Serwis Sportowy Liga Polska

Back Home

Serwis Sportowy Liga Polska

MIPHONE
Piłka ręczna - I liga kobiet
Piłka ręczna I liga kobiet, 2019/2020
Kolejka 10
MKS Lublin - Start Elbląg
(sb) 00:00
JKS Jarosław - Ruch Chorzów
(sb) 00:00
Gmina Kobierzyce - AZS Koszalin
(sb) 00:00
Piotrcowia Piotrków Tryb. - Zagłębie Lubin
(sb) 00:00

I liga kobiet
1.
>< MKS Lublin
7 21 197 - 161
2.
>< Zagłębie Lubin
8 18 215 - 178
3.
>< Start Elbląg
8 13 209 - 206
4.
>< Gmina Kobierzyce
8 12 194 - 194
5.
>< AZS Koszalin
7 9 181 - 168
6.
>< JKS Jarosław
7 8 183 - 192
7.
>< Piotrcowia Piotrków Tryb.
8 6 185 - 217
8.
>< Ruch Chorzów
7 3 158 - 206
Terminarz i wyniki
FOOTER

STS II Żernica - Młodość II Rudno 4-6
LITS IV Żywiec - ULKTS II Pszczyna 0-10
LKS Pogórze - Talent Cieszyn 8-2
KS Mysław - Polonia II Bytom 0-10
Polonia Karłowice - Śląsk II Łubniany 4-0
KS Piekary - Nitron Krupski Młyn 0-3 v.o.
Olimpia Lewin Brzeski - Victoria Chrościce 0-3 v.o.
LZS Polanowice - LZS Komorzno 0-3 v.o.
ULKS Pławniowice - ATS Ligota Łabędzka 8-2
Feniks II Pyskowice - AZS II Gliwice 5-5
Zgoda Byczyna - Ikar II Mierzęcice 10-0
UKS Siewierz - Polonia IV Bytom 9-1
Naprzód Świbie - KTS IV Gliwice 0-10
Sokół III Orzesze - Wilki II Wilcza 8-2
Strażak Mikołów - KTS III Gliwice 4-6
Młodość Rudno - Feniks Pyskowice 9-1
MCKS Czeladź - AZS Katowice 4-6



Piłka ręczna - I liga kobiet
sobota, 19 stycznia 2019 20:35

START ELBLĄG - GMINA KOBIERZYCE 28-25 (12-11)

Start Elbląg: Magda Balsam (6), Hanna Yashchuk (5), Aleksandra JĘdrzejczyk (4), Justyna Świerczek (4), Patrycja ŚwierŻewska (4), Barbara ChoromaŃska (3), Joanna Waga (2), Joanna Gadzina, Wioleta PajĄk, Klaudia Powaga, Paulina Stapurewicz, Wiktoria Tarczyluk, Paulina UŚcinowicz, Julia Wtulich
Gmina Kobierzyce: Kinga Jakubowska (5), Beata Skalska (4), Marta DĄbrowska (3), Monika Koprowska (3), Aleksandra Kucharska (3), Julia Walczak (3), Mariola Wiertelak (3), Martyna Michalak (1), Monika CiesiÓŁka, Monika KaŹmierska, Karolina Mokrzka, Elżbieta WesoŁowska, Patrycja KozioŁ, Oliwia Kuriata, Kamila Staszewska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
poniedziałek, 14 stycznia 2019 00:33

ZAGŁĘBIE LUBIN - POGOŃ SZCZECIN 32-26 (19-13)

