech Smoliński (6)

 
Koszykówka - IV liga
wtorek, 07 listopada 2017 11:56

MKS STRZELCE OP. - KKS TARNOWSKIE GÓRY 53-121 (8-31, 16-26, 5-35, 24-29)

Strzelce Op.: Tomasz Bartczak (7), Mariusz Brachaczek, Dominik Wieczorek (17),Patryk Kacperak (6), Piotr Kutek (3), Krzysztof Kuzio (11), Piotr Cebula, Wojciech Smoliński (9)
Tarnowskie Góry: Kamil Kołodziejczak (8), Łukasz Czompelik (13), Tomasz Gołuchowski (6), Szymon Stolarski (6), Cyprian Błaszczyk (13), Szymon Podgórski (18), Dawid Gambusz (10), Andrzej Pisarek (4), Michał Nikiel (23), Artur Sapiński (4), Filip Kobek (6), Adam Wilkin (10)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 30 października 2017 10:56

KKS TARNOWSKIE GÓRY - START DOBRODZIEŃ 67-103 (18-32, 12-19, 12-18, 25-34)

Tarnowskie Góry: Kamil Kołodziejczak (6), Łukasz Czompelik (5), Tomasz Gołuchowski (3), Szymon Stolarski (3), Cyprian Błaszczyk (10), Szymon Podgórski (7), Dawid Gambusz (7), Bogdan Wandzik, Michał Nikiel (7), Artur Sapiński (3), Filip Kobek (6), Adam Wilkin (10)
Start: Mariusz Kwasek (4), Michał Czekaj (24), Piotr Górnik (18), Wojciech Kotlewski (20), Adrian Płaczek (6), Mariusz Rybka (2), Michał Cieślak (6), Michał Cieśla (17), Dominik Desczyk (1), Marek Nowak

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 30 października 2017 10:53

OFENSYWA RACIBÓRZ - MKS STRZELCE OP. 108-64 (27-14, 27-14, 21-14, 33-23)

Ofensywa: Maciej Brudziana (2), Kamil Janko (4), Adam Zwierzyna (8), Oskar Szkurłat (2), Zbigniew Szczepaniak (4), Daniel Atłachowicz (7), Roman Jędrzejczak (2), Przemysław Bednarek (16), Marek Szalc (17), Damian Półtorak (16), Patryk Szklarz (25), Paweł Barski (5)
Strzelce: Grzegorz Sawicki (13), Tomasz Bartczak (5), Wojciech Smoliński (5), Dominik Wieczorek (17), Andrzej Nadybski, Piotr Kutek (6), Patryk Kacperak (5), Alan Szafer (6), Jakub Dulniawka, Krzysztof Kuzio (8), Maciej Konior

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 30 października 2017 10:49

MCKS CZELADŹ - MKS ZABRZE 74-76 (15-14, 21-15,12-18,16-17,10-12)

Czeladź: Adam Dziedzic (7), Jonatan Najman (16), Łukasz Zarzycki (4), Michał Jasiówka (3), Jarosław Krawiec (15), Djamel Benlazereg (9), Damian Krawczyk, Maciej Szkutnik (2), Mateusz Keler, Mikołaj Musiał (15), Grzegorz Rosiński, Szymon Rosół (3)
Zabrze: Szymon Tobiasz (7), Mateusz Poloczek (14), Bartosz Kowalczyk (10), Michał Spinczyk (8), Szymon Kusyk (12), Szymon Wąsik (17), Michał Podulka (3), Jakub Skowroński (5)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 30 października 2017 10:46

MKKS II RYBNIK - AZS II GLIWICE 82-71 (24-20, 22-14, 16-27, 20-10)

Rybnik II: Krzysztof Kubina, Łukasz Wojaczek (6), Nikodem Sarna, Maciej Kosiorowski (7), Jakub Twaróg (28), Kacper Majewski (9), Dawid Cieślik, Andrzej Kiełbasa (11), Mateusz Rakszawa (7), Jakub Sikora (10), Paweł Grabowski (4)
Gliwice II: Mateusz Pomaranik, Tomasz Ciba, Sebastian Dukland (15), Jakub Wania (10), Mateusz Tobiasz, Wiktor Kaniewski (10), Mateusz Łukaszczykiewicz (8), Wojciech Wąsowicz, Wojciech Kuśmierz (17), Marcin Witek (4), Adrian Chrószcz (7)

 
Koszykówka - IV liga
poniedziałek, 23 października 2017 08:44

AKS KATOWICE - ŻAK ŻORY 98-76 (30-19, 25-11, 22-16, 21-30)

Katowice: Jakub Nowak (4), Szymon Tomczak, Daniel Makowski (3), Artur Donerstag (15), Jakub Stróżczyk (11), Jakub Maroń (15), Patryk Polis (2), Miłosz Otrzonsek (5), Szymon Kukuczka (6), Rafał Palacz (21), Andrzej Mazur (15), Mateusz Koch (1)
Żory: Kacper Wojciechowski (6), Marek Bienioszek (14), Kacper Czubak, Bartłomiej Szady (22), Kacper Walkowski (2), Paweł Sitek (2), Krzysztof Strzałkowski (3), Iwo Rybiński (15), Piotr Golc (4), Bartosz Klimek (4), Miłosz Żebrowski, Sebastian Michalczuk (4)

 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 następna ostatnia

Strona 5 z 7

© 2021 LigaNetPl
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!