Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2019/2020
Kolejka 14
Zagłębie Lubin - MKS Lublin
24-20
Gmina Kobierzyce - JKS Jarosław
38-31
AZS Koszalin - Start Elbląg
29-22
Piotrcowia Piotrków Tryb. - Ruch Chorzów
22-24

I liga kobiet
1.
>< MKS Lublin
14 38 394 - 314
2.
>< Zagłębie Lubin
14 32 378 - 324
3.
>< Gmina Kobierzyce
14 27 360 - 341
4.
>< JKS Jarosław
14 20 392 - 400
5.
>< AZS Koszalin
14 20 366 - 343
6.
>< Start Elbląg
14 16 354 - 379
7.
>< Piotrcowia Piotrków Tryb.
14 9 308 - 372
8.
>< Ruch Chorzów
14 6 331 - 410
Terminarz i wyniki
FOOTER

Sokół Orzesze - Jedynka Pszów 6-4
JKTS II Jastrzębie - UKS Siewierz 10-0
MKS Będzin - Czarni Radom 3-1
MOSiR Krosno - GKS Tychy 88-81
ZKS II Zielona Góra - Strzelec Frysztak 2-8
Siódemka Mysłowice - Zagłębie Sosnowiec 20-30
SMS Szczyrk - AZS Opole 2-3
KSZO Ostrowiec - Solna Wieliczka 0-3
Stal Mielec - Karpaty Krosno 3-0
AZS Warszawa - Jastrzębie 3-0
Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin 0-3
Norwid Częstochowa - Victoria Września 3-2
Stal II Ostrów Wlkp. - Śląsk II Wrocław 58-87
Polkąty Kąty Wrocławskie - Basket Nysa 81-70
Sudety Jelenia Góra - KKS Tarnowskie Góry 107-86
Tarnovia Tarnowo Podgórne - Gimbasket Wrocław 82-56
Bayer Leverkusen - Fortuna Düsseldorf 3-0



Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 26 stycznia 2020 02:46

AZS KOSZALIN - START ELBLĄG 29-22 (14-10)

AZS Koszalin: Natalia Volovnyk (7), Iuliia Andriichuk (5), Paula Mazurek (4), Lesia Smolinh (4), Hanna Rycharska (3), Anna MĄczka (2), Gabriela Urbaniak (2), Dominika Han (1), Paulina Tracz (1), Natalia FiloŃczuk, Adrianna Nowicka, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Marta Tomczyk, Martyna BorysŁawska
Start Elbląg: Alona Shupyk (7), Paulina Stapurewicz (5), Tatjana Trbovic (5), Alicja PĘkala (2), Katarzyna Cygan (1), Milena Kaczmarek (1), Hanna Yashchuk (1), Aleksandra Dronzikowska, Aleksandra Orowicz, Wioleta PajĄk, Julia Szulc
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 25 stycznia 2020 20:05

GMINA KOBIERZYCE - JKS JAROSŁAW 38-31 (17-12)

Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (15), Zorica Despodovska (3), Aleksandra Tomczyk (3), Mariola Wiertelak (3), Paulina Ilnicka (2), Andela IvanoviĆ (2), Natalia Janas (2), Aleksandra Kucharska (2), Martyna Michalak (2), Monika Koprowska (1), Elżbieta Piotrowska (1), Julia Walczak (1), Karolina Wicik (1), Beata Kowalczyk, Oliwia Kuriata, Barbara Zima
JKS Jarosław: Moniky Novais bancilon (11), Magda Balsam (6), Natalya Turkalo (4), Olesia Donets (3), Katarzyna Kozimur (3), Julia Pietras (1), Kinga StrÓzik (1), Aleksandra Szymborska (1), Amanda Szymborska (1), Marta Backiel, Dagmara Kulpa, Angelika Luberecka, Karolina Szczurek, Martyna Żukowska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 25 stycznia 2020 20:05

PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - RUCH CHORZÓW 22-24 (-)

Piotrcowia Piotrków Tryb.: Edyta CharzyŃska, Patrycja Ciura, Aleksandra Dorsz, Zuzanna Gajewska, Danielle Joia, Sylwia Klonowska, Natalia KolasiŃska, Daria Opelt, Aleksandra Oreszczuk, Karolina Sarnecka, Lucyna Sobecka, Daria Szynkaruk, Anna Wasilewska
Ruch Chorzów: Patrycja Chojnacka, Klaudia Cygan, Natalia Doktorczyk, Magdalena DraŻyk, Klaudia GrabiŃska, Kaja Gryczewska, Aleksandra Jaroszewska, Karolina Jasinowska, Karolina Kuszka, Żaneta Lipok, Katarzyna MasŁowska, Dominika Nimsz, Agnieszka Piotrkowska, Marcelina PolaŃska, Aleksandra SÓjka, Natalia Stokowiec
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
piątek, 24 stycznia 2020 03:58