Zagłębie Lubin: Małgorzata TrawczyŃska (7), Kinga Grzyb (6), Paulina Piechnik (5), Patricia Machado matieli (3), Jovana MilojeviĆ (3), Klaudia Pielesz (3), Zuzanna WaŻna (2), Viktoria Belmas (1), Malwina Hartman (1), Marta RosiŃska (1), Małgorzata Buklarewicz, Adrianna GÓrna, Agnieszka Jochymek, Monika Maliczkiewicz, Agata Wasiak, Monika WĄŻ
Pogoń Szczecin: Ivana Bozovic (6), Ivana Dezic (5), Valentina BlazeviĆ (4), Daria Szynkaruk (4), Daria Zawistowska (3), Natalia Janas (1), Oktawia PŁomiŃska (1), Marlena UrbaŃska (1), Joanna WoŁoszyk (1), Jelena Agbaba, Natalia Krupa, Monika Pruenster
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 13 stycznia 2019 11:13

PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. - RUCH CHORZÓW 41-33 (20-15)

Piotrcowia Piotrków Tryb.: Vladislava Belmas (7), Andela IvanoviĆ (6), Żaneta Senderkiewicz (6), Patrycja Ciura (5), Zuzanna Gajewska (4), Anna Wasilewska (4), Agata Wypych (3), Klaudia Cygan (2), Zorica Despodovska (2), Monika Kopertowska (2), Sylwia Klonowska, Natalia KolasiŃska, Kornelia MaŁecka, Daria Opelt, Aleksandra ZaleŚny, Karolina Sarnecka
Ruch Chorzów: Magdalena DraŻyk (10), Katarzyna MasŁowska (9), Żaneta Lipok (6), Agnieszka Piotrkowska (3), Natalia Doktorczyk (2), Marcelina PolaŃska (1), Aleksandra SÓjka (1), Natalia Stokowiec (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Czarnik, Klaudia GrabiŃska, Sandra Kiel, Karolina Kuszka, Dominika Nimsz, Viktoria Tyszczak, Wiktoria Bednarek
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 13 stycznia 2019 11:13

SUDETY JELENIA GÓRA - KORONA KIELCE 31-28 (18-9)

Sudety Jelenia Góra: Małgorzata Jurczyk (8), Sabina Kobzar (8), Oktawia Bielecka (4), Aleksandra Oreszczuk (3), Aleksandra Tomczyk (3), Joanna ZaŁoga (3), Sylwia JasiŃska (1), Martyna Żukowska (1), Natalia FiloŃczuk, Karolina Kanicka, Agata SkowroŃska, Karolina Szczurek, Nikola Basta, Natalia Najdek, Izabela ŚwierŻewska, Martyna Wierzbicka
Korona Kielce: Magdalena KĘdzior (7), Olesia Parandii (5), Wiktoria GliwiŃska (4), Honorata Syncerz (3), Dominika WiĘckowska (3), Magda WiĘckowska (3), Magdalena SkowroŃska (2), Edyta CharzyŃska (1), Katarzyna Homonicka, Anna Nazimek, Aleksandra Orowicz, Paulina Piwowarczyk, Sandra Zimnicka, Honorata Czekala, Małgorzata Hibner, Natalia Jach
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 13 stycznia 2019 11:13

MKS LUBLIN - START ELBLĄG 22-17 (9-10)

MKS Lublin: Aneta Łabuda (6), Sylwia Matuszczyk (6), Marta GĘga (5), Aleksandra Rosiak (3), Agnieszka Kowalska (1), Ewa Urtnowska (1), Gabrijela Besen, Weronika Gawlik, Aleksandra Januchta, Mia Moldrup , Valiantsina Nestsiaruk, Dagmara NocuŃ, Małgorzata Stasiak, Joanna Szarawaga, Patrycja KrÓlikowska
Start Elbląg: Justyna Świerczek (4), Patrycja ŚwierŻewska (4), Magda Balsam (2), Barbara ChoromaŃska (2), Tatjana Trbovic (2), Joanna Waga (2), Joanna Gadzina (1), Aleksandra JĘdrzejczyk, Wioleta PajĄk, Paulina UŚcinowicz, Hanna Yashchuk, Aleksandra BaŁdyga, Julia Wtulich
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 13 stycznia 2019 11:13