ZAGŁĘBIE LUBIN - MKS LUBLIN 24-20 (12-9)

Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (8), Kinga Grzyb (7), Jovana MilojeviĆ (3), Patricia Machado matieli (2), Małgorzata MĄczka (2), Klaudia Pielesz (2), Viktoria Belmas, Małgorzata Buklarewicz, Monika Maliczkiewicz, Patrycja Noga, Zuzanna WaŻna, Monika WĄŻ, Daria Zawistowska, Emilia GaliŃska, Malwina Hartman, Małgorzata TrawczyŃska
MKS Lublin: Natalia Nosek (5), Karolina Kochaniak (4), Dominika WiĘckowska (4), Joanna Szarawaga (3), Patrycja KrÓlikowska (2), Sylwia Matuszczyk (1), Dagmara NocuŃ (1), Gabrijela Besen, Joanna Gadzina, Weronika Gawlik, Aleksandra Olek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 19 stycznia 2020 05:46

RUCH CHORZÓW - AZS KOSZALIN 21-26 (12-14)

Ruch Chorzów: Karolina Jasinowska (4), Agnieszka Piotrkowska (4), Natalia Stokowiec (4), Magdalena DraŻyk (3), Żaneta Lipok (3), Marcelina PolaŃska (3), Patrycja Chojnacka, Natalia Doktorczyk, Kaja Gryczewska, Aleksandra Jaroszewska, Karolina Kuszka, Katarzyna MasŁowska, Dominika Nimsz, Aleksandra SÓjka, Klaudia GrabiŃska, Michalina Gryczewska
AZS Koszalin: Paula Mazurek (8), Dominika Han (6), Iuliia Andriichuk (4), Natalia Volovnyk (3), Adrianna Nowicka (2), Lesia Smolinh (2), Hanna Rycharska (1), Martyna BorysŁawska, Natalia FiloŃczuk, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Marta Tomczyk, Paulina Tracz, Gabriela Urbaniak, Anna MĄczka
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 18 stycznia 2020 23:05

START ELBLĄG - ZAGŁĘBIE LUBIN 21-22 (10-13)

Start Elbląg: Tatjana Trbovic (7), Alona Shupyk (4), Katarzyna Cygan (3), Aleksandra Dronzikowska (3), Milena Kaczmarek (2), Alicja PĘkala (1), Milica Rancic (1), Aleksandra Orowicz, Wioleta PajĄk, Paulina Stapurewicz, Julia Szulc, Hanna Yashchuk
Zagłębie Lubin: Kinga Grzyb (7), Małgorzata MĄczka (6), Adrianna GÓrna (5), Jovana MilojeviĆ (2), Patricia Machado matieli (1), Klaudia Pielesz (1), Viktoria Belmas, Małgorzata Buklarewicz, Malwina Hartman, Monika Maliczkiewicz, Patrycja Noga, Małgorzata TrawczyŃska, Zuzanna WaŻna, Monika WĄŻ, Daria Zawistowska, Emilia GaliŃska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 18 stycznia 2020 23:05

JKS JAROSŁAW - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 26-32 (12-16)

JKS Jarosław: Julia Pietras (8), Magda Balsam (4), Olesia Donets (3), Katarzyna Kozimur (3), Natalya Turkalo (3), Moniky Novais bancilon (2), Martyna Żukowska (2), Kinga StrÓzik (1), Dagmara Kulpa, Annamaria Musakova, Karolina Szczurek, Aleksandra Szymborska, Patrycja BieŃkowska, Amanda Szymborska
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Anna Wasilewska (9), Danielle Joia (6), Edyta CharzyŃska (5), Sylwia Klonowska (4), Lucyna Sobecka (3), Aleksandra Dorsz (2), Aleksandra Oreszczuk (2), Zuzanna Gajewska (1), Patrycja Ciura, Natalia KolasiŃska, Daria Opelt, Karolina Sarnecka
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
środa, 15 stycznia 2020 21:35

MKS LUBLIN - GMINA KOBIERZYCE 25-24 (13-13)