AZS KOSZALIN - UKS KOŚCIERZYNA 37-26 (21-12)

AZS Koszalin: Dominika Han (8), Paula Mazurek (7), Gabriela Urbaniak (7), Natalia Striukowa (5), Hanna Rycharska (4), Monika MichaŁÓw (2), Kamila Kaczanowska (1), Adrianna Nowicka (1), Marta Tomczyk (1), Natalia Volovnyk (1), Martyna BorysŁawska, Marcelina Budnicka, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Tamara Smbatian
UKS Kościerzyna: Gabriela Haric (8), Alicja PĘkala (7), Natalia Fesdorf (4), Karolina Wicik (3), Aleksandra Dorsz (2), Amelia Zawalich (2), Aleksandra Bielak, Aleksandra Kreft, Daria Somionka, Weronika Sus, Kinga Gutkowska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
poniedziałek, 07 stycznia 2019 23:25

START ELBLĄG - PIOTRCOWIA PIOTRKÓW TRYB. 31-17 (17-9)

Start Elbląg: Justyna Świerczek (8), Patrycja ŚwierŻewska (5), Joanna Gadzina (4), Barbara ChoromaŃska (3), Tatjana Trbovic (3), Hanna Yashchuk (3), Paulina Stapurewicz (2), Aleksandra JĘdrzejczyk (1), Paulina UŚcinowicz (1), Julia Wtulich (1), Magda Balsam, Aleksandra BaŁdyga, Wioleta PajĄk, Wiktoria Tarczyluk, Joanna Waga
Piotrcowia Piotrków Tryb.: Żaneta Senderkiewicz (6), Vladislava Belmas (2), Zorica Despodovska (2), Sylwia Klonowska (2), Monika Kopertowska (2), Kornelia MaŁecka (1), Agata Wypych (1), Aleksandra ZaleŚny (1), Patrycja Ciura, Klaudia Cygan, Zuzanna Gajewska, Andela IvanoviĆ, Natalia KolasiŃska, Daria Opelt, Karolina Sarnecka, Anna Wasilewska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
poniedziałek, 07 stycznia 2019 00:04

KORONA KIELCE - UKS KOŚCIERZYNA 32-24 (19-10)

Korona Kielce: Wiktoria GliwiŃska (5), Magdalena KĘdzior (5), Magda WiĘckowska (5), Honorata Syncerz (4), Honorata Czekala (3), Sandra Zimnicka (3), Edyta CharzyŃska (2), Dominika WiĘckowska (2), Katarzyna Homonicka (1), Natalia Jach (1), Magdalena SkowroŃska (1), Małgorzata Hibner, Anna Nazimek, Aleksandra Orowicz, Olesia Parandii , Paulina Piwowarczyk
UKS Kościerzyna: Natalia Fesdorf (4), Aleksandra Dorsz (3), Joanna GĘdŁek (3), Gabriela Haric (3), Alicja PĘkala (3), Daria Somionka (3), Karolina Wicik (2), Amelia Zawalich (2), Weronika Sus (1), Aleksandra Bielak, Kinga Gutkowska, Aleksandra Kreft
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 06 stycznia 2019 10:44

POGOŃ SZCZECIN - GMINA KOBIERZYCE 24-25 (10-15)

Pogoń Szczecin: Valentina BlazeviĆ (6), Ivana Bozovic (5), Daria Zawistowska (4), Jelena Agbaba (3), Ivana Dezic (2), Daria Szynkaruk (2), Joanna WoŁoszyk (2), Natalia Janas, Natalia Krupa, Monika Pruenster, Marlena UrbaŃska, Oktawia PŁomiŃska
Gmina Kobierzyce: Mariola Wiertelak (7), Aleksandra Kucharska (5), Kinga Jakubowska (4), Beata Skalska (3), Elżbieta WesoŁowska (3), Marta DĄbrowska (1), Monika Koprowska (1), Karolina Mokrzka (1), Monika CiesiÓŁka, Monika KaŹmierska, Martyna Michalak, Magdalena SŁota, Julia Walczak, Patrycja KozioŁ, Oliwia Kuriata
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 06 stycznia 2019 10:44

SUDETY JELENIA GÓRA - ZAGŁĘBIE LUBIN 19-34 (9-15)

Sudety Jelenia Góra: Małgorzata Jurczyk (5), Sylwia JasiŃska (4), Sabina Kobzar (3), Aleksandra Oreszczuk (3), Oktawia Bielecka (2), Karolina Kanicka (2), Nikola Basta, Natalia FiloŃczuk, Natalia Najdek, Agata SkowroŃska, Karolina Szczurek, Izabela ŚwierŻewska, Joanna ZaŁoga, Martyna Żukowska, Martyna Wierzbicka
Zagłębie Lubin: Adrianna GÓrna (8), Klaudia Pielesz (5), Małgorzata Buklarewicz (4), Kinga Grzyb (3), Małgorzata TrawczyŃska (3), Malwina Hartman (2), Patricia Machado matieli (2), Paulina Piechnik (2), Marta RosiŃska (2), Zuzanna WaŻna (2), Viktoria Belmas (1), Agnieszka Jochymek, Monika Maliczkiewicz, Jovana MilojeviĆ, Agata Wasiak, Monika WĄŻ
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
niedziela, 06 stycznia 2019 10:44

RUCH CHORZÓW - AZS KOSZALIN 23-29 (10-14)

Ruch Chorzów: Katarzyna MasŁowska (6), Viktoria Tyszczak (4), Natalia Doktorczyk (3), Dominika Nimsz (3), Aleksandra SÓjka (3), Magdalena DraŻyk (2), Marcelina PolaŃska (1), Natalia Stokowiec (1), Patrycja Chojnacka, Katarzyna Czarnik, Klaudia GrabiŃska, Sandra Kiel, Karolina Kuszka, Żaneta Lipok, Agnieszka Piotrkowska, Wiktoria Bednarek
AZS Koszalin: Paula Mazurek (6), Monika MichaŁÓw (6), Tamara Smbatian (4), Hanna Rycharska (3), Gabriela Urbaniak (3), Natalia Volovnyk (3), Dominika Han (2), Marcelina Budnicka (1), Natalia Striukowa (1), Martyna BorysŁawska, Adrianna Nowicka, Izabela Prudzienica, Aleksandra Sach, Marta Tomczyk, Paulina Tracz, Kamila Kaczanowska
 
Piłka ręczna - I liga kobiet
czwartek, 15 listopada 2018 04:45

SUDETY JELENIA GÓRA - GMINA KOBIERZYCE 26-36 (12-16)

Sudety Jelenia Góra: Joanna ZaŁoga (11), Małgorzata Jurczyk (4), Aleksandra Tomczyk (4), Martyna Żukowska (3), Izabela ŚwierŻewska (2), Oktawia Bielecka (1), Sylwia JasiŃska (1), Natalia FiloŃczuk, Karolina Kanicka, Aleksandra Oreszczuk, Karolina Szczurek, Martyna Wierzbicka, Nikola Basta
Gmina Kobierzyce: Anna MĄczka (7), Monika KaŹmierska (6), Julia Walczak (6), Kinga Jakubowska (5), Karolina Mokrzka (3), Mariola Wiertelak (3), Marta DĄbrowska (2), Elżbieta WesoŁowska (2), Martyna Michalak (1), Beata Skalska (1), Monika CiesiÓŁka, Monika Koprowska, Patrycja KozioŁ, Aleksandra Kucharska, Oliwia Kuriata, Magdalena SŁota
 
pierwsza poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna ostatnia

Strona 7 z 21

© 2019 Serwis Sportowy Liga Polska
Joomla! is Free Software released under the GNU General Public License.
Mobile version by Mobile Joomla!