MKS Lublin: Dominika WiĘckowska (9), Karolina Kochaniak (7), Sylwia Matuszczyk (4), Joanna Szarawaga (2), Joanna Gadzina (1), Patrycja KrÓlikowska (1), Natalia Nosek (1), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Dagmara NocuŃ, Aleksandra Olek
Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (7), Monika Koprowska (7), Mariola Wiertelak (4), Andela IvanoviĆ (2), Aleksandra Kucharska (2), Natalia Janas (1), Aleksandra Tomczyk (1), Zorica Despodovska, Paulina Ilnicka, Beata Kowalczyk, Martyna Michalak, Elżbieta Piotrowska, Julia Walczak, Karolina Wicik, Barbara Zima
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 11 stycznia 2020 23:58

PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - AZS KOSZALIN 16-27 (7-16)

Piotrcowia Piotrków Tryb.: Aleksandra Dorsz (3), Aleksandra Oreszczuk (3), Edyta CharzyŃska (2), Patrycja Ciura (2), Danielle Joia (2), Sylwia Klonowska (2), Lucyna Sobecka (2), Zuzanna Gajewska, Natalia KolasiŃska, Daria Opelt, Karolina Sarnecka, Anna Wasilewska
AZS Koszalin: Anna MĄczka (4), Hanna Rycharska (4), Gabriela Urbaniak (4), Natalia Volovnyk (4), Iuliia Andriichuk (3), Lesia Smolinh (3), Dominika Han (2), Martyna BorysŁawska (1), Paula Mazurek (1), Paulina Tracz (1), Natalia FiloŃczuk, Adrianna Nowicka, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Marta Tomczyk
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 11 stycznia 2020 20:37

ZAGŁĘBIE LUBIN - RUCH CHORZÓW 30-29 (18-12)

Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (7), Kinga Grzyb (6), Małgorzata MĄczka (5), Emilia GaliŃska (3), Zuzanna WaŻna (3), Viktoria Belmas (2), Patricia Machado matieli (1), Małgorzata TrawczyŃska (1), Agata Wasiak (1), Daria Zawistowska (1), Małgorzata Buklarewicz, Malwina Hartman, Marketa Hurychova, Monika Maliczkiewicz, Monika WĄŻ, Kinga StanisŁawczyk
Ruch Chorzów: Magdalena DraŻyk (8), Natalia Doktorczyk (5), Agnieszka Piotrkowska (5), Katarzyna MasŁowska (4), Marcelina PolaŃska (3), Joanna Rodak (2), Karolina Jasinowska (1), Natalia Stokowiec (1), Patrycja Chojnacka, Kaja Gryczewska, Dominika Nimsz, Aleksandra SÓjka, Klaudia Cygan, Klaudia GrabiŃska, Michalina Gryczewska, Aleksandra Jaroszewska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 11 stycznia 2020 20:37

GMINA KOBIERZYCE - START ELBLĄG 30-24 (12-14)

Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (9), Karolina Wicik (5), Monika Koprowska (4), Natalia Janas (3), Elżbieta Piotrowska (3), Mariola Wiertelak (3), Andela IvanoviĆ (1), Aleksandra Kucharska (1), Martyna Michalak (1), Paulina Ilnicka, Beata Kowalczyk, Aleksandra Tomczyk, Julia Walczak, Barbara Zima, Zorica Despodovska, Oliwia Kuriata
Start Elbląg: Alona Shupyk (9), Hanna Yashchuk (6), Aleksandra Dronzikowska (3), Alicja PĘkala (2), Tatjana Trbovic (2), Milica Rancic (1), Paulina Stapurewicz (1), Katarzyna Cygan, Milena Kaczmarek, Aleksandra Orowicz, Wioleta PajĄk, Julia Szulc
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
czwartek, 09 stycznia 2020 11:46

JKS JAROSŁAW - MKS LUBLIN 29-29 ► (14-18)

Karne: 3-4

JKS Jarosław: Magda Balsam (8), Moniky Novais bancilon (5), Natalya Turkalo (5), Katarzyna Kozimur (4), Martyna Żukowska (3), Aleksandra Szymborska (2), Olesia Donets (1), Kinga StrÓzik (1), Marta Backiel, Annamaria Musakova, Julia Pietras, Karolina Szczurek, Patrycja BieŃkowska, Angelika Luberecka, Sylwia StrzĘbaŁa, Amanda Szymborska
MKS Lublin: Karolina Kochaniak (8), Joanna Szarawaga (7), Natalia Nosek (4), Dagmara NocuŃ (3), Dominika WiĘckowska (3), Joanna Gadzina (2), Patrycja KrÓlikowska (2), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Sylwia Matuszczyk, Aleksandra Olek
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 1 z 22

© 2020 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!